Canbar Aşk Büyüsü

/ 16 Haziran 2022 / 593 / yorumsuz
Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar aşk büyüsü, kara büyü listesinde yer alan ve hem aşk hem de bağlama amacıyla uygulanabilen bir büyüdür. Çok güçlü etkilere sahiptir ve kişilere zarar vermediği için ne büyü yapılan kişi ne de çevresindekiler kişiye büyü yapıldığından şüphe etmezler. Canbar aşk büyüsü farklı yöntemler ve malzemeler ile yapılmaktadır. Hangi yöntemin uygulanacağı ise medyum hocalar tarafından belirlenmektedir.

Canbar aşk büyüsü ceylan ya da geyik derisine yazılarak yapılan bir uygulamadır. Ancak kişiyi etki altına almak için çeşitli tılsımlar ve dualar okunmaktadır ve bunları sadece medyum hocalar bilmektedir. Canbar aşk büyüsüne genellikle ayrılan eşler, sevgililer başvurmaktadır. Etkileri her ne kadar çok güçlü olsa da kalıcı değildir ve büyünün 6 ila 8 ay sonra tekrarlanması gerekir.

Canbar Aşk Büyüsü
Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Genellikle ceylan derisine yazılarak yapılan canbar aşk büyüsü kişileri karşı tarafa aşık etme ve bağlama amacı ile yapılır. Yapıldıktan sonra yaklaşık 1 ila 2 hafta içerisinde de etkilerini göstermeye başlar. Eşinden ya da sevgilisinden değer görmeyen ve sevilmeyen kişiler, platonik aşıklar, evliliğinde ciddi sorunlar yaşayan kişiler canbar aşk büyüsünü yaptırarak aralarındaki sorunları çözebilirler.

Canbar aşk büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru mühürleme ve şartlama yapılmasıdır. Eğer bu işlem dikkate alınmazsa büyü ters etkiler gösterecektir. Bu nedenle kişiler evde canbar büyüsü yapılabilir mi sorusunu araştırmak yerine canbar büyüsü konusunda deneyimli ve bilgili medyum hocalar bulmalıdırlar.

Canbar Aşk Büyüsü Etkileri

Canbar aşk büyüsü, aşık etme ve bağlama için en çok yapılan büyülerden bir tanesidir. Yapıldıktan kısa bir süre sonra etkileri ortaya çıkmaya başlayan canbar büyüsünün en sık görülen etkileri ise;

  • Büyü yapılan kişi, büyü yapan kişiye karşı aşırı ilgi ve sevgi duymaya başlar.
  • Eğer büyü evli bir eşe 3. Kişi tarafından yapılırsa, büyü yapılan kişi eşi ile tartışmaya başlar ve durum boşanmaya kadar gidebilir. Ancak kişi daha evliyken ve boşandıktan sonra bile büyü yaptıran kişiyi özlemekte ve ona ulaşmak istemektedir.
  • Etkileri her ne kadar diğer büyülere göre yavaş gerçekleşse de kişinin beynine, vücuduna ve kalbine hükmeder.