Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

/ 21 Mart 2022 / 4.209 / yorumsuz
Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusunda merak edilenler olabilir. Yeryüzünde asırlardan beri yapılan birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunların arasında aşk büyüsü ilk sırada yer alsa da iyi ve kötü amaçlarla yapılan ayırma büyüsü de bulunmaktadır. Bu büyünün neden iyi ve neden kötü amaçlar için yapıldığı konusunda sizlere bazı bilgiler sunacağız. Özellikle ayırma büyüsü nedir ondan bahsetmek gerekir. Ayırma büyüsü, kişilerin birinden ya da bir nesneden ayrı kalmasını hatta ondan tiksinmesini sağlayacak bir büyü çeşididir. Sadece alanında uzmanlaşmış medyumlar tarafından yapılmalıdır. Yoksa istenmeyen birçok sonucun ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Büyülerin istenmeyen sonuçları kişilerin hayatını olumsuz yönde etkiler. Büyünün ters tepmesinden tutun da büyü yapılana ya da yaptırana büyük zararlar verebilir. Büyü, kişiye yapılan sihirdir. Kişilerin ruh hallerinde, düşüncelerinde ve idrak güçlerinde etki bırakır. Bu etki işinde uzman olmayan kişilerin yaptıkları büyülerde tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Kişinin sağlığı, psikolojisi ve ruhsal durumu büyünün olumsuz etkilerine maruz kalabilir. Büyüsel uygulamalar bazıları tarafından tercih edilir. Bazı kişiler büyülerden uzak durarak diğer manevi yöntemlerden faydalanmayı istemektedir. Bu kişiler vefk ya da dualardan faydalanabilir. Böylelikle dinimiz tarafından yasak kabul edilen büyülerden de uzak kalınmış olunur.

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?
Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır konusunda birçok merak edilenler bulunmaktadır. Profesyonel kişilerden yardım alanlar büyünün nasıl yapılması gerektiği konusunda gerekli bilgilendirmeyi alacaktır. Merak eden kişilerin internet üzerinden araştırma yaptığına da rastlanır. İnternette yazan büyülerin yapılışları konusundaki her bilgi doğru değildir. Büyü tarifi diye bir şey de söz konusu olamaz. Çünkü büyülerin yapılışı medyumun izlediği yol, kullandığı malzeme ve almış oldukları yardıma göre değişir. Kişiye özel olan bu uygulamanın nasıl yapıldığı konusu sadece medyumda gizlidir. Kişiler öncelikle niyetlerini ve isteklerini medyuma bildirmelidir. Kişi büyü yaptırma konusunda kesin tavır sergilemelidir. Eğer inanmıyorsa büyü yaptırmamalıdır.

Ayırma büyüsünü bozdurmak için de medyum seçimi önemlidir. Büyüler nasıl ki yapılıyorsa bozdurulması için de harekete geçilebilir. Kendinizde, yakınınızda ya da eşinizde ayırma büyüsü şüphesi taşıyorsanız medyuma bu durumunuzu bildirmeli ve bozulmasını talep etmelisiniz. Başkaları tarafından yapılan büyülerin bozulması zor ve meşakkatli bir durumdur. Eğer kendiniz birisine ayırma büyüsü yaptırdıysanız ve pişman olduysanız hemen büyüyü yaptırdığınız medyuma giderek bozulmasını talep edebilirsiniz. Bu yöntem daha kolay ve kesin sonuçları vermektedir. Ayırma büyüsüyle ilgili birçok bilgiyi size sunduktan sonra ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konumuza geri dönerek belirtilerini incelemeye başlayabiliriz.

Ayırma Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü, bazı geçerli ve geçersiz nedenlerle yapılmaktadır. Bunlardan da bahsedeceğiz. Öncesinde ayırma büyüsü etkileri nelerdir ve kişide nasıl belirtiler gösterir konusuna değinmemiz gerekmektedir.

  • Büyü yapılan çiftlerde kavga etme, birbirine tahammülsüzlük ve tartışmalar boy gösterir.
  • Birbirinden nefret etme ve yüzünü görmek istememe durumları oluşur.
  • Kişi partnerinden gittikçe uzaklaşır. Onun yanında değil başkalarının yanında vakit geçirmeye başlar.
  • Bütün bu soğukluklar çiftlerin ayrılmasına neden olur.

Eğer karşın cinsin hareketlerinde ve tavırlarında değişiklik, sizden uzaklaşma durumları söz konusu ise ayırma büyüsü size yapılmış olabilir. Aynı durum kendiniz için de geçerlidir. Kendinizde sevdiğiniz insana karşı soğuma ve onu görmek istememe durumları varsa büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Ayrılık düşüncesi aklınızdan geçiyor ve bu düşünceyi bir türlü kafanızdan çıkaramıyorsanız dışarıdan bazı insanlar size büyü yapmış olabilir. Özellikle sevdiğiniz kişi ile birlikte olmanızı istemeyen kötü niyetli kişilerin bu büyüye başvurdukları görülür. Büyü belirtilerini hissettiğinizde hemen bir medyuma gitmeli ve sorununuzu anlatmalısınız.

Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusunda bazı fikirleri kafasında oluşan kişiler ayırma büyüsü çeşitlerini de merak etmektedir. Bunların arasında sıklıkla uygulanan bir çeşit uzaktan yapılan ayırma büyüsü olmaktadır. İnsanlar yaşadığı birlikteliklerden hoşnut olmadığı zamanlarda ayırma büyüsüne başvurarak karşısındaki kişiyi kendinden ayırmak istemektedir. Mesela arkadaşlık seviyesinde olan ilişkinizi yukarılara taşımak ve o kişiyle evlenmek istemiyor olabilirsiniz. Fakat karşınızdaki kişi sizinle evlenme niyeti taşıyor olabilir. Eğer onu sevmediğinizi düşünüyor ve bir gelecek hayal etmiyorsanız onunla ayrılmanız gerekir. Bunu denediğiniz halde kişi sizden ayrılmadıysa ayırma büyüsü ile bu ilişkiyi sonlandırabilirsiniz. Bu durum için yapılacak olan ayırma büyüsü bazen şart olabilmektedir. Büyünün yapımında uzaktan ayırma büyüsü çeşidinden faydalanmanız mümkündür.

Bazı evliliklerde kişiler eşlerinden ayrılmak ve yeni bir hayat kurmak ister. Bunu eşine söylediğinde diğer eş buna yanaşmayabilir. Hatta bazı tehdit ve şantajlara da maruz kalabilir. Bu durumda olan kişiler eşlerinden ayrılmak için ayırma büyüsünü tercih edebilir. Ayrıca şiddet gören bir bayan eşinin kendisine uyguladığı şiddetten kurtulması için de ayırma büyüsünü yaptırmak isteyebilir. Bunlar kişilerin bu büyüyü yaptırmak istemelerinde geçerli sebepleri arasında bulunur. Kişinin mutluluğu ve yeni bir hayat kurması için birlikte olduğu kişiden kurtulması gerekir. Bunlar ayırma büyüsündeki masumane sebeplerdir. Kötü amaçlar için yapılanlar konusunda da sizlere bilgiler sunacağız. Büyü yaptırmak için müracaat edeceğiniz medyum farklı şehirde ise uzaktan ayırma büyüsü seçeneğini kullanarak büyü yaptırmanız mümkündür.

Ayırma Büyüsü Neden ve Niçin Yapılmalıdır?

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusuna değindikten sonra bu büyünün neden ve niçin yapıldığı konusunda bilgiler sunmak isteriz. Masumane olarak kişilerin neden bu büyüye başvurduklarından bahsettik. Sizi bırakmayan ve sizden kopmayan partnerinize yaptırabileceğinizi söyledik. Bunun haricinde ayırma büyüsü kötü niyetler için de yapılmaktadır. Özellikle birbirini seven iki kişinin ayrılması ve birbirinden kopması için dışarıdaki insanların müdahaleleri ile de ayırma büyüsü yapılır. Özellikle nişanlılık döneminde iki kişinin evlenmesini istemeyenler bu büyüye başvurmaktadır. Mesela bir erkek bir kızı sevmiştir ama aile kızı kendilerine uygun görmemiştir. Ailesine kızan genç, bazı soğukluklar olsa da sevdiği kızla nişanlanır. Onunla evlenmesini istemeyen aile büyükleri ayırma büyüsü ile onların arasını bozmak isteyebilir.

Farklı bir örneği de evli çiftler için verebiliriz. Mutlu birliktelikleri olan ve birbirini seven kişilerin, dışarıdan başka insanların müdahale etmesiyle mutlulukları bozulmaktadır. Özellikle onların mutluluğunu çekemeyenler, gelinini veya damadını sevmeyenler bu evlilik bitsin de isteyebilir. Oldukça kötü niyetler içeren bu durum için de ayırma büyülerine başvurulur. Bu olmaması gereken durumdur. Ama maalesef ki yaşanmaktadır. Bunun daha üzücü bir örneği daha bulunur. Mesela başkasının sevgilisinde ya da eşinde gözü olanlar ayırma büyüsü ile onları ayırmak ister. Onun sevdiğini elinden alarak kendine bağlamak ister. Bu kötünün de kötüsü bir durumdur. Kötü amaçlar için yapılacak ayırma büyülerine başvurulmamalıdır. Kişilerin aile saadetini ve mutluluğunu bozmaya hakkı yoktur. Bu gibi kötü niyetler taşıyanların yaptırdıkları büyüler de oldukça günahtır.

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar Kimlerdir?

