Kara Büyülerin Zararları

/ 13 Ocak 2023 / 354 / yorumsuz
Kara Büyülerin Zararları

Kara Büyülerin Zararları

Kara büyülerin zararları nelerdir? Özellikle büyü yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Büyü genel bir tabirdir ve çeşitli amaçlar için çeşitli uygulama şekilleri bulunmaktadır. Ak büyü ve kara büyü olarak uygulanabilmektedir. Her ne kadar ak büyünün insanlara zarar vermediği söylense de aslında kişinin bilinçaltına hükmettiği ve istem dışı hareketlere sebep olduğu için yine de kişiye zarar verdiği düşünülmektedir.

Kara büyü yapan medyumlar çok sınırlı sayıda olsa da yine de kara büyüler ile uğraşan medyumlar bulabilirsiniz. Doğru, güvenilir ve dürüst medyum hocalar genellikle kara büyü yapmaktan kaçınmaktadırlar. Bunun nedeni ise insanları hayatları ile oynamamak ve onlara zarar vermemektir.

 

Kara Büyü Yapan Medyumlar

Kara büyü yapan medyum hocalar aynı zamanda kara büyü bozma işlemini de gerçekleştirmektedir. Çok güçlü etkilere sahip olduğundan dolayı yapılan kişiler üzerinde büyük olumsuzluklara yol açmaktadır. Genellikle haset eden kişilerin uygulattığı bir büyü çeşidi olduğundan dolayı zararları da oldukça fazladır.

Kara büyü zararları en basit olumsuzluktan en komplike olumsuzluklara kadar değişebilmektedir. Kara büyü yapılan kişiler de genellikle işlerinin ve kısmetlerinin kapanması, maddi kazançlarının durgunlaşması, amansız hastalıklar, aile içi problemler ve kavgalar baş göstermektedir. Eğer aşık etme amacı ile kişiye kara büyü yapılmışsa kişi evli dahi olsa eşini ve çocuklarını terk ederek büyü yaptıran kişinin yanına gitmektedir. Kara büyülerin en büyük zararlarından bir tanesi ise kişinin tedavisi olmayan fiziki ya da psikolojik olarak hastalanması ya da ölümüne sebebiyet vermesi için yapılan büyü türüdür.

 

Kara Büyü Bozan Medyumlar

Kara büyü bozan medyumlar derdinize deva olmaya devam etmektedir. Gittiğiniz medyum hoca ne kadar başarılı ve deneyimli ise kara büyü bozdurmadan o denli iyi sonuç alacaksınız demektir. Tıpkı büyü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alındığı gibi büyü bozulurken de bu güçlere ihtiyaç duyulmakladır. Bu sebeple seçeceğiniz medyum hocanın büyüde önemli bir rolü bulunmaktadır.

Kara büyünün zararları ve bozulmazsa bir ömür boyu devam edecek etkilerini ortadan kaldırmak için en iyi medyum hocayı seçmelisiniz. Doğru tespit ile yapılacak kara büyü bozma işlemi sonrasında eski hayatınıza dönebilir ve sizi olumsuz etkileyen ne varsa hepsinin ortadan kalktığını görebilirsiniz.

 

Tavsiye

Lamia Büyüsü Nedir?