Kırmızı Biber Büyüsünün Yapılma Amaçları Nelerdir?

/ 1 Eylül 2021 / 7.437 / yorumsuz
Kırmızı Biber Büyüsünün Yapılma Amaçları Nelerdir?

Kırmızı Biber Büyüsünün Yapılma Amaçları Nelerdir?

Kırmızı biber büyüsünün yapılma amaçları nelerdir? İnsanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Kırmızı biber ile aşık etme büyüsü yapılırken edilen niyetin büyük önemi vardır. Çünkü bu büyü, aşık etme ve bağlama büyüsü amacı ile yapılabildiği gibi soğuma ve soğutma amacı ile de yapılmaktadır. Bu nedenden dolayı da kırmızı biber ile yapılan büyü eğer doğru bir şekilde niyet edilerek yapılıyorsa etkisini en kısa sürede gösteremeye başlar. Kırmızı biber büyüsünü yapmak isteyenler medyum hocaya giderek büyünün nasıl yapıldığını ve hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebilirler.

Kırmızı Biber Büyüsünün Yapılma Amaçları Nelerdir?
Kırmızı Biber Büyüsünün Yapılma Amaçları Nelerdir?

Kırmızı renk aşkın ve tutkunun simgesi olduğu için aşk büyüleri arasında kırmızı biber ile yapılan büyü de yer almaktadır. Kırmızı biber büyüsü eğer çok dikkatli bir şekilde yapılırsa ve yapılma aşamasındaki teknik adımlar doğru bir şekilde gerçekleştirilirse en kısa sürede sevdiğiniz insanı kendinize aşık edebilir ve bir çatı altında onunla bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz. Ayrıca kırmızı biber büyüsünü yaptıktan sonra eğer sevdiğiniz kişinin aklında başka bir kişi varsa büyünün etkisi ile aklındaki kişiyi düşüncelerinden uzaklaştırarak sadece sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Kırmızı biber büyüsünün iki farklı amacı vardır. Kırmızı biber büyüsünün yapılmasındaki asıl amaçlardan bir tanesi, sevdiği kişinin kendisine aşık olmasını sağlamaktır. Bu amacının yanı sıra kırmızı biber büyüsü soğutma amacı ile de yapılmaktadır. Yani bunu şu şekilde ifade edebiliriz; aşık olduğunuz kişiyi, düşündüğü kişiden soğutarak ondan ayrılmasına sebep olabilirsiniz. Bunun sonucunda da o kişi sadece sizi düşünecek ve size aşık olacaktır. Ancak kırmızı biber büyüsünün yapılmasında doğru tekniklerin kullanılması oldukça önemlidir ve bunun sonucunda da ortalama 10-15 gün içerisinde etkisini gösterir. Kırmızı biber büyüsünün sonucunda da büyüyü yaptığınız kişi sizden başka hiç kimseyi gözü görmeyecek ve bir başkasını düşünmeyecektir. Kendini bir ömür size adayacak ve yanınızdan ayrılmayacaktır.

Kırmızı Biber Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Kırmızı biber büyüsünün yapılma amaçları nelerdir? Diye sizlere açıklamalarda bulunduktan sonra kırmızı biber büyüsü kaç günde yapılır? Onun hakkında bilgiler verelim. Kırmızı biber büyüsünün yapılma süresi yaklaşık olarak 7 gündür. 7 günden sonra büyü yapılan kişi üzerinde etkisini yavaş yavaş göstermeye başlamaktadır. Örneğin; büyüyü yapılan kişide büyüyü yapan kişiye karşı davranışlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Daha önceden büyü yapan kişiye karşı hiçbir duygu beslemeyen büyülenmiş kişi, büyüden sonra sürekli olarak onu düşünmektedir.

İnsanlar aşk büyülerini evde kendileri de yapabilirler. Ancak yapılan büyüden etkili sonuç alınmak isteniyorsa kesinlikle bir medyum hocaya gitmek gerekir. Aynı şey kırmızı biber ile yapılan büyüler için de geçerlidir. Yapılan büyünün en kısa sürede etki etmesi için muhakkak bu alanda tecrübe sahibi ve alanında uzman medyum hocalara ihtiyaç duyulmaktadır. Medyum hocaya başvurarak yaptırılan bu kırmızı biber büyüsü etkisini en erken 10 gün içerisinde göstermeye başlamaktadır. Tam anlamıyla etkisini göstermesi için geçmesi gereken süre ise 15 gündür. Eğer büyüden çok hızlı sonuç almak istiyorlarsa insanlar muhakkak bir medyum hocanın kapısını çalmalıdır.

