Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 21 Aralık 2020 / 8.287 / yorumsuz
Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler ve vefkler, geçmişten günümüze yaşamın her anında bulunmuştur. Pek çok insan sayısız farklı sebepler nedeniyle büyülere başvurmuştur. Büyüye maruz kalanlar ise bu büyülerin bozulması için medyumlara başvurmuştur. Büyü yapan insanların kullandığı bir büyü ismi ise çevirgel büyüsüdür. Tüm dünyada en çok kullanılan büyülerdendir. Kişiler bu büyüyü yaparak amaçlarına ulaşmaya çalışır ve büyü aracılığıyla olanak sağlar. Peki çevirgel büyüsü nedir?

Çevirgel Büyüsü Nedir

Çevirgel büyüsü, bağlama büyüsü gibi bir büyüdür. Ancak bu büyü sıklıkla ayrılmanın eşiğindeki bireyler için kullanılır. Yani bu büyünün bir amacı ayrılmak üzere olan iki kişiyi tekrar birleştirmektir. Çevirgel büyüsü, bireylerin tekrar birleşmesinin bir olmasının yanında kısmetinin açılmasını da sağlamaktır. İsminden de büyü amacını belli etmektedir. Ayrılan kişiyi çevirip, tekrar getirir. Bu işlem kişinin kısmeti için de geçerlidir.

Çevirgel büyüsü bağlama büyüsünün aynı etkisini de verir. İki kişinin birbirine aşık olmasını da sağlamaktadır. Bu büyü bereket arttırmaya ve kaybolan değerli eşyaları bulmaya da yardım eder. Bazı kişiler bu büyüyü maddi değeri yüksek bir eşyayı kaybettiğinde de yaptırabilir ya da kendisi yapabilir. Büyünün etki süresi kısa olduğu için sıkça tercih edilir. Büyü tüm kurallarına uygun şekilde, ritüelleri düzenli yapılmış şekilde uygulanırsa etkisi 24 saat içinde görülmektedir. Ancak çeşitli istisnalar için bu süre değişebilmektedir.

Büyücüler tarafından gerçekleştirildiği takdirde kısa sürede sonuç vermesi bu büyüyü çok tercih edilenlerden yapar. Ancak çoğunlukla tek başına yapılabilen bu büyü bir medyum ya da büyücü olmadan da 24 saat civarında etki verebilir. Bir an önce gerçekleştirilmesi gereken olaylar için çevirgel büyüsü en sık tercih edilen büyülerden olmuştur ve günümüzde de tüm dünya için yaygın bir büyüdür. Böylesine fazla kullanılan bu büyünün nasıl yapıldığı ve uygulandığı da merak konusudur.

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır

Çevirgel büyüsü, hem kişilerin kendi başına yapabileceği, dilerlerse de bir büyücü aracılığıyla yapabileceği bir büyüdür. Medyumlar ya da büyücülerin enerjileri daha yüksektir ve ritüelleri daha özeldir. Bu nedenle kişiler kendisi yaparsa geç bir sürede etki görebilirler. Çevirgel büyüsü dua ile gerçekleştirilen bir büyüdür. Bu büyüyü gerçekleştirmek için okunması gereken çevirgel duası bulunmaktadır. Büyünün bütün etkisi duada gizlidir ancak çeşitli dualar ile de güçlendirilebilir.

Genelde büyüler dualardan ancak yoğunlukla ritüellerden oluşur. Bu ritüeller ise yanlış yapıldığında büyü gerçekleşmeyebilir. Çevirgel büyüsü için de durum böyledir. Tüm iş duada saklıdır. Bu nedenle dua dikkatli ve özen ile okunmalıdır. Aksi takdirde büyü etki göstermeyebilir. Tam doğru okunduğunda ve çeşitli ritüeller ile desteklendiğinde de daha hızlı bir etki süresine sahip olur, büyü gerçekleşir. Yalnız, çevirgel büyüsünü yapmayı sağlayan bu dua sadece doğru okunursa büyü gerçekleşmez. Duayı gönülden okumak gerekir. Büyü gerçekleşsin, duayı okuyayım bitsin diyerek okunmamalıdır. Her dua gibi çevirgel büyüsünü yapmayı sağlayan çevirgel duası da bu duruma dahildir. Dua okunurken kişinin sesini yalnızca kendisi duymalıdır. Ne çok kısık sesle ne de bağırarak okumamalıdır. Ayrıca büyünün yapım aşamasında seçilecek ortam da çok önemli olacaktır. Bu ortam karanlık ve sessiz olmalıdır. Dua okunurken kişi duasını yarım bırakmamalıdır. Eğer yarım kaldıysa da başka bir zaman en baştan bu dua okunmalıdır. Kalındığı yerden bölünüp devam ederse büyü gerçekleşmeyebilir.

