Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 21 Aralık 2020 / 3.247 / yorumsuz
Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyenler bunu dualar ile de yapabilir. Bekar olan kişiler kısmetini açmak için evli olan kişiler ise mutlu bir evliliklerinin olması için bu büyüyü yaptırabilirler. Ayrıca çocuk isteyen ama bazı nedenlerden dolayı olmayan kişiler de kısmet açma büyüsüne başvurabilir. Kısmet açma büyüsü çok etkili bir büyü olup çeşitli dualar ile de yapılan bir büyü türüdür. Tabi bu büyünün gerçek medyumlar tarafından yapılması daha yararlı etkiler gösterecek olup daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Başınızda olan sıkıntılı durumlardan ve maddi yönden olan sıkıntılarınızdan kurtulmak için de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Her insanda olduğu gibi sizin de hayatınızda istediğiniz birçok şey vardır bunların gerçekleşmesi için bildiğiniz, iyi olarak duyduğunuz bir medyum ile kısmet açma büyüsü konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Etkisi Altında Kalan Kişiler

Kişi eğer kısmet açma büyüsü altındaysa bunun etkisini üzerinde hissetmesi çok uzun zaman almaz. Beklemediği bir anda ciddi ilişki, evlilik teklifleri gibi talepler alabilir. Bu da o kişide özgüveninin artmasını ve mutlu olmasını sağlar. Kısmet açma büyüsü en etkili büyülerden biri olarak bilinir. Eğer ki bu konuda kendinizi çaresiz hissediyorsanız bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Kısmetinizi açmak için çeşitli dualar ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şans ve maddi olarak kazanç elde etmek için de bu büyüyü yaptıranlar mevcut. Dualarla hayatınızda yeni ve güzel gelişmelere sahip olabilirsiniz. Bu hususta inanmak yani içten, kalben inanmak duaların etkili olması yönünde çok önemli bir detaydır.

Her zaman için insanları mutlu edecek farklı farklı çözümleri olan medyum hocalar eğer ki işini iyi yapan bir hoca ise aldığınız sonuçta sizi mutlu edecek çok şey olacaktır. Bir konuda derdinizi açık ve net bir şekilde anlatmanız ile beraber, büyü ile çözülemeyecek bir şeyin çok da olmadığını bilmeniz, kesin çözüme kavuşmanızda inanmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, yaşadığınız sorunları kesin olarak bildiğiniz, güvenliğiniz medyum hocalar ile paylaşın ve onlardan yardım alın.

Başka bir dua yönteminden bahsedecek olursak, şans ve kısmeti kapalı olan biri, Suresini eşref bir vakitte miskianber mürekkebi ile yazarak üzerinde taşır ve her gün 509 defa “Yâ Tevvâb” ismi şerifini zikretmeye devam ederse kısa zamanda hayırlı işlerle mükafatlandırılır. Bereket kapıları da kendisine açılmaya başlar.

Kısmeti Kapama Büyüsü Altında Olan Kişilerdeki Belirtiler

Kısmet kapama büyüsü altında olan kişiler insanlarla anlaşamaz. Büyü altında olan kişi çevresindeki insanlar ile sürekli nedensiz yere tartışır. İş hayatında her şey yolunda gitmesine rağmen birden işler bozulabilir. Kişinin kazancı azalabilir.

Kişinin mutlu ve huzurlu bir birlikteliği olmasına rağmen, ilişkilerinde problemler olur. Hem de ortada bir sorun yokken kişi eşi, sevgilisi, nişanlısı ile problem yaşar. Büyü altında olan kişi, çevresi tarafından sevilmeyen bir insan haline gelir. Sizde bu etkileri yaşıyorsanız bir medyum hocadan yardım alıp kısmetinizi açmak için büyü yaptırabilirsiniz.

Ayrıca büyünün tesirinde olan kişiler çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla devamlı tartışırlar. Yani huysuz ve aksi bir hal aldığınızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış demektir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle ilgili problemler yaşıyorsanız size yapılmış olan büyünün tesirinde kalmışsınız demektir.

Bu işlemi bir medyuma başvurmadan dua ile yapmanız da mümkün. Aşamaları şu şekildedir:

  • Önce dua okuyacak kişinin abdest alması gerekir. Çünkü okunacak dualar kutsal kitabımız olan Kur’an-ı Kerim’den alınmıştır. Abdest alındığı sırada kişinin yalnızca duasına ve abdestine odaklanıp başka bir şey düşünmemesi gerekir.
  • Allah rızası için 2 rekat namaz kılınması gerekir.
  • Ardından 7 kere tövbe duası okunmalıdır.
  • 10 kere peygamber adına salavat getirmek gerekir.
  • Ardından yeniden kalpten niyet etmesi gerekir.

