Vefk ile Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

/ 29 Aralık 2020 / 1.441 / yorumsuz
Vefk ile Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Dünyadaki her insan bir şeyleri elde etmek için yaşar Hemen hemen herkes istedikleri hedefi elde etmeye çalışır. Bunlar kimi zaman bir akademik başarı, kimi zaman kariyer başarısı ve kimi zaman ise duygusal başarılardır. Duygusal başarı denilen şey ise güzel ilişkiler ve aşklardır. Güzel ve sorunsuz aşk yaşamak isteyen insanlar ise diğer hedeflere ulaşmak için yapılabileceği gibi büyü için de  başvururlar.

Bu büyüler ise kendilerine hedefler koyan kişilerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüler ile kişiler duygusal açıdan mutluluklar elde edebilirler. Aşk büyüsü bunlardan en sık tercih edilenleri arasındadır ve pek çok yapılışı da vardır. Bu yapılışlar arasında büyüyü etkili kılma şansını arttırmak ve daha etkili olmasını sağlamak için yapılan bir tür vardır. Bu türde vefk ile aşk büyüsü yapılır.

Vefk ile yapılan aşk büyülerinde bireyler sevdiklerine kavuşmayı daha kesin olarak görürler. Ayrıca büyü daha güçlü bir hale gelir. Peki vefk nedir ve vefk ile aşk büyüsü yapılır mı?

Vefk Nedir?

Vefk, en kısa tabirle tesirli duaların ve şifalı olarak bilinen ayetlerin okunmasıdır. Bu tesirli dualar, şifalı olduğuna inanılan belirli ayetler ve belirli isimler ile yine belirli oranda yazılır ve okunursa işte bu zaman vefk yapılmış olur. Muskaya benzer yapımı bulunan vefk başta nazar olacak şekilde birçok şeye karşı taşınmaktadır. Kişilerin vefki üzerlerinde taşıma amacı ise yine muskadaki gibi kötülüklerden korunmak, iyiliklere rastlamak gibi amaçlardır.

Vefk ile beraber pek çok büyü de yapılabilir. Yani vefk çok fazla büyünün yardımcısıdır. Dualar ile oluştuğu için de vefk ile yapılan beyaz büyülerin günah olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle illa büyü yapacak bir insanın vefk ile yapılmasını araştırması gerekmektedir. Eğer vefk ile yapılıyorsa bu yönteme başvurması daha doğru olacaktır.

Vefk ile Aşk Büyüsü Yapılır Mı?

Vefk ile yapılan büyü işlemlerinde artık olay büyü kategorisinden çıkar. Çünkü söz konusu yalnızca Allah’a dilekte bulunmak ve bunun kabul edilmesini farklı yollarla kolaylaştırmaktır. Vefk de rahmani bir işlem olacağından büyüler ile yapıldığında daha temiz ve sağlıklı bir işlem olur. Ayrıca vefk ile bir işlem yapıldığında sonuç etkili olursa bu işlem kalıcı olur. Çünkü Allah katında bu istek makbul görülmüştür ve sonucu da bir hayli etkili olur.

Vefk ile yapılan işlemler genellikle aşk durumları veya birlik beraberlik durumları için yapılır. Ve bu işlem kabul olursa demek ki Allah bu ilişkiyi kabul görmüş olur. Bu nedenle de bazı kişiler alnında yazan kişiyi bu yol ile anlayabilir. Yani vefk ile aşk büyüsü yapılır mı sorusunun cevabı evettir. Vefk ile aşk büyüsü yapılabilir. Tabii ki kesinlikle etkili olacak diye bir durum yoktur. Sonuçta yine Allah’a dua edilir ve bu istenilen ilişki hayırlı değilse büyü etkisiz olabilir. Ancak büyü etkili olduğunda da gücü çok yüksek olur. Böylece birleşen bireyler artık ayrılmamaya and içmiş gibidir.

Vefk ile aşk büyüsü yapıldığında yalnızca iki kişiyi birleştirmek amaçlanmaz. Bu büyüde evli olan kişilerin muhabbeti de arttırılabilir.

Vefk ile Aşk Büyüsü Nedir?

Vefk ile aşk büyüsü ilişkileri düzeltmek, mevcut ilişkileri güçlendirmek ya da hiç olmayan ilişkileri oldurmak için yapılır. Ancak en çok yapılanı ise karşılıksız ilişkileri karşılıklı hale getirmektir.

