Korunma Vefki ile Büyülerden Korunun

/ 17 Ocak 2023 / 219 / yorumsuz
Korunma Vefki ile Büyülerden Korunun

Korunma Vefki ile Büyülerden Korunun

Korunma vefki ile büyülerden korunun ve büyünün üzerinizde yarattığı kasvetten ve hayatınızın gidişatını olumsuz yönde etkileyen tüm etmenlerden kurtularak mutlu bir hayata adım atın. Büyüden korunma vefki, büyük bir kare içerisine yerleştirilmiş ve bölünmüş kareler ve onların içerisine yazılan rakamlardan oluşur. Rakamlar Allah’ın koruma vasfı içeren isimlerinin simgeleyen harf ve rakamları temsil eder. Bu düzenleme Ebced hesabına göre yapılarak sağdan sola yukarıdan aşağı veya köşelemesine toplandığında aynı sonucu verir.

 

Büyüden Korunma Vefki

Büyülerden ve olumsuz enerjilerin kötü etkilerinden korunmak için yazılan vefk içindeki her bir harf Allah’ın bir ismini simgeler. Allah’ın isimleri içerisinden seçilen koruyuculuk anlamı içerenler vefkin içine yazılır. Korunma vefki ile büyülerden korunun, eğer üzerinizde Kara Büyü olduğunu düşünüyorsanız bir önlem almalısınız. Bu tip büyüler kendi kendine düzelmez; büyü işleminin tersine çevirmek düzeltmek ve Ak büyü yani koruyucu olumlu büyüler yapmak gerekir.

Vefkin içinde bulunan sayılar değerlerine göre toplanır. Bu değerler evrenin büyük bir bölümü Allah’ın isimlerinden oluşur. Ancak bunun dışında meleklerin ve 3 harflilerin isimlerin simgelerinin yer aldığı ve meleklerin yardımcı gücünden faydalanmak ve 3 harflilerin kötü gücünden de uzak tutmak amacıyla yararlanılır.

 

Korunma Vefkleri Nelerdir?

Korunma Vefki, Kara büyülerden, her türlü musibet ve beladan korumayı sağlayan iyiliğe güzelliğe sağlığa mutluluğa ve huzura doğru güzel bir hayata adım atmayı sağlayan yazılı vefklerdir. Korunma vefleri birler onlar ve yüzler basamaklardan oluşan rakamlar ve Allah’ın adına karşılık gelen simgelerdir.

  • Hafız (Koruyucu) Vefki

Hafız vefki, her türlü kaza ve beladan korunmak için kullanılır. Varsa üzerinizde olumsuz bir büyü bunu yok eder ve bu vefki yanınızda taşıdığınız sürece gelecekte oluşabilecek türlü musibet ve kazalara da engel olur. Bu vefk toplandığı zaman 998 sayısını verir.

Korunma vefleri 2 4 6 8 Yani Çift sayıların karşılığı olan 4 köşedeki 4 harf bir araya getirilir ve buradan korunma anlamı çıkar. İyi dilekler için güzellikleri çağırmak için kullanılır. Korunma vefki ile büyülerden korunun ve tüm enerji kanallarınızı açarak mutlu sağlıklı bereketli bir hayata adım atın.