Saygı Büyüsü Nedir?

/ 9 Ağustos 2021 / 710 / yorumsuz
Saygı Büyüsü Nedir?

Saygı Büyüsü Nedir? Saygı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Saygı büyüsü nedir? Saygı büyüsü ne işe yarar? Okumakta olduğunuz bu yazımızda saygı büyüsü ile ilgili bilinmesi gerekenleri açıklayarak anlatacağız. Bu yazı içerisinde: saygı büyüsünün ne olduğu, saygı büyüsünün neden, nasıl ve kim tarafından yapıldığı, yapılan büyünün etkileri ve zararları gibi merak edilen soruların cevapları yer alacaktır. Hayatımdaki kişiler tarafından saygı göremiyorum, ne yapmalıyım sorusunun cevabını arayanlar yazımızı mutlaka okumalıdır.

Saygı Büyüsü Nedir?

Saygı Büyüsü Nedir?
Saygı Büyüsü Nedir?

Saygı, toplumsal yaşamın vazgeçilemez unsurlarından biridir.  İlk insanlar bile yeme içme gibi yaşamsal ihtiyaçlarını belli toplumsal iş bölümleriyle karşılamışlardır. Yani ilk çağlardan beri insan sosyal bir varlıktır ve diğer insanlarla etkileşim içine girerek varlığını devam ettirmiştir. Sosyalleşme ve iş bölümleri günümüzde eskiye oranla oldukça değişime uğramıştır. Değişmeyen en bariz şey ise insanlar arasında olması gereken saygıdır. Kişiler birbirlerini sevmek zorunda değildir. Toplumda etkileşim içinde bulunduğunuz kişileri sevmediğinizde onlara zarar veremezsiniz. Ancak kişilere saygı duymadığınızda onların hayatını kötü yönde etkileyebilirsiniz. Saygı duymayarak zarar verdiğiniz insanlar da size saygı duymayacak ve sizin hayatınızı zorlaştıracaklardır. Toplumda bu tarz kötü durumların yaşanmaması için mutlaka kişiler arasında saygı bulunmalıdır. Karşınızdaki kişi sizin tüm inançlarınıza ve hayat görüşünüze ters bir yaşam sürebilir. Ama siz buna karışamazsınız. Çünkü kimse kimsenin fikir ve inançlarını değiştirebilecek güce sahip değildir. Yapılması gereken kişiye varlığından dolayı saygı gösterip karışmamaktır.

Saygı yazılı olmayan toplumsal bir kuraldır. Bazı kendini bilmeyen insanlar bu kurala uymazlar. İş hayatında, okul hayatında ya da arkadaş çevreleri içerisinde, sevmedikleri ve saygı duymadıkları kişileri aşağılar, küçük düşürmeye çalışırlar. Saygı duymadıkları insanların sözlerini ciddiye almaz, doğru söylenen şeyleri bile çürütmeye çalışırlar. Tüm bu yapılanlar, saygı duymamaktan kaynaklanan zorbalık davranışıdır. Zorbalık davranışına maruz kalan kişiler sosyal yaşamlarında itibar kaybı yaşarlar. İtibar kaybı zaman içerisinde kişinin kendisine olan güvenini zedeler. Kişi kendine olan güvenini kaybetmesiyle sosyal anksiyete, bunalım, depresyon ve korkaklık gibi hayatını olumsuz etkileyen sorunlar yaşamaya başlar. Bu tarz durumlardan kendini kurtarmak ve sosyal hayatında saygı duyulan biri olmak isteyenler uzun yıllardır saygı büyüsü gibi bir çözüme başvururlar.

