Nasibiniz ve Kısmetiniz Bağlıysa Ne Yapmalısınız?

/ 29 Mayıs 2021 / 32.271 / yorumsuz
Nasibiniz ve Kısmetiniz Bağlıysa Ne Yapmalısınız?

Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Sorusunun cevabını bilmek istemez misiniz? Bu konuda çok geniş bir araştırma yaptık. Sizler de faydalanın istiyoruz.

Bazı dönemlerde insanların maddi manevi bütün işleri yolunda gitmeyebilir. Ne kadar çabalasa da ne kadar çalışsa da işleri bir türlü yoluna girmez.

Maddi manevi işlerini yolunda gitmeyen insan aklına nasibim kapalı mı sorusunu getirmektedir. İnsanın nasibi veya kısmeti kapalı olursa birçok belirtilerle kendini hissettirebilir. Nasip birçok anlama gelebilecek, geniş kapsamlı bir kelimedir. Nasip denildiğinde akla gelen ilk şey insanın payına düşen maddi ya da manevi nimet ve rızıktır. Nasip o kadar geniş kapsamlı bir kelimedir ki güzel olan her şey nasipten kaynaklanmaktadır.

İnsanın nasibi ya da kısmeti bol olduğunda her şey yolunda gider maddi manevi her şey sıkıntısız ilerlemektedir. İnsanın nasibi açık olduğunda dükkanı varsa dükkanında müşteri dolar taşar. Hiç ummadığı yerlerden para, mal, mülk adeta yağar. Bolluk içinde yüzerken huzuru da yerinde olur insanın.

Bazen da insanın bütün işleri ters gider. Ne yaparsa yapsın işler bir türlü yolunda gitmez. Böyle durumlarda insanın aklına hemen nasibim kısmetim kapalı mı? Sorusu gelir.

Kısmet ve Nasibin Kapalı Olduğunu Gösteren İşaretler Nelerdir?

Birtakım belirtileri birada kendinizde görebilir ve bunların kısmetinizin kapalı olduğunun belirtileri olduğunu anlayabilirsiniz. Bu belirtiler genel olarak şöyledir;

 • Kısmeti veya nasibi kapalı olan kişilerin bütün işleri aksi gider. Kısmetin kapalı olduğunun en büyük göstergesi budur.
 • Yapmaya çalıştığı işler sürekli önüne bir engel çıkarak engellenir. Çok çalışmasına rağmen yaptığı işlerde ilerlemek yerine aksine geriler.
 • Evlenme çağında olduğu halde istemesine rağmen bir türlü evlenecek kısmet bulamaz.
 • Herhangi bir işyerinde çalışıyor olan insanlar kısmeti kapalı olduğunda bir türlü terfi edemezler.
 • Hiç sebep olmadığı halde sevgilileri, eşleri ya da nişanlıları tarafından terk edilirler.

Kısmet kapalılığı denildiğinde ilk akla gelen gönül işleri olmaktadır. Bu halk arasında böyle olmasına rağmen kesinlikle doğru değildir. Kısmet birçok konuda maddi ve manevi anlamda kişinin faydasına olan tüm iyi şeylerde olabilir.

Kısmet kapalılığı
Kısmet kapalılığı

Kapalı Kısmet Nasıl Açılır?

Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Her türlü gönül ve rızık kapılarının bir türlü açılmadığını hissediyorsanız kısmetim kapalı diye düşünüyor olabilirsiniz. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız hemen harekete geçmelisiniz. Kısmeti kapalı olan birisi mutlaka dua okumalıdır. İlk önce yapabileceğiniz en önemli çözüm noktasını dualarda aramalısınız. Belirli bir kısmet açma duaları kısmetimizin açılmasına çok yardımcı olacaktır. Kısmeti bağlı olan insanlar içtenlikle ve temiz bir kalple mutlaka sık sık dua okunmalıdır. Kısmet açmak için dua etmenin çok faydası olmakla birlikte bunun yanında daha çabuk kısmet açmaya yarayan yöntemler deneyebilirsiniz. Bu işte uzman olan yetenekli ve derin bilgiye sahip olan hocalardan veya medyumlardan yardım almak yapabileceğiniz en akıllıca şey olmalıdır. Bu işi profesyonel anlamda sizlere yardım edebilmek için yapan çok kuvvetli ve çok çabuk nasip açmaya yetenekleri olan insanlardan destek alarak kısmetinizi açmanız mümkündür.

Kısmet Açma Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar?

Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Kısmet açma büyüsünün tutma başarısı öncelikle büyüyü yapan medyum veya hocanın bilgi, tecrübe ve deneyimlerine bağlıdır. Bu süreçte elbette kısmeti açılmak istenen kişinin durumu ve denilenlere harfiyen uyması da çok önemlidir. Eğer şartlar sağlanmışsa yapılan büyü bir iki gün gibi oldukça kısa bir süre içinde mutlaka tutacaktır. Bazı büyüler hızlı ve hemen etkileri görülen türdedir. Bunlar arasında 24 saatte tutan büyüler bulunmaktadır. Nasip kısmet büyüsünün çabuk tutması için bunu medyuma söyleyebilirsiniz. O işi hızlandırmak için gerekli olan ritüelleri yerine getirecektir.

