Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 13 Mart 2021 / 1.915 / yorumsuz
Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Büyüler hayatın her anında sürekli kullanılmaktadır. Platonik aşk büyüsü de bunlardan birisidir. Aşk büyüsünün bir türü olan platonik aşk büyüsü günümüzde en çok kullanılan büyülerdendir. Büyüler, kara büyü ve beyaz büyü olarak ikiye ayrılır. Bazı durumlarda beyaz büyüler kötüye kullanılır ve büyü kızıl büyü olarak da adlandırılabilir. Platonik aşk büyüsü de beyaz büyüdür. Ancak kötüye kullanıldığı durumlarda kızıl büyü olur ve günahı kat kat çoğalır.

Adından anlaşılabileceği gibi platonik aşıkların kullanacağı platonik aşk büyüsünün bazı amaçları bulunur. Bu amaçlar doğrultusunda ilerlendiğinde kimi zaman durum beyaz büyü kimi zaman ise kızıl büyü olur. Büyüyü asıl şekillendiren olay kişinin hangi amaçla yaptıracağıdır.

Platonik Aşk Büyüsü Nedir?

Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır?, insanın yaşadığı aşk duygusunu en iyi şekilde yaşatmak için yapılır. Eğer bir insan bir başkasına deliler gibi aşıksa ve o başka kişi kendisine aşık olan bireyi sevmiyorsa, tek taraflı aşık olan kişi bu büyüye başvurabilir.

Bu büyü sayesinde aşk duyguları duygular alevlenebilir ve hiç olmadık kişiler birbirleriyle beraber olabilirler. Mutlu bir yaşama gitmek için kullanılan bu büyü özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Aşk büyüsünün bir türü olduğu için amacı aşk büyüsünün amaçlarından azdır. Ancak elbette platonik aşk büyüsünün de amaçları vardır. Peki platonik aşk büyüsünün amaçları nedir?

Platonik Aşk Büyüsünün Amaçları Nedir?

Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır? nedir? sorusu öğrenildikten sonra bu büyünün amaçları da merak edilen işlerdendir. Platonik aşk büyüsünün temel ve en çok kullanılan amacı belirlidir.

  • Platonik aşk büyüsünün en temel amacı tek taraflı ilişkiyi iki taraflıya çevirip müthiş bir aşk yaşatmaktır. Dünyanın en güzel duygularından olan aşk, iki taraflı olur ve bu durumda ayrılamaz bir bütün oluşur.
  • Platonik aşk büyüsü bir kişiyi birden diğer kişiye aşık eder. Eğer tek taraflı bir ilişki bile yoksa öncelikle bir kişi diğerine aşık edilebilir.
  • Platonik aşk büyüsünü kızıl büyüye çeviren durum evli ya da sevgilisi olan birisine uygulamaktır. Eğer bir ilişkisi olan bireye platonik aşk büyüsü yapılırsa durum kötüye döner. Bu durum kişinin elinde olsa da sonuç olarak platonik aşk büyüsünün amaçlarındandır.

Aslında aşk büyüsünün bir türü olduğu için pek çok amacı bulunmaz. Ancak büyüyü kızıl büyü yapan hangi amaçla yapıldığıdır. Ve platonik aşk büyüsünü kızıl büyüye çeviren de ilişkisi olan birisine uygulamaktır. Peki tüm bu amaçlar doğrultusunda ya da yalnızca bunlardan birisi doğrultusunda kullanıldığında büyünün etkisi ne olur?

Platonik Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır?  merakı cevaplanırken büyünün etkileri konusunda da pek çok şey merak edilmektedir. Büyünün etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterir ve bu değişiklik aynı zamanda amaçlara bağlı olarak da doğrudan değişkenlik gösterir. Peki platonik aşk büyüsü etkileri nelerdir?

Platonik aşk büyüsünün herkeste sabit etkileri bulunur. Ancak yine de kişiden kişiye değişkenlik gösteren durumlar vardır. En çok da büyünün hangi amaçla yapıldığı etkileri değiştirir.

