Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

/ 30 Temmuz 2021 / 956 / yorumsuz
Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Bu soru çağlar boyunca birçok farklı kişi tarafından sorulmuştur. Gideni geri getirme büyüsü uzun yıllardır, kişi tarafından istenmeyen, kabul edilemeyen ayrılıkların çözümü olarak karşımıza çıkmıştır. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde ayrılık acıları biter ve daha güzel mutlu geleceklerin kapısı aralanır Gideni geri getirme büyüsü en başta sadece sevgililerin kullandığı bir büyü gibi dursa da kapsam alanı bununla sınırlı değildir. Bu yanılgının sebebi ise sıklıkla sevgililerin kendilerini terk eden partnerlerine karşı bu büyüyü uygulamalarından kaynaklanmaktadır.

Bu büyüyü, sevgililerin dışında evli çiftler de evi terk eden partnerlerini geri döndürmek için bir eş ya da evi terk eden ebeveynini geri döndürmek için bir evlat da yaptırabilir. Lakin gideni geri getirme büyüsü sadece duygusal ilişkiler ile sınırlı değildir. İş ortaklarından birinin ortaklığı bozup, yolları ayırma kararlarından sonra da ayrılık istemeyen ortak tarafından sıkça gideni geri getirme büyüsü kullanılmış ve bu sayede maddi çıkarlar korunmuştur.

Gideni Geri Getirme Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?
Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni geri getirme büyüsü tek bir büyüden oluşmaz. Farklı malzemelere ihtiyaç duyan ve farklı yöntem, ritüelleri bulunan birçok gideni geri getirme büyüsü vardır. Gideni geri getirme büyüleri bu farkların dışında tesir etme zamanına göre ve yapılış amacına göre de farklılık gösterirler. Gideni geri getirme büyülerinden en popüler olanları:

  • Giden kocayı geri getirme büyüsü
  • Kaşık büyüsü ile gideni geri getirme
  • En tesirli gideni geri getirme büyüsü
  • Resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü
  • İple Yapılan gideni geri getirme büyüsü
  • Mucize gideni geri döndürme duası

Birden fazla olan bu gideni geri getirme büyüleriyle ilgili bazı ortak kurallar vardır. Bunlardan ilki bir büyüye başlanıp büyü bitmeden yeni bir tanesine geçilemeyeceğidir. Muhakkak ilk yapılan büyü bitirilmeli daha sonra yenisine başlanmalıdır. Çünkü her iki büyünün aynı anda yapılması büyü yapılan kişiye zarar verebilecek kadar tehlikelidir. İkinci olarak büyülerin bazılarının malzemeleri belli olsa da büyü esnasında yalnızca medyumlar tarafından temin edilebilecek ritüel malzemeleri olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Eksik malzemelerle yapılan ritüeller başarılı olamayacak ve büyü tutmayacaktır.

Ayrıca temin edilen malzemelerin kesinlikle temiz yerlerde saklanması gerekmektedir. Malzeme temininin dışında da büyülerin niyetlerden oluştuğu bilinmeli ve bu niyetleri en iyi hakiki ve deneyimli bir medyumun aktarabileceği göz ardı edilmemelidir. Nasıl ki bir dersi öğrenebilmek için öğretmenlere ihtiyaç duyuyorsak, bir büyünün tutması ve başarılı olması içinde medyumlara ihtiyaç duyarız. Gideni geri getirme büyüsü ortak kurallarından biri de büyüyü yaparken kesinlikle abdestli olmak ve tesirini arttırmak için gece vakitlerinde büyüyü işleme koymaktır. Yatsı namazından önce büyü ritüeline başlamak ya da başlayıp bitirmek boşuna bir çabadır. Çünkü gideni geri getirme büyüleri ancak yatsı namazından sonra yapıldığında tutar.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Neden Bir Tane Değildir?

Gideni geri getirme büyüsü neden bir tane değildir? Neden gideni geri getirme büyülerinin yapılışları farklıdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? Gibi soruların oldukça basit bir cevabı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak kişinin karakteri ve iradesi hangi büyünün yapılacağını belirlemede önemli bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok güçlü insanlar yüzünden ortaya çıkmıştır.

İradesi güçlü insanlar büyü tesiri altına çok zor girerler bu nedenle onlara özel çok kuvvetli büyüler yapılması gerekir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü sonuçlar doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok etkili büyüyü kaldıramayacak ve fiziksel olarak baş ağrıları halsizlik ve yorgunluk gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü oldukça zor olduğundan, sıradan medyumların bile bu büyüleri yapmaları önerilmez bu nedenle bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve deneyimli medyumlar yapabilir.

İple Yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların gizli bilgilerini barındırsa da bazı büyülerin nasıl yapıldığı halk tarafından da bilinmektedir. Örneğin:

İple yapılan gideni geri getirme büyüsü oldukça meşhur olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple yapılan gideni getirme büyüsünün en önemli püf noktası, büyüde kullanılan ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip siyah renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir ama sayıları oldukça azdır. Ancak renkli ipler bu büyünün felaketi olur. Çünkü renkli ip kullanılan gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı gibi niyetin tersine bir etkide gösterir. Bu nedenle ipin rengi çok önemlidir deneyimsiz medyumlardan ve büyünün bu tarz zararlarından korunmak için mutlaka büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak gerekir.

