Ücretsiz Su Falı Bakılır

/ 29 Aralık 2020 / 4.031 / yorumsuz
Ücretsiz Su Falı Bakılır

Su falı nedir ve su falı hakkında neler bilinmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli olan kişilerin bakabileceği bir fal türüdür. Su falına bakmak için yetkin olan kişinin temiz bir bardak ya da tas içerisine su doldurması ve uygun ortamda ruhani varlıklar ile iletişime geçerek su üzerinde kendisinin görebileceği desen, motif şekillerini yorumlaması sonucunda bakılır. Kolay bir fal türü değildir. Diğer fallar içerisinde en zor fal olarak bilinmektedir. Yoğun bir konsantrasyon, uygun ortam ve alnında deneyimli, bilgili olan bir falcı ya da medyum ile ortak çalışma içerisinde yürütülmesi gereken bir eylemdir.

Su falı baktırmak isteyen kişiler çok dikkatli ve özenli olmalıdır. Çünkü fal konusunda insanların beklentilerinden maddi çıkar sağlamak isteyen kişiler de olabilmektedir. Bu sebeple su falı baktırmak isteyen kişi doğru bir falcı ya da medyum bulmalıdır. Su falı ile geleceğe dair bazı bilgiler ve fala bakan kişi tarafından tavsiyeler ya da yönlendirmeler yapılabilmektedir. Bu sebeple de doğru, güvenilir ve iyi niyetli olduğundan emin olunan bir falcı ya da medyum ile çalışmak çok daha doğru olacaktır. Kişinin geleceği hakkında da yorumlar ve yönlendirmeler yapılabilen bu fal türü baktıran kişileri oldukça etkilemektedir. İyi niyetli bir falcı ya da medyum tarafından bakılan su falında geleceğe dair daha olumlu ve yapıcı yönlendirmeler yapılmaktadır. Güvenilir ve iyi niyetli falcı ya da medyumlar, kişileri depresif bir hal içerisine düşmekten korumak isterler.

Su Falı Nasıl Bakılır

Su falına bakabilmek için bazı özel yetenek ve ilimlere sahip olunması gerekmektedir. Su falı bakan kişiler genellikle kendisinden önce bu işlemi uzun süre yapmış olan deneyimli kişilerden el alırlar. Falcılar ya da medyumlar tarafından bakılması en doğrusu olacaktır. Çünkü hüddam ilmi ile de kendisini geliştirmiş olan bir kişi tarafından bakılması gerekmektedir. Su falına bakacak kişi temiz niyetli ve inanç açısından da güçlü bir kimse olmalıdır.

Su falına bakılacak ortam sessiz ve karanlık olmalıdır. Sadece mum ışığı ile aydınlatılmış bir mekanda fala bakacak kişi ve fal baktıran kişi bir arada olur. Temiz bir bardak ya da tas içerisine fala bakacak kişi tarafından su doldurulur. Gerekli okumaları yaparak ruhani varlıklar ile iletişime geçen kişi tarafından su üzerinde bazı semboller görünür hale gelir. Su üzerinde gördüğü sembollerden faydalanarak yorumlarda ve öngörülerde bulunan falcı ya da medyum iyi niyetli ve olumlu şekilde yorumlar yapmalıdır. Geleceğe dair yapacağı yorumlar ile kişilerin hayatlarında alacakları kararları da etkileme ihtimali nedeni ile medyum ya da falcı olan kişi iyi niyetli olarak hizmet vermelidir.

Günümüzde online siteler üzerinden de ücretsiz şekilde su falı baktırmak mümkündür.  Bu konuda da güvenilir siteleri tercih etmek doğru olacaktır. Çünkü, su falı bakılmadan önce fal baktıracak kişiden bazı bilgiler eksiksiz ve doğru biçimde alınmalıdır. Ücretsiz şekilde internet üzerinden baktırılmak istenen su falı için de kişisel bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığından emin olunan siteler tercih edilmelidir.

