Sümer Çivi Aşk Büyüsü

/ 15 Haziran 2022 / 500 / yorumsuz
Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Sümer çivi aşk büyüsü, aşk büyüleri aralarında en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Sümer aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme amacı ile uygulanan bir büyüdür. Bu büyünün en önemli özelliğinden bir tanesi de kişilere zarar vermemesi ve bozulmamasıdır. Ayrıca Sümer çivi aşk büyüsü yaptıran kişilerin sevdikleri onu daha çok sevmekte ve ona daha çok bağlanmaktadır.

Yapılması zor büyüler arasında yer alan Sümer çivi aşk büyüsünü her medyum hoca icra edememektedir. Bu nedenle alanında uzman, tecrübeli ve daha önce bu konuda başarı kanıtlamış medyum hocaların bulunması ve büyünün onlara yaptırması önem arz etmektedir. Günümüzde bağlama ve aşık etme için en çok kullanılan büyülerden bir tanesidir.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü
Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Sümer Çivi Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyüde olduğu gibi Sümer çivi aşk büyüsü de kendine has bir şekilde yapılmaktadır. Evliliklerinde sorun yaşayanlar, platonik aşıklar, ilişkileri bitme noktasına gelen kişiler Sümer çivi aşk büyüsünün güçlü etkilerinden yararlanabilirler. Özellikle işin ehli medyum hocaların yapması gereken büyü olan Sümer çivi aşk büyüsü çivi ile kil üzerine gerekli yazıların yazılması ile yapılmaktadır. Ancak büyü yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.

Gökyüzü hareketleri, yıldız haritaları ve kişilerin kişisel bilgileri detaylı şekilde incelenmelidir. Ömür boyu kalıcılığı olan Sümer çivi aşk büyüsü ile evliliklerin ve ilişkilerin kalıcılığı amaçlanmaktadır. Ayrıca Sümer çivi aşk büyüsü sadece özel günlerde uygulanabilen bir büyüdür.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bozulması neredeyse imkansız olan Sümer çivi aşk büyüsünün de diğer büyüler gibi yapılan kişiler üzerinde bir takım etkileri bulunmaktadır.  Eşine ya da sevgilisine kendine aşık etmek ve bağlamak için Sümer çivi aşk büyüsü yaptıran kişiler büyünün etkilerinin neler olduğunu merak etmektedir. Bu büyünün etkileri şunlardır:

  • Büyü yaptıran kişi sürekli olarak büyülenmiş kişinin rüyalarına girer.
  • Büyü yapılan kişi karşı tarafa sıcaklık ve yakınlık hissederek sürekli onunla vakit geçirmek ister.
  • Platonik aşığın yaptırdığı Sümer çivi aşk büyüsünde sevdiği kişinin de onu sevmesi sağlanır.
  • İkili ilişkilerde çiftler birbirine sadık kalır ve aldatmazlar.
  • Mutluluk bir ömür boyu kalıcı olmaktadır.
  • Bitme noktasına gelen ilişkilerde kişilerin arasında yeniden sevgi bağı oluşur.