Büyü Bozan Medyumlar

/ 23 Aralık 2020 / 614 / yorumsuz
Büyü Bozan Medyumlar

Güvenilir büyü bozan medyumlar hem kara büyüler hakkında hem de ak büyüler hakkında bilgi sahibi olan kişilerdir.  Elbette ki büyü yapma hakkında bilgi sahibi olmayan medyum büyüleri bozmayı da bilmez.  Büyüyü yapma işlemi kadar büyüyü bozma işlemi de oldukça dikkat gerektirir. Çünkü iki işlem için de medyumlar ruhani varlıklarla iletişime geçerler ve bu hafife alınacak bir durum değildir, büyülerin etkileri oldukça kuvvetlidir.

Büyünün etkisi altında olan kişilerin hayatı riske atılmamalıdır, kısa süre içinde bu kişilerin hayatlarının normal seyrine dönmesi medyumlar sayesinde mümkün olacaktır. Büyü bozma konusunda zaman kaybetmemek çok önemlidir, güvenilir büyü bozan medyumlar sayesinde üzerinizde olan büyü etkisi ortadan çabucak kalkacaktır.

Güvenilir büyü bozan hocalar insanların talepleri doğrultusunda hareket ederler, sorunlarını çözebilmek için çabalarlar. Medyumların ne yaptıklarıyla ilgili bilgi sahibi olan her insanın bildiği üzere büyü bozmanın belli bir sistemi vardır, büyüyü bozabilmek için bu sistemi eksiksiz bilmek ve bu sisteme uymak gerekir. İnsanlar için hayati önem taşıyan bu işlemler öylesine yapılacak şeyler değildir, dikkatli olunmalıdır ve işi şansa bırakmak doğru değildir. Emin olmadan, hakkında net bilgi sahibi olmadan büyü bozma işlemi katiyen yapılmamalıdır.

Verilen bilgiler doğrultusunda yardım alacağınız medyumu iyi seçmeniz gerektiği sonucunu çıkarmalısınız. Büyü bozan medyum seçimini yanlış yaptığınız takdirde istediğiniz verimi almanız mümkün değildir takdir edersiniz ki. Yapmanız gereken doğru kaynaklardan bilgi almak için çokça araştırma yapıp sonrasında bir medyuma başvurmaktır. Bu sayede iletişime geçtiğiniz medyumun size yardımcı olacağına verdiği güven sayesinde emin olursunuz.

Büyü Bozma İşlemi

Büyü denilen şey orta çağın başlarından beri sıradan yollarla sahip olamayacağımız şeylere sahip olmak için medyumlara yaptırılan işlemlerin her birine denir. Büyüler yalnızca iyi amaçlarla yapılmaz, bazı kara büyüler diye adlandırılan olumsuz sonuçlar doğurabilecek büyüler de vardır. Kötü niyetle yapılan büyüleri bozma işlemi oldukça titizlik ister. Kötü niyetle yapılan büyülere birkaç örnek verelim: bireyi sevdiğinden ayırma, hanenin bereketini kaçırma, huzur bozma, kişinin ailesiyle arasına soğukluk getirme vs. İnsanların bozdurmak için başvurdukları büyüler örnek verilenler gibi kara büyülerdir. Tabii ki üzerinde olan iyi niyetli büyüyü bozdurmak için medyuma başvuran insanlara rastlandığı söylenemez.

Büyü bozma işleminin başarıyla sonuçlanmasını istiyorsanız medyumların söylediği uygulamaları harfiyen yerine getirmelisiniz. Aynı zamanda nasıl bir insanı tedavi etmek için hastalığını tam olarak bilmek gerekiyorsa büyü bozma işlemini yapabilmek için de büyünün etkilerini tam olarak öğrenip teşhis koymak gereklidir. Aksi takdirde yanlış bulgularla yanlış işlem uygulanmış olur. Bu yüzden medyum hocaya tam olarak yaşadıklarınızı anlatmalısınız ki medyum hoca da sizi bu büyünün etkisinden kolayca kurtarabilsin. Her hastalığı tedavi etmenin yolları farklı olduğu gibi her büyüyü bozmanın yoları da farklıdır. Her medyum bu işi kolayca yapamayabilir. Büyü bozmak bu işin ilmini bilmeyi ve dinsel bilgilere sahip olmayı gerektirir.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlamak medyuma başvuran kişi için oldukça önemlidir. Öyle ki büyü bozma işlemi üzerinde büyü etkisi olan insanlar için hayati önem taşır. Güvenilir bir medyum sizi gördüğü anda sizinle ilgili her şeyi bilme gücüne sahiptir, zihninize girebilir ve hatta zihin kontrolünü dahi ele geçirmesi mümkündür diyebiliriz. Güvenilir bir medyum sizi kolayca tanır, kolayca anlar ve sizin de yardımlarınızla size en iyi hizmeti verir. Doğru medyumu gördüğünüzde onun güvenilir bir medyum olduğunu bakışlarından dahi anlayabilirsiniz.

