Lamia Büyüsü Nedir?

/ 10 Ağustos 2021 / 2.245 / yorumsuz
Lamia Büyüsü Nedir?

Lamia Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Tarzında sorular geçmişten günümüze sıklıkla sorulan sorulardandır. Bu yazımızda size herkes tarafından merak edilen lamia büyüsünü ve büyünün merak edilenlerini anlatacağız. Eğer siz de çevrenizden ya da herhangi bir yerden lamia büyüsünü duyduysanız kafanızda bazı sorular ortaya çıkmış olabilir. İhtiyaç duyduğunuz büyünün bu olup olmadığının kararına yazımızı okuyunca varacaksınız. Öncelikle lamia büyüsünün tanımını yapalım…

Lamia Büyüsü Nedir?

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Tarih öncesi zamanlardan beri yapılan lamia büyüsü efsanevi mitlere dayanır. Bazı bölgelerde halk arasında ikiz kardeşler büyüsü olarak da adlandırılır. Büyü tamamen kötü niyetlerle yapılan bir kara büyüdür. Genelde ayrılık amacıyla ya da kişinin hayatını zorlaştırmak için yapılır. Büyünün efsanesi şöyledir: çok uzun zaman önce ikiz kız kardeşler aynı erkeğe âşık olur. Başlangıçta her ikisinin de bu durumdan haberi yoktur. Âşık oldukları erkek her ikisiyle de görüşür ve çeşitli umutlar verir. Gel zaman git zaman ikizler aynı kişiyle görüştüklerinin farkına varırlar. Her ikisinin gözü de aşktan ve öfkeden iyice kararmıştır. İkisi de aynı zaman diliminde birbirlerine lamia büyüsü yaptırır. Ancak o kadar kötü niyetlidirler ki büyü sadece ayrılık getirmez. Kısa zaman içerisinde her ikisi de ölür. Biri kuyuya düşer, diğeri zehirlenir. Bu olay yıllar boyunca dilden dile anlatılarak efsaneleşir.

Anlatılan efsaneden de anlaşılacağı üzere bu büyü ciddi tehlikeleri olan bir büyüdür. Tüm kara büyüler gibi yapılmasına karar vermeden önce iyice düşünmek gerekir. Ayrıca yapım aşamasında bir sorun çıkmaması için muhakkak kara büyü alanında bilgili ve deneyimli bir medyumla çalışılması gerekir.

Lamia Büyüsü Amacı Nedir?

Bu büyü tamamen kötü niyetlerle yapılan bir kara büyüdür. Büyünün tutmasıyla beraber büyü yapılan kişinin hayatının mahvolmasını amaçlar. Bu nedenle çoğu medyum bu büyüyü yapmak istemez. Çünkü hem yapımı oldukça zordur hem de oldukça tehlikelidir. Zaten çoğu medyum bu büyüyü yapmayı kabul etse bile yeterli bilgi birikimine sahip olamayacaktır. Çünkü bu ve benzeri kötü niyetli büyüler için kara büyüler konusunda uzmanlaşmak gerekir.

Lamia Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Lamia büyüsü yapımı oldukça bilgi birikimi gerektiren büyülerden biridir. Uzun zamandan beri yapılan bu büyünün yapımı çoğu kişi tarafından araştırılmaktadır. Bazı insanlar internette okudukları bilgilerle büyünün kolay olabileceği yanılgısına kapılabilir. Ancak bu bir kara büyüdür. İnsanların büyüyü yaptırmadan önce iki kere düşünmesi gerekir. Ayrıca yapımı da çok zordur. En eski ve tehlikeli kara büyülerden olan bu büyü çok dikkat edilerek yapılmalıdır. Büyünün yapımına başlanmadan önce kesinlikle gusül abdesti alınmalı ve temiz kıyafetler giyinmelidir. Büyünün yapım aşamaları şöyledir:

 • Lamia büyüsüne başlanmadan önce, büyü yapılacak kişinin özel bir eşyasının temin edilmesi gerekir. Bu eşyanın sürekli kullandığı bir nesne olmasına dikkat edilmelidir. En çok kullanılan özel eşyalar: tarak, ayna, parfüm, kalem, takı, toka, çanta, telefon vb. nesnelerdir.
 • Eşya temin edildikten sonra ilk aşamaya geçilir. Kullanılacak eşya siyah bir örtüye sarılır. Kullanılan örtünün temiz ve yeni olması çok önemlidir.
 • Eşya örtüye sarılırken Latin dilinde belli tılsımlı sözlerin okunması gerekir. Bu sözlerin bilgisi yalnızda kara büyü de uzmanlaşmış medyumlar tarafından bilinmektedir.
 • Bu aşama tamamlandıktan sonra büyünün son adımına geçilir. Okunan eşyanın ağaç dibi bir toprağa gömülmesi gerekir. Gömme işleminin yatsı namazından sonra, sabah namazından önceki zaman diliminde yapılması gerekir.
 • Büyünün tüm adımları tamamlandıktan sonra, büyü yaptıran kişinin sadece büyünün etki süresini beklemesi gerekir. Muhtemelen büyü işlemi bittikten sonra ertesi sabah etkiler görülmeye başlanacaktır. Büyüyü her kime yapıyorlarsa o günden sonra yüzü gülmeyecektir. Hayatı sadece kötü yönde ilerleyecektir. Ve büyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olacaktır.

Lamia Büyüsü Evde Yapılır mı?

Lamia Büyüsü Amacı Nedir?
Lamia Büyüsü Amacı Nedir?