Su Falı Bakılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su falı bakılacak olan ortam çok önemlidir. Ortam sessiz ve karanlık olmalıdır. Sadece mum ışığı ile aydınlatılmış bir oda içerisinde bakılmalıdır ve rahatsız edilmeyecek bir ortamda bakılmalıdır. Ayrıca fal bakacak kişiler özellikle su falında ruhani varlıklar ile iletişime geçerler ve fal bakarken yardım alırlar. Yani fal bakacak kişinin Hüddam ilminde deneyimli ve bilgili bir kimse olması gerekmektedir. Ruhani varlıklar ile iletişime geçildiği için fala bakan medyum ya da falcının okunacak ayetler konusunda da deneyimli ve bilgili olması gerekmektedir. Çünkü cinler ile iletişime geçilerek bakılan su falı, yanlış ya da eksik yapılan okumalar sonucunda musallat gibi sonuçlara da sebebiyet verebilmektedir. Fala bakmadan önce niyet edilmesi de özellikle dikkat edilmesi gereken bir husustur. Fala bakacak falcı ya da medyum temiz niyetli ve inançlı bir kişi olmalıdır. Enerjisi yüksek kişilerin su falı bakmakta daha başarılı olduğu da dikkat çeken noktalardan biridir.

Fal Çeşitleri

Çok sayıda fal çeşidi vardır. Fallar, bakılma yöntemine ya da bakılırken kullanılan materyallere göre farklı isimler ile anılmaktadır. Tarot falı, kahve falı, el falı, bakla falı, su falı gibi çeşitli fal türleri vardır. Tüm fallar kendisine özgü materyaller ve bakılma yöntemlerine göre değişik içeriklere sahip olabilmektedir. İçlerinde en zoru ise, su falıdır. Su falı bakmak özel yetenekler ve bilgiler gerektirmektedir.

Su falı bakacak kişi Kur’an ı Kerim ayetlerinden, Hüddam ilminden ve Esmaü’l Hüsna’dan yararlanarak bu eylemi gerçekleştirebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra su falı bakacak kişi iyi niyetli ve inançlı bir kişi olmalıdır. Su falı bakmak için el almış olması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra su falı bakmak için tam bir konsantrasyon şartı olduğu için fala bakacak kişinin de güçlü telepatik yeteneklere de sahip olması gerekmektedir. Diğer fal çeşitlerinde farklı materyallerin dizilimi ya da yorumlanması sonucu bakılır. Su falı ise, daha da zordur. Çünkü, su falı bakılırken bir yandan farklı okumalardan faydalanılarak ruhani varlıklar ile iletişime geçilmesi de gerektiği için herkes tarafından bakılabilecek bir fal türü değildir.

Hüddam İlmi Nedir?

Hüddam ilmi ile kişiler cinleri ve hatta şeytanları kontrol etmeyi hedefleyen bir öğretidir. Tarihi açıdan Antik Mısır’a kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Hüddam ilmi herkesin yapabileceği bir eylem girişimi değildir. Ayrıca bu ilim hakkında öğretiler için özel bir öğrenim kurumu yoktur. Bu sebeple medyum ya da falcılar el verme yöntemi ile bu ilim ile belirli eylemleri gerçekleştirebilirler. Hüddam ilmi sadece su falında değil büyü yapmak ya da büyü bozmak amaçlı da kullanılmaktadır.

Hüddam ilmi ile cinler ile iletişime geçmek mümkündür. Bu ilim sayesinde falcı ya da medyum olan kişi cinleri kontrol altına alabilirler ve istediklerini yaptırmak amaçlı olarak kullanabilirler. Cinler hızlı hareket edebilirler ve uzun yıllar yaşarlar. Bu özellikleri ile de büyü yapmak, büyü bozmak, fal bakılması gibi eylemlerde cinler ile insanların iletişimi ile gerçekleşir. Özellikle güvenilir medyumları ayırt edebilmek amaçlı kişisel bilgilerinizi bilip bilemeyeceğini kontrol etmek mümkün.

Medyumlar, cinler ile kurdukları iletişim sayesinde kendisine başvuran kişi hakkında pek çok bilgi verebilmektedir. Hüddam ilmi sayesinde iletişime geçilmiş olan cinler kontrol altında tutulabilir, tutsak edilebilirler. Su falı bakılırken de en önemli konulardan biri falın bakıldığı odanın sessiz ve karanlık olması gerekliliğidir. Oda sadece mum ışığı ile aydınlatılmalıdır. Medyum ya da falcı olan kişi tam olarak konsantre olmuş şekilde su falı bakma eylemini gerçekleştirmelidir. Su falı bakılırken temiz bir kap içerisine su koyulur ve belli başlı okumalar yapılır. Okumalar sonucunda ruhani varlıklar ile de iletişime geçilmiş olunur.

