Şirinlik Vefki Nedir? Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

/ 22 Şubat 2022 / 1.405 / yorumsuz
Şirinlik Vefki Nedir? Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik Vefki Nedir? Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Gibi sorular kişilerin her zaman dikkatini çekmiştir. Şirinlik vefki genellikle kendini beğenmeyen, sevilmeyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Ayrıca sevdiği kişinin gözüne hoş görünmek isteyenler de şirinlik vefkinin faydalarından yararlanabilirler. Aşk büyüsü dahil diğer büyülerde de olduğu gibi şirinlik vefki de işin ehli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Kişinin sevdiklerinin gözünde daha şirin ve sevimli görünmesini sağlayan şirinlik vefki kadın ya da erkek herkes tarafından tercih edilmektedir. Şirinlik vefki sayesinde vefki yaptıran kişi sevdiği tarafından daha çok sevilmektedir.

Şirinlik vefkine neden ihtiyaç duyulur? Konusu da gündemden düşmeyen bir sorudur. Çünkü ikili ilişkilerde bazen sorun çıkabilir ve acı çeken kişi de kendisini yetersiz hissedebilir. Sevdiğinin kendisine daha fazla sevgi göstermesi ve kendisini beğenmesi için aşk büyüsü yaptıracağı gibi şirinlik vefki de yaptırabilir. İslam dininde büyü haram ve günah olduğu için bazı kişiler büyü yaptırmaktan korkarlar. Bu nedenle dinimizce caiz olan vefk işlemi yaptırabilir. Aşk büyüsü kadar etkili olan şirinlik vefki için doğru medyum hocanın secimi önemlidir. İkili ilişkilerde çiftlerin birbirini daha çok sevmesi için şirinlik vefki yapılabilir. Vefk sayesinde çiftler birbirine daha sıcak ve sevgi ile yanaşırlar. Ayrıca aralarındaki saygı artarken birbirileri için değerli olurlar.

Şirinlik Vefkini Kimler Yapar?

Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Soruları araştırılırken insanların en çok merak edilen soru da şirinlik vefkini kimler yapar? Konusudur. Şirinlik vefki, özel bir işlemdir ve kişilerin birbirlerine karşı sevgisinin artmasına neden olur. Çoğu insan bazı büyü ve vefk işlerini evde kendisi yapmayı düşünür. Ancak bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için kişinin çok ciddi bilgileri bilmesi ve özel yeteneklere sahip olması gerekir. Medyum hoca olmayanlar bu konuda gerekli olan tüm bilgileri bilmeyebilirler. Bu nedenle yaptıkları işlemler de sonuç vermeyecektir. Ayrıca her medyum hoca da vefk konusunda başarılı olamayabilir.

Şirinlik vefki yaptırmak isteyenler alanında uzman ve havas ilmi bilgilerine sahip kişilere başvurmalıdır. Vefk yaptırdıktan sonra medyum hocanın verdiği bilgiler doğrultusunda şirinlik vefki evin bir yerine saklanmalıdır. Kısa sürede etkilerini göstermeye başlayan vefk ile mutlu ilişkilere devam edilebilir. Ayrıca aşk büyüsü de şirinlik vefki ile beraber yapılabilir.

Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Sevdiğine kendini sevimli ve tatlı göstermek isteyen kişilerin öğrenmek için araştırdıkları bir konudur. Şirinlik vefki yukarıda da belirttiğimiz gibi işin ehli medyum hocalar tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Vefk, medyum hocanın kişilerin kişisel bilgilerini kullanarak yaptığı bazı ebced hesaplamaları sonrası Arapça yazdığı bir işlemdir. Şirinlik vefki yaptırmak isteyen kişi medyum hocaya gittiğinde medyum işlemi doğru yapabilmesi için kişiye bazı bilgiler sorar. Edindiği bilgiler doğrultusunda Ebced hesaplaması yapar. Çıkan sonuçları da beyaz bir kağıt üzerine çizdiği geometrik şekillere yazar. Bu işlemler anlatıldığı kadar kolay olmadığı için medyum hocanın bilgileri çok önemlidir.

Aşk büyüsü kadar etkili ve kuvvetli olan şirinlik vefki yapıldıktan sonra çok kısa sürede etkilerini göstermeye başlar. Doğru ellerde ve uzman medyum hocalarca yapılan şirinlik vefki sayesinde pek çok evlilik yıkılmaktan kurtulmuş, sevdiğine açılamayan pek çok kişi yuva kurmuştur. Büyü dinimizce yasaklanmış olsa da vefk yapımında Kuran-i Kerim ayetleri, Allah’ın isimleri ile yapıldığı için yapılması caizdir. Vefk işlemini uyguladıktan sonra medyum hoca yaptıran kişiye bazı tavsiyelerde bulunabilir. Tavsiyeler yerine getirildiği takdirde şirinlik vefki karşı tarafta yavaş yavaş etki göstermeye başlar.