  • Eğer platonik aşk büyüsü tek taraflı, yani karşılıksız ilişkilerin karşılıklı olması için yapıldıysa etkiler belirlidir. Tek taraflı ilişkide bir diğerini sevmeyen birey birden sırılsıklam aşık olur ve onu düşünmeden duramaz. Sürekli olarak rüyasında büyüyü yaptıranı görür. Çok zaman geçmeden büyüyü yaptırana açılmak ister ve kavuştuklarında hayat boyu doğal yollarla bozulamayacak bir ilişkiye sahip olur.
  • Platonik aşk büyüsü alakasız kişileri aşık etmek için yapılırsa istenilen durum yaşanamayabilir. Burada aşk büyüsünün asıl amacı kullanılmalıdır. Çünkü platonik aşk büyüsü tek kişiyi hedef alır ve eğer alakasız iki kişi aşık olmak istiyorsa bu büyü yalnızca tek tarafı aşık etmeyi sağlar. Yalnızca platonik bir aşk ortaya çıkar.
  • Aynı zamanda platonik aşk büyüsünün kullanıldığı ve büyüyü kızıl büyüye çeviren yöntem bulunur. Bu durum ilişkisi olan bireylerde kullanıldığı zaman oluşur. Eğer platonik aşk büyüsü ilişkisi olan bireylerde kullanıldıysa etkileri de bir hayli garip olacaktır. Büyünün etkisi altındaki birey öncelikle hayatındaki mevcut eşi ile aşırı derecede kavga eder. Bu kavga günden güne şiddetlenir ve bir ayrılık yaşanır. Tabii kişiden kişiye değişen bu durum bazen sakince geçer. Daha sonrasında eşinden ayrılan birey büyüyü yapana büyük bir aşk beslemeye başlayarak ömrünü onla geçirmeye karar verir. Sonrasında ise büyünün asıl amacı ile olan durumlar yaşanır.
Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?
Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır? derken büyü hakkında bilgi sahibi olunduğunda göre büyünün nasıl yapılacağı da merak konusu olmuştur.

Platonik aşk büyüsünün yapılması hakkında en çok merak edilen evde yapılıp yapılamamasıdır. Platonik aşk büyüsü evde yapılabilir. Ancak evde yapılan diğer büyülere göre çok daha fazla emek ve çok daha fazla dikkat ister. Bu nedenle büyünün yapılması için bir medyuma başvurmak en doğrusudur. Yine de büyünün evde yapılması için gereken bazı durumlar vardır. Peki platonik aşk büyüsü nasıl yapılır?

Platonik aşk büyüsünün yapılması için öncelikle bazı eşyalar temin edilmelidir. Bunlar büyünün etkileneceği kişiden alınan eşyalar olmalıdır. Şahsi eşyalar büyüler için çok önemlidir ve bu büyüde gerekir. Bunun yanında günlük kullandığı materyaller, saç teli, kişinin resmi ve kan damlası da gerekir. Gereken bu materyaller elde edildiğinde büyünün yapılmasına başlanabilir.

Daha sonrasında büyünün yapılması için bir ortam gerekir. Bu ortam sağlandığı zaman güvenilir kaynaklardan ve gerekirse güvenilir medyumlardan alınan ritüeller, tılsımlı sözcükler ve dualar kullanılmalıdır.

Tılsımlı sözcükler, ritüeller ve dualar bilgi edildikten sonra gerektiği şekilde kullanılmalıdır. Böylece büyünün yapılma işlemi evde medyumun anlattığı şekilde gerçekleşebilir. Yalnız bu büyü medyumlar ile de yapılabilir.

Platonik Aşk Büyüsü Medyumlar ile Nasıl Yapılır?

Platonik aşk büyüsü için gerekli bilgiler elde edildiğinde evde nasıl yapılacağı öğrenilmiştir. Ancak her büyüde olduğu gibi platonik aşk büyüsünde de medyumlar ile beraber büyüyü gerçekleştirmek daha doğru olur. Peki platonik aşk büyüsü medyumlar ile nasıl yapılır?

Platonik aşk büyüsünü medyumlar ile yapmak hem büyünün etki süresini kısaltacak hem büyüyü daha kuvvetli yapacak hem de büyünün bozulmasını zorlaştıracaktır. Yine evde yapılan büyülerde olduğu gibi kişisel eşyalar gerekecektir.

Kişiye ait şahsi eşyalar, günlük kullandığı materyaller, resim ya da fotoğraf, saç teli ya da vücut kılı ve duruma bağlı olarak kan damlaması gerekir. Daha sonrasında medyuma teslim edilecek olan bu eşyalar verildikten sonra büyüyü gerçekleştirme işlemi başlanır.

Her medyum kendisine özel olarak ritüeller, tılsımlı sözcükler ve dualar hazırlar. Bu büyüde de gerekli ritüeller yapıldıktan sonra etki süresi beklenmelidir. Artık her şey tamamsa büyüyü yapan kendisini sevmeyen ile kavuşmayı keyifli ve huzurlu bir şekilde bekleyebilir.

Platonik Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır? sorularının cevapları artık öğrenildikten sonra büyünün kaç günde etki edeceği de merak edilen durumlardandır. Peki platonik aşk büyüsü kaç günde etki eder?

