Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Neler Yapmalısınız?

/ 2 Eylül 2021 / 758 / yorumsuz
Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Neler Yapmalısınız?

Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Neler Yapmalısınız?

Evlilikte aşkın büyüsü içinde kalmak için neler yapmalısınız? Karşı cinsten hoşlanmanız ve onu sevmeniz bir nevi ondan büyülenmeniz anlamını taşır. Ondan etkilendiyseniz bütün vücudunuz bu duruma karşı tepki gösterecektir. Kalp atışlarınız hızlanabilir. Eliniz ayağınız titreyebilir. Konuşurken heceleyebilirsiniz. Bir şey yerken ya da içerken boğazınızda düğümlenebilir. Geceleri rüyanızda onu görebilirsiniz. Daha dalgın ve daha sersem bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Bütün bunlar karşınızdaki kişiye duyduğunuz hislerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Büyü yapılan kişilerde de bazı belirtiler görülmektedir. Yukarıda sayılan belirtilerden hariç bazı durumlarla karşılaşmak büyü yapılan kişilerde rastlanabilir. Aşkın büyüsünün belirtileri ile birçok durumlar için yapılan büyülerin belirtileri benzerlik gösterebilir.

Aşkın büyüsünü hisseden kişiler aslında bu durumdan memnundur. Heyecanlı ve neşeli olduklarını gören kişiler bu durumun devam etmesi için evlenmeyi tercih ederler. Sevdiği kişiye kavuşmak, içindeki duyguların devamlı sürmesi için önemlidir. Aşkın büyüsünü evlenince de hissedenler çoğunluktadır. Ama bu büyünün bitmemesi için elinizden gelenleri de yapmak zorundasınız. Eğer yapmazsanız sonuç hüsran ve hayal kırıklığı olabilir. Birçok örneklere rastladığımız bu durum kişiler tarafından tercih edilmese de yaşanmaktadır. Mutlu ve huzurlu evliliklerin en başında eşe duyulan sevgi ve aşk bulunmaktadır. Aşkın eksilmemesi için de iki tarafın yapması gereken görevleri vardır. Herkes üzerine düşenleri yaparsa evli çiftler aşkın büyüsü içinde kalabilirler.

Evlilikte Aşkın Büyüsünün Devam Etmesi İçin Yapılması Gerekenler

Evlilikte aşkın büyüsü içinde kalmak için neler yapmalısınız? Bu büyünün devam etmesi evli çiftler için oldukça önemlidir. Güzel hayaller kurarak ve mutlu bir beraberliği hedefleyerek adım atmış olduğunuz evlilik hayatınızda aşkın büyüsünün devam etmesi için işte yapmanız gerekenler:

 • Eşinize her zaman nezaketli davranmalısınız.
 • Kırıcı, kötü ya da incitici söz ve hareketlerden uzak durmalısınız.
 • Eşinizin sizin için değerli ve önemli olduğunu ona hissettirmelisiniz.
 • Başkalarının eşinizi ezmesine ya da küçük düşürmesine izin vermemelisiniz.
 • Birbirinize karşı yalan söylememelisiniz. Bir kere yalan söylemeniz bu hareketi alışkanlık haline getirebilir.
 • İşinizde olan sıkıntıları eve getirerek gergin bir ortam oluşturmamalısınız.
 • Aile bütçesini birlikte belirlemeli, gelir ve giderleri birlikte hesaplamalısınız. O zaman eşiniz bütçenin haricinde olan isteklerini dile getirmeyecek ve böylece gergin bir ortam da ortaya çıkmayacaktır.
 • Baş başa yapacağınız bazı planlar ve organizasyonlar düzenlemelisiniz. Eşlerin birlikte zaman geçirmesi aşkın büyüsünün devam etmesi için oldukça önemlidir.
 • Eşinizin fikirlerine değer vermelisiniz. Ortak kararlar almayı denemelisiniz.
 • Eşinizin işini küçümsememeli onu her zaman onore etmelisiniz.
 • Birbirinizin ailesine ve sevdiği kişilere karşı saygılı olmalısınız.
 • Aşkın büyüsü içinde kalmak için güzel sözler ve tatlı dil oldukça işe yaramaktadır.

Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak Size Neler Kazandırır?

Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Neler Yapmalısınız?
Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Neler Yapmalısınız?

Evlilik toplumun en küçük birimi olmaktadır. Bu küçük birimin mutlu ve huzurlu olması bütün insanların mutlu olmasını ifade etmektedir. Toplumdaki kişilerin güzel bir hayat sürmesi için öncelikle ev yaşantısının düzenli olması önemlidir. Sizler de aşkın büyüsünü evliliğiniz sürece sürdürmek istiyorsanız doğru eş seçimi ile eşinize karşı olan ilginizi hep sürdürmelisiniz. İlgi olmayan evlilikler zamanla monotonlaşmaya ve çekiciliğini yitirmeye başlayacaktır. Bu durum aşkın büyüsünün azalmasına da neden olur. Her zaman heyecanlı, huzurlu ve mutlu olmak için elinizden geleni yaparsanız güzel bir hayat geçirebilirsiniz.