Saygı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Saygı büyüsü nedir? Saygı büyüsü ne işe yarar? Saygı büyüsü yaptıran kişinin hayatında birçok olumlu gelişme yaşanır. Örneğin:

  • Okul hayatında arkadaşları tarafından dışlanan, aşağılanan kişiler vardır. Sorulara verdikleri yanıtlar o ne bilir, o ne anlar şeklinde alaylarla ciddiye alınmazlar. Bu kişiler saygı büyüsüne başvurdukları zaman hayatları değişecektir. Arkadaşları ve hocaları yanıtlarını ciddiye alacak, ona saygı duyup dinleyeceklerdir.
  • Arkadaş çevresinde sürekli küçük düşürülüp, hor görülen kişiler bu büyü sayesinde bu kötü davranışlardan korunabilirler. Ve her zaman istedikleri saygı duyulan popüler kişi olabilirler.
  • Aile hayatında sözleri dinlenmeyen, ciddiye alınmayan çocuklar vardır. Bu çocuklar aileleri onlara saygı duysun ve söylediklerini dinlesin diye büyü yaptırabilirler.
  • Etrafındaki insanlar ona saygı duysun diye sürekli çabalayan ve kendini yıpratan insanlar bazen başarılı olmazlar. Bu durumda yaptırdıkları büyü sayesinde ekstra bir çabaya ihtiyaçları kalmayacaktır.
  • Ebeveynlerine sürekli karşı çıkan, isyankâr olan ve evinden ayrılmak isteyen çocuklar için de büyü uygulanabilir. Büyü sonucunda asi çocuklar ailelerine saygı duymaya başlayacaktır.
  • Saygı büyüsü kişi odaklı yapılabildiği gibi ilişki için de yapılabilir. Aileler ve çevre tarafından ciddiye alınmayan, onaylanmayan ilişkiler bu büyü sayesinde hak ettikleri saygıya kavuşmuş olurlar.

Bu büyünün sadece saygıyla alakalı olmadığı unutulmamalıdır. Büyü sayesinde saygı duymaya başlayan kişiler zaman içerisinde sevgi de duymaya başlarlar. Bu nedenle saygı büyüsü, büyü yaptıran kişinin yaşamını kökten değiştirecektir. Bu büyü sayesinde insanlar saygı ve sevgiyi birlikte kazanacaktır. Daha önce yaşadığı alaya alınma, küçük düşürülme, dinlenmeme gibi hareketlerle artık karşılaşmayacaktır. Tüm bu olumsuz davranışlar hayatından çıktığında kişinin kendine olan güveni de artacaktır. Kişi düşündüklerini söylemeye korkmayacak, yeni atılımlar yaparken, hakkımda ne düşünürler ya da benimle dalga geçerler mi gibi düşüncelere kapılmayacaktır.  Bu da beraberinde daha pozitif ve daha mutlu ve huzurlu bir hayatı getirecektir. Mutlu bir hayat yaşayan ve pozitif olan insanların kişisel ilişkilerinin daha sağlam ve başarılı olduğu bilinmektedir. Büyü sayesinde, büyü yaptıran kişinin sosyal hayatı düzene girmiş olacak, kurduğu ilişkiler daha sağlam ve sevgi dolu olacaktır.

Saygı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saygı büyüsü nedir? Saygı büyüsü ne işe yarar? Sorusundan başka nasıl yapıldığı da merak edilmektedir. Saygı büyüsü insan hayatını olumlu yönde değiştirdiği için sık sık kullanılan bir büyüdür.  Bu büyü yiyecekler üzerinden yapılmaktadır. Büyünün amacına göre seçilen besin değişiklik gösterebilir. Buna çalıştığınız medyum karar verecektir. Büyüye başlamadan önce medyuma istenilen şeyler büyük bir açıklıkla anlatılmalıdır. Medyum yapılacak doğru büyüyü ve büyü de kullanılacak malzemeleri eksiksiz bir şekilde size iletecektir. Daha sonra kullanılacak yemeğin üzerine 2 gün boyunca çeşitli dualar ve tılsımlı sözler okunması gerekir. Bu okunmanın yatsı namazından sonra olması büyünün tesirini arttıracaktır.

