Evlilik Büyüsü Nedir?

/ 27 Mayıs 2021 / 1.522 / yorumsuz
Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? İnsanlık tarihi kadar eski ama hiç eskimeyen bir konudur. İnsanlar evlilikle ilgili sıkıntı yaşadıklarında mutlaka başvurdukları bir yöntem olarak görürler. Evlilik büyüsü yaptıran kişiler evliliklerinin düzgün ilerlediğini görürler. Evlilik büyüsü yaptırmak istediğinizde mutlaka konuyu çok iyi bilen kişilerden destek almanız gerekmektedir. Hem evliliğinizi sorunsuz olarak sürdürmeniz için hem de çiftin arasındaki bağların kuvvetli olmasını sağlamak için işi profesyonel anlamda çok iyi bilen birinin yapması gerekmektedir. Bu sayede her şey daha rahat ve kaliteli olarak ilerleyebilir.

Evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle ilk yapmanız gereken bu işi en iyi yapan hocaları ve medyumları araştırmak olmalıdır. Bu önemli bir konudur. Yaptığı işin farkında olmadan yanlış dua ve dileklerde bulunan ya da yanlış bir işlem yapan ya da bu konuda uzman olmayan insanların desteğini almaya çalışmak büyük hata olacaktır. Öncelikle bu konuyu çok iyi araştırmak gerekmektedir.

Evlilik Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle evlenmek isteyen insanlar olmaktadır. Evlilik büyüsünü kadın veya erkek ihtiyaç duyan herkes yaptırabilir. Kendini maddi ya da manevi olarak evlenmeye hazır hisseden insanların karşısına bir talip çıkmadığında ya da karşısındaki kişi bunu istemediğinde evlilik büyüsü yapılmaktadır. Bunlardan başka;

 • Evlenmek istediği kişiye kavuşmak isteği ile kavuşamayanlar evlilik büyüsü yaptırarak evlenmek istediği kişiye kavuşmalarını kolaylaştırabilirler. Aradaki engeller bazen insanların birbirine kavuşmasını zora sokabilir. Bu engelleri ortadan kaldırabilmek için toplumumuzda sıkça yaptırılan bir büyü olarak evlilik büyüleri karşımıza çıkmaktadır. Evlenmeye engel olarak karşımıza çıkabilen sorunlar arasında birçok neden kendini göstermektedir. Bunlardan birkaç tanesini şöyle sıralayabiliriz;
 • Evlenmeyi çok isteyen kişilerin önüne engel olarak aileleri çıkabilir. Bu durumda yapılan evlilik büyüsünün amacı karşı olan kişinin fikrini değiştirmeye yöneliktir. Evlilik büyüsü yaptırmanın amacı aslında çok masum ve güzel bir amaca hizmet etmek içindir. Aradaki muhabbeti arttırmak amacıyla yapmadıkları için toplum tarafından kabul edilen çokça uygulandığı görülen büyüler arasında yer almaktadır. Evlilik büyüsü ak büyüler olarak nitelendirilen büyüler Arasında yer almaktadır.
 • Evlilik büyüsü aşık olunan kişinin evliliğe yanaşmaması durumunda da yapılabilmektedir. Böylesi bir durumda ise kişinin fikrini değiştirmesini çabuklaştırmak için yapılır.

Evlilik Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Evlilik büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Hayırlı bir işe yardımcı olmak amacıyla yapılan evlilik büyüsü mutlaka işi iyi bilen biri tarafından yapılmalıdır. Tecrübeli ve bilgili bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gereken bir büyü çeşididir.

Evlilik büyüsü icra eden hocalar öncelikle çok geniş bilgi sahibi olmalıdır. Evlilik büyüsü konusunda geniş bilgi sahibi olmak yeterli değildir. Aynı zamanda uygulama açısından da yeterli olmak gerekmektedir. Evlilik büyüsü yapan hocalar da bazı özelliklerin olması gerekmektedir bu özellikleri şöyle sıralamak mümkündür;

 • Evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz hoca daha evvel mutlaka evlenme büyüsü yapmış olması gerekmektedir.
 • Evlilik büyüsü yapmış olduğu kişilerin aldığı sonuçlar çok önemlidir. Yolunda gitmeyen herhangi bir şey olup olmadığının araştırılması gerekir.
 • Evlilik büyüsü yaparken gerekli tecrübeye sahip olmalıdır.
 • Ruhani varlıklarla iletişim kurabilen doğa üstü yeteneklere sahip kişilerce evlilik büyüsü yapılmalıdır.
 • Evlilik büyüsünde okunacak dualar oldukça önemlidir. Bunların neler olduğunu ve kaç defa okunması gerektiğini sadece medyum hocalar bilir.
 • Evlilik vefkinin büyü içinde yer alması gerekir. Evlilik vefki yapılışı ve çeşitleri de fazladır.