12 Tane Biberle Yapılan Büyü

İnsanlar büyü yaptırırken belli amaçlar ile medyum hocalara başvurmaktadır ya da büyüyü evde kendileri yapmaktadır. Bu yazımızda sizlere kırmızı biber büyüsünün yapılma amaçları nelerdir? Bu konu ile ilgili merak edenlerin akıllarındaki soru işaretlerini giderdik. Her büyü farklı şekillerde yapılmaktadır. Kırmızı biber büyüsünün yapımında ise 12 adet biber kullanılmaktadır. Bu şekilde yapılan büyünün ise bir anlamı vardır. Bunun sebebi ise büyünün gece saat 12’de ve öğlen 12’de yapılması gerektiğidir. Kırmızı biber büyüsünü yaparken muhakkak bu saat aralıklarını dikkate almak gerekir. Aksi halde kırmızı biber büyüsü tutmayacak ve etki göstermeyecektir. Ayrıca kırmızı biber büyüsü yapılırken medyum hocanın kullandığı tılsımlı sözcükler de çok önemlidir. Bu sebepten dolayı kırmızı biber büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, daha çok önceden bu konularda tecrübeleri kanıtlanmış medyum hocalarına gitmeleri gerekir. Medyum hocalar büyüyü tamamladıktan sonra büyü hemen etkisini çok hızlı bir şekilde gösterecek ve sevdiğiniz insan size çok kısa bir sürede aşık olacaktır.

Kırmızı Biber Büyüsünde Önemli Noktalar

Merak edenler için kırmızı biber büyüsünün yapılma amaçları nelerdir? İzah ettik. Her büyüde olduğu gibi kırmızı biber büyüsünde de bazı önemli ayrıntılar vardır. Peki kırmızı biber büyüsünde önemli noktalar nelerdir? Sizler için açıklayalım. Kırmızı biber büyüsü yaparken kişilerin dikkat etmesi gereken çok önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar eğer büyü yapılırken eksiksiz bir şekilde uygulanırsa, yapılan kırmızı biber büyüsü istenilen kişinin üzerinde çok kısa bir sürede etkisini gösterecektir. Aşağıda kırmızı biber büyüsü yapılırken önemsenmesi gereken noktalara yer verilmiştir.

  • Öncelikle kırmızı biber büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler, alanında uzman ve daha önceden bu büyü ile tecrübeleri kanıtlanmış medyum hocalara gitmeleri ve onlardan bilgi almaları gerekir. Kırmızı biber büyüsünü de medyum hocaların verdiği bilgiler doğrultusunda yapmalıdır.
  • Ayrıca bu büyüde kullanılacak gerekli malzemeleri de eksiksiz bir şekilde tamamlamalıdır. Bu büyü pek çok yerde sadece biber büyüsü olarak geçmektedir. Bu sebepten dolayı da biber büyüsünde kullanacağı biberin kesinlikle kırmızı renkte olmasına dikkat etmelidir.
  • Bunun yanı sıra büyünün evde yapılacağı ortamın karanlık ve sessiz olması gerekir.

Yukarıda verilen bu bilgilere dikkat edildiği sürece büyü yapıldıktan sonra büyünün belirtileri ve yansımaları karşı tarafta hemen gözlemlenmeye başlayacaktır. Bu sebepten dolayı da kırmızı biber büyüsü kesinlikle uzman medyum hocalar eşliğinde yapılmalıdır.

Kırmızı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yazımızın konusu olan kırmızı biber büyüsünün yapılmasındaki amaçlar nelerdir? Sorusuna cevap verdikten sonra da asıl önemli sorular arasında yer alan kırmızı biber büyüsü nasıl yapılır? Bundan bahsedelim. Bu büyüyü yapmaya başlamadan önce kişi, medyum hocaya gitmelidir. Çünkü, büyünün yapım aşamasında medyum hocaların hazırladığı tılsımlı sözcüklerin ve duaların okunması gerekir. Ancak bu duaların ve tılsımların sözcüklerin okunmasından sonra büyü tamamlanmış olur.

Kırmızı biber büyüsü yaparken biberler kızgın ateşte yakılır. Her biber yakılırken medyum hocaların hazırladığı tılsımlı sözcükler ve dualar yüksek ses ile okunur. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra kırmızı biber büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur. Bu büyü sayesinde de size aşık olmasını istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak size aşık olmasını sağlamış olursunuz.

Kırmızı Biber Büyüsü Yapılırken Okunması Gereken Dua

Yukarıda büyüyü yaparken okunması gereken dualardan bahsetmiştik. Öyleyse kırmızı biber büyüsü yapılırken okunması gereken dua hangisi? Ondan bahsedelim. Bu büyüyü yaparken biberler ateşte tek tek yakılır ve bu esnada da medyum hocanın önerdiği dua okunmalıdır. Bu dua 7 kez üst üste okununca büyü etkisini hemen göstermeye başlamaktadır. Bu duanın okunuşuna aşağıda yer verilmiştir.  Bu dua baştan sona eksiksiz bir şekilde okunmalıdır.

Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta kale e ve lem tü’min kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya va’lem ennellahe azızün hakım. Meselüllezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi ke meseli habbetin embetet seb’a senabihle fı külli sümbületim mietü habbeh vallahü yüdaıfü li mey yeşa’ vallahü vasiun alım. Ellezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune ma enfeku mennev ve la ezel lehüm ecruhüm ınde rabbihim ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun. Kavlüm ma’rufüv ve mağfiratün hayrum min sadekatiy yetbeuha eza vallahü ğaniyyün halım. Ya eyyühellezıne amenu la tübtılu sadekatiküm bil menni vel eza kellezı yünfiku malehu riaen nasi ve la yü’minü billahi vel yevmil ahır fe meselühu ke meseli safvanin aleyhi türabün fe esabehu vabilün fe terakehu salda la yakdirune ala şey’im mimma kesebu vallahü la yehdil kavmel kafirın.

Ve meselüllezıne yünfikune emvalehümüb tiğae merdatillahi ve tesbıtem min enfüsihim ke meseli cennetim bi rabvetin esabeha vabilün fe atet üküleha dı’feyn fe il lem yüsıbha vabilün fe tall vallahü bima ta’melune basıyr. E yeveddü ehadükümen tekune lehu cennetüm min nehıyliv ve a’nabin tecrı min tahtihel enharu lehu fıha min küllis semerati ve esabehül kiberu ve lehu zürriyyetün duafaü fe esabeha ı’sarun fıhi narin fahterakat kezalike yübeyyinüllahü lekümül ayati lealleküm tetefekkerun. Ya eyyühellezıne amenu enfiku min tayyibati ma kesebtüm ve mimma ahracna leküm minel ard ve la teyemmemül habıse minhü tünfikune ve lestüm bi ahızıhi illa en tüğmidu fıh va’lemu ennellahe ğaniyyün hamıd. Eşşeytanü yeıdükümül fakra ve ye’müruküm bil fahşa’ vallahü yeıdüküm mağfiratem minhü ve fadla vallahü vasiun alım. Yü’til hıkmete mey yeşa’ ve mey yü’tel hıkmete fe kad utiye hayran kesıra ve ma yezzekkeru illa ülül elbab. Ve ma enfaktüm min nefekatin ev nezertüm min nezrin fe innellahe ya’lemüh* ve ma liz zalimıne min ensar. İn tübdüs sadekati fe niımma hı ve in tuhfuha ve tü’tuhel fükarae fe hüve hayrul leküm ve yükeffiru anküm min seyyiatiküm vallahü bi ma ta’melune habır. Leyse aleyke hüdahüm ve lakinnellahe yehdı mey yeşa’ ve ma tünfiku min hayrin fe li enfüsiküm ve ma tünfikune illebtiğae vechillah ve ma tünfiku min hayriy yüveffe ilayküm ve entüm la tuzlemun.

Kırmızı Biber Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür?

Kırmızı biber büyüsünün yapılma amaçları nelerdir? Bunu merak edenler için cevaplandırdık. Ama daha önce büyü yapmamış veya yaptırmamış kişiler de kırmızı biber büyüsü nasıl bir büyüdür? Araştırmaları yapmaktadır. Bu büyü çift uçlu bir büyüdür ve iki farklı özelliği bulunmaktadır. Yani şöyle ki kırmızı biber büyüsünü yapmak isteyen kişiler, büyünün hangi amaçla ve niyetle yapmak istediklerini söyledikleri zaman büyünün etki etme fonksiyonları ortaya çıkmaktadır. Bu büyüyü birini kendinize aşık etmek için yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu büyünün bir de ters etkisi bulunmaktadır. Yani birini kendinizden soğutma niyeti ile de yapabilirsiniz. İstediğiniz özelliğe uygun bir şekilde niyetinizi dile getirerek kırmızı büyüden verim alabilirsiniz.

Kırmızı Biber Büyüsünün Etki Süresi

Kırmızı biber büyüsünün yapılması amaçları nelerdir? Sizler için bahsettik. Son olarak da kırmızı biber büyüsünün etki süresi nedir? Ona yanıt verelim. Yukarıda bahsettiğimiz önemli noktalar eksiksiz ve dikkatli bir şekilde uygulandığında, büyü etkisini en az 10 gün içerisinde göstermeye başlar. 10 gün sonrasında ise büyülenmiş kişi, sizi rüyasında görür. Ve sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Ayrıca kırmızı biber büyüsü 15 gün içerisinde etkisini ve belirtilerini karşı tarafın üzerinde yansıtmaya başlar. Bunun yanı sıra bu büyü çok güçlü bir büyüdür ve bozulması da oldukça zordur. Kırmızı biber büyüsü yapıldıktan sonra bu iki kişiyi kimse ayıramaz.