Şirinlik Vefki Hangi Amaç İle Yapılır?

İnsanlar aşk büyüsü ve şirinlik vefki gibi uygulamaları sevdiği kişinin kendisi için yaptırmaktadır. Ancak farklı amaçlar ile de kişi kendisine şirinlik vefki yaptırabilir. Bu nedenle şirinlik vefki hangi amaç ile yapılır? Sorusu da dikkat çeken sorular arasında bulunmaktadır. Yazımızın üst kısımlarında şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Sorusunu merak edenler için izah ettik. Hangi amaç ile uygulandığını yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Şirinlik vefki, kişinin sadece eşine ya da sevgilisine hoş görünmek için yaptırdığı bir işlem değildir. Aynı zamanda ebeveynlerin gözlerinden düştüğünde ya da ebeveynlerden biri kişiyi sevmediğinde de yapılabilir. Bunun yanı sıra akraba, eş, dost, iş çevresinde kişi kendini sevdirmek için şirinlik vefkinden yararlanabilir. Buradaki amaç kişilerin birbirini daha çok sevmesi ve değer vermesidir.

Şirinlik Vefki Duası Hangisidir?

Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Gibi sorulardan sonra sizlere şirinlik vefki duası ile ilgili bilgiler aktaralım. Medyum hoca şirinlik vefkini uyguladıktan sonra sizden bu duayı ve beraberinde Kuran-i Kerimde yer alan başka süreleri okumanızı isteyebilir. Bu duaları okuyarak vefkin çok daha kısa sürede etki etmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda verilen duayı medyum hocanın size bildirdiği zamanlarda ve sayılarda okumalısınız.

Ya Musa la tehaf inni la yehafü ledeyyei murselun*
İlla men zaleme sümme beddele husnen ba’de suin fe inni ğafurur rahiym*
Ve edhıl yedeke fi ceybike tahruc beydae mm ğayri suin fi tis’i ayatin ila fir’avne ve kavmih innehüm kanu kavmen fasi kiyn *
Felemma caethüm ayatüna mübsiraten kalu haza sihrum mübin*
Ve cehadu biha vesteykanetha enfüsühüm zulmen ve ulüvven fenzur keyfe kane akibetül müfsidin*
Ve innehu le tenzilü rabbil alemin*
Nezele bihir ruhul emin*
Ala kalbike ii tekune minel münzirin
Bi lisanin arabiyyin mübin*
Ve innehu lefi zübüril evvelin*
E ve lem yekün lehüm ayeten en ya’Iemehu ulemaü beni İsrail*
Ve 1ev nezzelnahü ala badil a’cemin *
Fe karaehu aleyhim ma kanu bihi mü ‘mini

Şirinlik Vefki Etkileri Nelerdir?

Şirinlik Vefki Nedir? Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?
Şirinlik Vefki Nedir? Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik vefki farklı amaç ile yapılsa da genellikle sevgi amacı ile uygulanır. Yazımızın üst kısımlarında şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Diye izah ettikten sonra şirinlik vefki etkileri nelerdir? Ondan bahsedelim. Şirinlik vefkinden yararlanıp sevdiği kişinin ya da çevresindeki kişilerin sevgisini kazanmak ve onlara sevimli görünmesi için etkilerini nedir ve nasıl görülür diye merak etmektedir. Aslında şirinlik vefkinin yapılma hedefi de etkilerin neler olacağını belirlemektedir.

Şirinlik vefkini kişi eğer eşinin ya da sevgilisinin kendisini sevmesi ve aşık olması için yaptırıyorsa yapılan kişi vefki yaptıran kişiye aşık olacaktır. Ancak şirinlik vefki aile fertlerinden birine ya da birkaçına yapıldıysa kişinin anne babası ona değer vermeye başlayacaktır. Şirinlik vefki yapıldıktan sonra aşağıda bahsedilmiştir.

  • Şirinlik vefki etkilerini göstermeye başladığında kişi vefk yapılan kişinin rüyalarına girmeye başlar.
  • Kısının eşi ya da sevgilisi ondan hoşlanmıyor ve nefret ediyorsa vefk etkilerini göstermeye başlayınca partnerin düşünceleri ve fikirlerinde değişiklikler oluşmaya başlar. Vefk yapılan kişilerin kalbinde size karşı sevgi tomurcukları oluşmaya başlar.
  • Şirinlik vefki tam anlamıyla etkilerini göstermeye başladığında içindeki sevgiyi artık bastıramayacak hale gelir. Bu sebeple de bir an önce vefk uygulaması yaptıran kişi ile yan yana gelir.
  • Şirinlik vefki eğer küs olan kardeşe yapıldıysa kardeş sürekli olarak kişinin yaptığı iyilikleri düşünmeye başlar. Vefkin etkileri görüldükten sonra hiç barışma imkanı olmayan kişiler dahi barışmaktadır.
  • Eğer kişi anne ve babanın gözünden düştüğünü düşünüyorsa şirinlik vefki yaptırarak eski haline gelmesini sağlayabilir. Üstelik anne ve baba bugüne kadar hiç verilmeyen değeri verecektir.
  • Eşe yapılan şirinlik vefki sonrasında eşin gözü kişiden başka kimseyi görmemektedir.