Aşk vefki, yüzyıllar boyunca var olan aşk adlı duyguyu ve hissiyatı, sezgiyi hatta kişinin duygularının iyimserliğe vuruşunu güçlendirmek için yapılır. Geçmişten günümüze kadar pek çok üstatlar, İslam alimleri, medyumlar ve daha birçok insan aşk vefki konusunda araştırmalar yapmıştır. Bunun sonucunda ise bu duyguların güçlendirilebilmesi veya var olabilmesi için manevi işlemlerin yapılabileceği ortaya çıkmıştır. Zaten büyünün varlığı bilinmektedir ancak aşk büyüsünün vefk ile yapılabileceği de bu çeşitli araştırmalar ile bulunmuştur. Böylece belirli dualar ile kişilerin aşk ilişkilerini düzeltebileceği görülmüştür. Tabii ki bunun beraberinde pek çok işlem de keşfedilmiştir.

Bu işlemlerden sonra vefk ile daha pek çok büyü yapılabileceği ve vefk ile yapılan aşk büyüsünün günah olup olmadığı anlaşılmıştır. Çünkü aşk vefki hakkında çeşitli gözlemler yapılırken zaten beraberinde bu düşüncelerde oluşmuştur ve birkaç soru yeni başka soruları getirmiştir. Bu sorular da yanıtsız kalmamıştır.

Aşk Vefki Günah Mıdır?

Büyü yapan çoğu insan yapacağı büyünün günah olup olmadığını araştırır. Vefk ile yapılan aşk büyüsünde de durum yine böyledir. Ancak bu araştırmanın yanıtı daha kolay bulunacaktır. Çünkü vefk ile yapılan her büyü gibi vefk ile yapılan aşk büyüsü de günahsızdır. Bahsedildiği gibi artık durum büyü olmaktan çıkıp Allah’a dua edilmeye gelmiştir. Yalnızca etkili kılınması için daha farklı ritüeller yapılacaktır ve medyumlar aracılık edecektir.

Vefkler büyü kategorisinde değildir. Büyü kategorisindeki büyüleri alıp kendi kısmına çeker ve büyü olmaktan çıkarır. Rahmani işlemlere yol aldırır. Büyü bu şekilde yapılırken Allah’tan başkasından bir beklenti istenmez. Bu nedenle kişiler Allah’a dua edeceği için bir günah da olmayacaktır. Allah dilerse kabul eder dilerse etmez. Yalnız çeşitli durumlarda kişiler günaha bulaşabilir.

Bu durumlar genellikle büyünün sonuçlarıyla alakalıdır. Eğer bireylerin aşk vefki kabul görmesi kişi kesinlikle itiraz etmemelidir. Çünkü bu durumda edeceği itiraz şirke kadar yol alabilir. Bu da en büyük günahlardandır. Vefk kabul olmazsa bireyler belki bir gün kabul olur ya da hayırlı değilmiş gibi düşüncelere girmelidir. Günah yazılmaması için doğrusu bu olacaktır.

Ayrıca aşk vefki kabul görmezse bu durumda bireyler vefk ile olmayan başka büyülere de başvurmamalıdır. Aksi takdirde bu da günah olarak sayılacaktır. Aşk vefki kabul görürse sizi kimse neden aşk vefki yaptınız diye sorgulayamaz. Çünkü siz istemişsiniz ve Allah kabul etmiş olur. Bu durumda ise işin neresinden bakılırsa bakılsın bir günah bulunmayacağı görülebilir.

Bu büyünün günah olmamasındaki temel sebep duadır. Tabii ki çoğu büyü dua ile yapılır ancak vefk ile yapılan büyülerde Kuran-ı Kerim’den seçili ayetler vardır. Bu nedenle vefk hazırlamanın bir sakıncası yoktur. Muskaya benzemektedir ancak burada Kuran-ı Kerim’den seçili ayetler bulunacağından bir günah görülmemektedir. Sonuçta medet bir kağıt parçasından, başka bir alemdeki varlıktan ya da başka bir şeyden umulmaz. Yalnızca Allah’tan medet umulur. Bu da muska ile arasındaki farkı bir nevi göstermektedir.

Vefk ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Vefk ile aşk büyüsü yapılır mı sorusunun yanıtı alındıktan sonra nasıl yapılacağı da merak edilen durumlardandır. Bireyler mutlaka çeşitli araştırmalar ile aşk vefki yapmalıdırlar. Aşk vefki tek başına yapılmamalıdır. Mutlaka bir medyuma danışılmalıdır. Ancak bu medyum ise güvenilir olmalıdır ve yalnızca iyi işler yapan medyumlar olmalıdır. Çünkü kötü işlerle de uğraşan büyücüler ya da medyumlar vefkin içine büyü de katabilir ve bu durumda muskadan farkı kalmaz.

Güvenilir medyumlar rahmani yöntemler kullananlardır. Gittiğiniz medyum da rahmani yöntem kullanıyorsa en büyük güvenilirlik unsuruna sahiptir demektir. Ancak yine de detaylı bir araştırma daha doğru olacaktır.