Su Falı Bakan Medyumlar

Su falı bakan medyumlar, bu konuda uzman ve deneyimli kişiler olmalıdırlar. Su falı bakmak diğer fallardan daha zor bir işlemdir. Tam bir konsantrasyon, sessiz ve loş bir ortam gerektirmektedir. Su falı bakan medyumlar su üzerinde sadece kendisinin görebildiği sembolleri yorumlar. Bu yorumlar geleceğe dair öngörülerdir. Fal baktıran kişi buradaki belirtilen öngörülere göre kararlar alarak hayatlarına yön verebilmektedirler. Bu sebeple de su falı bakan medyumun deneyimli ve iyi niyetli olması gerekmektedir. Çünkü yapacağı yorumlar işle fal baktıran kişiyi yönlendirmesi söz konusu olacaktır. Olumlu ve iyi niyetle yapılan yorumlar da fal baktıran kişinin depresif bir ruh haline bürünmesine engel olmuş olacaktır.

Su Falında Kullanılan Materyaller

Su falı bakılırken bazı süs eşyaları ya da farklı bazı malzemelerden yararlanılabilir. Su falı baktırmak isteyen kişinin yüzük, küpe, tokası, kolyesi gibi süs eşyaları alınır önce su doldurulmuş olunan kabın içine süs eşyaları da eklenir ve üzeri beyaz bir örtü ile örtülür. Su falı bakılırken ruhani varlıklar şile iletişim kurulduğu için iletişim kurulan cinler de altınlardan hoşlanırlar. Bu durum da cinlerin fal bakılırken daha güçlü bir enerji ile yardım etmelerini ve bilgi vermelerini sağlamaktadır.

Su falı bakılırken kullanılan yöntemlerden biri de iğne ile su falı bakılmasıdır. İki adet iğne uçlarına pamuk bağlanılarak su falı bakılacak kabın içerisindeki suya bırakılır. Bakılan fal sonucunda iğne uçları birbirine değerse fal baktıran kişinin dileklerinin gerçekleşeceği anlaşılmaktadır. Su falı bakan kişiler özellikle gelecek ile ilgili öngörülerde bulunmaktadır. Fal baktıran kişi için önemli dönüm noktası olabilecek olayları bildirir ve fal baktıran kişiye izleyeceği yol hakkında önerilerde de bulunabilmektedir. Bu sebeple su falı bakan kişinin iyi niyetli olması en temel ilkedir.

Su Falında Okunacak Dualar

Su falı bakılmaya başlamadan önce niyet edilmesi gerekmektedir. Sonrasında da Kur’an ı Kerimden bazı ayet ve sureler okunmalıdır. Su falı bakılırken ruhani varlıklar ile de iletişime geçildiği için bazı ayet ve duaların okunması hem fal bakılması sırasında doğru cevaplar almak adına hem de fal bakıldıktan sonra iletişim kurulan cinlerin musallat olmasına engel olmak adına oldukça önemlidir. Su falı bakan kişi uzman ve deneyimli olmalıdır. Ayrıca iyi niyetli ve inanç açısından güçlü bir kimse olmalıdır.

Gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra fal bakmaya başlamadan önce Cin Suresi, Ayetel Kürsi, Bakara Suresi içerisinden belli bazı ayetler okunmalıdır. Okunacak dualar fal bakıldıktan sonra da hem fal bakan kişi için hem de fal baktıran kişi için cinlerin musallat olması durumundan korunma sağlayacaktır. Bazı su falı bakma yöntemleri daha farklı eylemleri yapmayı gerektirebilir ve akan su yanında yapılabilir. Dilek ve isteklerin doğru ve kesin bir biçimde belirlenmiş olması su falına bakılmadan önce net bir biçimde belirtilmelidir.

Gerekli bilgiler fal bakacak kişi tarafından sorulacak doğru sorular ile alınabilir. Su falı baktırmak isteyen kişiler, ücretsiz bir biçimde farklı internet kanalları üzerinden de fal baktırabilirler. Yine de fal bakan ve fal baktıran kişinin aynı ortamda olması enerji uyumu açısından bakılacak fala daha yoğun bir etki sağlayabilir. Fal bakacak kişi son derece özenli ve dikkatli bir biçimde tüm gereklilikleri yerine getirmelidir ve falına bakacağı kişiye de gereken ön bilgilendirmeleri yapmalıdır.

Su falı ile geleceğe dair bazı bilgiler verilmektedir. Su üzerindeki sembollerin yorumlanması ile bakılan su falında fala bakacak kişinin dikkatli bir biçimde gördüklerini yorumlaması gerekmektedir. Su üzerinde oluşacak sembolleri ruhani varlıklar ile iletişime geçmiş olması sebebi ile sadece su falına bakan kişi görebilmektedir.