Bağlama Büyüsü Belirtileri

/ 23 Şubat 2021 / 9.368 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtileri sayesinde kişiler etki altında olup olmadığını tahmin edebilirler. Bağlama büyüsü etkileri kısa sürede kendini gösterir ve kısa zaman zarfı içerisinde kişide büyük değişikliklere yol açar. Üst düzey büyü kitaplarında bağlama büyülerinden çok fazla söz edilmiştir. Yani bu büyünün büyüklüğü tartışmaya açık değildir. İnsanları birbirine bağlama konusunda inanılmaz bir etki yarattığından dolayı fazlasıyla kıymetlidir. Belirtileri de kuvvetli bir şekilde görüldüğünden dolayı çevredeki insanları şaşkınlığa uğratabilir.

Yalnız bu belirtiler ne kadar gözle görülebilir olsa bile kişilerin büyünün varlığından emin olması mümkün değildir. Yani kişiler değişecektir fakat kendisi bu değişimin neden olduğunu anlamayacaktır. Bu durum medyum hoca ile büyü yaptıran kişi arasındaki bir sır olarak varlığını sürdürecektir. Keza çevredeki kişiler de değişimleri fark eder ama nedenini anlamaları oldukça zordur. Tabii büyünün anlaşılmaması medyum hocanın tecrübesiyle ve bilgisiyle sağlanabilir. Medyum hocalar öyle işlemler uygularlar ki hiç kimse büyünün varlığını anlayamaz.

Belirtilerin anlaşılabilirliği konusuna kısaca değindiğimize göre asıl konumuza dönebiliriz. Bağlama büyüsü etkileri olarak ortaya çıkan belirtiler kadınlarda ve erkeklerde farklı şekilde kendini gösterebilmektedir. Öyle ki bazı etkiler yalnız kadınlarda bazı etkiler yalnız erkeklerde görülebilirken bazıları da kadın veya erkek fark etmeksizin herkeste görülebilmektedir. Ayrıca bu belirtiler yalnızca cinsiyete bağlı olarak değil de kişilerin medeni durumu, yaşı, mesleği ve duygu durumu gibi bazı özelliklerine bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Hangi etkilerin kimde görüleceğini net bir şekilde bilen kişiler ise yalnızca işinin ehli olan medyum hocalardır.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri dendiğinde akla ilk gelen durum elbette iki kişinin birbirine hiç ayrılmamak üzere bağlanmasıdır. Bunun dışındaki etkilerinden bahsedecek olursak;

  • Bağlama büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı inanılmaz derecede sevgi duygusu beslemeye başlar. Büyü yoluyla bağlanmış olduğu kişiyi hayatının en kıymetli yerine koyar ve onu hayatının aşkı olarak görür. Bu sebeple de o kişi için canını dahi verebilir. O mutlu olsun diye yapmayacağı şey yoktur.
  • Büyü etkisi altında olan kişi kendinden çok sevdiğini düşünecektir. Hayatında kendi dahil ondan değerli kimse yoktur.
  • Hayatını sevdiği kişiyi huzura kavuşturmaya adayacaklardır.
  • Kendilerini sevdiği kişiyi düşünmekten alamazlar, onu düşünmedikleri bir saniye dahi yoktur.
  • Bağlama büyüsü etkisindeyken bilinçaltı hep sevdiği kişiyle meşgul olduğundan rüyalarında sürekli sevdiği kişinin siması kendilerine görünecektir.
  • Büyü etkisi altındaki kişi ne olursa olsun asla sevdiği kişiden vazgeçmez. Sevdiği ona ne yaparsa yapsın her zaman onu haklı görecektir.
  • Etki altına alınan kişi çevresindeki herkesi sevdiği için silebilecek duruma gelecektir.

Bunlar dışında bağlama büyüsünün ne niyetle yapıldığı da etkilerinde değişikliğe yol açacaktır. Bu farklı niyetlerin sonuçlarına örnek verecek olursak;

  • Bekar bir bireyi aşık etme amacıyla yapıldığında bu büyü ak büyü sınıfına girer. Evli bir bireyi eşinden ayırıp kendine bağlamak için medyuma gelen bireylerin ise kötü niyetli olduğunu söyleyebiliriz ki bu durumda da uygulama kara büyü sınıfına girecektir.
  • Evli bireylerin eşlerine bu büyüyü yapması da evliliği daha tutkulu hale getirecektir. Asla ayrılmayacakmışçasına bireyler birbirine bağlanacaktır.
  • Bir de eski sevgilisini başkasıyla birlikte görüp bu durumu kabullenmeyen kişiler de bağlama büyüsüne başvurabilmektedir. Bu sayede kişiler birbirinden ayrılacaktır ve büyü etkisi altına giren kişi eski sevgilisine bağlanacaktır. Büyüyü yaptıran kişi bu işlemi bir inat uğruna yaptırdığı için de kişiye yüz vermeyecektir ve onun depresyona sürüklenmesine sebep olacaktır. Yine böyle bir duruma yol açan büyü de kara büyü sınıfına giriyor diyebiliriz.

