Eşiniz Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?

/ 14 Şubat 2022 / 386 / yorumsuz
Eşiniz Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?

Eşiniz Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Evlilik denilen olay birbirini seven iki kişi arasında oluşmaktadır. Evlilikte bazı sorunlar zaman içinde gündeme gelebilir. Önemli olan bu sorunları büyütmeden halledebilmek ve evliliğin devamını sağlayabilmektir. Sorunlar büyüdüğü taktirde baş edilemeyecek bir hal almaktadır. Devamlı kavga ortamı söz konusu olduğu için eşlerin birbirinden soğuması ve bu soğukluğun nefrete dönüşmesi yüksek ihtimaldir. Hatta eşlerden birisi bu duruma dayanamayıp evi terk edebilir. Böyle bir durum söz konusu olursa ya da olduysa neler yapmalısınız?

Öncelikle terk edilen kişinin sakin olması ve olayları sakince düşünmesi gerekir. Hatanın kimde olduğunu bulması ve eğer kendinde hata varsa onları da görmesi gerekir. Hatayı devamlı karşı tarafta aramak doğru değildir. İnsan kendi hatalarının da farkına varmalı ve onları kabul etmelidir. Hatanın tek taraflı olmadığı da bilinir. Mutlaka iki kişinin yapmış olduğu yanlışlarla istenmeyen sonuçlar gündeme gelmiştir. Öncelikle kişi terk edilmenin nedenlerini düşünmeli ve ne yapması gerektiği konusunda planlama yapmalıdır. Eşini geri kazanabilmek ve eski mutlu, güzel günlere erişebilmek mücadelesi bazen tek taraflı bazen de iki taraflı olarak kendini gösterir.

Kadın Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda öncelikle kadının evi terk etmesi nedenlerini araştırmak istiyoruz. Evlilikte erkekler eşlerinin istediği gibi olmasını arzu ederler. Onu değiştirmek ve istediği modele uygun hale getirmek için çaba gösterirler. Ama şu unutulmamalıdır ki kadın farklı bir bireydir. İstekleri ve düşünceleri sizinkiyle aynı olmayacaktır. Farklı düşünüp farklı kararlar verebilecektir. Kadınlara saygısı olmayan erkekler kaba halleriyle dikkat çeker. Kaba erkeklerden de kadınlar hiç hoşlanmaz. Gittikçe tahammül sınırları daralır ve evi terk etmeyi çözüm olarak görebilir. Bu karar yanlış olsa da o an için doğru bir karar olarak gözüne görünebilir.

Terk edilen erkek bu durumda karısını geri kazanması gerekir. Sadece varlığını değil onun sevgisini de kazanmalıdır. Eşinin geri dönmesiyle mutlu olacağını düşünen erkekler bazı yollar dener. Bunlardan ilki ve en sık yapılanı kadını aramak, zorlamak ve eve dönmesini istemektir. Zorla hiçbir şeyin yapılmayacağı bir gerçektir. Hatta kişiler inatlaşma içine girerek bir daha geri dönmez. Fazla ısrarcı olmaktan ve kadını tedirgin etmekten uzak durulmalıdır. Sakin ve sevecen davranışlar sergilenerek kadının aşkı kazanılmalıdır. Başkalarıyla haber gönderme ve barışmak isteme taktiği bazen işe yarasa da bazen fayda sağlamayabilir.

Erkek Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda erkeğin evi terk etme durumu hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Erkekler birçok nedenden dolayı evi terk edebilir. Karısına olan aşkı ve sevgisi bittiyse, karısının yanlış hareketlerinden sıkıldıysa ya da başka bir kadına aşık olduysa erkek evi terk edebilir. Bu durumda kadın kocasının geri dönmesini arzu edebilir. Bunun için kendince birçok yol da dener. Eğer çocukların olması söz konusu ise kadın çocuklarını babasız büyütmek istemeyebilir. Hatta ekonomik özgürlüğü yoksa, nasıl geçineceğim korkusuyla kocasının gelmesini isteyebilir.

