Büyü Yapan ve Büyü Bozan Medyum Hocalar

/ 22 Şubat 2022 / 1.248 / yorumsuz
Büyü Yapan ve Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü Yapan ve Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar kimlerdir? Diye merak ediyor olabilirsiniz. Büyü çok eski yıllarda dayanan ve günümüze kadar varlığını sürdüren bir eski bir ritüeldir.  Ne zaman ortaya çıktığı bilinmese de yıllardır insanların büyük ilgi gösterdiği bir olgudur. Medyum hocalar hem ak büyüler hem de kara büyüler konusunda alanında uzman kişilerdir. Bugüne kadar yaptıkları bütün büyüler olumlu sonuç vermiştir ve medyum hocaların tecrübeleri sayesinde insanlar isteklerine ulaşmıştır. Antik çağlardan beri en çok yaptırılan büyü türü aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü çeşitli materyaller kullanılarak yapılan bir uygulamadır. Çift ağızlı olması sebebiyle hem iyi niyetle hem de kötü niyetle uygulanabilmektedir.

İnsanoğlunun yaratılışından bu yana farklı kavimlerde büyüye rastlamak mümkündür. İncelenen kaynaklarda özellikle Eski Mısır ve Eski Mezopotamya dönemlerinde büyüye ve büyücülüğe çok büyük önem verildiği görülmüştür. Büyü yapan medyum hocalar eski kaynaklarda geçen bilgilerin hepsini bilmektedir. Bilgileri kullanarak çeşitli büyüler uygularlar ve yaptıkları büyüler sayesinde insanların kaderlerin değişmesine neden olurlar. Eski dönemler de ak büyüler kadar kara büyülerin de çok tercih edildiği yazılan levhalarda görülmektedir. Bu durum günümüzde de geçerliliğini sürdürmektedir. İnsanlar aşk büyüsü kadar farklı büyülere de yönelmişlerdir.

Büyü Yaptırmak Günah mı?

Büyü bazı mistik olaylar ile doğal dünyayı etkiler. İnsanlar sabır gösterip Allah’a sığınmak yerine büyüleri tercih etmektedirler. Bu sebepten dolayı da insanların akıllarında büyü yaptırmak günah mı? Sorusu belirmektedir. Kişiler Allah’tan istemeyip büyüye yöneldikleri için ve ayrıca büyü yaparken medyum hocalar şeytani varlıklardan ve kötü cinlerden yardım aldıkları için büyü İslam dinine göre günah sayılır. İslam dini öncesinde de büyü yapıldığına şahitlik edilmiştir. Bunun en güzel örneği Osmanlı İmparatorluğu döneminde görülmektedir. O dönemdeki Müslümanlar da her türlü sorunlarında büyüye başvurmuşlardır. Büyü yapılan özel mekanlar kurulmuş ve ücret karşılığında insanlara çeşitli büyüler yapmışlardır. Büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar eski kaynakları inceleyerek büyüler konusunda çeşitli bilgiler edinmişlerdir.

Büyü Yapan ve Büyü Bozan Medyum Hocalar
Büyü Yapan ve Büyü Bozan Medyum Hocalar

, bütün büyü türleri arasında en çok tercih edilen büyüdür. Aşk büyüsü sayesinde insanlar sevdikleri kişilere kavuşmuşlardır. Aşk büyüsünü kadınlar erkeklere yaptırabildiği gibi erkekler de sevdikleri kadınlara yaptırabilirler. Aşk büyüsü yapılırken niyetin ne olduğu çok önemlidir. İyi niyetle uygulandığı zaman iki kişinin mutluluğuna vesile olmaktadır. Ancak kötü niyet de her zaman bir intikam amacı vardır ve seven kişilerin aralarının bozulmasına vesile olur.  Büyü yapan medyum hocalar aşk büyülerini en güzel ve en iyi şekilde uygularlar.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum hocalar her türlü büyüyü usulüne uygun bir şekilde yaparak insanlara yardımcı olmaktadır. Sevdiği tarafından sevilmeyen bekar ya da evli aşıklar aşk büyüsü yaptırarak sevdiklerinin gönlüne girebilirler. Aslına karşılık bulamayan kişiler aşk büyüsü nasıl yapılır? Diye araştırmaktadırlar.  Medyum hocalar büyü yapma ve bozma konusunda uzman kişiler oldukları için büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar kimlerdir? Diye insanlar tarafından merak edilir.

