Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

/ 13 Nisan 2021 / 798 / yorumsuz
Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birçok kişi ile karşılaşmak mümkündür. Özellikle son dönemlerde çok daha fazla duyulmaya başlanmıştır. Aşık etme büyüsü yaptırmak isteyenler kendilerine ilgi duymayan kişilerin ilgi duymasını sağlamak istemektedir. Böylelikle aralarında sevgi ve aşk duygusu oluşmaya başlayacaktır.

Aşık etme büyüsü evde yapılabileceği gibi bu konuda ilim sahibi medyum hocalar tarafından da yapılmaktadır. Fakat dikkat edilmesi gereken konu, evde yapılacağı zaman dikkatli olunmasıdır. Bu nedenle en etkili aşık etme büyüsü için ilim kullanılarak yapılması önerilmektedir. Bunun için de bu konuda uzman olan medyum hocalardan destek alınması faydalı olacaktır. Yapılacak büyünün işlem adımlarının doğru bir şekilde yapılmayacak olması farklı sorunları ortaya çıkartabilmektedir.

Aşık Etme Büyüsü Neden Yapılır?

Aşık etme büyüsü birçok sebepten ötürü yapılabilmektedir. Bu sebeplerin en başında ise sevdiği kişiden ilgi görmeyen kişilerin yaptırdığı büyüler gelmektedir. Medyum hocalara genelde aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum şeklinde bir başvuru ile gelmektedirler. Bu büyü sayesinde sevdiklerini kendilerine aşık etmeleri ve bağlanmaları konusunda etki altına almaktadırlar.

Aynı zamanda evli çiftler arasında da bu büyü yapılabilmektedir. İlişkilerinin eskisi gibi olmadığını düşünen evli çiftler aynı şekilde aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek başvurabilmektedirler. Eşler arasındaki muhabbetin yeniden kazanılması ve sevgi saygının yeniden ortaya çıkması için yaptırılmaktadır. Bu büyünün yapılması esnasında niyet çok önem arz etmektedir. Dolayısıyla büyü işlemi esnasında iyi bir niyet edilmesi önemlidir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü de diğer tüm büyülerde olduğu gibi farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu nedenle de şu kişiye şu şekilde büyü yapılır demek yanlış olacaktır. Her birey büyü yapılma esnasında farklı etkilere maruz kalmaktadır. Yapılacak olan büyünün niteliği de bu yüzden değişiklik gösterecektir. Çok fazla çeşidinin olması nedeniyle uygulama yapılma şekli de buna bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek medyum hocalara başvuran kişilerin bu konuda net olmaları gerekmektedir. Büyünün hangi şekilde uygulanması gerektiğinin net bir şekilde anlaşılabilmesi için bunun önemi büyüktür. Büyü yapacak olan medyum hoca sizden detayları alarak yapılması planlanacak olan büyü çeşidine karar verecektir. Burada dikkat edilmesi gereken durum ise; doğru bilgilerin aktarılmasıdır. Yanlış uygulama yapıldığı esnada farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyenlerin en çok araştırdıkları konu evde yapılıp yapılamadığıdır. Evde büyü yapmak her ne kadar kolay bir işlem gibi görünse de her zaman için bir risk bulunmaktadır. Öncelikle büyü yapılmak istendiğinde bu konuda net bir şekilde emin olunmalıdır. Tüm işlem adımlarının eksiksiz ve sıralamaya uygun olarak yapılması gerekmektedir. Evde en çok yapılan aşık etme büyüsü;

 • Büyü yapılacağı esnada önce dikkat edilmesi gereken belli bir zamanının olduğudur. Bu nedenle aşık etme büyüsü yapılması için Önerilen Vakit Cuma gecesidir. Saat 00.00’dan sonra sessiz ve sakin bir odada yapılması önerilmektedir.
 • Büyü yapımı için ortamın oluşmasından sonra da duşa girip arınmak gerekmektedir. Bunun içinde gül yağı ile alınacak olan bir duş önerilmektedir.
 • Büyünün yapılacağı oda sessiz, sakin ve daha çok loş bir ışıkla ışıklandırılmış olmalıdır. Ayrıca oda pembe gül yaprakları ile süslenmesi gerekmektedir.
 • Aşık etme büyüsünün temel malzemeleri içinde pembe mum yer almaktadır. Bu nedenle hazırlıkların hemen ardından pembe bir mum yakılması gerekmektedir.
 • Tılsımlı sözcükler büyü de büyük anlam ifade etmektedir. Ortam hazırlanıp, mum yandıktan sonra niyet edilerek bu tılsımlı sözler söylenmelidir.
 • Tılsımlı sözlerin bitmesinin ardından da Yanan mumdan bir halka çıkarılmalıdır. Bu halka bir yüzükmüşçesine sol yüzük parmağına geçirilmelidir.
 • Sonrasında da bu halkanın çıkarılması ve başkalarının ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. Yaklaşık olarak bir haftanın içerisinde büyü etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Aşık Etme Büyüsü ile Sevdiğini Aşık Etmek Mümkün mü?