Evlilik büyüsü yaptırmak güvenilir midir? Sorusu bu aşamada herkesin aklına gelecek bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan veya yaptırılan bir evlilik büyüsünün başarılı olabilmesi için bazı şartların oluşması gerekir. En kesin sonuçların alınabildiğini etrafımızda görebildiğimiz evlilik büyüsünün yapılması gerçek bir medyum tarafından olmalıdır. Evlenme büyüsü uygun şartlar sağlanarak yapıldığında, evlilik büyüsü yapılan kimse için evlenmek için bir aday olmadığı bir durumda bile evlenmesi mümkün olabilmektedir. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi evlilik büyüsü yaptırılmak istenen kişinin iyi araştırılması gerekmektedir. Yeteneksiz ve acemi bir medyuma büyü yaptırıldığı takdirde ters tepki görmek mümkündür. İşinde tecrübeli olmayan bir medyum veya hocaya yaptırılan evlilik büyüsünün sonucunda ortam bozulur ve daha da kötü duruma düşülmesi mümkündür.

Evlilik büyüsü ev ortamında yapılabilir. Fakat çok risklidir. Elinizde yeterli büyü tarifi ve dua olsa bile bu işi yaparken ruhani güçleri ile hizmet eden medyumların önemi çok büyüktür. Evlilik büyüsü yapacak olan hocanın altıncı hissinin çok kuvvetli olması da çok önemlidir. Büyüyü uygulayan medyum veya hoca yaptığı büyüyü hissederek yapmalıdır. Sizler de evlilik büyüsü yaptıracaksanız doğru adrestesiniz. Medyum hocamız garantili ve hızlı bir şekilde evlilik büyüsünü gerçekleştirmektedir.

Evlilik Büyüsü Nedir?
Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü Yaptırmanın Zararları Nelerdir?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? İncelemelerini tamamladıktan sonra herhangi bir zararı var mıdır sorusu da kafanızı kurcalamış olabilir. Öncelikle herkesin bilmesi gereken önemli bir konu şudur; Büyü yapmak ve yaptırmak ciddi ve yüksek bir sorumluluk isteyen bir uygulamadır. Evlilik büyüsünün zararlı olup olmaması yapılış şekline bağlıdır. Evlilik büyüsü yaptırılmak istenen kişi başka birisi ile evli ise kendi gerçek yuvasının yıkımına neden olur.

Bu durum ise suçu günahı olmayan insanların haksız yere yuvalarını yıkmak demektir. Evlilik büyüsü yaptırmak için gereken şartların başında büyü yaptırmak isteyen insan ile karşılıklı bir duygu alışverişinin olması gerekmektedir. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyüler insanlar üzerinde hayatını mahvedecek büyüklükte etkilere sahip olabilir. Masum bir nedenle yaptırılan evlilik büyüsü yeterli ve gerekli ilim sahibi olmayan bir insana yaptırıldığında bir yuvanın haksız yere yıkılmasına bile neden olabilir.

Evlilik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kendisine evlilik büyüsü yapılmış ola kadın ya da erkek yapılan büyünün etkisiyle bazı belirtiler göstermektedir. Bu belirtiler şunlardır;

 • Sürekli yorgun ve dalgındır.
 • Kalabalık ortamlardan sürekli kaçar ve yalnız kalmak ister.
 • Çok konuşmaz.
 • Sevdiği kişiden başka herkesi değersiz gibi görür ve bu şekilde davranır.
 • Hayal ile gerçek arasında davranışlar gösterir.
 • Algılamada sıkıntı yaşar.
 • Uyku düzeni bozulur.
 • İştahı kesilir.

Evlilik Büyüsü Etkileri Kalıcı mıdır?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Yapılan bütün büyüler gibi evlilik büyüsü de kalıcı etkilere sahiptir. Evlilik büyüsü yapıldığı fark edildiği anda büyü bozma yoluna gidilirse büyüyü bozmak ve evlilik büyüsünün etki alanından kurtulmak mümkündür.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsünü kökü çok eskilere dayanmaktadır. Evlilik büyüsü yapmanın belirli kuralları ve ritüelleri vardır. Yaptırılmak istenen evlilik büyüsünün başarısı veya tutma durumu kesinlikle büyü yaptırmak istediğiniz hoca veya medyumun başarısı ile ilgilidir. Bilgi, deneyim, pratiklik ve zeka gibi olgular üzerinde toplamak zorunda olan hocanın yaptığı büyüler büyük çoğunlukla tutmaktadır. Tecrübeli ve yetenekli hocaların yapmış olduğu evlilik büyüsü sayesinde sevdiğine kavuşur sonuçta evlenen birçok insan vardır.