Şirinlik vefki yapıldıktan sonra en kısa sürede etkilerini göstermeye başlamaktadır.

Şirinlik Vefki Nasıl Taşınır?

Şirinlik vefki çok uzun yıllardır yapılan ve çok güzel etkilere sahip bir uygulamadır. Medyum hocalar en iyi şirinlik vefkini müşterileri için yaparak kişilerin mutluluğuna yardımcı olmaktadır. Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Gibi sorular arama motorlarının üst sıralarında yer alırken şirinlik vefki nasıl taşınır? Merak edilir.

Şirinlik vefki yapılan amaca göre değişmektedir. Medyum hocalar vefki uyguladıktan sonra vefkin nasıl taşınması ve saklanması ile ilgili bilgiler paylaşmaktadır. Bununla ilgili pek çok cevap ve seçenek bulunur ve medyum hoca size vefki nasıl kullanmanız gerektiği ile bilgiler verecektir. Şirinlik vefkini kişi bazen üzerinde taşıyabileceği gibi bazen de vefkin kişinin bedenine temas etmelidir. Bu durum tamamen şirinlik vefkinin hangi amaçla yapıldığına bağlıdır.

Aşk büyüsü olarak da uygulanabilen şirinlik vefki sayesinde kişiler sevdiklerine kavuşabildikleri gibi annelerinin ve babalarının gözlerinde değerli olurlar.

Şirinlik Vefki Çeşitleri Nelerdir?

Şirinlik vefki insanların kendilerini sevimsiz ve mutsuz hissettiklerinde başvurdukları bir yöntemdir. Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Sizlere bahsettikten sonra en çok merak edilen soru olan şirinlik vefki çeşitleri nelerdir? Diye de merak ediyor olabilirsiniz.

Şirinlik vefki çeşitleri kişilerin isteklerine göre değişebilir. Bu nedenden dolayı pek çok şirinlik vefki bulunmaktadır. Çeşitleri ise yapılan amaca göre değişebilmektedir. Şirinlik vefki çeşitleri aşağıdaki gibi olabilir.

  • Şirinlik vefkinden erkekler ya da kadınlar yararlanabilir. Eşlerini etkilemek için şirinlik vefki yaptırabilirler.
  • Kişi sevdiği birisine şirin görünmek için şirinlik vefki yaptırabilirler.
  • Ayrıca şirinlik vefki iş ortamında da kişinin yükselmesine ve kariyerini yükseltmesine yardımcı olabilir.
  • Aynı zamanda şirinlik vefkinden öğrenciler de yararlanabilir. Hocalarına daha şirin görünmek için şirinlik vefki çeşitlerinden yararlanabilirler.

Şirinlik vefki çeşitleri ile her amaca uygun vefk yaptırarak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Şirinlik vefklerinin uygulaması çok da kolay değildir. Vefk yaptırmak isteyen kişi medyum hoca ile gerçek ve doğru bilgiler paylaşmalıdır. Ayrıca vefk yaptırmak isteyen kişi vefkin tutacağına gönülden inanmalı ve kalbini asla bozmamalıdır. Bilgilerin doğruluğu kadar hangi amaçla yapıldığı da önemlidir.

En Etkili Şirinlik Vefki Duası Hangisidir?

Şirinlik vefki nedir? Şirinlik vefki nasıl yapılır? Bu yazımızda sizlere bundan bahsettik. Ayrıca kişiler etkili şirinlik duası okuyarak da etrafına ve sevdiğine şirin görülebilir. Aşağıda şirinlik duası verilmiştir.

Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka*
İlla tezkiraten limen yehşa*
Tenziylen mimmen halekal erda ves semavatil ula*
Errahmanü alel arşisteva*
Lehu ma fis semavati ve ma fil erdi ve ma beynhüma ve ma tahtes sera*
Ve in tevher bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa*
Allahü la ilahe illa hu lehül esmaül husna.

Medyum hocalara giderek istediğiniz türdeki şirinlik vefkini yaptırabilirsiniz. Unutmamalısınız ki medyum hoca seçimi çok önemlidir. Ayrıca bilgilerin doğruluğu ve amacın netliği de çok önemlidir. Kendinize aşık etmek istediğiniz biri varsa aşk büyüsü kadar etkili olan şirinlik vefkini de yaptırabilirsiniz.