72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

/ 8 Mayıs 2023 / 121 / yorumsuz
72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

72 saatte bağlama büyüsü yapılışı partnerinden yana şansı yaver gitmeyenlerin merak ettiği bir konudur. Kadim büyü kitaplarında bağlama büyüleri hakkında çeşitli bilgiler yer almaktadır. Yapılışı, etki etme süresi ve kişide gösterdiği etkiler farklılık gösterse de insanlar sabırsız olduklarından ve yaptırdıkları büyünün en kısa sürede etki etmesini istediği için kısa zamanda etki eden büyü arayışına girmektedir.

72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı
72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapılışı

Zamanla evliliklerde farklı sebepler ile çatırdamalar meydana gelir. 72 saatte bağlama büyüsünün güçlü etkileri ile ilişkilerdeki anlaşmazlıklar ortadan kalkar. Ancak bağlama büyüsünün etkilerinden faydalanmak isteyenler en iyi medyum hocalar ile yüz yüze görüşerek sorunlarını dile getirmeleridir. Kişinin istediği duruma göre de medyum hoca en iyi büyüleri icra etmektedir.

 

72 Saatte Etkisini Gösteren Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

72 saatte bağlama büyüsü yapılışı farklı şekillerde uygulanabilmektedir. Büyü kaynaklarında bağlama büyüleri ile ilgili çok farklı büyülerin olduğu görülmektedir. Çeşitli malzemeler kullanılarak yapılan büyüler 72 saat içerisinde etkisini göstererek karşı tarafı büyülemektedir. Her büyünün kendine göre kötü sonuçları bulunur. Bundan dolayı da bağlama büyüsünün tehlikeli bir büyü olduğunu söyleyebiliriz

Bağlama büyüsünün tehlikeli yanlarından korunmak için öncelikle tecrübeli ve işin ehli medyum hocalar tercih edilmelidir. Ayrıca bağlama büyüsü sadece kişinin sevgisini kazanmak istediği birine yapılmalıdır. İntikam amaçlı sevilmeyen birine bağlama büyüsü yapıldığında büyü yapılan kişi yaptıranın peşini bırakmayarak onu rahatsız etmektedir. Böyle bir durumda da büyünün bozulması gerekir.

 

Evde 72 Saatte Tutan Bağlama Büyüsü Yapılabilir mi?

Pek çok insan medyum hocalara gitmek yerine büyüleri evde yapmayı tercih edebilir. Bu sebeple de büyü kaynaklarından ya da internet üzerinden büyülerin tariflerini araştırmaktadır. Ancak büyü yapmak sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Çok derin bilgiler ve tecrübeler gerektirir. Büyü yaparken izlenilmesi gereken pek çok adım vardır. Bunlardan birinin yanlış yapılması takdirde büyünün yararından çok zararı olmaktadır.

Ayrıca 72 saatte bağlama büyüsü yapılışı için doğa üstü güçler ile iletişime geçilmeli ve büyülerin tutması için onlardan yardım alınmalıdır. Sıradan insanlar bu tarz iletişim gücüne sahip değildir. Ayrıca ruhani varlıkları çağırması halinde varlıkları kendine musallat edebilir. Bu nedenle internet üzerinden verilen bağlama büyüleri tariflerine itibar etmemeli ve işi ustasına bırakarak ehil medyum hocalara yaptırılması gerekir.