Aşk Büyüsünde Dua Şart Mı?

/ 15 Mart 2021 / 578 / yorumsuz
Aşk Büyüsünde Dua Şart Mı?

Aşk büyüsünde dua şart mı? sorusu herkesin aklına takılan önemli konulardan biridir. Dünya üzerinde insanlık aşk, sevgi ve bağlılık vazgeçilmez ritüellerdir. Bireylerin bir araya gelmesi ve kavuşmaları için manevi duygular bir araya gelmektedir. Bazı durumlarda bu çok kolay bir şekilde olmayabilir. Bazen engeller seven kişilerin bir araya gelmesini etkileyebilmektedir. Durum böyle olunca da aşk büyüsü akıllara gelmektedir. Aşk büyüsünün birçok çeşidi bulunmaktadır.

Her büyü çeşidi kendi içinde farklılıklar gösterir. Yapılacak olan büyünün niteliğine göre farklı ilimlerden yararlanılmaktadır. Bunun için de dualar, ritüeller ve tılsımlar uygulanmaktadır. Aşk büyüsü, büyüler arasında en çok yapılan ve başvurulan ritüeller arasında yer almaktadır. En etkili aşk büyüsü için yararlanılan ilimlerin etkisi de yabana atılmamalıdır. Uzman bir medyum hoca tarafından işlemler yapılmalıdır.

Günümüzde büyü geleneği çok uzun zamandır devam etmekte. Yapılan büyüler, uzman medyumlar tarafından yapıldığında etkisini kısa sürede göstermektedir. İlimler konusunda özellikle de ledün ilmi ve havas ilmi konusunda tecrübe sahibi medyum hocalar tarafından yapılması önem arz etmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birçok kişi tarafından çok fazla ilgi gören aşk büyüsü insanlığın varlığından beri uygulanmaktadır. Nesiller arası aktarılan büyü ritüelleri ile birlikte istenilen ve dilenilen her durum elde edilebilmektedir. Özellikle aşk anlamında istediği kişi ile birlikte olmak isteyenler bu işleme başvurmaktadır. Bu anlamda da aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu gündeme gelmektedir.

İşinin ehli olan uzman medyumlarca yapılacak olan aşk büyüsü farklı çeşitlerde yapılabilmektedir. Birçok çeşidi bulunduğundan dolayı da farklı işlemler uygulanmaktadır. Aşk büyüsünde dua şart mı yoksa farklı yöntemler denenebilir mi sorusuda birçok kişi tarafından sorulan bir sorudur. Büyü yapmanın temelinde çeşitli tılsımlar olduğu bilinmekte ve bu tılsımlara sembollerle birlikte dualar da eşlik etmektedir.

Aşk büyüsünün nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatmak mümkün değildir. Bunun nedeni aslında tek bir şekilde yapılmadığındandır. Yapılacak olan büyünün niteliğine göre farklı işlemler uygulanacağından, tarif vermek doğru olmayacaktır. Belli ilimlere dayalı olarak yapılan aşk büyüsü yanlış bir uygulama yapıldığında farklı sonuçlar doğurmaktadır.

Bazı yerlerde evde yapıldığı ile ilgili söylemler olsa da evde yapılan aşk büyüsü önerilmemektedir. Tamamiyle tecrübeye sahip, konu ile ilgili bilgisi olan ve ilim bilgisi sayesinde kısa sürede etkili olacak bir büyü için uzman medyumdan destek alınmalıdır. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan şekillerde sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Aşk Duası ile Anında Kabul Olan Aşk Büyüsü

En kısa sürede kabul olan aşk büyüsü için aşk duası ritüeli uygulanmaktadır. Çok çabuk kabul olması için aşk büyüsü duası güzel bir ritüel olarak kabul görmektedir. Tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi, büyüler yapılırken medyumun sizden talepleri olabilir. Bu talepler tam anlamıyla yerine getirilmelidir. Yapılan büyünün tutması ve yerine gelmesi için bu önemlidir.

Bazı durumlarda da sizlerden belli zaman içerisinde dua okunması istenmektedir. Okunacak olan dua sayesinde size yakınlık göstermesini ve aşık olmasını istediğiniz kişinin bağlanmasını sağlayabileceksiniz. Aşk büyüsünde dua şart mı sorusu aslında tam olarak burada devreye girmektedir.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra, beş gün, geceleri yatmadan önce okunması gereken dua;

  • “Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab kiramen katibine ya’lemune ma yafalun Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.”

Bu duanın okunması ile birlikte büyü yapılan kişi üzerinde çok daha etkili olacaktır. Büyünün etkisi daha kolay ortaya çıkacaktır. Aşık olmasını istediğiniz kişi çok daha kolay size dönecektir.