Güvenilir medyum bulunduktan sonra medyumlar vefki hazırlayacaklardır. Vefk kişiler tarafından da hazırlanıp medyuma gidilebilir ancak medyumların bu durumlarda bilgisi daha çok olacağından bir medyuma ya da İslam hakkında yüksek bilgiye sahip insanlara vefk yazdırmak daha doğru olacaktır. Çünkü vefk ebced hesabını nasıl yapılacağını bilen kişiler tarafından hesaplanabilir. Ayrıca vefki hazırlayacak kişiler havas ilminin tüm detaylarını da bilmelidir. Bu nedenle mutlaka bilgili bir kişiye başvurulmalıdır ve vefk yazdırılmalıdır. Vefk yazıldıktan sonra yapılacak işlem artık medyumda ve bir nevi de sizlerdedir.

Medyumlar vefki aldıktan ya da yazdıktan sonra çeşitli dualar ederler veya ritüeller yaparlar. Bu ritüelleri gerçekleştirmek de zaman alabilecektir. Bu zaman içerisinde kişilerin yapması gereken de ilişki oluşturacağı, ilişki düzelteceği veya ilişki güçlendireceği kişiye olduğundan daha samimi ve sıcak davranmaktır. Böylece kişi de büyüyü yapan bireye daha çok ısınacağından büyü gerçekleşirse etkisi daha kuvvetli olacaktır. Büyünün temel yapım aşaması bu şekildedir. Büyü yapılırken okunacak belirli dualar da mevcuttur. Bunlar da yine güvenilir bir medyumdan öğrenilirse kişiler iyice araştırıp büyüyü kendisi yapabilir.

Ancak bireyler en ufak bir hata yaparsa aşk vefki geçersiz olur. Bu nedenle de dikkatli yapılması gerekir. Büyü tamamen doğru yapılırsa da kabul olacak diye bir kesinlik yoktur. Çünkü aşk vefkinde söz konusu Allah’ın duayı kabul etmesidir. Sizler ise günah olmayan bir yoldan bu duanın kabul olması için etkili yollara başvurmuş oluyorsunuz.

Aşk Vefki Yapılan İnsan Ne Hisseder?

Aşk vefki yapılan insan pek çok duygu ve düşünceye kapılabilir. Büyünün yapıldığı kişi büyüyü yapan kişiye büyük bir aşk besler, oluşan aşk ise tamamen normal bir aşk gibi oluşur ve vefk olduğu da belli olmaz.

Ayrıca vefk etkisini gösterdiğinde kişiler büyünün yapıldığı insanların düşüncelerinden çıkmak bilmezler. Sürekli hal hatır muhabbetleri de bu yolla açılabilir. Gece rüyalarında sizleri görürler ve daha pek çok etki bulunabilir.

Allah aşk vefkini kabul ettiyse vefkin yapıldığı insan bunu fark etmez. Çünkü normal bir aşk makbul olduğu anlaşılacak şekilde çok daha kuvvetli yaşanır. Daha pek çok güzel düşünceye aşk vefki yapılan insanlar sahip olurlar.

Aşk Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Vefkler genel olarak 7 gün gibi ortalama bir süreyle kabul görürler. Ancak vefkin kabul görmesi için istenilen duanın da her gün okunması gerekir ve bu durumda iş büyüyü yaptıran kişiye de düşer. Ayrıca vefk hazırlanırken süre uzun olacağından vefk ile yapılan aşk büyüsünün de etki süresi uzayabilir.

Vefk etki etmezse kişiler tekrar tekrar aşk vefkini yapabilirler. Vefk ile yapılan aşk büyüsünün belirli bir limiti yoktur. Ancak 4-5 kere denedikten sonra olmuyorsa da zorlamanın bir manası yoktur ve tavsiye edilmez. Zaten işin ucunda makbul görülecek bir ilişki varsa o vefk kabul edilir. Yine de çok isteyen insanlar defalarca deneyebilirler.

Vefk ile Aşk Büyüsü Yapıldıktan Sonra

Vefk ile aşk büyüsü yapılınca genellikle bu vefk kabul görür. Kabul görürse de kişiler artık ömür boyu mutlu bir hayat sürebilirler. Makbul bir ilişki kuran kişiler ömür boyu bu ilişkilerini korumalıdırlar.

Kişiler ilişkilerini güçlendirdiyse de başta bahsedildiği gibi duygusal başarıyı elde etmiş olurlar. Aynı zamanda soğuk ilişkiler de samimi bir hale getirilmiş olabilir. Bu durumda ise bireyler vefkin de etkisiyle çok sıcakkanlı ilişkiler sürdürecektirler.

Vefk ile yapılan aşk büyülerinde ilişki Allah tarafından makbul görülmüş olur. Bu nedenle ilişkiler normal bir aşk büyüsünden daha kuvvetli ve günahsız olur. Yani vefk ile aşk büyüsü yapılabilir. Ve yapılırsa da en sağlıklısı olur.

Tavsiye

Sihir Nedir?