Neden her ne olursa olsun erkeğin geri dönmesiyle mutlu bir aile hayatının tekrar oluşması kadın tarafından arzulanmaktadır. Böyle bir durumu yaşayan kadınlar öncelikle eşiyle bağlantı kurmaya çalışmalıdır. Eşinin yakınları arıcılığı ile haber gönderebilir. Konuşmak talebinde bulunabilir. İçinde bulunduğu durumu ve onu hala sevdiğini söyleyebilir. Bütün bunlar fayda ettiyse başka yollar aramaya gerek yoktur. Ama faydası olmadıysa kadının manevi yardıma ihtiyacı var demektir. Bu manevi yardım da medyumlar tarafından sunulmaktadır. Birçok geri getirme ritüelleri hakkında medyum yardımı alabilir ve eşinizin dönmesini sağlayabilirsiniz.

Terk Eden Kişi İçin Geri Döndürme Büyüsü

Eşiniz Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?
Eşiniz Evi Terk Ettiyse Neler Yapmalısınız?

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda kendi çabaları ile onu döndüremeyenler farklı uygulamalardan yardım alabilmektedir. Bunların arasında sıklıkla başvurulan yöntem büyülerdir. Geri döndürme büyüsü, terk edip gidenlere yapılır. Büyünün sonunda kişinin geri döndüğü görülür. Burada önemli olan bu konuda uzman olan medyuma danışmak ve ondan yardım almaktır. İçinde bulunduğunuz durumu medyuma net olarak anlatmalısınız. Talebinizi de söyledikten sonra büyünün yapımı başlayacaktır. Öncelikle malzemeler temin edilecektir. Eşinin resmi ya da şahsi eşyası büyüde kullanılabilir.

Medyumlar geri döndürme büyülerinde malzemeler kullanırlar. Bazı dualar bu malzemelere okunur. Tılsımlı sözcükler söylenir. Ruhani varlıklardan yardımlar alınır. Büyünün yapımı bittikten sonra kişinin sabırla beklemesi gerekir. Çünkü büyünün tutması için bir müddet beklenmelidir. İşinde uzman medyumun yaptığı büyü 2-3 hafta içerisinde sonuç verecektir. Acemi kişiler tarafından yapılacak olan büyülerin terse tepme ihtimali vardır. Geri dönmesini beklediğiniz eşinizin sizden daha da uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Bu konuya dikkat etmeli ve uzmandan yardım almalısınız.

Giden Kişinin Geri Dönmesi İçin Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, sizin sevdiğiniz kişinin aşkını kazanmak için yapılır. Eşinize aşk büyüsü yaptırarak size tekrar aşık olmasını ve geri dönmesini sağlayabilmeniz mümkündür. Büyülere müracaat edecek olan kişilerin bu konuda inancının olması gerekir. Eğer büyüye inancınız yoksa bu gibi büyüsel çalışmalardan uzak durmalısınız. Aşk büyüsü ile eşinizin size olan ilgisinde ve hislerinde değişiklik görülür. Bu durum onun size geri dönmesini sağlayacaktır. Birçok kişi aşk büyüsüyle karşısındaki etkilemeyi başarabilmiştir. Evde yapılan aşk büyüleri olmasına rağmen en iyi ve kesin sonuçları alabileceğiniz büyüleri medyumlara yaptırmanız gerekir. Böylece istenilen sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Terk Eden Kişi İçin Geri Döndürme Vefki

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda büyülerden bahsettikten sonra vefk çalışmalarından da bahsetmek isteriz. Vefk, bir dikdörtgen içerisinde yazılı olan harflerden ve sayılardan oluşur. Vefk işlemleri ancak konusunda uzman kişilerce yapılmalıdır. Ebced hesaplaması vefkte kullanılır. Vefk yazan kişinin Arapça, Süryanice, İbranice dillerini bilmesi de gereklidir. Görüldüğü üzere oldukça meşakkatli ve zor olan vefklerin sadece profesyonel medyum tarafından yapılması gerekir. Yoksa istenilen sonuç alınmayacak ve boşuna zaman kaybına sebebiyet verilmiş olunacaktır.