Güveninizi kazanabilecek bir medyum hoca, İslamiyet dini ile ilgili bilmesi gereken her şeyi eksiksiz bilir, medyumluk sıfatını hakkını verir ve aynı zamanda tüm dinlere de saygılıdır. Güvenilir  medyum hoca için insanlara yapacağı iyilik ve Allah’ın ona verdiği yeteneği kullanarak O’nun rızasını kazanmak asıl amaçtır. Bir medyumun gerçek olup olmadığını anlamak için onun enerjisini hissetmeniz bile yeterlidir. Medyumluk hakkında ilim sahibi kişiler, saf bir görüş açısına sahiplerdir ve doğa üstü güçleri olduğu için inanılmaz bir çekim gücüne sahiptirler.

Aynı zamanda iyi bir medyumun nasıl olduğu da araştırmalara konu olur. İyi bir medyum gücünü doğru yerde ve iyiye kullanan kişidir. İyi bir medyum olmak sadece olağanüstü güçlere sahip olmak ve gizli ilimleri her ayrıntısıyla bilmekten ibaret değildir. Yeteneklerini kötüye kullanan medyumların iyi medyumlar olduğunu söyleyemeyiz. Kötü büyüler insanların hayatını tehlikeye atar ve bu iyi bir medyumun yapacağı iş değildir. Kötü büyüleri yapabilmek gerçek bir medyumun başarabileceği biz meziyettir ama iyi bir medyumun yapacağı iş değildir. İyi bir medyum her zaman doğrunun peşindedir, olağanüstü güçlerini iyiye kullanır. Güçlerini ve yeteneklerini kötü niyetleriyle, kara büyü yapmaya harcayan medyumlar kötü ruhların etkisindedir.

Medyumlar ve Büyü Yapmak/Bozmak Hakkında Bilgiler

Medyumlara en çok başvurulan iki konu takdir edersiniz ki büyü yaptırmak ve büyü bozdurmaktır. Günümüzde büyülere olan ilgi eski yıllara nazaran çok daha fazladır. Artık insanlar sorunlarının çözümü için çokça araştırma yaptıkları için büyünün güçlü etkisini keşfetmişlerdir. Büyü yapmak/bozmak bazı kişilerin bildiğinin aksine evde sıradan insanların yapabileceği bir iş değildir, özel yetenekler gerektirir. İşini iyi yapan bir medyum ve güçlerini iyiye kullanan bir medyumda büyü yaptırmalısınız. .  Medyumlar tarafından yapılan bazı büyüler:

  • Aşk Büyüsü: Sevdiğiniz kişi eğer ki sizden uzaklaştıysa veya sizi aslında hiç sevmediyse onu kendinize bu büyü sayesinde aşık edebilirsiniz. Böylece aşkınız platonik olmaktan çıkar, sevdiğinizle karşılıklı yoğun duygular beslediğiniz bir aşk halini alır.
  • Bağlama Büyüsü: Aşk büyüsüyle benzer bir büyüdür. Bir bakıma da aşk büyüsünden daha kuvvetli olduğu söylenebilir. Aşık olduğunuz kişiyi bu büyü sayesinde kendinize bağlarsınız, artık sizden ayrılamaz. Size bağlanan kişi ancak bu büyü bozulursa kişi sizden ayrılmayı düşünebilir.
  • Gideni/Kaybolanı Geri Getirme Büyüsü: Genellikle sevgilisi veya eşi kendisini terk ettiği için yaptırmak ister insanlar bu büyüyü. Tabii ki yalnızca kiler arasında yapılmaz. Kaybolan bir eşyanızı geri getirmek amacıyla, evden kaçan ve kaybolan evcil hayvanınızı geri getirmek amacıyla, evi terk eden evladınızı eve geri döndürmek amacıyla da yapılabilir.
  • Kısmet Açma Büyüsü: İnsanların kısmeti doğuştan kapalı olabilir veya sonradan kapanmış olabilir. Kimi insan çok güzel, çok başarılı, çok yetenekli olmasına rağmen kısmetinin açık olmadığını fark eder. Bu büyü kısmetinin kapalı olduğunu fark eden insanların kısmetini açmak için vardır, bunun için uygulanır. Bu büyüyü yaptırdığınızda kısmetinizin nasıl açıldığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.
  • Birini İkna Etme Büyüsü: Bir kişiyi ikna etmek ona istediğiniz her şeyi yaptırabilmeniz demektir. Bu büyüyü herhangi bir konuda ikna etmek istediğiniz birine yaptırabilirsiniz. Bu büyüye en çok başvuran kişiler evlenmek için ailelerini ikna etmeye çabalayan kişilerdir, sonuçlarını da her zaman istedikleri gibi görmüşlerdir.
  • Evlat Sahibi Olma Büyüsü: Çocuk sahibi olmak için insanların başvurduğu bir büyü türüdür. Tedavi yöntemlerinin hepsini denemiş ama çözüm bulamamış insanlar bu büyüle çocuk sahibi olabilir, bunun pek çok örneği de mevcuttur.
  • İş sahibi Olma Büyüsü: İş sahibi olmak isteyen, iş arayışında olan kişiler bu büyüyü yaptırabilir. Aylardır, yıllardır iş arayan fakat bulamayan veya bulduğu işten sürekli kovulan kişiler bu büyüyü yaptırdıklarında iş sahibi olurlar.
  • Mal Sahibi Olma Büyüsü: Mal varlığı olmayan veya daha fazla mal varlığı isteyen kişiler bu büyüyü yaptırabilir. Bu büyü bugüne kadar birçok insanın hayatına dokunmuştur. Yıllardır para biriktirmeye çalışan ama bereketi olmayan kişiler bu büyü sayesinde mal sahibi olmuşlardır.
  • Soğutma Büyüsü: Bu büyüyü kendinizden birini soğutmak istiyorsanız veya birinden soğumak istiyorsanız yaptırabilirsiniz. Sizin peşinizi bırakmayan biri varsa, ne yapsanız da kendinizden onu bir türlü soğutamıyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz, peşinizden artık koşmayacağını göreceksiniz. Aynı şekilde soğumaya çalışıp da başaramadığınız bir kişi varsa bu büyü sayesinde ondan soğuyacaksınız.
  • Evlenme/Yuva Kurma Büyüsü: Evlilik hayali kuruyorsanız ama bir türlü evlenemiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Bu büyüleri yaptırmak için medyuma başvurabileceğiniz gibi aynı şekilde bu büyülerin etkisinden kurtulmak için de en güvenilir büyü bozan medyumlar vardır.