Büyüye ise ipi alıp bir tepsi üzerine koyarak başlanır. (İp kesinlikle renkli olmamalıdır) daha sonra tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanında bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül olana dek beklenir. Resimlerin kül olduğu durumda yanındaki ipe hiçbir şey olmayacaktır. Son aşama olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve işlem biter. Bu işlem doğru şekilde yapıldığında etkili olacaktır lakin iple yapılan gideni geri getirme büyülerinin tesiri biraz uzun zaman almaktadır.

 

Resimle Yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü, iple yapılan gideni geri getirme büyüsünün aksine oldukça hızlı tesir eder. Bu nedenle en hızlı gideni geri getirme büyüleri arasında yer alır. Bu büyünün püf noktasını ise enerji oluşturur. Ritüel sırasında oluşacak enerjiyi yönetmek ve yönlendirmek yüksek önem arz eder. Püf noktasının enerji olması yönüyle resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü ritüeli sırasında enerjiyi yönetememek ya da yanlış yönlendirmek gibi bir sorun yaşanırsa büyü amacından sapar ve kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kesinlikle gerçek ve deneyimli bir medyumla çalışılmalıdır.

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüleri en çok sevgililer arasında yaşanan ayrılıklarda kullanılır. Hızlı olması ve birçok faydası bulunması sebebiyle sık tercih edilen resimle gideni geri getirme büyüsü, hakiki ve deneyimli medyumun ritüelde oluşan enerjiyi büyü yapılacak kişiye göndermesiyle tesir etkisini göstermeye başlar. Büyünün adından da anlaşılacağı üzere bu büyü için resim gereklidir. Ama büyü için kullanılan diğer malzemeler halk tarafından bilinmemekte yalnızca gerçek medyumlar tarafından bilinip tedarik edilebilmektedir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün son aşaması resimlerin toprağa gömülmesiyle olur. Resimler toprağa gömüldükten sonra büyü tamamlanır ve hızlı bir şekilde etki gösterir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün hızlı olmasının yanı sıra oldukça faydalı etkilerinin olması da tercih sebebidir. Bu faydaları sıralamak gerekirse:

  • Büyü tamamlanıp hızlı bir şekilde tesirini gösterdikten sonra büyü yaptıran kişinin hiçbir şey yapmasına gerek yoktur. Çünkü büyü yapılan kişi işlem tesirini gösterir göstermez saplantılı bir şekilde büyü yaptıran kişiden haber almak isteyecek, merak edecek ve ona ulaşabilmek için her yola başvuracaktır.
  • Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli faydalarından biri de büyü yapılan kişinin, büyü yaptırana saygı ve sevgisinin artmasıdır. Hatta bu saygı ve sevgi o kadar artar ki dünyada büyü yaptıran kişiden daha fazla kimseyi o derece sevmez ve saygı duyamaz.
  • Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli avantajlarından biri de terk eden sevgili yeni bir aşka yelken açmışsa bile bir anda partnerinden soğuyacak ve ondan kurtulmak isteyecektir. Çünkü büyü tesirini gösterdikten sonra büyü yaptırılan kişi yalnızca büyü yaptıranı düşünecek onunla olmak isteyip onun sevgisiyle mutlu olacaktır. Geri kalan tüm ilişkiler büyü yaptırılan için adeta bir işkence olacaktır. Büyü yaptıran kişide resimle gideni geri getirme büyüsü sayesinde iki farklı büyü yapıp zaman kaybetmek yerine tek büyüyle amacına ulaşabilecektir.

 

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bu nedenle büyüye maruz kalan kişilerde köklü ve sıra dışı değişikliklere neden olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar için olduğu kadar maddi çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanlar için de muhteşem bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde sevgilerinden ayrılmak istemeyen ama partnerleri tarafından buna zorlanan insanlar yeniden mutlu bir ilişki başlatıp, ömür boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu ilişkiler kurabilirler. Hatta bu büyü sayesinde ilişkileri öncesinden bile güzel olma şansı yakalar çünkü artık arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanlar ise gideni geri getirme büyüsü sayesinde işlerini kurtaracak ve belki de iflastan kurtulacaktır. Ortaklık ilişkileri de daha sağlam olacak çünkü büyü yapılan partner, büyü yaptıran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olduğu için onun zararına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini ömür boyu şeffaflık ve sadakat içerisinde yürütecektir. Bir başka örnek olarak da çocukların ebeveynlerine yaptıkları gideni geri getirme büyülerinin etkilerinden bahsedilebilir.

Bazen biten evlilikten sonra bir tarafın sadece eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanan üzücü durum için gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden ebeveyn ailene geri dönecek ve eskisinden daha fazla sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir hayat sürecektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu nedenle ailesine karşı çıkan, artık ailesiyle görüşmeyen çocukları için ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü sayesinde yanlışa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir aynı zamanda aile huzurlarını ve mutluluklarını yeniden sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, deneyimli medyumlar tarafından açık niyetlerle yapıldığında kesinlikle zararsızdır. Ancak deneyimsiz medyumlar ya da medyuma ihtiyaç duymayacağını düşünecek gaflete kapılan sıradan insanlar tarafından yapılan gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması dışında deneyimsiz bir şekilde yapılan gideni geri getirme büyüleri, büyük yanlışlara sebep olacak bu da büyü yapan kişinin öyle bir amacı olmamasına rağmen büyü yapılan kişiye zarar vermesine olanak sağlayacaktır. Bu zarar yapılan yanlışın boyutuna göre değişiklik gösterir. Ama genel olarak rastlanan büyü yapılan kişinin baş ağrıları çekmesi, devamlı kendini halsiz, yorgun hissetmesi ve kendini bir boşluk içinde bularak mutsuzluk hissi yaşaması gibi geçici durumlar söz konusu olabilir.