Eğer çevirgel büyüsü inanılmaz güçlü çevirgel büyüsü olarak yapılacaksa bu durum bir hayli özen isteyecektir. İnanılmaz güçlü çevirgel büyüsü yapmak için seçilecek dua kaynağı önem taşımaktadır. Dua bilinmeyen kaynaklardan seçilmemelidir. Aksi takdirde hem kişiler olumsuz bir büyü yapıyor olabilir hem de büyü etki göstermez. Bu nedenle çevirgel büyüsünün duası kesinlikle Kuran ya da hadislerden kaynaklanarak yapılmalıdır. Böylece büyünün güvenilirliği ve etkisi de artacaktır.

Çevirgel Büyüsünün Yapılışı Hakkında Detaylar

Çevirgel büyüsünü en doğru zamanda yapmalı ve yaparken birçok hususa dikkat edilmelidir. Dua ile yapılan büyülerde, duanın okunmasının en doğru olduğu zamanlar vardır. Bu durum çevirgel büyüsü için de geçerlidir. Büyüler yapılırken alimlere göre belirli zamanlarda bu duaları okumak daha doğru olacaktır. Bu büyü yapılırken ve duası okunurken de bazı İslam alimlerine göre belirlenen dua okuma saatlerinden olan Cuma gününün sabah saatleri en doğrusudur.

Kişinin gece uyumadan önce ertesi sabah yatmadan niyet etmesi gerekmektedir. Bu inanışa göre kişi niyet ederken ertesi gün Çevirgel duası okuyarak çevirgel büyüsü yapmak için sabah namazı vaktinde uyanacağım demelidir. Bir başka İslam alimine göre de dua okunması en uygun saatlerden birisi yatsı namazı zamanıdır.

Çeşitli İslam alimleri dualar için böyle zamanlar verse de çoğu İslam alimi zamana takılmamayı söyler. Allah’ın kapıları her inançlıya kıyamete kadar açıktır. Bu nedenle bu düşüncedeki alimler tarafınca dua her zaman edilebilir. Bu düşünce yapısında önemli olan ise kişinin huşu içinde olması ve dua etmesinin içinden gelmesidir. Çevirgel büyüsünün duasının okunma saati için de çeşitli fikirler vardır ancak en çok uygulanan üç tanesi bu şekildedir.

Çevirgel büyüsü yapan insanlar bu büyüyü yaparken bazı şeyleri de dikkate almalıdır. Çünkü her büyü gibi bu büyü de dikkatsiz ve özensiz bir şekilde yapıldığında farklı sonuçlar doğurabilir. Çevirgel büyüsü de yapılırken özen ister. Bu özen isteyen olaylardan birisi de dua aşamasında duayı gönülden okumaktır. Bu büyünün etkili olmasını sağlar. Bir başka dikkat edilmesi gereken husus ise büyünün işe yarayacağına canı gönülden inanmak, enerjiyi doğru yönlendirmektir.

Ayrıca büyü yapılırken dua biter bitmez bir beklentiye girilmemeli, büyünün etki süresinden biraz fazlasına kadar büyünün gerçekleşeceğine inanmak ve büyüden vazgeçmemek gerekir. Aksi takdirde büyü etkisini göstermeyebilir. Ayrıca çevirgel büyüsünü yaparken abdest almak kesinlikle gereklidir. Bunun sebebi ise büyünün duadan oluşmasıdır. Ayrıca abdest almayı kesinleştiren durum ise bu büyünün duasındaki bazı yerlerin Kuran’ı Kerim’de yer almasıdır. Abdest alırken de büyünün neden yapılacağı düşünülmelidir. Bu büyünün anlamını güçlendirir.

Çevirgel büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bir husus da büyü yapılacağını herkes ile paylaşmamaktır. Çünkü İslam dininde özel hayatın kişinin içinde yaşanması daha doğru görülmüştür ve buna dair kural vardır. Bu büyüyü yaparken duanın kaynağına da dikkat edilmelidir ki güvenilirliğinden emin olunsun. Bu büyü yapılırken başka bir Müslüman’a zarar vermemek gerekir. Büyü herkesin iyiliği için yapılmalıdır. Büyü yapıldığı sırada, dua okunurken tam teslimiyet ile Allah’a (c.c.) sığınılmalıdır. Büyü sonucu elde edilemediğinde ise kişi isyan etmemeli, kendisi için en uygun zamanda büyünün hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğini düşünmelidir. İşte çevirgel büyüsünü yaparken dikkat edilmesi gereken etmenler bu şekildedir.

Çevirgel Büyüsü Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Çevirgel büyüsü, kötü amaçla da kullanılabilir ancak genellikle faydalı amaçlar için kullanılmakta ve faydalarından yararlanılmaktadır. En basit faydası ise çabuk etki etmesidir. Büyünün asıl faydalarının yanı sıra böyle bir yararı da mevcuttur. Ancak büyünün asıl faydaları kişilere fazlasıyla mutluluk getirir. Bu büyünün en büyük faydalarından birisi ise yapan kişinin işlerinin rast gitmesi, işlerinin artması ve açılmasıdır.