İnsanlar huzurlu bir yaşam sürme isteğini her zaman duymuşlardır. Bunun için başarılı olduklarını düşündükleri işlerde çalışırlar. Hayalini kurdukları eşle evlenmek isterler. Çocukları olsun ve bir ailesi olsun isteğini taşırlar. Bütün bunlar yaşı belli bir olgunluğa gelmiş olan kişiler tarafından gerçekleştirilir. İnsanlar hissettikleri aşkın büyüsünü hiç kaçırmak istemezler. Evlilikte aşkın büyüsü içinde kalmak için neler yapmalısınız? Konularına önem veren kişilerdenseniz sizlere sunacağımız tavsiyelere kulak verebilir ve kendinizi biraz geliştirerek bazen de değiştirerek bu büyünün devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün içinde devam eden evlilik hayatınız sizlere hoş duygular yaşatacaktır.

Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Yapılacak Manevi Yöntemler

Aşkın büyüsü içinde kalabilmeniz için sizlere bazı ip uçları sunduk. Bunlardan başka manevi yöntemleri deneyerek de aşkın büyüsünü devamlı hissedebilirsiniz. Bu yöntemler nelerdir? Diye soranlar için şunu söyleyebiliriz ki dua her durumda sizin başvuracağınız bir yöntemdir. Dua ederek her zorluğun altından kalkabilir her türlü sorunla baş edebilirsiniz. Aşk duaları ve muhabbet duaları sizlerin oldukça işinize yarayacaktır. Her konuda manevi olarak huzur bulmanızı sağlayan dualar evlilik hayatınızda da faydalı olacaktır. Evli çiftler birlikte ya da ayrı ayrı dua ederek evliliklerinin muhabbetli geçmesini Allah’tan dileyebilirler. Allah evlilerin arasındaki sıcaklığı onlar dua ettiği sürece daim kılacaktır. Hangi duaları okumalısınız? Hemen bilgi verelim…

“Bismillahirrahmanirrahim” “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.”

Manası: “Allah’ım kalplerimizi birleştir. Aramızı düzelt ve bizi kurtuluş yollarına ilet. Bizi karanlıktan aydınlığa çıkar ve büyük günahların açığından da gizlisinden de uzaklaştır.”

41 kere ‘Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni.’ zikri çekilerek de eşinizle aranızdaki muhabbeti artırabilirsiniz.

Ayrıca eşinizle aranızda olan büyünün azaldığını ve birbirinizden soğuduğunuzu hissederseniz aşağıda size sunacağımız duayı da okuyabilirsiniz:

Bismillâhirrahmânirrahîm

Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih.

Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm.

Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalmak İçin Uygulanan Yöntemler

Evlilikte aşkın büyüsü içinde kalmak için neler yapmalısınız? Birey ve bir eş olarak yapmanız gerekenleri sizlere açıkladık. Manevi olarak Allah’tan yardım dilemeniz konusunda da bilgiler sunduk. Aşkın büyüsünün devamı için uygulanan farklı yöntemler de bulunmaktadır. Bazı evliliklerde sizin çabalarınız evliliğiniz üzerindeki büyünün kalıcı olmasını sağlamayabilir. Aranızda oluşan soğukluklar ya da gerginlikler olduğu zamanlarda ne yapmanız gerektiğini de bilemeyebilirsiniz. Bu durumda eşlerden birisi bazı büyülere başvurabilir. Bu büyüler arasında en çok tercih edileni aşk büyüsüdür. Diğeri ise bağlama büyüsüdür. Ayrıca muhabbet büyüsü de evli çiftlerin tercih ettiği bir büyü çeşidi olmaktadır.

Hepsini sırayla açıklamak gerekirse aşk büyüsü, eşinizin size aşık olmasını ve bu aşkla birlikte uzun yıllar geçirmenizi sağlamaktadır. Eşlerinin kendisine olan ilgisinin ve aşkının azaldığını düşünenler bu büyüyü yaptırmaktadır. Bağlama büyüsü ise eşinizin sadece size bağlı kalmasını sizden başkasıyla ilgilenmemesini sağlar. Sizi hep düşünen, yanınızda mutlu olan, sizden ayrı kalmak istemeyen eş isteyenler bu büyüyü yaptırırlar. Muhabbet büyüsü ise, eşlerin arasındaki muhabbeti ve sevgiyi sağlamaktadır. Bu büyü ile eşler her zaman birbiriyle mutlu olurlar. Bu büyü çeşitlerinden istediğinizi yaptırmak ya da yaptırmamak konusunda kişiler kendi iradelerini kullanabilirler. Bazı insanlar büyü yaptırmak taraftarı iken bazıları ise yaptırmayı uygun görmez.