Bu oldukça tehlikeli kara büyü kesinlikle medyum olmayan kişilerin yapabileceği bir büyü değildir. Bu büyüyü yapmak için medyum olmak bile yeterli olmayabilir. Çünkü kara büyüler en kadim büyü kitaplarında yer alır. Ve en kadim, eski büyü kitaplarındaki bilgilere ulaşmak oldukça zordur. Bu nedenle evde yapılması zaten pek olası değildir. Ancak eşten dosttan edinilen bilgiler ışığında büyüyü yapmaya kalkışanlar olabilir. Üzülerek söylüyoruz ki bu kişiler büyük yanlış içerisindedirler. Büyülerinin tutması imkansızdır. Büyünün yarım yamalak yapılmaya çalışılması kişiyi büyük tehlikelere atabilir. Çünkü büyü doğa üstü varlıkların yardımlarıyla gerçekleşecektir. Yarım yapılan büyü bu varlıkları kızdıracaktır. Bu nedenle büyü yapan kişiye musallat olabilirler. Ayrıca yapılmak istenen büyüyü tam tersine çevirerek en korktuğunuz şeyleri yaşamanıza neden olabilirler.

Lamia Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Gibi sorulardan sonra en sık merak edilen şey şüphesiz bu büyünün etkileridir. Birçok olumsuz etkisi bulunan bu büyünün en sık görülenleri şu şekildedir:

 • Büyü yapıldıktan sonra, evli nişanlı ya da sevgili olan çiftler birbirinden soğumaya başlar. Aynı yatağa girmeyi bırakın aynı evin içerisinde olmaya katlanamaz hale gelirler. Partnerlerini bu hayatta en nefret ettiği ve iğrendiği insan suretinde görmeye başlarlar.
 • Büyü yapılan kişi ailesinden, arkadaşlarından kısaca tüm çevresinden uzaklaşmaya başlar. Onların sürekli kötülüğünü düşündükleri yanılgısına kapılıp onlara olan güvenini kaybeder.
 • Kişiler zaman içerisinde şiddetten ve vahşetten zevk almaya başlarlar. En ufak olaylarda bile vahşi hareketlerle şiddete başvururlar.
 • Büyü yapılan kişinin akli dengesinde de bozulmalar başlar. Psikolojisi git gide bozulur. İntiharı düşünmeye başlar.
 • Büyü yapılmadan önce ya da sonra ona verilen tüm gizli bilgileri ifşa eder. Başka insanların hayatlarını zorlaştırmak ve kötüleştirmek için elinden geleni yapmaya başlar.
 • Büyü yapılan kişinin ahlak anlayışı tamamen değişir. Toplum tarafından en büyük ahlaksızlıklar olarak kabul edilen davranışlar gerçekleştirmeye başlar. Bu konuda uyarılsa bile söz dinlemez. Aksine sinirli tepkiler gösterir ve şiddete başvurur.
 • Hayattan aldığı tüm zevk kaybolur. Kendini ot gibi hissetmeye başlar. Yaşam amacını kaybeder.
 • Hayatına büyüden önce ya da sonra giren herkesi türlü hakaret ve davranışlarla kendinden soğutur. Etrafındaki herkesi yavaş yavaş kaybetmeye başlar.

Tüm bu olumsuzlukların sayısı arttırılabilir. Sayılan ve sayılmayan tüm bu etkiler oldukça kötüdür. Ancak büyü yaptıran kişi zaten bunu hedefler. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin bu sonuçları görmeyi gerçekten görüp isteyip istemediklerini düşünmeleri gerekir. Oldukça zor ve tehlikeli olan bu büyünün geri dönüşü oldukça zordur. Hatta çoğu zaman bir geri dönüş şansı olmayabilir.

Lamia Büyüsünden Nasıl Korunmak Gerekir?

Bu büyüyü ve kötü etkilerini bilen kişiler büyüden oldukça korkmaktadır. Ancak büyü onlara yapılmadan önce alabilecekleri çok kolay bir önlem bulunmaktadır. Aşağıya yazmış olduğumuz sureleri her gün aksatmadan okuyan kişiler bu büyüden ve kötülüklerinden korunmuş olacaktır.

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiuellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın, Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun.
 • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Lamia Büyüsü Bozulur mu?

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Sorularının ardından, gerekli bilgiye ulaşan kişiler tarafından bu büyünün bozulup bozulamayacağını da oldukça merak edilmektedir. Yapılan büyü için büyü bozum işlemi uygulanabilmektedir. Ancak bu kadar tehlikeli ve tesirli bir büyünün bozumu kolay olmayacaktır. Büyü bozumu için kesinlikle deneyimli bir medyumla çalışmak gerekir. İşleme başlamadan önce üzerinizdeki büyüyü tespit etmek için birtakım işlemler uygulayacaktır. Eğer üzerinizde gerçekten bu kara büyü varsa çeşitli ritüellerin uygulanması gerekir. Bir medyum bu işlemi tek başına gerçekleştiremez. Muhakkak doğa üstü varlıklar olan cinlerden yardım alması gerekir. Cinlerin işleme karıştığı durumlarda normalden daha dikkatli olunması gerekir. Çünkü bu doğa üstü varlıklar çabuk sinirlenirler ve sinirlendiklerinde kişilere zarar verebilirler.  Tüm bu nedenlerle bu işlemlerin yapımı sırasında çok dikkatli davranılmalıdır.  Muhakkak kara büyüler konusunda deneyimli bir medyumla anlaşılmalıdır.

Lamia Büyüsü Zararlı mıdır?

Bu büyü saf kötü niyetle yapılan kara büyülerden biridir. Doğal olarak yapıldığı kişiye büyük zararlar verir. Büyü doğru bir şekilde yapıldığı takdirde büyü yaptıran kişiye hiçbir zararı olmaz. Ancak tehlikeli bir büyü olan lamia büyüsü yanlış yapıldığı durumlarda yapana ve yaptıran kişiye de zarar verme ihtimali taşıyabilir.