Kişilerin daha iyi ve daha sürekli işler yapmasını sağlar. Çevirgel büyüsü aynı zamanda kişilerin hayatında kayıp olmuş eşyaların bulunmasında, bekar kişilerin kısmetini arttırmada, evli olan çiftlerin ilişkilerini güçlendirmeye, hayatından gitmiş birisini geri getirmeye faydalıdır. Birçok daha faydası bulunan çevirgel büyüsü beyaz büyüler kategorisindedir.

Çevirgel Büyüsünde Dua Okuma Günde Kaç Kere Yapılmalıdır

Çevirgel büyüsünde edilecek dualar belirli bir düzende olmalıdır. 24 Saat içerisinde etki etse de 24 saati aşkın bir süre dualar çeşitli şekiller ile okunmalıdır. Çevirgel büyüsünün duası en az 7 gün boyunca okunmalıdır. Eğer büyü etkisini 7 günden kısa sürede gösterirse yine de 7 gün boyunca dualara ara verilmemelidir. Kişi dualarını okumaya ve büyüyü yapmaya devam etmelidir.

Ayrıca 7 gün boyunca her gün dua okunmalı, 7 günün arasına dua okunmayan bir gün girmemelidir. Çevirgel büyüsünde dua okunurken kişinin dua okuma saati seçmesi ve her gün o saatte duayı tekrarlaması daha doğru olur. Örneğin kişi yatsı namazı zamanlarında okuyacaksa 7 günün tamamında yatsı namazı zamanlarında duayı okumalı, sabah namazında okuyacaksa 7 günün tamamında sabah namazı zamanlarında duayı okumalıdır.

Ayrıca büyüyü yapacak olan kişi günün hangi zamanında yapacak olursa olsun duayı aceleye getirmemelidir. İşini sakin ve temiz bir kafayla bol zamanı varken yapmalıdır. Böylece enerjisini de korumuş hatta arttırmış olur. Bu da büyüyü yaparken önemli bir etki gösterecektir. Kişi gerekli ritüelleri yaptıktan sonra ise beklemelidir. Artık her şeyi doğru yaptığından emin olan bir kişi inanmayı asla bırakmayıp büyünün etkisini göstermesini beklemelidir. Ayrıca dua edilirken dikkat edilecek hususlar 7 gün içerisinde de aynen uygulanmalı ve dualar asla bölünmemelidir.

Çevirgel Büyüsü Kuran’ı Kerim’de Geçiyor Mu?

Çevirgel büyüsünü yapmayı sağlayan çevirgel duasının tamamı Kuran’da geçmemektedir. Ancak duanın tamamı bire bir şekilde geçmese de belirli kısımları benzer tabirler ile geçmektedir. Çünkü dua iyi dilekler dileyen bir duadır ve Kuran’ı Kerim’de de iyi dilek dileyen sözler bulunmaktadır. Bu nedenle Kuran’da tam anlamıyla Çevirgel büyüsü geçmese de bazı benzer yazılar bulunmaktadır. Ayrıca duanın Kuran’da geçmemesi de büyünün kötü bir büyü olduğunu ifade etmez. Çünkü İslam’da her türlü hayırlı dua uygun görülmüştür. Çevirgel büyüsünün duası da beddualardan olmadığı için yine dua okumak her dua okumak gibi faydalı olacaktır.

Çevirgel Büyüsü Duasına Nasıl Ulaşılır

Çevirgel büyüsü temel bir şekilde yapılacaksa tamamen güvenilir ve doğru dualar bulunabilir. Dualar uzun ancak okunması kolay ve telaffuzu Türkçe harflere uygundur. Çevirgel büyüsünün duasına erişmek için ise çeşitli araştırmalar yapılmalıdır. Eğer inanılmaz güçlü çevirgel büyüsü yapılacaksa dualar iyice araştırılmalıdır. Bu dualar internetten, güvenilir medyumlardan, güvenilir büyücülerden vb. kişiler yardımıyla alınabilir. Ancak temel bir çevirgel büyüsünün duası internette sıklıkla karşımıza çıkabilir. Bu dualara ise çevirgel büyüsü duası yazarak ulaşılabilir.

Böylece çevirgel büyüsü nedir? Çevirgel büyüsü nasıl yapılır? Çevirgel büyüsü ne zamanda yapılmalı? Çevirgel büyüsü yapılırken nelere dikkat edilmeli? Çevirgel büyüsünün faydaları nelerdir? Çevirgel büyüsünde dua nasıl ve ne sıklıkla okunmalı? Çevirgel büyüsü etkisini kaç günde gösterir? Çevirgel büyüsü Kuran’ı Kerim’de geçiyor mu ve çevirgel büyüsü duasına nasıl ulaşılır gibi sorular yanıt bulmuştur. Kısacası çevirgel büyüsü hakkındaki her detaya erişen kişiler artık kafalarında çevirgel büyüsünü yerleştirmiştir ve bu büyüyü yapıp yapmayacağına kolaylıkla karar verebilir.