Platonik aşk büyüsünün etki etme süresi aşk büyüsüyle hemen hemen aynı olacaktır. Çünkü platonik aşk büyüsü, aşk büyüsünün bir türüdür. Bu durumda da yine büyünün gerçekleşmesi için oluşan ortalama sıra 10 gündür. 10 Gün içerisinde gerçekleşecek olan bu büyü kimi zaman 5-6 günde bile etki edebilir.

Platonik aşk büyüsünün genelde gerçekleştiği süre zarfı ise 2 haftaya yakındır. 2 Haftaya kadar platonik aşk büyüsünün etkileri görünmeye başlar. Yalnız bazı durumlarda süre zarfı 30 günü ya da 40 günü bile aşabilir. Bu durumda ümit kesilmemeli ve yine de beklenilmelidir.

Platonik Aşk Büyüsü İşe Yarar Mı?

Platonik aşk büyüsü de her büyüde olduğu gibi işe yarar mı gibi sorular bulundurur. Çünkü büyü yapacak her insan büyünün işe yarayıp yaramayacağında şüpheye düşebilir. Bu da kafalarda platonik aşk büyüsü işe yarar mı sorusunu oluşturur.

Platonik aşk büyüsü elbette işe yarar. En çok kullanılan büyülerden olan platonik aşk büyüsünün etki oranı %100’e yakındır. Aşk büyüsünde olduğu gibi bu büyüde de etki oranı çok kuvvetli ve bozulması da çok zordur. Bu nedenle platonik aşk büyüsünü yaptırmak için 2 defa düşünecek birey büyünün işe yarayacağına güvenebilir.

Tabii ki büyünün etki etmediği durumlar da bulunur. Bu durumlarda büyü ya hatalı yapılmıştır ya da özensiz bir şekilde yapılmıştır. Bu nedenle büyü etki etmediğinde hata büyüde değil yapanda aranmalıdır. Zaten büyünün etki etmesi için iyi ve güvenilir bir medyum ile çalışmak gerekir.

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır?  gibi soruların tümü cevaplandıktan sonra büyünün bozulması sorusu da çok sık kafalarda bulunur.

Platonik aşk büyüsünü yapan birey büyü ile beraber birlikte olduğu için büyüyü bozmak isteyebilir. Veya üçüncü bir kişi büyüyü fark ettiğinde büyüyü bozmak isteyebilir. Peki platonik aşk büyüsü nasıl bozulur?

Büyüleri bozmak elbette kolay bir işlem değildir. Özellikle medyumlar tarafından yapılan büyüleri bozmak çok daha zor olur. Çünkü medyumlar büyüleri bozulmasın diye ellerinden geleni yaparlar. Ancak bazı medyumlar da yalnızca büyüleri bozmak için çalıştığından dolayı her türlü savunmaya karşı bir yöntem geliştirir. Bu nedenle büyüleri bozmak imkansız değildir.

Eğer büyü evde yapıldıysa savunmasız olur. Bu nedenle büyüyü bozmak için medyuma gidildiğinde büyüyü bozmak daha kolay olur ve medyum ritüelleri, tılsımlı sözcükleri ve duaları ile büyüyü bozmaya başlar.

Eğer büyü medyumlar tarafından yapıldıysa bu sefer medyum büyüyü bozmak için özel olarak hazırladığı ritüellerini ve tılsımlı sözcüklerini kullanır. Çünkü her ritüel korumalı bir büyüyü bozmaya yetmez. Ancak medyumlar özel olarak hazırladığı ritüeller ile büyüyü bozabilir. Büyü bozulduğu andan itibaren etki göstermeye başlar ve bu durum için büyünün etki süresi gibi bir süre beklemek gerekmez.

Eğer büyü bozulmadıysa dilenirse aynı medyuma gidilmelidir dilenirse de başka bir medyuma. Aynı medyuma gitmek riskli olabilir. Ancak o medyum daha güçlü bir ritüeli varsa onu kullanarak da büyüyü bozabilir. Bu durumda karar büyüyü bozdurmak isteyen kişiye kalmıştır. Platonik aşk büyüsü ile ilgili her şey bu şekildedir.

Büyü bozulduktan sonra hayat büyü olmadan önceki hayata ve belki de daha mutlu bir hayata dönüşür. Başta aşkından ayrılan birey üzülse de daha sonrasında doğal bir sevgi olmadığını anlayacağından mutluluğa erişir. Platonik aşk büyüsü nasıl yapılır?  Konusunda merak ettikleriniz yazımızda sizlere anlatılmıştır.

Tavsiye

Cinler Ölümlü Müdür?