Nasip kısmet açma büyüsünün tutması için bazen birkaç hafta beklenmesi gerekebilir. Bu süre içinde sabırlı olmak ve büyünün etkilerini gözlemlemek gerekmektedir. Aceleci davranışlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Büyünün tutmadığını düşünerek evrene negatif etkiler gönderebilirsiniz. Bu etkiler sonucunda kendiniz de psikolojik olarak etkilenir ve hayal kırıklığına uğrarsınız. O yüzden inanarak sabırla beklemek en doğrusudur. Yardım alacağınız medyum hoca size yapmanız gerekenleri söyleyecektir. Kendinizin okuması gereken dualar nelerdir onları da öğrenmenizde fayda bulunmaktadır.

Nasip Kısmet Açma Büyüsünün Tuttuğunu Nasıl Anlarsınız?

Kısmet açma büyüsünün tuttuğunu anlamak ise son derece kolaydır. İş ve para durumlarının açılması, etraftaki insanların davranışları hep olumlu yönde değiştiğinde büyünün tuttuğunu anlayabiliriz. Kendi üzerinizde görmüş olduğunuz olumlu değişikliklerle büyünün tuttuğunu anlamak kolay olacaktır. Hangi etkileri gördüğünüzde nasibiniz açılmış ve hayatınız olumlu yönde gitmeye başlar?

 • Ticaretle uğraşıyorsanız satışlarınız artar. Hiç ummadığınız hallerde para akışları olur. Satmaya çalıştığınız ürünler adeta peynir ekmek gibi gider. Buna siz de şaşırırsınız.
 • Özel sektörde çalışıyorsanız; bulunduğunuz mevkiden üst mevkilere yükselirsiniz. Alt konumlardan üst yönetici konumlarına ulaşmanız mümkündür.
 • Öğrenci olanlar o kadar çalışarak sınavlara girip de başarılı olamıyorlarsa nasip kısmet açma büyüsü ile sınavlarda başarılı olurlar. Tabi ki çalışmak ve elinden geleni yapmak ilk sırada yer almaktadır.
 • Hayatında hep olumsuzluklarla karşılaşan kişilerin hayatları yolunda gider. Bu da onlara mutluluk verir.
 • Evlenmek isteyen kişilerin karşısına sevecekleri bir insan çıkmıyorsa nasip kısmet açma büyüsüyle hayatına anlam katacak yeni insanla tanışırlar.
 • Nasip kısmet açma büyüsü sonucunda insanlar başarılı, mutlu ve her bakımdan nimetlendirilen kişiler olurlar.

Nasip Kısmet Açma Duaları Nelerdir?

Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Dua etmek nasibi açmada ilk sıralarda yer almaktadır. Öncelikle insan nasibinin açılması için dileğini Allah’a bildirmelidir. Kişilerin kendilerinin edeceği duaların yanı sıra manevi yardımlar alarak da dua konusunda bilgilenmesi gerekir. Nasip kısmet açma duaları nelerdir araştırmasını yaptığımızda bazı duaların kısmetin açılması için oldukça iyi geldiğini görmekteyiz. Bunlar nelerdir? Birlikte inceleyelim…

Kafirun Suresi

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

1- Kul yâ eyyuhe’l-kâfirûn.

2- Lâ a’budu mâ ta’budûn.

3- Ve lâ entum âbidûne mâ a’bud.

4- Velâ ene âbidun mâ abedtum.

5- Velâ entum âbidûne mâ a’bud.

6- Lekum dînukum veliye dîn

Kafirun Suresi Anlamı

1 De ki: “Ey inkârcılar!

2 Ben sizin tapmakta olduğunuz şeylere tapmam.

3 Siz de benim taptığıma tapıyor değilsiniz.

4 Ben sizin taptıklarınıza tapacak değilim.

5 Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz.

6 Sizin dininiz size, benim dinim banadır.”

Fil Suresi

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

1- Elemtera keyfe fe’ale Rabbuke bi-ashâbi’l-fîl.

2- Elem yec’al keydehum fî tadlîl.

3- Ve ersele ’aleyhim tayran ebâbîl.

4- Termîhim bi-hicâratin min siccîl.

5- Fece’alehum ke’asfin me’kûl.

Fil Suresinin Anlamı

-Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.

1- Rabbin fil sahiplerine neler etti, görmedin mi?

2- Onların kötü planlarını boşa çıkarmadı mı?

3- Onların üstüne ebabil kuşları gönderdi.

4- O kuşlar, onların üzerlerine pişkin tuğladan yapılmış taşlar atıyordu.

5- Böylece Allah onları yenilip çiğnenmiş ekine çevirdi.