Büyü Bozmaya Yarayan Dualar

Dinen inançlı kişiler büyülerin etkisini azaltmak amacıyla birtakım dualara başvurabilir. Dualar da büyülerin etkisini azaltmak için faydalı olacaktır. Yalnız tamamen etkiyi ortadan kaldırmayabilir. Nazar duaları ve bazı büyü bozma duaları bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Büyülerin çok tehlikeli etkileri olabilir hatta ve hatta hayatınızı tehlikeye atacak büyüler bile vardır. Bu denli kuvvetli büyülerin etkisi sadece işini iyi yapan en güvenilir büyü bozan medyumlar sayesinde mümkün olabilir, onlardan mutlaka yardım almalısınız.

Kısacası üzerinizde bir büyünün etkisi varsa ve bu büyü çok çok kuvvetli tesir eden bir büyüyse onun etkileri yardım almadan geçmez. Bu işe ömrünü adamış medyum hocalar vardır. Bu hocalar yıllardır manevi alanda çalışmalar yapmış, tecrübe sahibi kişilerdir. Kolayca büyülerin etkisinden kurtulmanız medyum başarılı, yetenekli, tecrübeli, donanımlı hocalar sayesinde mümkündür. Dualarla sadece büyülerin etkisini biraz azaltırsınız.

Büyü Bozmada Medyumun Önemi

Büyünün etkisinde olmak bazı belirtilerle anlaşılabilen bir durumdur. Bu belirtileri gözlemlediğinizde büyü bozma işlemi için en güvenilir büyü bozan medyumlar sizin yanınızda olacaktır. Büyü etkisinde olan kişide iştahsızlık görülür, paranoyak bir halde etrafta gezinir. Büyünün etkisi altında olan kişi kendine zarar vermeyi düşünebilir hatta verebilir. Sürekli kabus görür ve sabah uyandığında hep huzursuzluk hakimdir. Etrafında bulunan insanlardan rahatsız olur, kimseyle görüşmek istemez. Üzerinde kısmet kapama büyüsü varsa kısmetinin kapandığı gözlemlenir. Kişi sürekli panik halindedir ve kaygılıdır. Büyünün etkisinde olan kişinin işleri hiç rast gitmez, şanssızdır.

Kişiye yapılan büyüler dışında eve yapılan bazı büyüler de vardır ve bunlar da belirti gösterirler. Bu belirtiler: eşler arasına soğukluk girmesi, evdeki kıymetli eşyaların kaybolması, evde uyumakta zorlanılması, evcil hayvanların evden kaçmak istemesi, evdekilerin huzursuz olması, evde şiddet ve gürültünün hakim olması, evde durulamaz bir hale gelinmesi, uyuyan kişilerin bir türlü uyanmak bilmemesi. Evinde bunları yaşayan kişilerin dertlerinin bir medyuma anlatmaları ve çare dilemeleri gerekmektedir.

Bu belirtilerin herhangi birini kendinizde veya bir yakınınızda görürseniz en güvenilir büyü bozan medyumlar isteğinizi gerçekleştirmek için daima yanınızdadır. Üzerinizde bir büyü varsa ve bunu bozdurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Büyü bozma işi oldukça dikkat ve özgüven gerektiren bir iştir. Sıradan insanların kendi çabalarıyla büyü bozmaları mümkün değildir. Büyü bozmak için ihtiyacınız olan medyum bir telefon kadar yakınınızda.