Bağlama Büyüsü Etkisi Hemen Görülür Mü?

Bağlama büyüsü etkileri kimi bireylerde inanılmaz hızlı şekilde görülürken kimilerinde de biraz beklemek gerekebiliyor. Beklemek gereken durumlarda kişilerin sabırlı olması oldukça önemlidir. Medyum hocalar bu konuda elinden geldiğince özverili olacaklardır, onlara başvuran kişilerin medyumlara güvenme mecburiyeti vardır. Başka şansları yoktur diyebiliriz. Medyum hocalar en sık sorulan soru büyünün etkisini ne zaman göstereceğidir. Aslına bakılırsa bu sorunun en doğru cevabı kendileriyle birebir görüşme sağlandığında alınacaktır.

Bireyler çoğunlukla etkilerin bir an önce görülmesini isterler. Büyü yapma işlemi uzman bir medyum tarafından gerçekleştirildiğinde sürenin kısalacağını söyleyebiliriz. Aksi takdirde büyü yapımı tamamen vakit kaybı olacaktır. Bu süreçte sabırlı olanlar ve büyünün tutacağına inananlar her zaman avantajlıdır. Öyle ki bu işleme inanmak da gerçekleşmesi için büyük bir etkendir. İnanmayarak medyuma başvurduğunuzda büyünün gerçek olmasını beklemek biraz yersiz olacaktır.

Bağlanma büyülerinin tutması bazen umulduğundan çok daha uzun sürebilmektedir. Bunun sebebi büyü etkisi altına alınmak istenen kişinin üzerinde bir korunma büyüsü olmasıdır diyebiliriz. İşinde uzman olan medyumlar bu büyüyü fark edip önce onu bozmak için bir işlem yapacaklardır. Ancak büyü bozma işlemi gerçekleştikten sonra bağlama büyüsü yapılabilir. Bu yüzden süreç biraz uzayabilir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Kişiler bağlama büyüsü etkileri sayesinde mutluluğu kolay yoldan yakalayabilirler. Bu çeşitleri iyi biliyor olmak kime hangisinin uygulanacağı hakkında yol gösterici olmaktadır. Takdir edersiniz ki bu konuda en çok bilgi sahibi olan kişilerde büyü kitaplarını ezbere bilen medyum hocalardır Kendilerinin bilmediği büyü yoktur demek yanlış olmaz. Bu sebeple size uygulanılabilecek en uygun büyüyü seçmesi için kendisine mutlaka ulaşmalısınız. Evde kendi kendinize hiçbir bağlama büyüsü çeşidini uygulamanız mümkün değildir.

Bağlama büyüsü seçimi konusu oldukça hassastır. Öyle ki bu büyü kişiler için hayati önem taşır ve hataya kesinlikle açık değildir. İstenmeyen sonuçlara maruz kalınmaması için de uzmanlardan yardım almaktan başka çareniz yoktur diyebiliriz. Büyü seçiminde kişinin medeni durumu, fiziksel özellikleri, cinsiyeti gibi etkenler büyük rol oynamaktadır. Medyum hocalar bu bilgileri aldığında kişiye en uygun büyüyü seçip hemen uygulamaya koyulacaklardır.

Bağlama büyüleri; sadakat duygusu ile bağlanma, kısmet bağlama, iki kişiyi birbirine hiç ayrılmayacakmışçasına bağlama, göz bağlama, dil bağlama gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu büyüler kişinin niyetine bağlı olarak da seçilebilmektedir. Örneğin kişi âşık olduğu kişiyle kenetlenmek istiyorsa iki kişiyi birbirine hiç ayrılmayacakmışçasına bağlama büyüsü kendisi için uygun görülecektir.

Başka bir çeşidi de muhabbeti arttıran bağlama büyüleridir. Eşiyle veya sevgilisiyle iletişiminin kuvvetli olmadığını düşünen kişiler bu bağlama büyüsü çeşidini yaptırmak için medyum hocaya başvurabilirler. Bu sayede kişiler arasındaki muhabbet artacaktır. Göz bağlama büyüsü ise partnerinizin gözünün dışarda olduğunu düşünüyorsanız uygulatabileceğiniz bir büyüdür. Bu büyü vesilesiyle kişi etrafındaki kişilere asla bakmaz, görmez. Gözü sizden başkasını kesinlikle göremeyecektir diyebiliriz kısacası.

Bağlama Büyüsü Yapılış Süresi ve Etki Süresi

Bağlama büyüsü yapılış süresi kişiden kişiye ve medyumdan medyuma değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde işlem bittikten sonra gerçekleşecek bağlama büyüsü etki süresi de yine bu doğrultuda değişiklik gösterecektir. Bu iki önemli konu hakkında ortaya atılan pek çok bilgi vardır. Bazıları doğru bilgiler iken bazıları ne yazık ki yanıltıcı olabiliyor. Bu yüzden aslında iki husus için de medyuma danışıp en doğru bilgiyi kendisinden almanız konuya kesinlik kazandıracaktır.

