Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Neler Yapmalısınız?

/ 13 Nisan 2021 / 547 / yorumsuz
Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Neler Yapmalısınız?

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Neler Yapmalısınız? diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Birbirini seven çiftler daha fazla aşık olmak isteyebilir. Eğer evliliğiniz başkalarının zoruyla olduysa ve eşler birbirini sevmiyorsa da birbirlerini aşık etmek için bazı yollara başvurabilir.

Bu yolların başında büyüler, dualar ve tılsımlar bulunmaktadır. Çok eskilerden beri var olan büyüler ile birbirini aşık etmek isteyen bireyler medyumlara başvurmalıdır. Medyumlar, hazırlayacağı ritüeller, tılsımlı sözcükler ve dualar ile büyüyü gerçekleştirerek bireyleri aşık etmeyi başaracaktır.

Eşinizi kendinize aşık etmek için neler yapmalısınız sorusunun cevabı büyülerden, dualardan ve tılsımlardan geçer. Ancak bu büyüler içerisinde çeşitliliğe ayrılırken dualar ve tılsımlar için de aynı durum geçerlidir. Peki eşinizi kendinize aşık etmek için hangi büyüler yapılabilir?

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Aşık Etme Büyüleri Nelerdir?

Aşık etme büyüleri pek çok sayıda bulunmaktadır. Ancak bunlardan en bilinenleri sayılıdır ve eşinizi kendinize aşık etmek için bu büyülere başvurmak en doğrusu olur. Peki aşık etme büyüleri nelerdir?

Aşık etme büyülerinin başında aşk büyüsü bulunur. Adından da anlaşılacağı gibi istenilen amaçta kullanılabilecek aşk büyüsü, buradaki amaç için tercih edilebilir. Bu büyünün hemen akabinde bağlama büyüsü yer alır. Bağlama büyüsü de amaçları açısından aşk büyüsüne çok benzer ve eşinizi kendinize bağlamak için etkili bir yöntemdir.

Bu büyüleri takip eden büyüler yumurta büyüsü, karanfil büyüsü ve muhabbet büyüsü olmaktadır. Muhabbet büyüsü ve karanfil büyüsü dolaylı yoldan aşık etmeyi sağlarken yumurta büyüsü doğrudan aşık etmek için yapılmaktadır. Peki tüm bu büyülerin başında gelen aşk büyüsü nedir?

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, çok eskilerden beri popülerliğini giderek arttıran bir büyüdür. Bir kişi tek taraflı aşıksa bunu çift taraflıya çevirmek için, birbirini sevmeyen iki kişiyi aşık etmek için, birbirini seven iki bireyi daha fazla aşık etmek için, küs bireyleri barıştırmak için ve dolayı yoldan evlenmeye gitmek için yapılan bu büyü diğer aşk büyülerine göre daha etkilidir.

Dilenirse medyum ile dilenirse evde yapılabilecek bu büyünün her büyüde olduğu gibi medyumlar ile yapılması uygun görülür. Bu durumda hem büyünün kuvveti artacak hem de büyü daha çabuk etki edecektir.

Evde yapılan bir aşk büyüsü ortalama 15-20 günde etki ederken bu süre medyuma gidildiği takdirde 7 güne kadar düşebilmektedir. Büyü etki gösterdiği takdirde istenilen amaca erişilecek ve bireyler birbirine aşık olacaktır. Büyünün etki gösterdiği ise büyünün etkisinde kalan bireyin sürekli büyüyü yapan kişiyi düşünmesinden anlaşılabilir.

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Bağlama Büyüsü Nedir?

Eşinizi kendinize aşık etmek için bağlama büyüsü, amaçları açısından aşk büyüsüyle tamamen aynıdır. Yalnızca yapılışı farklı olan bu büyü de yine aşk büyüsünde olduğu gibi dilenirse evde dilenirse medyumlar ile yapılabilir.

Yine evde yapıldığında yaklaşık 15-20 gün gibi bir sürede etki gösteren bağlama büyüsü medyumlar ile yapıldığı takdirde 10 günde etki göstermektedir. Etki gösterdiği takdirde büyünün etkisindeki kişi büyüyü yapana bir hayli bağlanacak ve çok kuvvetli bir aşk yaşanacaktır.

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Neler Yapmalısınız?
Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Neler Yapmalısınız?

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü, tek taraflı ilişkiyi çift taraflıya çevirmek ve birbirine dargın aşıkları eskisinden daha kuvvetli bir aşka sokmak için yapılan bir büyüdür. İsminden de anlaşılabileceği üzere yumurta ve diğer materyallerin kullanıldığı bu büyü evde yapıldığı takdirde mutlaka bir medyumdan yapılacak işlemleri öğrenmek gerekir.