Aşk Büyüsünde Dua Şart Mı?
Aşk Büyüsünde Dua Şart Mı?

Aşk Büyüsü İşe Yarar mı?

Aşk büyüsü yaptıranların ya da yaptırmak isteyenlerin en merak ettiği aşk büyüsü işe yarar mı konusudur. Doğru teknikler ve istenilen dualar düzenli olarak uygulandığımda etkisini en kısa sürede gösterecektir. Her büyü çeşidinde bazı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılacak olan malzeme her medyum için değişiklik göstermektedir. Fakat burada dikkat edilecek olan şey kaliteli malzeme kullanımıdır.

Büyü yapılacağı zaman medyumlar sizlerden bazı malzemeler talep edebilmektedir. Bu malzemeler kaliteli bir şekilde bir araya getirilmelidir. Büyünün etkin bir şekilde olması için bu en gerekli olan durumdur. Aşk büyüsünde en iyi verimi alabilmek için malzeme seçimi önemlidir.

Büyü yapılan kişinin aşk duyguları ile karşınıza gelmesi için istenilen her malzemenin istenilen şekilde olmasına gayret gösterilmelidir. Aşık olunması istenilen kişinin en kısa sürede etkilenmesi aşk büyüsü ile çok daha hızlı bir şekilde olmaktadır. Uygulanan işlemler sayesinde ruhani varlıklarla iletişime geçen medyumlar sayesinde refah içinde yaşayacaksınız. Büyük değişimler ve büyük mutluluklara sahip olacaksınız.

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü

Erkeklerin aşk konusunda biraz daha farklı düşündükleri bilinmektedir. Bu nedenle onların kolay kolay aşık olamayacağı düşünülebilir. Fakat aşk büyüsü yapılan erkekler çok çabuk etki altına girmektedir. Böylelikle istenilen şekilde yapılan büyü ile aşık olmasını istediğiniz erkek hiç şüphesiz bağlanma gösterecektir. Haftalık olarak yapılan büyü ritüeli sayesinde hiç beklemediğiniz bir bağlılıkla aşk duygusunu yaşamanız an meselesidir.

Erkeklere yapılan aşk büyüleri başında papaz büyüsü ve sabun büyüsü gelmektedir. Bu büyüler sayesinde hiç umut olmasa bile karşınızdaki kişi size aşk besleyecektir. Yine burada konusunda uzman olan medyum hocalar devreye girmektedir özellikle havas ilmine hakim olan medyumlar tarafından yapıldığında çok kısa bir zamanda dileğinize kavuşabilirsiniz.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Etkili midir?

Özellikle aralarında mesafeler olan kişiler için farklı işlemler yapılarak uzaktan aşk büyüsü yapılabilmektedir. Birbirlerine yakın olan kişilere yapılan aşk büyüleri her ne kadar çok hızlı etkisini gösterdiği düşünülse de uzakta olanlar için de aynı şekilde etki etmesi sağlanmaktadır. Bu konuda uzman olan medyumların uygulamaları değilkenlik göstermektedir. Uzaktan yapılan aşk büyüsü etkili midir diye sorulduğunda belli başlı uygulamaların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunlar;

  • Medyum hocalarda bulunan ve aşkın enerjisini yansıtan taşların bulunması gerekmektedir. Bu taşlar piyasada bulunabilmektedir. Eğer mümkünse doğal ortamdan da elde edilebilir.
  • Taşların bir araya getirilmesinde önemli olan durum; tamamen doğal olmalarıdır. Yapılacak olan büyünün kuvvetli bir şekilde etki etmesi için hakiki taşların kullanılması önem arz etmektedir.
  • Doğal taşlar aşk enerjisini yansıttığından dolayı belli zamanlarda okunup üflenmesi gerekmektedir. Bunun için en uygun vakit genellikle sabahın ilk saatlerinin olduğu zaman dilimidir. Bu sürede tılsımlı sözlerin söylenmesi ve aşk sözlerinin söylenmesi gerekmektedir.
  • Taşlar uygun zaman ve saat diliminde okunduktan sonra büyü yapılan kişiye istinaden dilekler dilenmelidir. Sabah güneş doğmadan önce, güneş alacak bir yere bırakılır ve orada kalması sağlanır.
  • Güneş alan yere konmasının nedeni ilk ışıklarla birlikte aşkın alevlenmesini sağlamaktır. Dualarla birlikte üflenen taşlar etkisini göstermeye başlayacak ve büyü yapılması istenen kişiye ulaşacaktır.
  • Büyü yapılan kişi bu etki ile birlikte değişiklik göstermeye ve büyünün etkisine girmeye başlayacaktır.

