İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Güvenilir Medyumlar

/ 21 Mart 2022 / 758 / yorumsuz
İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Güvenilir Medyumlar

İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Güvenilir Medyumlar

İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar konusunda araştırma yapanlar bulunmaktadır. Bağlama büyüleri birçok konuda sıklıkla uygulanan bir büyü çeşidi olmaktadır. Bir kişiye ya da bir nesneye bağlanılması gereken durumlarda yapılır. Bazen kişi sevgilisine, bazen eşine bazen de bir yakınına bu büyüyü yaptırabilir. İyi niyetle yapılan bağlama büyülerindeki amaç kişilerin birbirine bağlı kalarak mutlu bir şekilde yaşamasıdır. İkili ilişkilerde sadakat oldukça önemlidir. Çiftlerin birbirine sadık kalması ilişkinin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bu amaçla yola çıkılarak kişi sevdiği insanın sadece kendisine ait olmasını sağlayabilir. Bunun için de bağlama büyüsünde uzman medyum bulmak önemlidir. Ancak işinde başarı sağlamış olan medyum tam ve istenilen sonuçları verebilir.

Bağlama büyüsü bazen iyi bazen de kötü amaçlar için yapılan bir büyüdür. İnsanlar kendi mutluluklarının daim olmasını isterken başkasını seven birisini de kendilerine bağlamak isteyebilir. Bu durum kötü amaçlar için yapılan bağlama büyüsüne örnektir. Farklı bir örnek de kişinin, başkasının nasibini ve kısmetini bağlamak istemesi olarak verilebilir. Başkasının başarısını çekemeyenler ya da onların ticarette yüksek yerlere gelmesini istemeyenler nasiplerini kapatarak kötü emellerine ulaşmak isteyebilir. O yüzden bağlama büyülerinde kişinin ne istediği önemlidir. Kötü amaçlar için yapılacak olan büyülerden uzak durmak ve başkalarına zarar vermek amacını gütmek oldukça yanlıştır. İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar öncelikle kişinin niyetini anlamakta sonra büyüyü icra etmektedir. Amaç kötü ise büyü yapmama inisiyatifini de kullanmaktadırlar.

İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

İsviçre’de bağlama büyüsü yapan çok medyum bulunur. Büyü ve medyumluk mesleği evrenseldir. Sadece bir ülkeye mahsus bir özellik değildir. Yüzyıllardan beri uygulanan birçok büyü farklı ülkelerce ve farklı dinlerce yapılır. İnsanlar birçok sorununa büyü yaptırarak çözüm aramaktadırlar. Büyülere olan inanış yıllardan beri devam etmektedir. Bazı kişiler büyülerin gücünden faydalanırken bazıları ise uzak kalmayı tercih etmektedir. Neticede büyünün haram ve sakıncalı uygulamalar olduğu bilinir. Kişiler büyüye inanıp inanmama, yaptırıp yaptırmama konusunda özgürdür. İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar bu inanıştan yola çıkarak büyüsel uygulamalardan faydalanmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır.

İsviçre’de yaşayan ama Türkiye’deki medyumlardan yardım alan kişiler de bulunur. Bunlar internetin kendilerine sunmuş olduğu fırsatlardan faydalanarak medyum yardımı almaktadır. Görüntülü konuşma ve sıkıntılarını anlatma gibi durumlardan faydalananlar sorunlarına çözüm bulabilmektedir. Kişiler her nerede yaşıyor olursa olsun kilometrelerce uzakta bulunan medyumlardan yardım alabilmektedir. Uzaktan yapılan büyü ya da diğer uygulamalarla kişilere faydalı olabilmektedirler. Bağlama büyüsü konusunda da uzaktan yardım almak mümkündür. Bunun için kendinize uzman bir medyum bulmalı ve sıkıntınızı anlatmalısınız. Bağlama büyüsü yaptıracağınız kişiyle ilgili bilgileri vermelisiniz. Sonrasında medyumun sizi yönlendirmesiyle hareket edebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yapılır?

İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar birçok kişiye bu büyüyü yapmaktadır. Bu uygulama iki kişiyi birbirine bağlamak için değil aynı zamanda insanları bir ortama ya da bir nesneye bağlamak için yapılır. Evli kişiler ya da sevgili olanlar bu büyülerden faydalanmaktadır. Bağlama büyüleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Kişi öncelikle hangi çeşidin yapılmasını istediğine karar vermelidir. Bağlama büyülerinin birçok aşamaları ve uyulması gereken kuralları vardır. Kişiler bunları bilemeyeceği için profesyonel olanlardan yardım almalıdır. Büyülerden etkili ve güzel tesir alınması için hem büyüye olan inanç yüksek olmalı hem de işinde uzman medyuma başvurulmalıdır. Böyle olunca iki kişinin birbirine bağlanması ya da bir ortama bağlı olunması sağlanacaktır.

Bağlama büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Bu çeşitler arasında kişinin hangisini yaptırmak istediği varılacak sonuç bakımından önemlidir. Bağlama büyüleri evli ya da bekar kişilerin seçenekleri arasında yer alır. Büyünün yanı sıra bağlama muskaları ve bağlama vefkleri de bulunur. Hatta bağlama celbi ile de kişi amacına ulaşabilir. Hangi uygulamadan faydalanılmak istenildiği medyuma bildirilmelidir. Medyumun o uygulama dalında profesyonel olup olmadığı da araştırılmalıdır. Mesela bir medyum bağlama büyüsünde uzman olurken başkası bağlama vefkinde daha çok uzmanlaşmış olabilir. Bağlama konusunda yapılan uygulamalar dünyanın neresinde olursanız olun değişmez. Sadece medyumun çalışma şekli ve uygulamada izlediği yol değişmektedir.

İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Güvenilir Medyumlar
İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Güvenilir Medyumlar

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar bağlama büyüsünün birçok çeşidini yapmaktadır. Amaç iki kişinin birbirine bağlanmasını sağlamaksa bu durumda sevgiliye yapılan bağlama büyüsü ya da eşe yapılan bağlama büyüsü devreye girmektedir. Bu büyülerde amaç bellidir. Sadece iki kişinin birbirine sadık olması istenir. Eşler birbirine bağlama büyüsünü yaptırabileceği gibi dışarıdan olan kişiler de sevdikleri için yaptırabilir. Anne babalar evli olan çocuklarının birbirine bağlanması için, ayrılmak üzere olan kişilerin yuvalarının dağılmaması için yapılabilir. Diğer bağlama büyüsü çeşitleri de şunlardır:

 

 • Eve bağlama büyüsü
 • Ağız bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • İş bağlama büyüsü
 • En hızlı tutan bağlama büyüsü
 • Kesin sonuç veren bağlama büyüleri
 • Nohutla yapılan bağlama büyüsü
 • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinin Amaçları Nelerdir?

İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar tarafından farklı amaçlarla yapılan bağlama büyülerinden bahsettik. Sevgiliyi ya da eşi bağlama büyüsündeki amaç iki kişinin birbirine bağlı kalması ve birlikte mutlu bir hayat sürmesidir. Evden dışarıda çok vakit geçirenler için eve bağlama büyüsü yapılır. Böylelikle kişinin evde kalması sağlanır. Sizin hakkınızda kötü konuşan kişiler için ağız bağlama büyüsü yapılır. Böylelikle onların kötü konuşmaları da engellenmiş olunur. Başka kadınlara bakan erkekler için göz bağlama büyüsü yapılmaktadır. Böylece erke sadece sevdiği kadına bakacaktır. Yine başka kadınlarla cinsellik yaşadığından şüphe duyulan kişiler için erkeklik bağlama büyüsü yapılmaktadır. Erkek bu durumda sadece eşiyle cinsellik yaşayacaktır.