Eğer büyü medyum ile yapılacaksa daha sağlıklı ve kuvvetli olacağından dolayı bu durumda kişiler birbirine daha fazla aşık olacak ve büyü daha çabuk etki edecektir.

Evde yapıldığı takdirde 14-18 gün gibi sürelerde etki eden yumurta büyüsü medyumlar ile yapıldığında ortalama olarak 10-12 gün gibi bir sürede etkisini göstermektedir.

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Karanfil Büyüsü Nedir?

40 karanfile 40 ihlas okunarak temeli gerçekleştirilen bu büyü kişileri birbirine aşık etmek için var olan bir büyüdür ve tek amacı bundan ibarettir. Bu büyü yapıldığı takdirde bireyler ağızlarından çıkan her sözcükte birbirlerine daha fazla aşık olacaklardır.

Eşinizi kendinize aşık etmek için medyumlar ile yapılması önerilen ancak evde de yapılan karanfil büyüsü yalnızca 40 karanfile 40 ihlas okumakla yapılmadığından dolayı gerekli bilgiler medyumlardan elde etmek daha doğru olacaktır.

Büyü etki ettiği takdirde iki kişi karşılıklı olarak birbirine kuvvetli bir aşk besleyecektir. Evde yapıldığı takdirde 20 gün gibi ortalama bir sürede etki eden büyü medyumlar ile yapılırsa 10-15 gün gibi bir sürede etki edebilmektedir. Büyü etki ettikten sonra istenilen amaca erişilecektir.

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsünün amacı aşk olmasa da dolaylı yoldan aşka çok yüksek etki eden bir büyüdür. İsminden de anlaşılabileceği gibi muhabbeti arttıran muhabbet büyüsü iki sevgilinin, iki birbiriyle evli ancak çok sevmeyen bireyin ve flört aşamasındaki kişilerin muhabbetini arttırmaya yaramaktadır. Muhabbet arttıkça bireyler birbirlerine daha çok saygı ve sevgi besleyecektir. Bu durumda ise yeni bir aşk doğma ihtimali çok yüksektir.

Evde ve medyumda yapılabilen bu büyü evde yapılırsa 20 gün gibi bir sürede etki ederken medyumlar ile yapılırsa 7-14 gün içerisinde etkisini gösterecektir.

Aşık Etme Büyüleri İşe Yarar Mı?

Aşk büyüsünden sonra bağlama büyüsü nedir, yumurta büyüsü nedir, karanfil büyüsü nedir ve muhabbet büyüsü nedir gibi soruların yanıtı öğrenildikten sonra bu büyülerin işe yarayıp yaramayacağı da yeni bir merak oluşturmaktadır. Peki gerçekten aşık etme büyüleri işe yarar mı?

İşe yaradığı kanıtlanan tüm bu büyüler mutlaka işe yaramaktadır. Tarihte pek çok örneğinin yer aldığı aşk büyüleri mutlaka işe yarayacak ve bu büyüler ile eşinizi kendinize aşık edebileceksiniz. Özellikle aşk büyüsü ve bağlama büyüsü ile aşkı giderek alevlendirecek ve çok kuvvetli bir ilişkiye imza atabileceksiniz.

Aşık Etme Büyüleri Ömür Boyu Sürer Mi?

Bir büyü yapıldığı takdirde o büyünün bozulmadığı takdirde ömür boyu kalması istenilebilir. Bu büyülerden bir kısmı da aşk büyüleridir. Eşinizi kendinize aşık etmek için neler yapmalısınız sorusundan sonra merak edilen bir diğer unsur da aşık etme büyüleri ömür boyu sürer mi olmaktadır. Bu sorunun cevabı da yine pek çok örnekle görülmektedir.

Tarihte bu büyülerle aşık olan bireylerin aşkının ömür boyu sürdüğü medyumlar tarafından örneklerle sunulmaktadır. Bu nedenle ömür boyu olduğu kanıtlanan bu büyüler ölene kadar mutlu bir hayat yaşatacak ve kişilerin birbirine deliler gibi aşık olmasını sağlayacaktır.

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Dualar

Eşinizi kendinize aşık etmek için yapılması gerekenler arasında dualar da bulunmaktadır. Büyü kadar etkili olan ve belki de daha yüksek etki oranına sahip olan dualar ile Allah’a isteklerde bulunulur ve kavuşmak, daha fazla aşık olmak ya da en baştan aşık olmak istenir. Bu nedenle eşinizi kendinize aşık etmek için dualar da işe yaramaktadır.

Allah bu duaları kabul ettiği takdirde bireyler istediğini alır ve Allah’ın rızası olan çok kuvvetli bir ilişki sahibi olur. Dua ile aşık olunduğu için bu aşk bir medyum ile büyü yapılmadığı takdirde bozulamaz. Ancak eğer bireyler büyülerden korunmak için devamlı dualar ediyorsa da bu aşkı kim gelirse gelsin bozamaz. Bu nedenle dua ile ortaya çıkan aşklar çok kıymetlidir ve ömür boyu sürebilmektedir.