Terk Eden Kişi İçin Geri Döndürme Muskası

Birçok konuda muska yazıldığını bilmekteyiz. İnsanlar sağlık, şifa ya da karşılaştıkları sıkıntılarda muska yazdırarak bunlara çözüm bulmaktadır. Geri döndürme konusunda da yazılan muskalar bulunur. Bunların saklanması, gömülmesi ya da üzerinizde taşınması gerekebilir. Ne yapmanız konusunda medyum sizi bilgilendirecektir. Muska yazımında bu işte uzman olan hocalardan yardım almalısınız. Yoksa yazılan muskalar gerçek amacına ulaşmaz. Tarihin geçmiş dönemlerinden bu yana muskalar hayatımızın devamlı içinde yer almıştır. Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda muska yazdırmayı da hayata geçirebilirsiniz. Bu konuda hizmet almak için hoca arayışına girebilirsiniz.

Terk Eden Kişi İçin Geri Döndürme Celbi

Celb, çağırmak davet etmek anlamını taşımaktadır. Giden kişinin çağrılması bazı dualarla yapılacaktır. Celb çalışmalarında uzmanlaşmış medyumlar bulunur. Bunlardan hizmet alarak celb yaptırmanız mümkün. Kişiler kendi kendine celb yapamaz. Bu konuda yerine getirilmesi gereken birçok işlem ve okunması gereken birçok dua yer almaktadır. Bu bilgiler de medyum hocalarda bulunmaktadır. Giden kişinin geri dönmesi celble mümkündür. Bu özel çalışma özel insanlar aracılığı ile olmalıdır. Yoksa sonuç hüsran olacaktır. Bu konuda daha ayrıntılı bilgiyi medyum hocalardan almanızı tavsiye ederiz.

Eşiniz Evi Terk Ettiyse Dua Yardımı

İnsanlar birçok konuda dualardan yardım almaktadır. İsteklerini ve arzularını dualarında dile getirmektedir. Kendiniz için edilen duaların yanı sıra sevdikleriniz için de dua etmektesiniz. Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız? Dua ederek onun geri dönmesini Allah’tan dileyebilirsiniz. Dualarınız kabul gördüğünde çok mutlu olabilir ve eşinizin dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda kişiler hangi duaları okuması gerektiğini bilemeyebilir. Bu konuda sizlere bilgiler sunacağız. Aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz:

Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca’nın gönlünü bana dost kıl.

Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca’nın gönlünü çevirgel.

Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca’nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.

Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca’nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm’ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi müminin velmüminat velmüslimine velmüslimati hürmeti için,İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca’nın aklına, Filanca’nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.

İlâhi senin sırrın için ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Maruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve müminler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Terk Eden Koca İçin Saff Suresi

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız bu konuda Saff suresinin önemi büyüktür. Onu okuyarak geri dönmesi talebinde bulunabilirsiniz. Her duada olduğu gibi abdest almak dua okumadan önce önemlidir.

Sebbeha lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl’ardı ve huvel’aziyzulhakiymu.

Ya eyyuhelleziyne amenu lime tekulune ma la tef’alune.

Kebure makten ‘ındallahi en tekulu ma la tef’alune.

İnnallahe yuhıbbulleziyne yukatilune fiy sebiylihi saffen keennehum bunyanun mersusun.

Ve iz kale musa likavmihi ya kavmi lime tu’zuneniy ve kad ta’lemune enniy resulullahi ileykum felemma zağu ezağallahu kulubehum vallahu la yehdiylkavmelfasikıyne.

Ve iz kale ‘ıysebnu meryeme ya beniy israiyle inniy resulullahi ileykum musaddikan lima beyne yedeyye minettevrati ve mubeşşiren biresulin ye’tiy min ba’diy-ismuhu ahmedu felemma caehum bilbeyyinati kalu haza sıhrun mubiynun.

Eşiniz evi terk ettiyse neler yapmalısınız konusunda sizler için birçok yol ve yöntem sunduk. Sizin inandığınız yöntemi deneyerek onun geri dönmesini sağlamanız mümkün. Gerçekten onu seviyor ve dönmesini istiyorsanız bazı mücadeleler vermek de gerekir. Neticede evlilik denilen olay kutsaldır. Bütün çabalarınızdan olumsuz sonuç aldıysanız hayırlısı buymuş demek de büyük bir erdemliktir.