Aşk büyüsü, çeşitli şekillerde ve çeşitli malzemeler kullanılarak yapılır. Büyüde hangi malzemenin kullanılacağı ise aşk büyüsünün çeşidine göre değişebilir. Aşk büyüsü genellikle nohut, karabiber, gül yaprağı, sabun gibi malzemeler kullanılarak yapılır. Bunlar genellikle iyi niyet ile uygulanan aşk büyüsünde kullanılır. Kötülük amaçlı yapılan aşk büyüsünde ise tamamen farklı malzemeler kullanılmaktadır. Aşk büyüsü yaptırmadan önce büyüyü yaptıracak kişi bu konuda kesin kararını vermelidir. Sonuçta büyü birinin hayatını ve duygularını istem dışı ele almaktadır ve büyük vebal getirir. Medyum hoca ile görüşüp isteğini dile getirdikten sonra medyum hoca yapılacak aşk büyüsünün çeşidini belirler. Hangi durumda hangi aşk büyüsü çeşidinin seçilmesi gerektiğini en iyi medyum hoca bilmektedir. Bu nedenle kişi medyum hoca ile görüşmeden aşk büyüsü ve türü konusunda karar vermemelidir.

İnsanlar internet üzerinden büyü tarifleri araştırarak ya da medyum hocalara sorarak büyüleri evde tek başına uygulamak isteyebilirler. Ancak büyü yapmak verilen tarifler kadar çok kolay değildir. Özel yetenek ve derin bilgiler gerektirir. Bu nedenle bireyler büyü yaptırmadan önce büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar hakkında detaylı araştırmalar yapmalıdır. Medyum hocalar doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahip kişilerdir. Bu özel yetenekleri sayesinde de yaptıkları ve bozdukları büyülerin çok kısa sürede etki etmelerini sağlamaktadır.

Aşk Büyüsü Etkileri

Büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar dünyanın dört bir yanında büyü yapma ve büyü bozma konusunda hizmet vermektedirler. Yaptıkları büyüler çok kısa sürede etki gösterdiği için ve yapılan kişiler üzerinde farklı belirtiler gösterdiği için aşk büyüsü yaptırmayı düşünenler aşk büyüsü etkileri nelerdir? Diye çeşitli kaynakları araştırmaktadır. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra herkes üzerinde aynı etkiyi aynı zaman içerisinde göstermemektedir. Bazı kişiler üzerinde belirtilerin ortaya çıkması ortalama bir hafta sürerken bazı kişiler de bu süreç daha da uzundur. Tamamen kişinin büyüye yatkınlığı ole alakalıdır. Çünkü bazı kişiler doğuştan büyüye karşı daha yatkındır. Ayrıca büyünün etkileri herkes de aynı olmasa da ortak gözlenen bazı belirtiler bulunur. Aşağıda aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişilerde görülen ruhsal değişikliklere yer verilmiştir.

  • Aşk büyüsü yapılan kişi uykuya dalmada güçlük çeker. Daha önceden böyle bir şikayeti olmasa da büyüden sonra gözlenir.
  • Büyü yaptıran kişi devam olarak rüyasına girer.
  • Rüyalarında kabus görür.
  • Kendisine kim büyü yatırdıysa o kişiye karşı büyük bir özlem ve aşk duygusu beslemeye başlar.
  • Büyünün etkisi altına giren kişi yavaş yavaş sosyal çevresinden uzaklaşır.
  • Büyü kişi üzerinde etkilerini arttırmaya başladığında büyü yaptıran kişi olmadan hayatına devam edemeyeceğini düşünür.
  • Sürekli olarak büyü yaptıran kişi ile yan yana gelmeye çalışır. Hayatının geri kalanını onunla geçirmek istediği için evlilik hayalleri kurar.
  • Bazı kişiler de depresif ruh hali ve ağlama nöbetleri görülebilir.
  • Aşk büyüsü eğer kara büyü olarak yapıldıysa ve büyü yapılan kişi evliyse eşini ve çocuklarını terk ederek büyü yaptıran kişinin yanına gider. Onunla yeni bir hayata başlar.
  • Büyülenmiş kişinin gözü büyü yaptıran kişiden başka kimseyi görmez ve ona kör kütük aşık olur.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişiler üzerinde genellikle bu belirtiler gözlemlenmektedir. Büyü yapan medyum hocalar yıllardır aşk büyüsü yaptıkları için kişiler üzerinde genel olarak hangi belirtilerin gözleneceğini iyi bilirler ve büyü yaptıran kadın ya da erkekten de bu belirtileri gözlemlemesini isterler. Tutma zamanı büyünün türüne ve kullanılan malzemeye göre değiştiği için aşk büyüsünün ne zaman tutacağını medyum hoca ortalama olarak kişiye bildirmektedir.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerinin en gözde sorularından bir tanesi de aşk büyüsü ne zaman tutar? Sorusudur. Çünkü bir an önce sevdiklerinin kendilerini sevmelerini ve mutlu olmayı dilerler. Büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar kadim büyü kitaplarında yer alan her türlü büyünün uygulanış şeklini ve ortalama tutma süresini bilmektedirler. Büyünün tutma süresi kişiden kişiye değişebilir. Bazı kişilerde bu sürre zarfı 1 hafta ila 10 gün arası iken bazı kişilerde 1 aya kadar uzayabilir.