Kafirun ve Fil sureleri nasip kısmet açmada özel yere sahiptir. Sizler de bu sureleri sabah akşam okursanız kapalı olan bahtınızın açılarak feraha ulaşacağınızı göreceksiniz. Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Başka hangi duaları okuyabilirsiniz? Felak, Nas, Fatiha ve Ayetel Kursi duaları kapalı kısmetlerin açılması için okunan dualar arasında bulunmaktadır. Her derde deva Ayetel Kürsi duasını sizin için hatırlatmak istiyoruz.

Ayetel Kürsi Okunuşu

Allahû la ilahe illa hûvel hayyûl kayyum, la te’huzûhu sinetûv vela nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih, ya’lemû ma beyne eydihim ve ma halfehûm, ve la yûhıytune bi şey’im min ilmihi illa bi ma şa’, vesia kûrsiyyûhûs semavati vel ard, ve la yeudûhu hıfzuhûma ve hûvel aliyyûl azim

Ayetel Kürsi Anlamı

Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.) O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler. O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür.

Kısmet Açma Dualarının Önemi

Kısmeti bağlı olan insanların kısmetini açmak için çeşitli yollar denemeleri gerekmektedir. Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Nasip açmak için dua okumanın dışında nasip açma büyüleri de vardır. Nasip açma büyülerinin tutma şansını yükseltmek belirli şartlara bağlıdır. Örneğin nasip açma büyüsü yapılacak kişinin üzerinde herhangi bir başka büyü var mı onun bilinmesi gerekmektedir. Kötü niyetli bir insan tarafından nasip bağlanma büyüsü yapılmış olan kişinin nasibini açmak için öncelikle yapılmış olan nasip bağlanma büyüsünün kaldırılması gerekir. Bu büyünün başarısını yükseltmek için ise işin uzmanı bir kişi tarafından yapılması şarttır. Tecrübesi ile bilgisini birleştirerek kullanabilen bir medyum veya hoca tarafından önce yapılmış olan kısmet bağlama büyüsünün kaldırılması arkasından ise çeşitli ritüellere uygun olarak yapılan kısmet açma büyüsü yapılmalıdır.

Kısmet açma tılsımları mutlaka herkese göre değişmektedir. Bir tılsımın kişiye özel olması kısmet açma büyüsünün tutması için çok önemli ve gereklidir. Çünkü bu kısmet açma tılsımları kısmeti açılmak istenen kişinin özellikleri doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktadır.

Nasibi Kısmeti Açılması Gereken Kişiler

Belli bir dönem nasip kısmet kapalılığı normal bir durumdur. Neticede insanların her zaman işleri yolunda gitmez. Bazı dönemler daha zor ve daha üzücü olabilir. Bu dönemleri aşmak için kişiler dualar etmeli, durumuna şükretmeli ve daha kötüsünden korunmak için Allah’a sığınmalıdır. Allah “bana dua edin ben de dualarınızı kabul edeyim” buyurmaktadır. Nasibin devamlı kapalı olması durumunda buna çare bulmak için yollar aranması gerekir. Alınacak olan manevi desteği medyum hocalarda bulabilirsiniz. Onlar bu konularda uzman olup her türlü dua, muska, büyü ya da ritüelleri bilen kişilerdir.

Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Bunun cevabını bu yazımızda bulabileceğiniz gibi kısmet açma yol ve yöntemleri için destek almanızı da önermekteyiz. İşinde uzman ve bu konularda uzman olan medyumlar sizler için faydalı olacaktır. Çünkü çok farklı nasip kısmet açma büyüleri bulunmaktadır. Bunlar farklı malzemelerle ve farklı dualarla yapılmaktadır. Doğru yolu izlemek her zaman için önemlidir.

Nasip Kısmet Açan Medyum Hocalar

Nasibiniz kısmetiniz kapalıysa ve bir müddet beklediğiniz halde hala işleriniz yolunda gitmiyorsa, para kazanamıyorsanız, evlenecek kişi ile karşılaşamadıysanız fazla beklemeden bu kısmeti açtırmanız gerekmektedir. Bunun için de nasip kısmet açan medyum hocalar sizlerin işine oldukça yarayacaktır. Onların tecrübeleri, bugüne kadar başardıkları işler ve yerine getirilmesi gereken ritüellerle nasibinizi açtırabilirsiniz.

Nasibiniz ve kısmetiniz bağlıysa ne yapmalısınız? Konusunda sizlere faydalı olacak olan medyum hocamız bu işte oldukça deneyimlidir. Bugüne kadar başarmış olduğu birçok nasip kısmet açma işleri ile bilinmektedir. Daha ayrıntılı bir şekilde konuşmak ve sorularınızı sormak için telefon edip hemen randevu talep edebilirsiniz. Medyum hocamız sizlerin iyiliği için yapılması gerekenleri sırasıyla uygulayacak ve sizleri bu sıkıntıdan kurtaracaktır.