Evlilik büyüsü yapılırken kullanılan yöntemlerden bazıları şifalı bitkilerle yapılmaktadır. Şifalı bitkilerle yapılan evlilik büyüsünün özü tamamen iyi niyetle kişinin kalbini fethetmeye yönelik bir uygulamalar bütünüdür. Evlilik yolunda daha hızlı gelişme kaydedebilmek için kullanılan yöntemler ruhani veya fani yöntemler olarak ayrılmaktadır. En etkili bir evlilik büyüsünün yapılışında elde edilen karışım büyü yapılmak istenen kişiye yedirilir ya da içirilir. Bu sayede çok daha çabuk bir sonuç alınması mümkündür. Büyü yapılırken kullanılan ritüelleri fazladan bir malzeme eklemek gibi ya da sıralamayı değiştirmek gibi bir uygulama yapmaya kalkışmayın.

Sonuçta büyünün tutmaması söz konusudur. Büyü tutmayacağı gibi zarar bile verebilecek nitelikli olur. Her zaman söylediğimiz gibi büyünün yapılmasından çok büyü yapan kişinin önemi büyüktür. Tecrübeli ve yetenekli bir büyü ustası yaptığında büyü tam kıvamında tutacaktır. Evlenme büyüsünün yapılışı için 4 adet malzeme gereklidir. İlki büyü yapılacak ortamın ve büyü yaparken kullanılacak malzemeleri kötü enerjilerden arındırmak amacıyla kullanılan malzemelerdir.

Evlenmek isteyen fakat önlerinde çeşitli engeller bulunan çiftlerin evlenmelerini sağlamak için önündeki engelleri kaldırmak gerekir. Kişilerin evlilik konusuna sıcak bakmalarını sağlamaya yönelik olarak yapılan büyüler olan evlilik büyülerinin kötü niyet besleyerek yapılan veya yaptırılan çeşitleri de vardır. Evlilik büyüsü tutma süresi nedir? sorusunun cevabı ise şöyledir, evlilik büyüsü yapılan kişinin üzerinde başka biri varsa evlilik büyüsünün tutma süresi de uzun olacaktır. Kişiye yapılan evlilik büyüsünün tutmasına engel olacak başka kötü niyetli veya iyi niyetli herhangi bir büyü yoksa yapılan büyü etkisini çok kısa bir sürede tutar.

Evlilik Büyüsü Duası Nedir?

Evlilik büyüsü duası evlilik büyüsü yapılma aşamasında edilmek zorunda olunan olmazsa olmaz niteliği taşıyan bir ritüeldir. Belirli kurallara uyularak ve adabı çerçevesinde edilmek zorundadır. Duaların gücünü bilmeyenimiz yoktur. Her türlü istek ve dileklerimiz için yapılan duaların hürmeti yaratan katında elbette ki çok büyüktür. Halis duygu ve niyetlerle yaptığınız duaların reddedilmesi ise elbette ki kurallarına uygun edilen dualardan geçmektedir.

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Evlilik büyüsü adı altında olan büyüler çeşitlidir. Evlenmek amacıyla olan evlilik büyüsü, evlilikteki sıkıntı ve huzursuzlukları gidermek amacıyla yapılan evlilik büyüleri, evlilik teklifi almak için yapılan evlilik büyülerinin çeşitlerine göre niyetleri ve uygulanma kuralları ve ritüelleri de elbette değişiklikler göstermektedir. Evlilik bozmaya yönelik olarak yapılan dualar ise çok kuvvetli ve tehlikelidir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü nasıl bozulur? Sorusu genellikle bir yakını bu büyüye maruz kalan kimseler tarafından sorulmaktadır. Üzerinde yapılmış olan bir evlilik büyüsü belirtileri görülen kişilerin bu büyünün etkisinden kurtarılması için büyünün kaldırılması gerekmektedir. Peki bu nasıl ve kim tarafından yapılabilir?

Üzerinde evlilik büyüsü olan kimseye yardım edebilecek tek insan büyü yapmakta olduğu kadar bozmak konusunda da çok bilgili ve deneyimli bir hoca ya da medyum olacaktır. Yeteneğiyle tecrübesini harman edebilmiş çok kuvvetli dua ve ritüelleri ezbere yapabilen medyumlar çok iyi araştırılarak onun için yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar kıyaslanarak büyüyü bozmak istediğiniz kişiye karar vermek gerekmektedir. Sonrasında iletişime geçmeniz ve dediklerini harfiyen yerine getirirseniz sorununuzu mutlaka en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Evlilik büyüsü yapabilen kişilere nasıl ulaşılabilir? Sorusuna da açıklık getirerek sizlere yardımcı olmak isteriz.

Evlilik büyüsü yapmak yetenek isteyen ve zor bir iş olduğundan bu büyüyü yaptıracak hoca veya medyum bulmak da çok kolay değildir elbette. Etrafınızda evlilik büyüsü yaptırmış ve çok güzel sonuçlar almış kimselerden destek alarak o kişi iletişim kurabilirsiniz. Ya da yetenekli ve dürüst medyum ve hocalar bu konuda kendilerine aşırı güven duyarlar. Yaptıkları kaliteli büyülerden herkes haberdar olsun diye internet sitelerinde bilgi paylaşabilirler. Bu yolla da kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Konusu hakkında detaylı bilgi sizlere sunulmuştur.