Kocamın Benden Boşanmaması İçin Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

/ 16 Temmuz 2021 / 1.114 / yorumsuz
Kocamın Benden Boşanmaması İçin Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Kocamın Benden Boşanmaması İçin Büyü Yaptırmak İstiyorum

Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum şeklinde serzenişleri olan kişiler çevrenizde olabilir. Bu kişiler evliliklerinde yaşadıkları problemler nedeniyle çeşitli büyülere başvurmaktadırlar. Son dönemlerde boşanmaların artması ile birlikte eşlerini seven ve ayrılmak istemeyen kadınlar medyum hocaların kapısını çalmaktadır. Evliliklerindeki problemlerini düzeltmek ve eski mutluluklarına geri dönmek istemektedirler. Bunun için de profesyonel bir destek ihtiyacı duymaktadırlar.

Kişiler eşleri ile aralarındaki sevgi ve aşk duygusunun artmasını istemektedirler. Böylelikle ev içinde oluşan problemler ortadan kalkacaktır. Birbirlerine karşı tahammülü olmayan eşler, büyüler sayesinde olumlu yönde değişim göstereceklerdir. Özellikle eşlerinin evlerine ve kendilerine bağlanmasını isteyen kadınlar bağlama büyüsü yaptırarak sevgi, saygı ve aşk duygusunun yeniden oluşmasını sağlamaktadır. Ayrılık aşamasına gelen çiftler yeniden bir araya gelmekte ve tüm sorunları ortadan kalkmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir sorusu da ayrılık aşamasında olan çiftlerin en çok tercih ettiği büyü çeşitlerindendir. Özellikle evli olan çiftlerin yuvalarında yeniden muhabbet bağının artması sağlanmaktadır. Yapılacak olan büyü ile birlikte ev içinde huzur ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda sadakatsiz yaşam süren bir koca mevcutsa bu bağlılığından kurtulacaktır. Boşanma aşamasına gelen ve kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum diyen kadınlar bağlama büyüsü ile yeniden eski ilişkilerine geri dönmektedir.

Birbirini seven fakat bazı durumlardan dolayı sorun yaşayan çiftlerin en çok tercih ettiği büyü çeşididir. Eşlerin birbirlerine yeniden gönül bağı ile bağlanmalarını sağlamaktadır. Büyünün yapılmasının ardından kısa bir süre sonra tüm problemler ortadan kalkacaktır. Böylelikle ilk zamanlardaki muhabbet bağına geri döneceklerdir. Bağlama büyüsü çok etkili bir büyü çeşididir. Fakat bu büyüyü yaptırmak isteyenler özellikle araştırmaları gerekmektedir. Tecrübeli medyum hocalardan destek alınmasında fayda vardır. Aksi takdirde yanlış bir uygulama yapılması geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Amacı

Bağlama büyüsünün amacı çok çeşitli şekillerde ortaya çıkmaktadır. Fakat daha çok eşler arasında yapıldığı da bilinmektedir. Bunun dışında birbirini seven fakat kavuşamayan ya da ilişkilerinde problemler yaşayan kişiler tarafından da yaptırıldığı bilinmektedir. Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum diyen kadınların da en büyük kurtarıcısı niteliğindedir. Amaçları sıralanacak olursa;

 • Bağlama büyüsünün en temel amacı aşık olunan kişilerin birbirlerine bağlanması olarak bilinmektedir.
 • Birbirini seven ve kavuşamayan çiftlerin aralarında aşk büyüsünün alevlenmesini sağlamaktadır.
 • Evli çiftler arasında muhabbet büyüsünün ve aşk duygusunun çok daha fazla artmasını sağlamaktadır.
 • Ayrılık aşamasına gelen evli çiftlerin bu kararlarından dönmesini sağlamaktadır.

Sayılan bu amaçlara ulaşmak adına tecrübeli medyum hocalar tarafından bu büyü yapılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise büyü yaptırılmak istendiğinde mutlaka iyi bir araştırma yapılması gerektiğidir. İstenen sonuçlara ulaşmak adına tecrübe ön plana çıkmaktadır.

Bağlama Büyüsü Yapıldıktan Sonra Ne Olur?

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişiler üzerinde birçok değişiklikler meydana gelmektedir. Büyü yapılan kişi olumlu duygular yaşamaya başlamaktadır. Eşinden ayrılmak isteyen erkekler bu büyü sayesinde bu düşüncelerinden geri adım atmaktadır. Eşler arasında yeniden muhabbet bağı gelişmekte ve yeniden eski zamanlardaki aşklar yaşanmaya başlamaktadır. Eğer evi terk eden eş için yapılmışsa giden eş bu büyü sayesinde geri dönecektir.

Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum diyen kişiler bağlama büyüsü sayesinde evliliklerini kurtarmaktadır. Boşanma durumu olan evliliklerde uygulama yapıldıktan sonra problem ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda başka biri nedeniyle boşanmak isteyen kocalar için de bu büyü yapılmaktadır. Büyünün sonucunda sadakatsiz yaşam süren eş evine bağlı bir birey halini alacaktır. Evine ve eşine geri dönecek ve bir daha aynı şeyi yapmayacaktır. Gözü eşinden başkasını görmeyecektir.

Erkeğe Yapılacak Olan Bağlama Büyüsü

Kocamın benden boşanmaması için büyü taptırmak istiyorum diyen kadınların başvurduğu büyü, bağlama büyüsüdür. Erkeğe yapılacak olan bağlama büyüsü ile birlikte kadınlar kocalarının evine bağlanmasını sağlamaktadır. Kendilerinden başka kimseyi gözleri görmeyecektir. Sürekli olarak büyü yaptıran eş akıllarında olacaktır. Bağlama büyüsü sayesinde kocaları kendilerine bağlanacak ve aralarındaki aşk duygusu gün geçtikçe kuvvetlenecektir.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konuların başında, bu büyünün çok özen gösterdiğidir. Büyü yaptırılmadan önce mutlaka çok iyi bir araştırma yapılmalıdır. Büyüyü yapacak olan medyum hocanın bu konuda deneyimli olması önem arz etmektedir. Eşini eve bağlamak isteyen kadınlar, bağlama büyüsünde uzman olan medyum hocalardan destek almalıdırlar. Yanlış yapılacak olan büyünün tutmama ihtimali vardır. Bu da sonuca ulaşma da sorun yaşanmasını sağlayacaktır.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılır mı?

Evde bağlama büyüsü yapılması ile ilgili birçok kaynak ortaya atılmaktadır. Burada unutulmaması gereken durum büyünün etkinliğidir. Yapılacak olan büyüler sonucunda istenilen şeyin gerçekleşmesi söz konusudur. Bu nedenle büyü yapımı belli ilimlere dayanmaktadır. Evde yapılmasından ziyade tecrübeli medyum hocalardan destek alınması faydalı bir adım olacaktır. İlk defa büyü yaptıracak olan kişiler genelde bunu kendileri yapmak istemektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda işinin ehli bir medyum hocanın talimatları doğrultusunda yapılabileceği belirtilmektedir.

Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum şeklinde sorunları olan kadınların bu konuda dikkat etmesi önemlidir. Bağlama büyüsü çok etkili olan bir büyü çeşididir. Bu nedenle de doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde istenilen sonuç ortaya çıkmayacaktır. Bu da hem maddi hem de manevi olarak kayıpların yaşanmasına sebebiyet verecektir. Her büyü çeşidinde olduğu gibi özen gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Konusunda uzman medyum hocalar tarafından yapılması tavsiye edilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyüsü
Bağlama büyüsü

Her büyünün kendi içinde bir yapım şekli bulunmaktadır. Bağlama büyüsünün uygulanmasında da farklı yöntemler izlenmektedir. Aynı zamanda büyü yapacak olan medyum hocalarda farklı şekillerde büyü yapmaktadırlar. Her medyum hocanın da kendine göre farklı uygulamaları bulunmaktadır. Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum şeklinde deyişleri olan eşler için bağlama büyüsü en büyük kurtarıcıdır. Fakat büyü yaparken dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Bağlama büyüsünde de uygulamanın işlem basamakları şu şekilde olmalıdır;

 • Bağlama büyüsü yapacak olan medyum hocanın araştırılması gerekmektedir. Büyü yapma konusunda ritüel ve tılsımlara hakim olup olmadığı öğrenilmelidir. Aynı zamanda evde bu büyüyü yapmak isteyenlerin de bu konuda tecrübeli medyum hocalardan bunları öğrenmesi gerekmektedir.
 • Evde büyü yapmak isteyenlerin özellikle sessiz ve sakin bir ortamda olmaları gerekmektedir. Sessiz ve karanlık bir odada yanlarında bir kap taze süt olması önemlidir.
 • Daha sonrasında yapılacak olan ilk işlem beyaz bir kağıda ya mülaki sözünün yazılmasıdır.
 • Büyü yapılacak olan kişiye ait iki tane fotoğraf gereklidir. Bu fotoğraflardan biri sola, biri de sağa alınarak kırk bir adet ya mülaki sözü söylenmelidir. Bu sözü söylerken aynı zamanda büyü yapılacak olan kişinin adı da eklenmelidir.
 • Ya mülaki yazılmış olan kağıda iki fotoğraf iyice yapıştırılmalıdır. Bu kağıt 14 gün boyunca odanızın duvarında asılı kalmalıdır.
 • Yanınızda bulundurmuş olduğunuz süte de 14 defa büyü yapılacak olan kişinin adı söylenerek üfleme işlemi yapılmalıdır. İşlem sonunda da bu süt içilmeli ve büyü tamamlanmalıdır.

