Enokyan Aşk Büyüsü

/ 16 Haziran 2022 / 957 / yorumsuz
Enokyan Aşk Büyüsü

Enokyan Aşk Büyüsü

Enokyan aşk büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere aşk amacı ile yapılan bir büyü çeşididir. Museviler tarafından yapılan bir büyü olduğu kadim büyü kitaplarında yer almaktadır. Enokyan aşk büyüsünü yapacak medyum hocanın İbranice diline hakim olması çok önemlidir. Pek çok kişi aşk büyüsünü duymuştur. Ancak birini kendine aşık etmek için aşk büyüsü arayışına giren kişiler aşk büyüsü adı altında pek çok büyü çeşidi ile karşılaşmaktadır.

Bunlardan bir tanesi de enokyan aşk büyüsü olmaktadır. Enokyan, İbranicede melek anlamına gelir. Bu büyü çeşidi enokyan alfabesi ile uygulanmaktadır. Alfabenin gizli bir enerjisi bulunur ve bu enerji sayesinde de büyü etkisini göstermektedir. Yapılan enokyan aşk büyüsünde alfabe ve melekler sayesinde büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşır.

Enokyan Aşk Büyüsü
Enokyan Aşk Büyüsü

Enokyan Aşk Büyüsü Hangi Amaç İle Yapılır?

Enokyan aşk büyüsü çok özel bir büyüdür ve kendine özel bir alfabe ile yapılmaktadır. Başka bir alfabe çeşidi ile yapılmaz, yapılsa dahi sonuç alınamaz. Günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu duygulardan bir tanesi aşktır. Kişiler aşk ile birlikteliğe başlamış olsalar dahi bazı nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kalabilirler. Ya da karşılıksız aşka tutulan kişiler karşı taraftan sevilmek isterler.

Enokyan aşk büyüsü hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, büyünün hangi amaç ile yapıldığını merak etmektedir. Enokyan aşk büyüsü şu amaçlar ile yapılabilir;   

  • Evini terk eşi geri döndürmek
  • Eşinden ya da sevgilisinden ayrılanları barıştırmak
  • Platonik aşıklar
  • Boşanmayı engellemek

Enokyan Aşk Büyüsü Etkilerini Ne Zaman Gösterir?

Aşk büyüsü adı altında bilinen ve yapılan pek çok büyü çeşidi bulunmaktadır. Enokyan aşk büyüsü de bunlardan bir tanesidir. Her aşk büyüsünün yapılışı, kullanılan malzeme ve etki süresi birbirinden farklıdır. Büyünün etki etmesi her insanda farklılık gösterebilir. Etki etme süresi ise büyü yapılan kişinin his durumuna ve büyü yaptıran kişinin inancına ve enerjisine bağlıdır.

Enokyan aşk büyüsü yapıldıktan sonra genellikle 1 ay içinde etki etmektedir. Ancak büyü yapılan kişinin üzerinde daha önceden yapılmış başka bir büyü varsa yaptırdığınız enokyan aşk büyüsü etki etmeyecektir. Bunun için medyum hocanın o büyüyü bozup sizin istediğiniz enokyan aşk büyüsünü yapması gerekir.