Aşık etme büyüsü etkili bir büyü çeşidi olarak bilinmektedir. Bu nedenle aşık etme büyüsü ile sevdiğini aşık etmek mümkün olduğu kanıtlanmıştır. Genel aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek araştırma yapanlar platonik olarak bu konuda sorun yaşayanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sevdiğiniz, fakat size arkadaşlık ilişkisinin dışında bir ilgi duymayan karşı cinsi etkilemek için bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Medyum hocalar tarafından yapılacak olan aşık etme büyüleri ile birlikte kavuşması zor olan ilişkiler kolay bir şekilde aşka ve bağlılığa dönüşmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde medyum hocalar nasıl bir büyü yapılacağını belirtmektedir. Bu yapılacak olan büyü çeşidine göre tılsımlı sözler söyleyerek büyünün etki göstermesini sağlamaktadır.

Aşık Etme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşık etme büyüsünün etkileri her birey üzerinde farklı özellikler sergilemektedir. Bir hafta içinde aşık etme büyüsü birçok insanda etkisini göstermektedir. Fakat bazı kişilerde bu süre 10-15 güne çıkmaktadır. Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum fakat etkilerini bilmiyorum diyenler için bu büyünün etkileri şöyledir;

 • Yaklaşık 1 hafta içinde etkisini gösteren bu büyü sayesinde imkansız olan bağlanma bir an evvel gerçekleşecektir. Büyü yaptırdığınız kişi size sevgi, aşk ve bağlılık gösterecektir.
 • Üzerinde büyü olan kişilerin uyku düzeninde bozulmalar meydana gelir. Büyünün etki etmesinin ardından uyuyamazlar, uyusalarda kabus görürler.
 • Büyü yaptırılan kişi sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünürler. Her baktığı yerde onun yüzünü görmeye başlar. Özlem duygusu yaşarlar.
 • Büyünün etkisinde olan kişi aşık etme büyüsünün etkisi ile birlikte aşık olma eğilimine girer ve büyü yaptıran kişinin yanında olmak isterler.
 • Davranışları ve duyguları ile birlikte büyü yaptıran kişiye aşkını ilan etme yöntemini uygularlar.
 • Bağlanma duygusu besler. Bu da size sırılsıklam aşık olmasını sağlar.

Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyenler bu belirtilerin oluşması için bu konuda ilim sahibi olan medyum hocalardan destek alabilirler.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Uzun yıllardır insanlar büyüye başvurmaktadır. Büyünün yapılmasının ardından eğer belirtileri insan hayatını olumsuz olarak etkiliyorsa bozulma yönüne gidilmelidir. Aşık etme büyüsü bozmak en zor bozulan büyülerden bir tanesi olmaktadır. Büyü yaptırılmış kişileri ilim sahibi olan Medyum Hocalardan yardım almak suretiyle bu kötü etkilerden kurtarmak mümkündür.

Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişilerin bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. Büyü yaptırıldığı anlaşılan kişinin üzerindeki büyü kaldırıldığında kişi, eski haline dönmektedir. Büyünün bozulması esnasında medyum hocalar belli tılsımlar kullanmaktadır. Bu tılsımlar sayesinde yaklaşık olarak büyü iki ya da üç saat sonrasında büyü bozma işlemi tamamlanmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Uzaktan Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin uzakta olması ona büyü yapılamayacağı anlamına gelmez. Uzaktan aşık etme büyüsü ile birlikte uzakta bulunan kişileri kendinize bağlayabilirsiniz. Diğer aşık etme büyülerine göre farklı teknikler uygulanmaktadır. Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum fakat uzakta olan birisi için mümkün mü sorusunun cevabı evet şeklinde olmaktadır.

Fakat burada dikkat edilmesi gereken bu büyünün usta kişiler tarafından yapılması gerekliliğidir. Bunun içinde usta medyum hocalar Hüddam varlığı ile iletişim kurmalıdırlar. Belirtilen Hüddam varlığının gücü ile birlikte aşık etme büyüsü anlam kazanmaktadır. Medyum hocalar bağlantı kurarak vereceğiniz bilgiler ışığında uzakta bulunan ve kendinize aşık etmek istediğiniz kişi size yakınlık kuracaktır. Fakat verilen bilgilerin kesinliği doğru ve eksiksiz bir şekilde belirtilmelidir.

Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum ve uzakta olan birisi için yaptırdığımda ne kadar süreli olur sorusu da sıkça karşılaşılan sorulardan bir tanesidir. Uzaktaki biri için yapılacak aşık etme büyüsü için biraz zaman gerekir. Bu büyünün yapılması için medyum hocaların ruhani varlıklarla iletişime geçmesi ve büyünün tamalanmasını sağlaması gerekmektedir. Fakat bu süre yaklaşık olarak 3 hafta kadar sürdüğü belirtilmiştir. Bu nedenle diğer büyülere göre biraz daha vakit alıcıdır. Bu nedenle büyü yaptırmaya karar verdiğinizde bu süreyi göz önünde bulundurmalısınız.

Fotoğrafla Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Bir diğer aşık etme büyüsü de fotoğrafla yapılan şeklidir. Çok kısa bir süre sonra etkisini gösteren bir çeşit olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birçok kişi tarafından bu şekle başvurulmaktadır. Yapılan diğer aşık etme büyülerine göre farklı yöntemler barındırmaktadır. Eğer bu büyü yöntemi seçilecekse medyum hoca sizden o kişiye ait net bir şekilde çekilmiş fotoğraf talep edecektir.

Fotoğrafı bulunan kişinin diğer bilgileri de tam ve doğru bir şekilde belirtilmelidir. Medyum hocalar bu verilen bilgiler ışığında tılsımlı sözler ve dualar ile birlikte büyü işlemine başlamaktadır. Fotoğrafla yapılan aşık etme büyüsünde temel esas, büyü yapılacak olan kişinin boydan olan fotoğrafıdır. Çünkü medyum hoca bu fotoğrafta kalp ve beyni etkileyecek tılsımlar hazırlayacaktır.

Evde Resimle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Konusunda usta olan ilim sahibi medyum hocalara danışarak evde resimle aşık etme büyüsü yapılabilmektedir. Gerekli bilgilerin alınmasının ardından bu büyü uygulanabilecektir. Verilen işlem basamaklarını doğru bir şekilde yerine getirdiğinizde karşı cinsi kendinize kısa sürede aşık edebilirsiniz. Evde aşık etme büyüsü yapmak için;

 • Öncelikle kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye ait bir fotoğrafın elinizde bulunması gerekmektedir. Bu fotoğraf net ve yakından çekilmiş, tüm detayların belli olduğu bir fotoğraf olmalıdır.
 • Büyünün tam anlamıyla etkileşime girmesi için, sessiz ve sakin bir ortama ihtiyaç bulunmaktadır. Sessiz ve karanlık bir oda büyünün yapılması için önemlidir.
 • Bir diğer ayrıntı da büyü yapmaya başlamadan önce doğu yönüne diz çökerek oturma sağlanmalıdır. Yüzünüzün doğu tarafına dönük olacak şekilde uygulamaya başlamalısınız.
 • Bu işlemden sonra gözler kapatılmalı ve sadece büyüye odaklanılmalıdır. Daha önce bu konuda bilgi almış olduğunuz medyum hoca tarafından verilen tılsımlı sözler ve dualar okunmalıdır. Bu okumalar 7 tekrar olacak şekilde okunmalıdır.
 • Okuma işlemi esnasında, size aşık olmasını istediğiniz kişi sürekli gözünüzün önünde olmalıdır. Bu nedenle de içten ve samimi bir şekilde okumaların yapılması gerekmektedir.
 • Yukarıdaki işlemler tamamlandıktan sonra, fotoğrafın üzerine sağ işaret parmağı kafasının üzerine, sol işaret parmağı ise kalbin üzerine yerleştirilmelidir. Bu şekilde iken yeniden aynı dua ve tılsımlı sözler okunacaktır.
 • Bu işlemin ardından fotoğraf özenli bir şekilde ikiye katlanmalıdır. Katlanan fotoğraf yaklaşık olarak bir hafta kadar kimsenin bulamayacağı bir yere saklanmalıdır.
 • Yapılan büyü işleminin ardından yaklaşık olarak bir haftanın sonunda aşık olmasını istediğiniz kişi size duygusal anlamda yakınlık duymaya başlayacaktır.

Verilen işlem basamakları doğru bir şekilde takip edildikten sonra büyü yapılan kişiye bağlı olarak 7-10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Hiç beklenmedik anda aşık ve bağlanmış şekilde size gelecektir. Aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum şeklinde araştırmalar yapan birçok kişi tarafından bu yöntem de oldukça tercih edilmektedir.