Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Detaylar

/ 26 Temmuz 2021 / 846 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Detaylar

Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Detaylar

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar eşi, nişanlısı ya da sevgilisi ile aralarında var olan muhabbeti kuvvetlendirmek isteyenler ile aralarına soğukluk girmiş olan çiftlere kılavuzluk edebilecek nitelikte bilgiler içermektedir. Bu önemli konuda hazırladığımız yazımız derin ve köklü bir araştırma ürünüdür.

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar üzerine sizler için hazırladığımız bilgilendirici yazıyı sunmadan önce genel ve ana hatlarıyla büyü nedir? Konusu hakkında küçük bilgiler vermek isteriz.

Büyü Hakkında Genel Bilgiler

Büyü insanlık tarihi kadar eski ve asla güncelliğini yitirmeyen aslında eskimeyen bir ritüeller bütünüdür. İnsanlar yaradılışları gereği birbirleri hakkında iyi ve kötü duygular besler ve bazı duygularının ise asla önüne geçemezler. Başkaları hakkında taktir etme, onlar adına mutlu olma gibi iyi duygular besleyebilecekleri gibi maalesef kıskançlık, haset, çekememezlik gibi istenmeyen ve kin dolu duygular da hissedebilmektedir.

İşte insanların birbirleri için besledikleri bu duygu yoğunlukları sonucunda ilgi duydukları, sevdikleri ya da sevmedikleri kişilerin hayatını yönetme ve yönlendirme ihtiyacı hissederler. Bu isteklerine ulaşmak için ise farklı yöntemler kullanırlar. Büyü ve büyü çeşitleri bu yöntemlerin başında gelmektedir.

Bağlama büyüsü çeşitleri yalnızca sevgi üzerine olan bir uygulama değildir. Bağlama büyüsü çeşitleri aynı zamanda evinden ailesinden uzaklaşan gençler ve çocuklar için ve karşılıksız seven, aşık olanlar için de yapılabilmektedir. Bağlama büyüsü kendine özgü yapılış çeşitleri ve uygulama ritüelleri ile gerçekleştirilmektedir.

Bağlama büyüsü yapılma aşamasında yapan kişinin yeteneği, bilgisi ve tecrübesi çok önemlidir. Büyünün yapım aşamasında gerekli olan şartlar mutlaka doğru olarak yerine getirilmeli, okumalar eksiksiz ve tam olarak huşu içinde yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Detaylar
Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Detaylar

Bağlama büyüsü çeşitleri yapılış amaçları, yapımında kullanılan malzemeler ve yapıldığı kişilere göre isimler almakta ve çeşitlere ayrılmaktadır. Halk arasında çok bilinen, talep gören ve yaptırılan bağlama büyüsü çeşitlerinden bazıları şunlardır;

 • Resimle bağlama büyüsü, yapımında büyü yapılmak istenen kişinin resmi kullanıldığı için adına resimle bağlama büyüsü denilmektedir. Yanlış ellerde yapıldığında tehlikeli boyutlara ulaşacak kadar vahim sonuçlara neden olabilmektedir. Bu nedenle bu tür bir büyünün son derece bilgili bir medyum tarafından yapılması şarttır.
 • Adet kanı ile bağlama büyüsü
 • Kırmızı renkli mum ile bağlama büyüsü
 • Gece yapılan bağlama büyüsü
 • Yapımında kaşık kullanılan bağlama büyüsü
 • Nohut ile yapılan bağlama büyüsü
 • Sabun ile yapılan bağlama büyüsü
 • Eşleri bağlayan bağlama büyüsü
 • Giden sevgiliyi getiren bağlama
 • Kocayı bağlayan büyü
 • Deve derisi ile yapılan bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü yaptırmayı düşünen kişilerin büyü yapma veya yaptırma girişiminde bulunmadan önce mutlaka çok geniş bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Yapılan bu araştırmanın en önemli bölümü ise büyü yaptırılmak istenen medyum veya hocanın araştırılmasıdır.