Aşık olmak için edilen dualar internetteki güvenilir kaynaklardan, Kur’an-ı Kerim surelerinden, güvenilir dua kitaplarından ve dilenirse hocalardan alınabilir. Daha sonrasında bu dualar düzenli olarak okunmalıdır. Eğer Allah kabul ederse dünyanın en iyi ilişkilerinden birisi yaşanacaktır.

Eşinizi Kendinize Aşık Etmek İçin Tılsımlar

Medyumların bir görevi de tılsım hazırlamaktır. Bu tılsımların bazıları da aşık etmek için kullanılabilmektedir. Bu nedenle eşinizi kendinize aşık etmek için yapılması gerekenler arasında tılsımlar da bulunmaktadır.

Eşinizi kendinize aşık etmek için tılsımlar elde etmek de işe yarayacaktır. Profesyonel medyumların aşk için hazırladığı tılsımları medyumlardan temin ederek okuyarak istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Eğer dilenirse medyumun ilmi daha kuvvetli olduğu için bu tılsımı onun okumasını da isteyebilirsiniz. Bu durumda güven problemi oluşmuşsa o problem de kalkabilmektedir.

Tılsım ile aşık olunduktan sonra aşk yine ömür boyu sürebilecek ve büyüyle bozulmadığı takdirde giderek kuvvetlenecektir. Burada önemli olan tılsımı dikkatli ve özenli bir şekilde kullanmaktır.

Aşk Büyüleri Bozulabilir Mi?

Eşinizi kendinize aşık etmek için yapılması gerekenler öğrenildiğine göre aşık etmek için yapılması gerekenler arasındaki aşk büyüleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak gerekir.

Büyü riskli, ama işe yararsa da çok kuvvetli olabilecek bir durumdur. Bu nedenle büyü işe yaramazsa ve kötü bir durumla karşılaşılırsa ya da iyi bile etki etse bozulmak istenirse büyünün bozulup bozulamayacağı merak edilir. Peki aşk büyüleri bozulabilir mi?

Gerçek medyumlar, büyü yapmayı yeğlemeyip büyü bozmak için uğraş gösterirler. Bu nedenle her türlü büyüye, her kuvvetteki büyüye karşı çalışmalar yapan ve bu büyüleri bozmak için sürekli yeni şeyler deneyen medyumlar büyü kuvvetli de olsa er ya da geç büyüyü bozabilmektedir. Bu nedenle aşk büyüleri de bozulabilir. Eğer büyü evde yapıldığı takdirde bozulması daha kolay olsa da büyüyü bir medyum yaptıysa bozmak çok daha zor olacaktır.

Çünkü büyü yapan bir medyum büyünün çok kuvvetli olması ve bozulmaması için uğraşırken bozmak isteyen medyum da bu durumlara karşı çalışma gösterecektir.

Aşk Büyüleri Nasıl Bozulur?

Eşinizi kendinize aşık etmek için yapılması gerekenler arasından büyüyü seçtiyseniz ve eğer büyü yaptıysanız daha sonrasında pişman olup bozmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ise aşk büyüleri nasıl bozulur gibi meraklar uyanabilmektedir. Peki aşk büyülerini bozmak için ne yapmak gerekir?

Aşk büyülerini bozmak için bir medyuma gidilebilir. Çok yüksek ilime sahip olan medyumlar kendi ritüelleri, tılsımlı sözcükleri ve okuyacakları dualar ile büyüyü bozabilir. Bu durumda medyuma yardım amaçlı Kur’an-ı Kerim’den sureler okumak ve bilinen duaları okumak da işe yarayacaktır.

Özellikle büyü bozmak için Hz. Muhammed’e gönderilen Nas ve Felak Suresi, Ayet el Kursi, Fatiha Suresi, Bakara Suresi (1-2-3-4-5, 163-164-165, 255-256-257 ve 285-286. Ayetler), Al-i İmran 18-19. Ayetler ve 26-27 ile 154. Ayetler, Enam Suresi 17. Ayet, Yasin Suresi, Tevbe Suresi gibi pek çok ayet okunabilir. Bu durumda doğrudan Kur’an-ı Kerim okumak ve kendi sözcüklerinizle dua etmek çok yardımcı olacaktır. Yalnız Kur’an-ı Kerim surelerini okurken gusül abdestli olmak ihmal edilmemelidir.

Büyüleri bozmak için gerekli sureler sayısızdır ve bu büyüler bunlardan yalnızca birkaç tanesidir. Bu sureler medyumların işlemiyle beraber yapıldığı takdirde büyüyü bozmak için gerekli her şey yapılmış olur ve büyü Allah’ın izniyle yakın zamanda bozulur.