Eğer büyü yaptırdığınız kişi ile gün içerisinde iletişime geçebilme gibi bir şansınız varsa hisleri ile ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz. Hatta gününün nasıl geçtiği ile ilgili sorularda sorabilirsiniz. Böylelikle büyünün etki gösterip göstermediğini anlama şansına sahip olabilirsiniz. Taşların bu büyü üzerinde önemli etkisi bulunduğundan hakili olmayan taşların kullanımı büyünün tutma olasılığı düşüktür.

Aşk Büyüsünün Olumsuz Sonuçları Var mıdır?

Büyüler yapım şekline göre farklılık göstermektedir. Yapılacak olan hatalı işlemler sonucu farklı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar olumlu sonuçlar ortaya çıkıyor gibi görünse de bazı durumlarda aşk büyüsünün olumsuz sonuçları ortaya çıkabilmektedir. Medyumlar tarafından aşk büyüsü yapılırken ruhani varlıklarla iletişime geçilmektedir. Özellikle Hüddam Garaminar adlı ruhani varlık aşk büyüsünün yapımında iletişime geçilmektedir.

Fakat bazı durumlarda bu varlık büyü yapılan kişiye zor anlar yaşatabilmektedir. Hatta sevdiğiniz kişinin aşk büyüsü ile bağlanmasının ardından musallat olmakta ve size karşı tepkili olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla büyüyü yapacak olan medyumun deneyimi burada çok önemlidir. Yanlış bir seçim yapılması olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

En Güçlü Aşk Büyüsü

En güçlü aşk büyüsünde dua şart mı? Aşk büyüsü yapılırken önemli olan belli tılsımlar ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle bu malzeme ve tılsımlar uygulanırken çok titiz bir şekilde davranılmalıdır. Uzman medyum hocalar tarafından yapılacak olan büyüler bu anlamda önemlidir. En güçlü aşk büyüsü yapımında mumdan yararlanılmaktadır. Mum ile yapılan aşk büyüsü en etkili olan büyü olarak bilinmektedir.

Mum ile yapılacak olan aşk büyüsünde genellikle kırmızı renkli mum kullanılmaktadır. Medyum hocaya aşık etmek istediğiniz kişi ile ilgili bilgileri net bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Medyum hoca tarafından tılsımlarla ve belli ilimlerle hazırlanacak vefkler bu mum üzerinde yakılmalıdır. Bu aşamadan sonra yaklaşık olarak bir hafta içinde etkisini gösterecektir.

Aşk Büyüsü Bozulur Mu?

Birçok büyünün bozulması kolay olmamaktadır. Aşk büyüsünün de bozulması kolay bir işlem değildir. Çok kuvvetli ve etkili bir etki gösteren aşk büyüsünün bozulmasında, yapımında olduğu gibi ruhani varlıklarla iletişime geçilmektedir. Bu aşamada çok dikkatli olunmalıdır. Şeytani varlıklarla iletişim kurulacağından dolayı tecrübeli medyumlardan destek alınması gerekmektedir.

Bazı durumlarda yaptırılmış olan aşk büyüsünden vazgeçilmesi söz konusu olabilmektedir. Duyulan pişmanlıklar neticesinde medyum hocalara danışılarak büyünün bozulmadı istenmektedir. Aşk büyüsü bozulur mu sorusuna medyumlar tarafından oldukça zor olduğu cevabı verilmektedir. Her ne kadar zor olsa da uzman medyumlar titizlikle çalışarak bu işlemi gerçekleştirmektedir.

İşlem adınları esnasında yapılacak olan hatalar sonucunda yukarıda sayılan olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle büyü bozma aşamasında çok dikkatli olunması ve ruhani varlılarla iletişimin dikkat çerçevesinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu da ancak, uzman medyumlar tarafından yapılabilmektedir.

Aşk Büyüsünün Etkileri

Aşk büyüsü yapılan kişiler farklı etkilere maruz kalmaktadır. Aşk büyüsünün etkileri arasında en belirgin olanı büyü yapılan kişinin sizinle iletişime geçmesi ve bu hislerle dolu dolu olmasıdır. Büyü yaptıran kişi ile arasında aniden gelişen aşk bağlarının oluşması ve sürekli arama isteğinin ortaya çıkması da aşk büyüsünün etkilerini ortaya koymaktadır.

Büyü yaptıran kişiye karşı beslenen hislerin bir anda ortaya çıkması an meselesidir. Belirgin bir şekilde hiç ortada yokken yakınlık hissetmesi ve bu yakınlığı belli etme çabasına girmeye başlayacaktır. Aşk büyüsünde dua şart mı? Etkilerini görmek için dua edilmesi gerekmektedir.