Gün içinde akla geldikçe Allah anılmalıdır. Niyeti her zaman içinde tutmalı ve başarılı olacağına, sorununun çözüleceğine inanmalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

 Kısmet Açmak için metallere şekil vermek, çok eski dönemlere dayanır. Büyünün yapımında metal olarak demir veya bakır da tercih edilebilir. Bu seçim yapıldıktan sonra metalin üzerine heykel çizilir. Çizim yapıldıktan sonra bu metal kısmetinin açılmasını isteyen kişi tarafından o kişinin bahçesine gömüldüğü takdirde büyü etkili olur ve amacına ulaşır.

Farklı bir kısmet açma duası da şudur;

Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.”.

Büyü Etkisini Nasıl Gösterir?

Bu büyü ile kadın ya da erkekler yeni kişilerle tanışmakta ve büyünün doğru ve eksiksiz olarak yapılması istediği amaca ulaşmak isteyenlere olumlu sonuçları  olacaktır. Büyü sonrasında kişi uygun eş ya da sevgili adayını düşünmeye başlar. Kişinin içerisinde umutlar yeşerir. Karşı cinsten uzak duran kişiler yeni kişiler ile tanışmaya ve konuşmaya başlar.

Kişinin enerjisi artar. Hayata karşı olan bakış açısı değişir ve evlenme düşüncesine daha sıcak bakar. Aynı zamanda işlerinin yoluna girmesi için de yapılan bu büyü sayesinde kişi yeni ataklarda bulunarak işlerinin yoluna girmesini sağlayabilir.

Bakış açısının değişmesi hayatının da değişmesi anlamına gelir. Kişilerin mutlu olması için yapılan bu  büyülerin kişilere verdiği zarar yoktur. Büyü yapımında önemli olan niyettir.

Vefk Bebeği ile Kısmet Nasıl Açılır?

Vefk bebeği kullanarak kısmetin açılması sık kullanılan yöntemlerden biridir. Bu yöntemden yararlanmak isteyen kişilerin beyaz kumaş kullanarak bir bez bebek yapması gerekir. Bez bebek yalnızca kişinin kendisi tarafından hazırlanmalıdır. Bebek hazırlandığı sırada iş açmak için dua ve kısmet açmak, şans getirmek için de bazı duaların okunması gerekir. Kimin kısmetinin açılması isteniyorsa, kişinin yanında bu bebekleri taşıması gerekir. En uzak kişinin çantasında bez bebek bulunması gerekir. Ya da daha iyisi kişi iç cebinde bu bebeklerinin olması gerekir. Bu yöntemden ne yazık ki erkeklerin faydalanması mümkün değildir. Yalnızca kadınlar bu yöntemden faydalanabilir ve kısmetlerini açabilirler.

Doğuştan kısmeti kapalı olan kişiler kısmet açma büyüsü sayesinde kısmetlerinin açılarak evleneceği kadın ya da erkeğe ulaşma şansı artacaktır. Aşk hayatını düzene girmesinin yanında başarısız giden iş hayatını düzene koymak için de yapılan bu büyü ile insanlar istedikleri amaca ulaşma yolunda olacaklar.

Kısmeti bağlanmış ve kısmetinin açılması için yapılan büyünün kişilere bir zararı yoktur. Gizli ilimler konusunda kendini geliştirmiş, tecrübeli ve uzman bir medyum tarafından yapılan büyüler etkili  sonuçlar gösterir.

Kısmet Açma Büyüsünü Kim Yapar?

Yazılarımızda da birçok kez belirttiğimiz gibi, bu büyüyü yapmak için işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak yapılması gereken en doğru davranışlardan biri olup atılması gereken de ilk adımdır. Gelişigüzel birine bu büyüyü yaptırırsanız hem olması gereken sonucu alamazsınız hem de hayal kırıklığına uğrarsınız. Hatta en kötüsü daha kötü olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizin ihtiyacınınız olan doğa üstü yeteneklere sahip ve işinde tecrübeli bir medyumdan yardım almak olmalıdır. İşte o zaman kısmet açma büyüsü tam amacına ulaşır ve sizin de kapanmış olan nasibiniz tekrar geri gelir. Maalesef ki günümüzde bunu kullanıp insanlardan para alan yalancı medyum sayısı çok fazladır.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aslında pek fazla gerek olmayan, bunun yerine kısmet kapama büyüsünü yaptıran insanlarda çoğunlukta vardır. Her büyüde olduğu gibi, bu büyüde de güvenebileceğiniz en iyi medyum hocayı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Aradığınız sorunun cevabı bu yazıda olabilir !!