Elbette medyum hocayla birebir görüşme sağlamadan önce genel fikirler edinebilmeniz için bu sürelere değineceğiz. Ayrılığın dayanılmaz bir hal aldığı durumlarda bu büyüye başvuran kişiler elbette sabırsız olacaklardır ve büyünün bir an önce yapılmasını isteyeceklerdir. Keza platonik âşık olan kişiler de sevdiklerine bir an önce kavuşmak için yanıp tutuştukları için sabırsızlardır.

Bu konuda karşılaşacağınız yanlış bilgilerden bir tanesi büyünün 1-2 gün içinde tutacağıdır. Bu neredeyse mümkün değildir. Genellikle her büyünün yapımında beklenilmesi gereken süresi bir haftadan aşağı olmamaktadır. Bun dışında verilen bilgilere itibar etmeyiniz. Aksi takdirde hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz çok yüksektir. Medyum hocalar büyü yapım işlemini kısa süre içinde gerçekleştirebilir fakat etkilerinin görülmesi için işlemin üzerinden belli bir sürenin geçmiş olması gerekir.

Bağlama büyüsü etkileri kısa zaman içinde görülsün istiyorsanız medyum hocaya ulaştığınızda kendisini verdiği direktifleri harfiyen yerine getirmelisiniz. En ufak detayı bile kaçırdığınızda bu süreyi uzatmış olursunuz. Bu yüzden medyum hocayı tüm dikkatinizi vererek pür dikkat dinlemeniz gerekiyor. Kendisi yapılacak işlemleri size tek tek anlatacaktır ve bu süreçte sizin neler yapmanız gerektiğinden de bahsedecektir. Söylenenleri eksiksizce yerine getirdiğinizde büyünün ne kadar kısa zamanda tuttuğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Büyüler çok büyük enerjiler toplanarak yapılmaktadır. Ayrıca işlem gerçekleştirilirken medyum hocalar ruhani varlıklardan yararlanmaktadır. Takdir edersiniz ki hem enerjiyi toplamak hem de ruhani varlıklarla iletişime geçmek hiç kolay değildir. Bu yüzden de 1-2 gün gibi oldukça kısa zaman zarfında bu işlemlerin tamamlanıp hemen sonuç vermesini beklemeniz oldukça yanlış bir düşünce olacaktır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Etkileri Ortadan Kaldırılabilir Mi?

Bağlama büyüsü etkileri elbette kişilerin istekleri üzerine ortadan kaldırabilir. Medyum hocanın yapacağı özel büyü bozma işlemlerinden sonra bu etkilerin ortadan kalktığı görülecektir. Bu büyü bozma işlemleri büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Medyum hocalar gerek gördüğünde büyü bozma işlemi yapılacak kişinin bir fotoğrafını isteyebilir. Yapacağı işlemleri fotoğraf kullanarak yapmayı tercih edebilir. Bu şekilde işlemin gerçekleşme ihtimali arttırılmış olur.

Uzman medyumlar işlemleri fotoğrafa bakarak yapabilecekleri gibi fotoğrafa ulaşılamadığı durumlarda elbette işlemi fotoğrafsız da gerçekleştirebilirler. Her iki durumda da başarıya ulaşılacaktır. Büyü bozma işlemini yaptırmak isteyen kişi büyüyü yaptıran kişi olabilir. Etkilerden hoşnut kalmadığında tekrar medyuma başvurup bu etkilerden kurtulabilirler. Ayrıca bazı durumlarda büyü etkisinde olan kişi durumu fark edip medyumlara durumdan kurtulabilmek için de başvurabilirler. Büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra etkiler kısa süre içinde yok olmaya başlayacaktır. Kişilerin birbirine olan bağlılığı yerini ayrılığa bırakacaktır.

Bağlama Büyüsü Etkilerinde Medyumun Önemi

Bağlama büyüsü yaptırmak için başvurabileceğiniz kişilerin işinde uzman olan medyumlar olacağından bahsetmiştik. Günümüzde medyumların sayısı oldukça fazladır. Fakat işinde uzman, olağanüstü yetenekli ve ilim sahibi medyumların sayısı o kadar da fazla değildir. İşinde başarılı olan medyumları yaptığı her işlem sizi istediğiniz hayata kavuşturmaya yarayacaktır. Bu yüzden medyum seçimi yaparken dikkatli olmalısınız ki hayal kırıklığına uğramayın.

Eğer bağlama büyüsü etkileri konusunu detaylıca öğrendikten sonra büyü yaptırma işlemini yaptırmaya karar verdiyseniz ve medyum arayışına girdiyseniz artık aramayı bırakabilirsiniz. Çünkü bahsedilen özelliklere sahip yani ihtiyacınız olan medyumu artık keşfetmiş bulunuyorsanız. Sevdiğinize kavuşmak için veya evliliğinizi kurtarmak için bu zamana kadar fazlasıyla vakit kaybettiğinizi düşünüyorsanız bir telefon kadar yakınınızda olan medyuma bir an önce ulaşmalısınız. Hayatınızı güzelleştirmek bu denli kolayken fırsatı değerlendirmenizde fayda var diyebiliriz.