Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız?

/ 19 Şubat 2021 / 706 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız?

Bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınız? Bu konu çoğu kişinin merak ettikleri arasında bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve sıklıkla yapılan büyüler arasında bağlama büyüsü bulunmaktadır. Birçok çeşide sahip olmakla birlikte genellikle bir sevgiliyi ya da eşi kendinize bağlı ve sadakatli kalmasını sağlamak için yapılmaktadır. Yapılan ritüelde iyi amaçlar güdülmektedir. Eşler arasında güven ve sadakat oldukça önemli bir unsurdur. Bekar ya da evliyseniz hayatınızda bulunan ve sizin için önemli olan kişinin sadece size bağlı olmasını istersiniz. Bunu biliyor olmanız sizi mutlu eder ve ona olan güveniniz de böylelikle uzun beraberlikleri oluşturur. Sizin başkasına bağlama büyüsü yaptırmanız söz konusu olduğu gibi; size yapılmış da olabilir.

Peki, bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınız? Üzerinizde bu büyünün tesiri var mı varsa hangi belirtiler bağlama büyüsü etkisi altında olduğunuz gösterir? Bu ve bunun gibi sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Bağlama büyüsü ile ilgili öğrenmek istediğiniz bütün bilgiler yazımızda size sunulacaktır. Bağlama büyüsü tarifini yapmak gerekirse; sevgili olan kişiler sevdikleri kişiye yaptırabilir. Evli olan kişiler, eve uğramayan ve evden soğuyan eşe yaptırabilir. Böylelikle aralarındaki iletişim ve sıcaklık artacak, uzun ömürlü bir beraberlik de gündeme gelmiş olacaktır. Bağlama büyüsü farklı şekillerde ve farklı ritüellerle yapılmaktadır. Bazen papaz büyüsü bazen de kara büyü yöntemleri kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Burada niyet ve amaç önemlidir. Amaca uygun olarak yapılacak olan büyüyü belirlemek de medyumun tavsiyesi ile olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Sevdiğiniz kişiye bağlama büyüsü yaptırarak onun size bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü oldukça etkili ve tesirli bir büyü olmaktadır. Kesin sonuçlara da her zaman ulaşılmaktadır. Alanında uzman kişilere yaptırmak da yapılması gereken doğru davranışların arasında bulunmaktadır. Büyüde okunacak dualar, söylenmesi gereken tılsımlı sözler ve yerine getirilmesi gereken ritüeller medyum hocalar tarafından uygulanırsa başarılı sonuçlarla karşılaşılmaktadır. Aralarına soğukluk girmiş olan eşlerin arası düzelsin ve muhabbeti artsın diye bağlama büyüsü yapılabilir.

Birçok çeşide sahip olan bağlama büyülerinde sizin isteğinize uygun olanı belirlemek ve o amaca uygun olarak hareket etmek gerekir. Amacınız eşinizi eve ve kendinize bağlamak mı? Yoksa aranızdaki soğukluğu gidererek aşkı canlandırmak mı? Sevgilinizin size sadık olmasını sağlamak mı? Bunlar bağlama büyüsünün amaçlarını ortaya koymaktadır. Ayrıca eve uğramayan ya da evi terk etmiş olan çocuklara, anne ve babaya da bağlama büyüsü yapılmaktadır. Kötülüğünü gördüğünüz kişiler için dil bağlama, göz bağlama büyüleri de yaptırmanız mümkündür. Eşinizin başka kadınla münasebeti olduğunu düşünüyorsanız erkeklik bağlama büyüsü yaptırmanızda söz konusu olmaktadır.

İhtiyacınız olan türü belirledikten sonra güvenilir bir yerden manevi yardım almanız gerekir. Bu yardımı medyumlardan alabilirsiniz. Derdinizi söyledikten sonra ona uygun olan büyü türü belirlenir ve o yolda ilerlenir. Uzman olmayan kişiler ya da siz bağlama büyüsü yapmak için harekete geçerseniz oldukça vahim sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bunu bilerek hareket etmeniz ve ona göre karar vermeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Anlamak

Üzerinizde bağlama büyüsü varsa bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Anladığınızda da büyünün etkisinden kurtulmak istiyorsanız medyuma başvurabilirsiniz. Büyü yapmak nasıl ki medyumun işi ise onu bozmak da onların işidir. Üzerinizde bağlama büyüsü var mı? Bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınız?