2 günün sonunda okunan yemeğin büyü yaptıran kişi tarafından yenmesi gerekir. Hangi vakitte yeneceğinin bilgisini medyum söyleyecektir. Saygı büyüsü tutması en zor büyülerden birisidir. Bu nedenle kesinlikle deneyimli ve bilgili bir medyum tarafından yapılması şiddetle önerilmektedir. Büyünün duaları ve tılsımlı sözleri halk tarafından bilinmediği için medyum olmayan kişilerin bu büyüyü yapması pek olası değildir. Ancak çoğu kişi internetten bulduğu duaları ve sözleri okuyarak kendi kendine büyüyü yapabileceği yanılgısına düşmektedir. Bu yanılgı oldukça yanlıştır. Kendi kendine büyü yapmaya çalışan kişi boş bir çabaya girmiş olacaktır. Bunun sonucunda hem zaman kaybı hem de hayal kırıklığı yaşanacaktır. Tüm bu kötü şeylerin yaşanmaması için kendisine saygı büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin ilk olarak güvenilir bir medyum bulmaları gerekmektedir.

Saygı Büyüsünün Etki Süresi Ne Kadardır?

Yapılan bu büyünün etki süresi yapılan kişiye göre değişiklik gösterebilir. Saygı büyüsü yapımı kolay olmasına rağmen, tutma ihtimali riskli büyülerden biridir. Büyünün tutma süresi kendisi gibi ak büyülerden olan, aşk ve bağlama büyüleriyle benzerlik gösterir. Ortalama 10 gün gibi bir zaman diliminde tesir eden büyü 7 ila 60 gün arasında da etkisini gösterebilir. Geçen zamanın uzunluğu, büyü yaptıran kişileri genelde şüpheye düşürür ve korkutur. Ancak zamanın uzunluğu nedeniyle yaşanan korku lüzumsuzdur. Eğer büyüyü gerçek bir medyum, doğru şekilde yaptıysa yüksek ihtimalle tutacaktır.

Saygı Büyüsü Evde Yapılır mı?

Saygı büyüsü, etkileri öğrenildikten sonra insanların çok fazla ilgisini çeken bir büyüdür.  Herkes toplum tarafından dinlenen, sevilen ve saygı duyulan kişi olmayı arzu etmektedir. Ancak çoğu kişi toplumda istediği saygı ve itibarı görememektedir. Yaşadığı aşağılanma, küçük düşürülme ve ciddiye alınmama durumlarından sonra kişiler genelde bunalıma girmektedir. Bunalıma girdiklerinde toplumda saygı gören diğer insanlarla kendi hayatlarını kıyaslamaya başlarlar. Sürekli olarak o insanların hayatlarını kıskanırlar. Çünkü toplum tarafından saygı gören kişiler kendilerine güvenirler. Etraflarına güven ve neşe saçarlar. Yeni adımlar atmaktan korkmadıkları için bir sürü güzel fırsat yakalarlar. En kıskanılacak özellikleri ise herkes tarafından sözleri dinlenen ve dikkate alınan kişiler olmalarıdır. Ayrıca bu kadar saygı duyulan kişilere karşı genelde bir sempati oluşur ve toplum tarafından sevilen kişiler olurlar. Tüm bu güzel özellikleri kıskanmamak elde olan bir durum değildir. Bu güzel hayatları kıskanan kişiler kendileri de o hayata sahip olabilsin diye çözüm yolları aramaya başlar. Bu noktada eskiden beri sıklıkla kullanılan saygı büyüsü ile karşılaşırlar.

Özellikle daha önce büyü ile ilgilenmemiş kişiler medyumlara başvurmaktan çekinirler. Ancak ortada çekinilecek ya da utanılacak bir durum yoktur. Nasıl ki hasta insanlar tedavi olmak için doktora başvuruyorsa, büyü yaptıracak olanlarda medyuma başvurmalıdır. İnternet üzerinde yapılan kısa araştırmalar sonucu kişilerin karşısına bazı dua ve tılsımlı olduğu iddia edilen sözler çıkacaktır. Büyü hakkında bilgisi olmayan kişiler evde kendi kendilerine bu dua ve tılsımları okuyarak saygınlık kazanabileceklerini düşünürler. Ama üzülerek söylüyoruz ki böyle bir şey mümkün değildir. Kişi gerçekten saygı görmek istiyorsa büyü için belli ritüellerin gerçekleşmesi gerekir. Bu ritüeller sırasında ortaya çıkan enerjinin yönlendirilmesiyle kişi amacına ulaşabilir. Yapılması gereken ritüellerin ne zaman, nerde ve nasıl yapılacağının bilgisi yalnızca gerçek medyumlarda mevcuttur. Ayrıca ritüel sırasında çıkan enerji, doğa üstü varlıkların yardımlarıyla yönlendirilir. Yani bunu medyum olmayan bir kişinin yapması olası değildir.