Büyü yaptırmayı düşünenler medyum hocalardan yardım talep edebilirler. Onlarda bulunan birikimler ve yeteneklerle ihtiyacınız olan büyü çeşidinin yapılması için manevi yardım alabilirsiniz. Aşkın büyüsü içinde kalmak ve bu büyüyü hissetmek için farklı yöntemler bulunmaktadır. Evli çiftlerin bunun için çaba göstermesi ve ellerinden geleni yapıyor olması o evliliğin devamı için çabaladıklarını gösterir. Hangi yöntemi denerseniz deneyin mutlaka sonuçlarını da göreceksiniz. Öncelikle sizin eşinize karşı nezaketli olması onu önemsemesi sonrasında dualara sığınarak bu aşkın devam etmesi isteği daha sonra da farklı büyülerle evliliğini koruma isteği yapılanlar arasında bulunmaktadır. İsterseniz bir yolu isterseniz de her yolu deneyebilirsiniz. Çünkü amaç evliliğinizdeki aşkın devam etmesi içindir.

Evlilikte Aşkın Büyüsü İçinde Kalan Çiftlerin Kazançları

Evlilikte aşkın büyüsü içinde kalmak için neler yapmalısınız? Bütün yöntemleri deneyenler neler kazanır? Peki bir kaybı olur mu? Bu sorular akıllara geliyor olabilir. Öncelikle neler kazanacağınızı sıralayalım…

 • Mutlu, huzurlu ve heyecanı devam eden bir evliliğe sahip olursunuz.
 • Mutluluğunuz işe de yansır ve iş hayatında başarılı olursunuz.
 • Çevrenizdeki insanlara enerjinizi yayabilirsiniz.
 • Birlikte yaşadığınız kişiler de sizin mutluluğunuza ortak olabilir.
 • Mutlu ve huzurlu olan kişilerin psikolojik sorunları olmaz. Depresyon sorunu yaşamazlar.
 • Sağlıklı bir ömür sürebilmeniz için dingin bir hayat içinde olmanız önemlidir.
 • Aşkın büyüsü içinde geçen evliliklerde doğan çocuklar da güzel bir çocukluk hayatı geçirerek hayırlı evlat olarak yetişirler.
 • Eşine iyi davranan ve onunla iyi geçinen kişileri Allah her zaman daha çok sever.
 • Kendi mutluluğunuz ve enerjinizin fazla olmasıyla başka insanlara da faydalı olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi aşk içinde olan evli çiftlerin hayatta birçok kazançları bulunmaktadır. Bu maddelere daha birçokları da eklenebilir. Neler kaybeder diye düşündüğümüzde hiçbir kayba rastlanmamaktadır. Çünkü aşk içinde geçen günler kişilere zarar getirmez tam tersine fayda getirir.

Evlilikte Aşkın Büyüsünü Yakalamak

İnsanlar birlikte yaşlanmak ve güzel bir ömrü sevdiği insanla geçirmek için evlenirler. Bu amaçla yeni ev hazırlıklarına başlanır. Birçok eşyalar alınır. Düğün yapılır. Çiftler bu süreç içinde oldukça mutludur. Evlilikte geçen ilk dönemlerde bu hisler devam eder. Kişilerin birbirine alışma süresi de oldukça önemlidir. Özellikle ilk bir yılda çiftler birbirine uyum sağlamaya çalışır. Eşinin bazı huylarını görmezden gelir. Ona saygılı olarak kopyası olması yönünde eğilimlerde bulunmaz. Bütün bu durumlar evliliğe adapte dönemleridir. Bu dönemi başarı ile atlatan kişilerde aşkın büyüsü devam eder gider. Yani aşkın büyüsünü yakalamak karşınızdaki kişiyi seviyorsanız aslında oldukça kolaydır. Fakat büyünün yok olması da oldukça kolaydır. Bazen bir söz bazen bir hareket ya da yaşanan bir olay aşkın büyüsünü bitirebilir.

Bu durumda olan kişiler boşanmayı ve ayrı hayat kurmayı da düşünebilir. Günümüzde birbirine tahammülü kalmayan ya da aralarındaki hisleri biten kişilerin boşandıklarına da rastlamaktayız. Böyle kötü bir durumla karşılaşmamak için aşkın büyüsünü yakaladığınız zaman onun elinizin altından kayıp gitmesine engel olmanız gerekir. Evliliğiniz için vereceğiniz mücadeleler kötü durumların yaşanmasını engellemektedir. Birçok güzel söz evliliklerin ne kadar özel ve güzel olduğunu anlatmaktadır. Bu sözleri inceleyecek olursak;

Evliliği sürdüren vücut değil ruhtur.

Evlilik zamanla güçlenen tek bağdır.

Akıllıca bir evlilik yapmak istiyorsan kendi denginle evlen.

Her şeyde olduğu gibi evlilikte de iç rahatlığı zenginlikten üstündür.

Evlilik hayatında ara sıra kavga etmelidir çünkü insanlar birbirlerini ancak böyle anlarlar.

Evliliğinizi iyi sürdürmek istiyorsanız hatalı olduğunuzda itiraf edin, haklı olduğunuzda susmayı bilin.

Yukarıda bulunan sözler bile kişilere evlilikle ilgili tavsiyelerde bulunmaktadır. Evlilikte aşkın büyüsü içinde kalmak için neler yapmalısınız? Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki: Evlilikte büyüyü yakalamak yakaladıktan sonra bırakmamak için de her yol mubahtır.