  • Rahat uyuyamama ve uykusunda kabuslar görmek
  • Devamlı yorgunluk ve halsizlik hissi
  • Stres ve sinirlilik durumlarının çok olması
  • Yanınızdaki kişilerin sizi mutlu etmemesi
  • En yakın arkadaşlarınız ya da ailenizin yanında bile mutlu olmamanız
  • Size büyü yaptıran kişiyi devamlı düşünmeniz ve onunla birlikte olmak istemeniz.
  • Büyü yapan kişi ile ileriye dönük ciddi düşünceler içerisine giriyor olmanız
  • Hayattaki her şeyin anlamsız olduğunu düşünmeniz sadece tek bir kişiyi arzuluyor olmanız

Yukarıdaki belirtiler bağlama büyüsü etkisi altında olduğunuzu göstermektedir. Üzerinizde büyü olduğunu anlamanız oldukça kolaydır. Kendinizde olan bu değişimlerin farkına vardıysanız ve bu istemediğiniz bir durumsa büyüyü bozdurabilirsiniz. Bağlama büyüsü bozdurmak işinin ehli kişilerce yapılması gereken bir durumdur. Bu konuda medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Büyü bozma işlemlerinde medyumların sizi yönlendirmesiyle hareket etmeniz sizleri büyünün etkisinden kolaylıkla çıkaracaktır.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Genellikle iyi niyetler güdülerek yapılan bağlama büyüsünde bitmek üzere olan birçok evliliklerin kurtarıldığı görülmektedir. Gözü dışarıda olan ve eşiyle ilgisi olmayan bir erkeğe yapılan bağlama büyüsü ile onu eve döndürebilirsiniz. Eşine ve evine dönen erkek sadık bir aile babası olacaktır. Nişanlanmış olan çiftlerin de bağlama büyüsü yaptırdıklarına rastlanılır. Birbirini yeni tanıyan ve karşı taraftan emin olmayan kadın ya da erkeğe yapılan bağlama büyüsü ile kişilerin birbirine sadakatli olması sağlanabilir. Bu büyüyü çiftlerden bir tarafın yaptırabildiği gibi dışarıdan kişilerin de yaptırması söz konusudur. Nişanlı çiftlerin ayrılmaması ve yakın zamanda aşk duygusu içerisinde evlenmesi için yapılmaktadır.

Birbirine aşık olan ve henüz evlenmemiş kişilerin bağlama büyüsü ile gözlerinin sevdiği kişiden başkasını görmemesi sağlanmaktadır. Bayan erkeğe yaptırırsa; erkeğin gözü büyü yaptıran kadından başkasını görmez. Devamlı onun yanında olmak ister. Aradığı mutluluğu ve aşkı sadece onunla birlikteyken hissedecektir. Bu durum da kişilerin birbirine yaklaşmasını ve arasındaki sıcaklığı artırmaktadır. Görüldüğü gibi evli, bekar ya da nişanlı çiftler bağlama büyüsü yaptırmak isteği içerisinde olabilirler. Bu büyü deneyimli ve işinin ustası olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Yoksa gerçek amacına ulaşmaz. Kötü sonuçların ortaya çıkması ve hayal kırıklığına uğramamanız için medyum hocalar size yardımcı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız?

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Bağlama büyüleri iyi ve kötü amaçlar güdülerek yapılmaktadır. İyi amaçların arasında eşlerin birbirine yakınlaşması sağlanırken; kötü amaçların arasında ise başkalarının kötülüğü düşünülerek yapılmış olanlar da söz konusudur. Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Aldatan eşin birlikte olduğu kadını bırakarak size geri dönmesi de sağlanabilmektedir. Birisine platonik aşk besliyorsanız ve bu durumdan onun haberi yoksa bağlama büyüsü ile onu etkiniz altında bırakabilmeniz mümkündür.

Eşi eve bağlama ritüeli ile size aşık bir eş sahibi olabilirsiniz. 1 günde etki eden bağlama büyüleri de kısa sürede amacınıza ulaşmanız mümkündür. Bu büyü ile evi terk eden eş geri döner, sizi sevmeyen kişi tekrar sevmeye başlar. Bağlama büyüleri kullanılan malzemelere göre de isim almaktadırlar. Örnek vermek gerekirse ip kullanılan bağlama büyüleri iple yapılan bağlama büyüsü, kumla yapılanlara da kumla yapılan bağlama büyüsü denilmektedir. Oyuncak bebekle yapılan bağlama büyüsü de bulunmaktadır. Yapılmakta olan başka bağlama büyüsü çeşitleri de bulunmaktadır. Şimdi de onlara göz atalım…

Dil Bağlama Büyüsü Yaptırmak

İlişkiniz üzerinde bazıları devamlı konuşuyor ve sizi eleştiriyor olabilir. Hatta sizi çekemeyenler de olabilir. Mutluluğunuzu kıskananlar aranızı bozmak için sizin arkanızdan konuşarak bunu başarmak isteyebilir. Bu durumda dil bağlama büyüsü yaptırarak sizin hakkınızda kötü konuşanların ağızlarını bağlayabilirsiniz. Ayrıca eşiniz size devamlı kötü konuşuyorsa ve sizi toplum içerisinde rencide ediyorsa bunu önlemek için de yaptırmanız mümkündür.