Bağlama büyüsü özellikle ikili insan ilişkilerinde muhabbet ve sevgiyi kuvvetlendirmeyi ve arttırmayı amaçlayan temiz duygularla yapıldığında çok daha iyi sonuçlar veren, sonucu kısa sürede etkisini gösteren bir büyü çeşididir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü yapılan kişi üzerinde büyü yapıldığı andan itibaren çok büyük değişiklikler olmaktadır. Kişinin hareketleri ve kişiliği değişmektedir. Büyü yapılmadan önce yapmadığı her şeyi yapabilir. Aynı şekilde daha önceden yapmaktan hoşlandığı ve sık yaptığı şeylerden hoşlanmayabilir. Yapılan büyü nedeni ile değişen karakteri hayatının tamamını farklı yönlerde değiştirecektir. Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konusunun en önemli kısmı büyüyü yapacak olan hocanın ya da medyumun hangi metodu kullanacağıdır. Bu nedenle büyü yaptıracağınız hoca veya medyumun konuya hakim ve ilmi çok yüksek bir hoca olması gerekmektedir. Bu konunun bu derece önemli olmasının tek nedeni ise büyü hakkında bilgisi olmayan biri tarafından yapılmaya çalışılan büyü yanlış bir yöntem uygulama nedeniyle ters tepebilir.

Bağlama büyüsü etkisi ne zaman görülür? Konusu ise büyünün ne amaçla ve kim için yapıldığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tabii ki büyü yapan medyumun beceri ve tecrübesinin önemi de çok büyüktür. Yapılan bağlama büyüsünde kullanılan malzemeye bağlı olarak büyünün etkisi ve etki etme süresi değişiklik göstermektedir. Halk arasında oldukça fazla ilgi gösterilen ve tesiri yüksek bağlama büyüsü çeşitlerinden birisi adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü olmaktadır. Yalnızca tesiri yüksek olmakla kalmayıp büyünün yapılışından sonra çok kısa bir sürede tutması da insanların ilgi göstermesine neden olmaktadır. Yapılan bağlama büyüsü çeşidine göre değişiklik göstermekle birlikte büyünün tutması 3 gün ile 21 gün arasında olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Yapan Kişide Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yaptırmak istedikleri kişiyi çok iyi tanımaları ve araştırmaları gerekmektedir. Çünkü büyü yapan kişinin belirli özellikleri taşıması gerekir. Bağlama büyüsü yapan kişinin taşıması gereken özellikler ise şunlardır;

 • Havas ilmini çok iyi bilmeli ve ruhani varlıklardan yardım alabilme kapasitesine sahip olmalıdır.
 • Bağlama büyüsü yapabilmek için gerekli olan ritüel ve okumalara hakim olmalı, eksiksiz ve ezbere çok iyi okuyabilmelidir.
 • Büyülerin her çeşidini yapabilmek için gerekli olan kabiliyet ve tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.
 • Hangi büyüde hangi ritüelin uygulanacağını bilmeleri gerekir.

Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konusunun önemli bir bölümünü de bağlama büyüleri nasıl yapılır? Konusu oluşturmaktadır. Ak büyüler arasında yer alan ve en çok tercih edilen büyülerden olan bağlama büyüleri iyi niyetli büyü olarak bilinmektedir.

Her ne kadar iyi niyetli bir büyü çeşidi olsa da mutlaka uzman bir hoca ya da medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde büyüyü yapan ve yaptıran kişi için de sonucu kötü olabilmektedir. Bağlama büyüsü yapılan kişiler arasında oluşan gerginlik ve soğukluk büyü yapıldıktan sonra kesinlikle düzelme göstermektedir.

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konulu yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bağlama büyüsü yalnızca sevgi ve aşk konularında yapılmaz. Çocuklar ile aileler arasında yaşanan çatışmaların önlenmesi için bağlama büyüsü yaptırmak iyi sonuçlar verecektir. Ailesiyle iyi geçinemeyen, ailesine saygısızlık yapan çocuklara ve ailelerine de yapılırsa etkisi daha çabuk görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişide Belirtiler Nelerdir?

Bir kişiye bağlama büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak sanıldığının aksine çok kolaydır. Özellikle yakın çevresi ve ailesi bunu çok çabuk anlayabilir. Büyü yapılan kişinin tavırları ve davranışları bu konuda en büyük ipuçlarını verecektir. Bağlama büyüsü yapılan kişi alışkanlıklarında ve davranışlarındaki değişiklikler dışında büyü yaptıran kişiye karşı çok büyük ilgi duyma şeklinde davranmaya başlar. Onunla ilgilenmeye ve o kişiyi sürekli aramaya, sormaya başlar. Aşırı bir ilgi ve muhabbet ile bağlanması ise büyü yapıldığının en büyük belirtisi olmaktadır.

