Soğutma Büyüsü Yaptırma Nedenleri

/ 20 Ocak 2023 / 1.591 / yorumsuz
Soğutma Büyüsü Yaptırma Nedenleri

Soğutma Büyüsü Yaptırma Nedenleri

Soğutma büyüsü yaptırma nedenleri, evli çiftleri veya gönül ilişkisi bulunan sevgilileri birbirinden soğutarak ayırmaktır. Çoğunlukla aileler evlatlarının uygun olmayan biriyle birlikte olduğunu düşünerek soğutma büyüsü yaptırmaktadırlar. Ancak yuva yıkmak vebal altına girmektir. Maalesef bazı anne ve babalar gelinlerini veya damatlarını kendi çocuklarından ayırmak için bu büyüyü tercih etmektedir.

Ailelerin dışında kıskançlık nedeniyle sevgililer eski sevgilisi için veya eşler eski eşlerinin başka birine ilgi duymaması için soğutma büyüsü yaptırabilmektedir. Bu tip büyülere karşı tedbirli olmak gerekir.

Soğutma büyüsü ve nazara karşı en fazla tedbirli olması gereken dönem, ilişkinin başladığı ilk zamanlardır. Her ilişki her evlilik ilk yıl çeşitli tehlike ve tehditler içerisindedir. Bu tehditler kendi öz ailelerinden veya eski sevgililerinden gelebilir. Kararlılıkla sevdiğiniz kişiyle yola devam etmek için 3. şahıslara asla inanmamak ve ilişkiniz hakkında yorum yaptırmamak gerekir.

 

Soğutma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Soğutma büyüsü kara büyü sınıfına giren bir büyü çeşididir. Ak büyü yaptırmak hem kendine hem çevreye fayda sağlarken kara Büyü yaptırmak kendine de çevreye de yaptıran kişiye de zarar sağlamaktadır. Medyumların yaptırmayı tavsiye ettiği büyüler faydalı büyüler olan ak büyülerdir.

Soğutma büyüsü yaptırma nedenleri, çekememezlik kıskançlık ve kötü niyettir. Bazı kişiler kendisinin dışında mutlu olan kişileri kıskanırlar ve onların da mutsuz olmasını istedikleri için bu tipi yollara başvururlar.

Yapıldığını fark ettiğiniz zaman bu büyünün uzman kişi tarafından imha edilmesi gerekir. Evinizde bir muska veya büyü bulursanız bunun çöpe atılması sonucu değiştirmez. Büyünün tersine çevrilmesi için çeşitleri ritüeller eşliğinde yok edilmesi gerekir. Ancak bu şekilde etkisiz hale getirilir.

 

Soğutma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır- Soğutma Büyüsü Belirtileri

Evde sebepsiz yere gerginlikler, durduk yere çıkan çatışmalar veya ufak tefek nedenlerden büyüyen kavgalar varsa soğutma büyüsü yapılmış olabileceğini gösterir. Bunun dışında yorgunluk halsizlik bitkinlik veya durduk yere baş dönmesi ve baş ağrıları yaşanabilir. Tüm faktörler soğutma büyüsü belirtileridir ve soğutma büyüsü yapıldığının göstergesi olarak şüphelenebilir.

Soğutma büyüsü yaptırma nedenleri arasında en temel faktör birbirini seven ve gönül ilişkisi içinde bulunan iki kişi birbirinden soğutmak birbirlerine düşman etmek ve ayırmaktır.