Çalışan kişiler iş yerinde bulunan çalışma arkadaşları ya da patronlarının dillerini bağlayarak onların kötü konuşmalarını engellediği dil bağlama büyüsü ile sağlanmaktadır. Bu büyü yapıldıktan bir hafta sonra etkisini gösterecektir. Hayatınızda sizinle kötü konuşan ve istemediğiniz tavırlar sergileyen kişilerin artık konuşmadıklarını görebileceksiniz.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gidermek İçin Bağlama Büyüsü

Evlilik zaman içerisinde monotonlaşan ve sıradanlaşan bir ilişkiyi ifade etmektedir. Evliliğin ilk yıllarındaki heyecanı ve aşkı bulamayan kişiler zamanla birbirinden soğumaktadırlar. Bu durum evliliğin yıkılmasına ve eşlerin ayrılmasına neden olabilir. Eğer eşinizi seviyorsanız ve ondan ayrılmak istemiyorsanız evliliğinizi kurtarmak için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü sonucunda eşlerin arasındaki soğukluk geçecektir. Birbirine yakınlaşan ve ısınan eşler tekrar aynı mutluluğu yakalayabilmektedir. Bağlama büyüleri kişilerin arasını düzelterek onların mutlu bir beraberlik yaşamalarını sağlamaktadır.

Hayırsız Evlatlar İçin Yapılan Bağlama Büyüleri

Çocuklarımız ergenlik döneminden sonra yavaş yavaş evden uzaklaşmaktadır. Asi ve söz dinlemeyen çocuklar dışarıda kötü arkadaşlıklar da edinmektedir. Bu durum anne ve babaları oldukça fazla üzmektedir. Bu durumda eve gelmeyen evlatlarınız için bağlama büyüsü yaptırarak onları eve bağlayabilmeniz mümkündür. Ayrıca evlenip giden ve bir daha anne babasını aramayan hayırsız evlatlar için de bağlama büyüsü yapılır. Böylelikle hem ailesine hem de anne babasına hayırlı evlat olabilmektedirler.

Görüldüğü üzere birçok çeşitte bağlama büyüleri mevcuttur. Bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınız? Kimlere bağlama büyüsü yaptırmalısınız? Araştırmalarınızı yaparak daha bilinçli bir şekilde bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz büyüler hakkında daha detaylı bilgiyi medyum hocalardan alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tür belirlendikten sonra yapılması gerekenler uygulanarak amacınıza uygun olan büyü medyum hocalar tarafından yapılacaktır. Bunun için araştırma içerisine giriyor olmanız oldukça doğru bir harekettir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak İçin Medyumlar

Medyum ve medyumluk uzun yıllardan beri süre gelen bir kavramdır. Kendisinde özel yetenekler olduğunu hisseden kişiler medyum olabilirler. Bu yetenekler onlara doğuştan verilmiştir. Sonradan öğrenilen bir durum değildir. Çok eski çağlardan beri insanların hayatlarına etki edebilen özel insanlar devamlı olmuştur. İmparatorluk zamanlarında bu insanlara padişahların ve kralların gittikleri de tarih bilgilerinde yer almaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak için medyuma gitmeniz oldukça önemlidir. Onların sadece bağlama büyüsü yaptıkları düşünülmemelidir. Aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, evlilik büyüsü, rızık açma ve nasip açma büyüleri de hep medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Her büyüde okunması gereken dualar mevcuttur. Bu duaları okumak ve büyünün olmasını istemek medyumun yönlendirmesiyle yapılmaktadır. Duanın bizlere her zaman iyi geldiğini bilmekteyiz. Bağlama büyüsü duaları da kişiler için oldukça önemlidir. Bu dualara örnek vermek gerekirse;

Ley yedurruküm illa eza* ve iy yükatiluküm yüvellukümül edbara sümme la yünsarun

Duribet aleyhimüz zilletü eyne ma sükıfu illa bi hablim minellahi ve hablim minen nasi ve bau bi ğadabim minellahi ve duribet aleyhimül meskeneh* zalike bi ennehüm kanu yekfürune bi ayatillahi ve yaktülunel embiyae bi ğayri hakk* zalike bi ma asav ve kanu ya’tedun

Leysu sevaa* min ehlil kitabi ümmetün kaimetüy yetlune ayatillahi anael leyli ve hüm yecüdun

Yü’minune billahi vel yevmil ahıri ve ye’mürune bil ma’rufi ve yenhevne anil münkeri ve yüsariune fil hayrat* ve ülaike mines salihıyn

Ve ma yef’alu min hayrin fe ley yükferuh* vallahü alımüm bil müttekıyn.

Bu dua ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ederek onu bağlamanız mümkündür. Bağlama büyüsü duaları oldukça fazladır. Farklı amaçlara uygun olan değişik dualar medyumlar tarafından okunmaktadır. Bunların kaç defa okunacağı ve büyüde hangi malzemelerin kullanılacağı onların bilgi ve tecrübeleri ile yakından ilgilidir.