Saygı Büyüsü Zararlı mıdır?

Saygı büyüsü olumlu etkilerinden de anlaşılacağı üzere ak büyüler kategorisinde değerlendirilir. Yapıldığı kişinin hayatına güzellikler, saygınlıklar ve mutluluklar katmasıyla bilinir. İlk çağlardan beri yapılan bu büyünün bilinen bir zararı yoktur. Gerçek bir medyum tarafından yapıldığı takdirde büyü yüksek ihtimalle tutacak ve yaptıran kişiye hiçbir zararı bulunmayacaktır. Bu nedenle şanssızlığından dem vuran, kendisine saygı duyulmadığını düşünen ve bulunduğu ortamlarda küçük düşürülen kişiler, gönül rahatlığıyla bu büyüyü yaptırabilirler. Büyü sonucunda fiziksel ya da ruhsal herhangi bir zarar görmeleri olası değildir.

Saygı Büyüsü Bozulur mu? Nasıl Bozulur?

Saygı büyüsü nedir? Saygı büyüsü ne işe yarar? İyi niyetli büyülerden biri olan saygı büyüsünün bozulup bozulamayacağı büyük merak konusudur. Kişiler tarafından genelde yaşamlarını güzelleştirmek için yapılsa da bazı durumlarda bozulmak istenebilir. Kişi yalnızca kendi üzerindeki büyüyü değil çevresinden herhangi bir kişinin üzerindeki büyüyü de bozdurmak isteyebilir. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki yapılan bu büyüyü bozdurabilirsiniz. Tabi büyünün yapım işlemi için deneyimli bir medyuma ihtiyaç duyulduğu gibi bozum işlemi için de ihtiyaç duyulacaktır. Gideceğiniz medyum öncelikle birtakım işlemler uygulayarak üzerinizde büyü olup olmadığına bakacaktır.  Eğer üzerinizde büyü varsa bu büyünün ne olduğunun anlaşılması için size çeşitli sorular soracaktır. Medyum tarafından sorulan soruların doğru bir şekilde yanıtlanması çok önemlidir. Yanlış cevaplar medyumu yanıltabilir. Medyum yanılırsa kişiye yanlış işlemler uygulayacaktır.

Bu durumda da kişinin asıl sorunu çözülmeyecek ve boşuna zaman kaybı yaşanacaktır. Medyuma doğru bilgiler aktarılıp, büyü tespit edildikten sonra büyü bozum işlemine başlanır. Bu işlemde çeşitli ritüeller yapılması gerekir. Yapılan ritüellerde okunan dua ve sözlerin bilgisine yalnızca medyumlar sahiptir.  Yapılan bu ritüeller 1 ya da 2 gün içerisinde tamamlanacaktır. Eski zamanlardan beri yapılan bu büyü bozma işlemi yüksek oranda başarılı olmaktadır. Etkisini ise bazen bir hafta bazen bir ay gibi bir sürede göstermektedir. Sürenin değişmesinin en temel sebebi yapılan büyünün tesir derecesidir. Büyü yapımı çok etkili ise büyünün bozulması zaman alabilir.  Geçen sürenin uzunluğundan korkulmaması gerekir. Çünkü ne kadar zaman geçerse geçsin deneyimli bir medyum tarafından gerçekleştirilen saygı büyüsü bozma işlemi yüksek ihtimalle işe yarayacaktır.