Büyünün yapım aşamasına geçmeden önce kişide bağlama büyüsü olup olmadığının anlaşılması için öncelikle birtakım çalışmalar yapılır. Eğer ki kişide bu büyünün etkileri var ise bu büyü bozulur. Ardından kısmetinin açılması için uygulamalara geçilir.

Yapılacak işlemler sanıldığının aksine çok da kolay işlemler değildir. Bazı sitelerde verilen yanlış bilgiler olabilir ve sizde o bilgiler ile bir şeyler denemenizin sonucunda olumsuz olaylar ile karşılaşılabilir.

Medyumlar büyü konusunda başarılı olmak ve insanlara yardımcı olmak için uzun yıllar gizli ilimler konusunda kendileri yetiştirmiş ve tecrübe sahibi olmuş kişilerdir. Büyünün gerçekleşmesi için havas, tılsım, vefk gibi ilimler konusunda bilgili olmak gerekmektedir.

Kısmet açma büyüsü farklı yollar ile yapılabilmektedir. Büyüyü yapacak uzman kişinin gizli ilimler konularına hakim olması, deneyimli olması ve doğuştan bazı özel yeteneklere sahip olması gerekmektedir.

Her büyüde olduğu gibi, büyüler işinin ehli kişiler tarafından yapılmalı ve yine aynı şekilde uzmanlar tarafından bozulmalıdır. Kişi yeterince kısmete sahip olduğunu düşünüyor ise yaptırmış olduğu büyüyü bozdurabilir. Kısmet açma büyüsünü bozmak ya da kısmet kapama büyüsü işlemleri için uzmandan yardım almak önemlidir.

Büyünün bozulması için gizli ilimlerden yararlanılır. Büyünün etkileri kendiliğinden kaybolmaz. Yapılması gereken uygulamalar okunması gereken dualar bulunmaktadır. Talihinizin aşk konusunda tersine döndüğünde ve mutlu adımlar açtığında büyüyü bozdurabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Evde Bozulabilir Mi?

Kısmet açma büyüsü evde basit yöntemler ile bozulabilecek bir büyü değildir. İşinin ehli medyum ya da hocalar tarafından bozulabilir. Yanlış uygulamaların yapılması tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle büyü bozma konusunda uzman medyumlar ile iletime geçerek yardım almak en doğrusu olacaktır.

Sonuç olarak sizde yukarıda belirtilen etkileri yaşıyorsanız, hepimizde olduğu gibi sizin de hayatınızda yoluna gitmeyen birtakım işlerin olduğunu ve bunlar tek başınıza halledebileceğiniz sorunlar değilse iyi olarak bildiğiniz ve duyduğunuz bir medyum hocadan yardım almanız tavsiye edilir. Çözülebilecek ya da kendi başınıza çözebileceğiniz sorunlarda olabilir onları da aynı şekilde yukarıda belirtilen dualar ile içten inanarak bu yolu da deneyebilirsiniz.

Büyünün etkisinde olduğunuzu düşünüyorsanız ve bizimde belirttiğimiz etkiler de mevcut ise bir medyuma başvurarak büyüyü bozdurmanız dilerseniz kendiniz için yeni bir kısmet açma büyüsü yaptırmanız da sizin faydanıza olabilir.

Nasıl yapılır sorusunun cevabını tam olarak verememekle birlikte bu işlemi sadece medyum hocalardan alacağınız yardım ile onların isteğine göre velev ki onlar söylemek isterse öğrenebilirsiniz. Medyumların enerjiler ve birtakım çalışmalar yaparak yaptıkları bu büyü eski zamanlarda ve günümüzde binlerce insanın yuvasını kurtarmış, çok sayıda kişinin hayatını yoluna koymuştur.

Sizin de bu konuda tereddütleriniz var ise araştırmalar yaparak bir medyumdan bilgiler alabilirsiniz.