İşlemlerin tamamlanmasının ardından yaklaşık olarak büyü 4-5 gün içerisinde kendini göstermeye başlayacaktır. Büyünün kendini göstermeye başlamasının ardından, büyü yapılan kişideki değişiklikler gözle görülür oranda olacaktır. Eşiniz ile aranızdaki problemler çözüme kavuşacaktır. Evi terk etmek isteyen eş, bir daha bunu dile getirmeyecektir. Büyünün tam olarak etkisi 14 gün içerisinde kendini gösterecektir. Bu süreçte sabırlı olmakta fayda vardır.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum diyen kadınlar bağlama büyüsü sayesinde bu amaçlarına ulaşmaktadır. Aralarında problem olan ve boşanmaya kadar giden durumdan kurtulmak istemektedirler. Bu sorunun ortadan kalkması için medyum hocalardan destek almaktadırlar. En çok yapılan uygulama ise bağlama büyüsüdür. Çok kuvvetli etkilere sahip olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Bağlama büyüsünün yapılmasının ardından;

 • Büyü yapılan kişi sosyal çevre bakımından zengin ise, bu çevresinden uzaklaşacaktır. Tamamen büyü yaptıran kişiyi düşünmeye ve sürekli olarak onunla vakit geçirmeyi planlayacaktır. İçine kapanacak ve bir türlü eşini aklından çıkarmayacaktır.
 • Büyünün etkisi altına giren koca, aynada kendine bakamaz hale gelecektir.
 • Kocasına büyü yaptıran kişilerin dile getirdikleri bir diğer durum ise; eşlerinin ruhsal olarak çöküntü içinde olmalarıdır. Gün içinde birçok şeyi yapmaktan imtina ettikleri görülecektir.
 • Normal zamanlarda uyku düzenine dikkat eden kişiler, büyünün yapılması ile birlikte düzensiz uyku hali yaşayacaklardır. Derin uyku uyuma durumları ortadan kalkacaktır.
 • Aynı zamanda eğer akıcı bir konuşmaları varsa, büyünün etki etmesi ile birlikte konuşmaları da değişecektir. Konuşma şeklinde aksamalar ve kekelemeler başlayacaktır.

Büyünün etkisi altına yaklaşık olarak iki haftanın sonunda girmeye başlayacaklardır. İki haftanın sonunda tam anlamıyla büyü etkisini ortaya koyacak ve istenilen amaca ulaşılacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Kocamın benden boşanmaması için büyü yaptırmak istiyorum diyen kadınlar bu konuda işinin ehli olan medyum hocalardan destek almaktadır. Evde yapılan uygulamaların tutmama olasılığına karşı uzman medyumlardan destek alınması faydalıdır. Eşler arasında yaşanan problemlerden dolayı bağlama büyüsü en çok yaptırılan büyü çeşididir. Çok etkili olması nedeniyle yapımına sıkça rastlanmaktadır. Bağlama büyüsü bozulur mu sorusu da en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Her büyü de olduğu gibi bu büyüde de bozma işlemi yapılabilmektedir. Bunun için de yine konusunda uzman olan medyum hocalara başvurulmaktadır.

Bağlama büyüsünün bozulması için daha çok yaptırılan hocaya başvurulması önemlidir. Her medyum hocanın kendine özgü büyü yapma metodu bulunmaktadır. Bu nedenle de bozma işleminde de farklı yöntemler görülmektedir. Fakat büyüyü yapan medyum hocaya bazı durumlarda ulaşılamayabilir. Bu tarz durumlarda yine iyi bir araştırma yapılarak medyum seçimi yapılmalıdır. Büyü yapımında nasıl ilimlerden yararlanılıyorsa, bozma işleminde de ilimlerden yararlanılmaktadır. Evde büyü bozma gibi bir durumun olmadığı da bilinmelidir. Büyü bozma işlemi için medyumlardan destek alınmalıdır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken durum bozma işleminin başlamasının ardından okunması gereken dualardır. En önemlileri arasında özellikle Nas suresi ve Felak suresi yer almaktadır.

Bağlama büyüsü bazı durumlarda yaptıran kişi tarafından olmasa bile bozdurulmak istenebilir. Büyü yaptırılan kişinin sergilemiş olduğu tavırlardan ötürü dikkat çekmesi olasıdır. Bu nedenle sosyal çevresi ya da ailesi tarafından yapılan büyünün bozma işlemine gidilebilir. Bağlama büyüsü bozulmak istendiğinde zor gibi görünse de konusunda uzman olan medyumlarca bu işlem yapılabilmektedir. Eğer büyünün bozulması istenmiyorsa tazeleme yapılmasında fayda vardır. Hem evliliğin sonsuza kadar sürmesi hem de çiftler arasındaki muhabbetin kalıcı olması için belli zamanlarda büyünün tazelenmesi önerilmektedir.

Tavsiye

Almanya Medyum