Kendisine bağlama büyüsü yapıldığını yakınları fark eder fark etmez büyü bozdurmak için çok etkili ve deneyimli bir medyum hocaya başvurmalıdır. Bazı durumlarda bağlama büyüsünü bozmak çok zor hale gelebilmektedir. Bu durumların en başında evli olan bir kadın veya erkeğe yapılan büyüler gelmektedir. Unutmadan şunu önemle hatırlatmak isteriz. Üzerinde bağlama büyüsü yapıldığını hisseden kişi büyü bozmak için kendisi hiçbir şey yapmamalıdır. Yeterince bilgi sahibi olmayan kişilere de bozdurmaya çalışması kendisi için tehlike arz edecektir. Bu nedenle kendisine büyü yapıldığından şüphelendiği anda uzman ve tecrübeli bir medyum hocaya müracaat etmesi en doğru hareket olacaktır.

Bağlama Büyüsünde Dua Okunur mu?

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konusunu anlatırken büyüyü yaparken dua okunuyor mu sorusu aklınızda belirmiş olabilir. Bütün büyülerde ve yapılan ritüellerde dua okunmaktadır. Duasız hiçbir büyüsel uygulama yapılmamaktadır. Medyum hocalar her büyüye ait olan farklı duaları okuyarak büyü yapmaktadırlar. Bağlama büyüsü duaları da bu noktada medyumlar tarafından okunmaktadır.

“innema emruhu iza erada şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbnehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.

En etkili bağlama duası da şöyledir:

Bismillahirrahmanirrahim.

“Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şey’in kadîr.”“Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an ma’siyetike ve bi fadlike ammen sivâk.”

“Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente

Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiy’ad düâ’*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiy’uyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mu’tiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve ni’mel vekîl.

İnneke alâ külli şey’in kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.”

Bu dualar sıklıkla okunuyor olsa da daha birçok dua bağlama büyüsünde ve bağlama ile ilgili ritüellerde okunmaktadır. Özellikle karı kocaların birbirine bağlanması için yapılan bağlama büyüsünde yıkılmakta olan yuvanın kurtulduğu ve eşlerin birbirine bağlı kaldığı da görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır? Kimlere Yapılmaz?

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konusunda bu büyünün kimlere yapılması gerektiği ya da yapılmaması gerektiği konusu da oldukça önemlidir.

 • Erkek ya da kız arkadaşınıza yaptırarak onun sadece size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Nişanlınıza yaptırarak gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayabilirsiniz.
 • Eşinize yaptırarak size ve evine bağlı bir eş elde edebilirsiniz.
 • Asi olan çocuklara yaptırarak onları eve bağlayabilirsiniz.
 • Ayrılmak üzere olan evli çiftlere yaptırarak evliliklerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Bütün bunlardan başka bağlama büyüsü başkasının sevdiği kişiye ya da başkasının eşine yaptırılmamalıdır. Ayrıca kötü amaçlarla yapılan bağlama büyülerine başvurulmamalıdır. İyi amaçlar üzerine yapılan bağlama büyülerini tercih etmek önemli bir unsurdur. Yoksa büyünüz kara büyü sınıfına da girebilir.

Bağlama Büyüsünde Tılsımlı Sözlerin Yeri Nedir?

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar anlatılırken tılsımlı sözlerden bahsetmeden geçmek olmaz. Bütün büyülerde olduğu gibi bağlama büyüsünde de tılsımlı sözlerin yeri ayrıdır. Medyum hocaların söylediği kelimeler ve dünyevi olmayan varlıklarla iletişim bağlama büyüsünde önemli bir yere sahiptir. Gerçek sonuçlar almak için işinde uzman olan bir medyum yardım almanız gerekir. Bunun için de doğru yerdesiniz. Medyum hocamız sizlere bağlama büyüsü ve diğer büyü türleri konusunda yardımcı olacaktır.

Tavsiye

Rüyada Köpek Görmek