72 Saatte Bağlama Büyüsü

/ 8 Mayıs 2023 / 138 / yorumsuz
72 Saatte Bağlama Büyüsü

72 Saatte Bağlama Büyüsü

72 saatte bağlama büyüsü özellikle kadınların eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmak istedikleri manevi bir ritüeldir. 72 saatte bağlama büyüleri fazlasıyla işe yarayan ve karşı tarafı kolaylık büyüyü yaptırana bağlayan ve aşık eden büyü çeşididir. Eğer boşanma aşamasındaysanız ya da eşiniz ya da sevgilinizden ayrıldıysanız bağlama büyüsü yaptırarak partnerinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

72 Saatte Bağlama Büyüsü
72 Saatte Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri çok kuvvetlidir. Türüne göre farklı sürede etki etme süresi olsa da medyum hocalara giderek 72 saatte etkili olan bağlama büyülerini yaptırabilirsiniz. 72 saatte bağlama büyüsü olarak yapılan büyü çeşitleri diş ile yapılan büyüler, tırnak ile yapılan büyülerdir. Ayrıca medyum hocalar bu tarz büyüleri ya taşın altına gömerler ya ağaca asarlar ya da yastık altına koyarak yaparlar.

 

72 Saatte Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

72 saatte bağlama büyüsü gerekli şekillerde ve Havas ilmine göre yapıldığında çok etkili ve kuvvetlidir. Büyülerin kuvvetli olmasında en önemli etkenlerden biri medyum hocaların tecrübelidir. Aynı zamanda kullanılan malzemeler de büyülerin tutmasında ve daha hızlı etki etmesinde önemli rol oynar. Büyüde kullanılacak malzemeler daha önceden herhangi bir şekilde kullanılmamış olmalıdır.

72 saatte bağlama büyüsünün etkili olması için tütsü ve bakır gibi levhalar kullanılmaktadır. Ayrıca ceylan derisi ve gümüş levhalar da kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün çok kısa sürede etki etmesi için at nalı da kullanılmalıdır. Büyü yaptırmak isteyenler gerekli bütün malzemeleri temin ederek medyum hocalara başvurmalıdır.

 

 Evlilere Yapılan 72 Saatte Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri sadece bekarlar tarafından değil aynı zamanda evli çiftlerin de çok tercih ettiği bir büyüdür. 72 saatte etkisini gösteren bağlama büyüsü evli çiftlerin daha mutlu olmasına ve birbirlerine sadık bir şekilde evliliklerini sürdürmesini sağlamaktadır.

Medyum hocalar 72 saatte etkisini gösteren bağlama büyülerini genellikle kişiye özel tılsımlar ve büyüler şeklinde hazırlamaktadır. 72 saatte bağlama büyüsü için yukarıdaki malzemeler temin edilmeli ve medyumlara büyüyü hazırlamak için verilmelidir. Büyü yapıldıktan sonra 72 saat içerisinde yapılan kişide etki göstererek eşine sımsıkı şekilde bağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede kişilerin evlilikleri bir ömür mutlu şekilde sürer.