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Kimler bu büyüyü yaptırır? Bu konuda bazı bilgiler sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Büyüler uzun yıllardan beri yapılan uygulamalardır. Kişiler içinde bulundukları sıkıntılı durumlarda büyü yaptırmayı tercih edebilir. Birçok konuda yapılan çeşit çeşit büyü vardır. Bazı toplumlar büyülerle iç içe olmuşlar bazı toplumlar ise büyüleri gizli bir şekilde uygulamışlardır. Bazı ülkelerde ve medeniyetlerde büyü yapan kişiler el üstünde tutulmuş bazılarında ise lanetlenmiştir. Her ne şekilde olursa olsun büyü uygulamaları günümüze kadar gelmiş ve hala yapılmaktadır. Büyü yaptırmanın sakıncalı bir durum olduğunu savunanlar büyüleri sadece sağlık, şifa ve doğal afetlere çözüm bulmak için yaptırır. Ama büyüde sakıncalı bir taraf olmadığını savunanlar her sıkıntılarında büyüye başvurmaktadır.

Ayırma büyüsü yaptıranlar evli ya da bekar kişilerdir. Kadın ya da erkek bu büyüyü yaptırmaktadır. Kişiler bazen kendi ilişkileri için bazen de karşısındaki kişilerin kötülüğü için ayırma büyüsüne müracaat eder. Kendi hayatındaki sorunları aşamayanlar ve evliliğini bitirmek isteyenler ayırma büyüsü tercihinde bulunabilir. Çünkü onlar için başka bir çözüm yolu kalmamıştır. Sevgili olanlar da ilişkilerini sürdüremiyorsa ancak karşıdaki kişi ondan kopmuyorsa, ayırma büyüsü bir çıkış yolu olabilir. Kişi kendini rahat hissetmesi için bu büyüye başvurabilir. Bunların haricinde art niyetle yapılacak ayırma büyülerine sıcak bakılmaz. Çünkü aile birliğini bozmak ve seven kişileri ayırmak doğru bir hareket değildir. Kişilerin bundan uzak durması gerekir. Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusu haset kişilerin yaptıracağı büyülerde önem taşımaktadır.

Ayırma Büyüsü Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar büyü yaptırmak istediğinde bu konuyu basit bir uygulama olarak görmemesi gerekir. Her büyüde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Büyüler oldukça tehlikeli ve riskli uygulamalardır. Yapılacak olan hatalar birçok olumsuzluğun yaşanmasına neden olabilir. Kişinin kendi yöntemleri ve kulaktan dolma bilgileriyle büyü yapmak istemesi oldukça yanlıştır. Çünkü büyüler evde yapılabilen amatör uygulamalar değildir. Kişiler öncelikle büyü yaptırmak isteyip istemediği konusunda kesin karara varmalıdır. Eğer ayırma büyüsü dahil herhangi bir büyü yaptırma kararına varıldı ise bu konuda uzmanlaşmış medyum aranmalı ve bulunmalıdır. Onun sizi yönlendirmesi ve yardımı ile büyü yapılmalıdır.

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusunda uzman kişi sizlere yardımcı olacaktır. Büyüde farklı materyaller kullanılacaktır. Bunların içinde sıklıkla kullanılan materyal kişinin resmidir. Ayırma büyüsü yapılacak olan kişilerin resimleri bazen yeterli olabilir. Bu resim üzerine yazılacak olan yazılar, şekiller ve okunacak dualar büyünün tutmasında yeterli olabilir. Tabi ki medyumun dünyevi olmayan varlıklardan yardım alması da önemli bir konudur. Bütün bu konulara dikkat edilmeli ve medyumun tecrübesine güvenilmelidir. Daha önce birçok kez ayırma büyüsü yapmış olan kişi belli bir tecrübe de kazanmıştır. Kişilerin yapması gereken niyetlerini açık olarak bildirmek ve büyüye olan inancı kaybetmemektir. Sonrasında medyuma güvenilerek büyünün tutması beklenir.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma büyüsü yapan medyumlar, öncelikle kişinin niyetlerini tam olarak anlamaktadır. Büyünün kim ve ne için yapılacağı konusuna hakim olduktan sonra gerekli malzemeleri temin etmektedir. Kişilerin medyuma sunması gereken malzeme varsa onlar da temin edilir ve büyünün yapımına geçilir. Büyülerde bazı duaların okunması da gerekir. Bunlar medyum tarafından okunacaktır. Kişilerin okuması gerekenler varsa bildirilir. Büyü yapıldıktan birkaç hafta sonra belirtiler görülür. Kişiler kendi hayatlarını düzene koyabilmek için ayırma büyüsüne başvurabilir. Ama şunu tekrar hatırlatmakta büyük fayda vardır ki; başkalarının mutluluğunu ve huzurunu bozacak büyülerden uzak durulması gerekmektedir.

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusunda sizlere birçok bilgi sunulmuştur. Büyü yaptıracak olan kişiler bu kararında emin olduktan sonra işinde uzman medyumu bulmalıdır. Ondan yardım alarak büyüsel uygulamalara kalkışmalıdır. Büyü inancı olmayanlar vefk ve dua yazılması konusunda medyum yardımı alarak sorunlarını gidermeye çalışmalıdır.