Alanında uzmanlık kazanmış ve başarılı sonuçlara imza atan medyum hocalarda yapılan büyüler en kısa sürede etkilerini göstermektedir. Büyünün tutma süresini etkileyen bir diğer faktör de büyü yapımında kullanılan malzemedir. Etkili sonuçlar almak ve kısa sürede aşkına kavuşmak isteyen kadınlar ya da erkekler medyum hocaların bilgilerinden yararlanabilirler.

Büyü Nasıl Bozulur?

Eski tarihin levhalarında o döneme ait yazılmış büyüler bulunmaktadır. İnsanın hayatını hiçbir çaba sarf etmeden farklı yöne kaydıran büyüler insanların arzularına ulaşmasına sebep olmaktadır. Antik çağ döneminde ve günümüzde en çok yapılan büyü aşk büyüsü çeşitleridir. Yukarıda aşk büyüsünün çift ağızlı olduğundan ve iyi niyetle yapılabildiği gibi kötü niyetle de yapılabilen bir büyü olduğundan bahsetmiştik. Aşk büyüsü, kara büyü olarak uygulandığında yapılan kişiye ve çevresine büyük zararlar verebilir. Bu nedenle insanlar büyü nasıl bozulur? Hakkında bilgi almak isteyebilirler.

Bir kişi kin beslediği ve intikam almak için başka bir kişiye aşk büyüsü yaptırabilir. Buradaki amaç iki kişinin birbirine aşık olup mutlu olması değildir. Büyü yaptıracak kişi kendi çıkarı uğruna başkasını kendisine aşık etmek ister. Çok ciddi bir olay olduğu için büyüden şüphelenildiğinde büyüyü bozdurmak için medyum hocalara gidilmelidir. Bu nedenle büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar kimlerdir? İyice öğrenmek gerekir.   Büyü bozan medyum hocalar tıpkı büyü yapımında olduğu gibi büyü bozmada da çok titiz davranırlar. Büyü yapılan kişi irade dışı davrandığı için kendisine büyü yapıldığını anlayamayabilir.  Ancak çevresi kişinin büyüden önceki ve sonraki davranışlarını gözlemleyerek büyü yapıldığından şüphelenebilirler. Büyünün çok daha kolay bozulması için kişi bir an önce harekete geçmelidir.

Kendilerine büyü bozdurmak için gelen kişilere medyum hocalar öncelikle büyü tespiti için bakım yaparlar. Bakım işlemi kişide gerçekten büyü var mı, büyünün türü ne gibi soruları cevaplamak için önemlidir. Büyü netleştikten ve türü de tespit edildikten sonra medyum hoca yapılan büyünün tam tersi etkili bir büyü yaparak kişinin üzerindeki büyü bozmaktadır. Büyünün bozulma süresi ise çeşitli faktörlere bağlanılarak değişebilir. Örneğin büyünün ne zaman yapıldığı, kişinin büyünün etkisi altında ne kadar süre kaldığı, hangi büyü türünün yapıldığı önemlidir. Ayrıca büyüyü bozan medyum hoca sizden Bakara, Ayet-el Kürsi duası, Felak ve Nas sürelerini okumanızı tavsiye edecektir. Bu duaların okunması büyünün çok daha kısa sürede bozulmasına yardımcı olacaktır.

Korunma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar çeşitli büyüler yaptıkları gibi çeşitli büyüler de bozmaktadır. Büyü bozmak tıpkı yapmakta olduğu gibi çok önemlidir. Ayrıca büyü bozulduktan sonra medyum hocalar korunma amaçlı büyüler de yapmaktadırlar. Korunma büyüsü yapan medyum hocalar ile görüşmek için web site üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz.  Büyü bozulduktan sonra o kişiye bir daha büyü etki etmemektedir. Ancak çok güçlü medyum hocalar ile çalışıldığında kişi tekrardan büyünün etkisi altına girebilir. Bu durumdan korunmak için korunma büyüsü yaptırmak son derece önemlidir. Korunma büyüsü eski zamanlarda da çok uygulanan bir büyüdür. Aynı zamanda sağaltma büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. Aşk büyüsü dahil diğer büyülerden korunmak için de korunma büyüsü yaptırabilirsiniz. Allah’a sığınarak ve O’ndan yardım isteyerek yapılan büyülerden korunabilirsiniz.  Ayrıca Felak ve Nas süreleri, Ayet-el Kürsi duası da büyülerden korunmak için okunmalıdır.