İş bağlama büyüsü genellikle kötü amaçlar için yapılır. Başkasının işindeki başarıları çekemeyenler onların nasiplerini kapatmak istemektedir. Bağlama büyülerinde iyi amaçlı olanları yaptırmak isterken kötü amaçlı olanlardan uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Başkalarının nasibini bağlamak ya da sevdiğini kendinize bağlamak gibi kötü enerjiler veren büyülerden kaçınmak gerekir. Büyülerin sakıncalı uygulamalar olduğundan bahsetmiştik. Kötü büyülere başvurarak büyük günahlar içerisine girmemelisiniz.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü etkileri, yapılan kişiye göre farklılık gösterebilir. Büyünün türü ve çeşidi farklı etkilerin yaşanmasına neden olabilmektedir. Medyumun başarısı etkilerin yaşanmasında farklılık ortaya çıkarabilir. Büyünün tam olarak sonuçlanması ve etkisini göstermesi için belirli bir süre sabırla beklenmelidir. Kişide ortaya çıkan etkiler genellikle şöyledir:

 • Büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı farklı duygular besler. Beyin olarak hep onun yanında olması gerektiğini düşünür.
 • Bağlama büyüsü etkisi altında olan kişiler sadece bir kişiye ya da bir nesneye odaklanır.
 • Büyü yapılan kişi sizin üzerinize fazla düşer. Yanınızdan ayrılmaz.
 • Başkalarının yanında mutlu olmaz sadece büyü yaptıran kişinin yanında olmak ister.
 • Hayat sadece büyü yaptıran kişiye yönelir başka bir şey düşünemez.

Yukarıda yer alan etkiler yaklaşık olarak aynıdır. Bazılarında bu etkiler en üst seviyede bazılarında daha azdır. Mesela kişiye yapılan eve bağlama büyüsünde, büyü yapılan kişi hep evde durmak ister. Çünkü mutluluğu ve huzuru sadece evinde bulmaktadır. Dışarıda kendisinin mutsuz olduğunu düşünür. Bekar kişilere bağlama büyüsü yapılırsa onlar bir an önce evlenerek birlikte olmayı hayal ederler. Birbirinden ayrı kalmak onlara mutsuzluk verecektir.

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

İsviçre bağlama büyüsü yapan güvenilir medyumlar yaptıkları büyülerde dua da okumaktadır. Güvenilir medyum demek öncelikle kişiye güven duygusunu vermesi anlamını taşımaktadır. Kişinin medyumuna güvenerek sıkıntısını tam olarak anlatması ve medyumun da kişilerin özel durumlarını gizli tutması gerekir.  Güvenilir medyum olmak bunları gerektirmektedir. Bağlama büyüsü duaları her büyüde okunur. Örnek sunmak gerekirse;

“Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab kiramen katibine ya’lemune ma yafalun Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.”

Yâ men lâ yuhlifül mîâd* Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst* Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym.Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk*yâ men tü’til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr.

İnneke alâ külli şey’in kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.”

Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiy’ad düâ’*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiy’uyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mu’tiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve ni’mel vekîl.

“Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel ku’ânil aziym.Yâ men lâ yahfâ aleyhi şey’ün fil ardi ve lâ fis semâ*Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym.Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh.

Vecedtüha ve kavmehâ yescüdûne li’ş-şemsi min-dûnillâhi ve zeyyene lehümü’ş-şeytânü a’mâlehüm fesaddehüm ani’s-sebîli fehum lâ yehtedûn.

İnnemâ yü’minü bi-âyâtina’l-lezîne izâ zükkirû bihâ harrû sücceden ve sebbihû bi-hamdi rabbihim vehüm lâyestekbirûn.

Kale lekad zalemeke bi-sü’ali na’cetike ilâ ni’âcih, ve inne kesiran mine’l-huletâ’i leyebğî ba’duhum alâ ba’dın illa’llezine âmenû ve amilu’s-sâlihâti ve kalîlün mâ-hüm ve zanne dâvûdü ennemâ fetennâhü fe’s-tağfere rabbehû ve hara râki’an ve enâb.

Ve min âyâtihî’l-leylü ve’n-nehâru ve’ş-şemsü ve’l-kameru lâ tescüdû li’ş-şemsi velâ li’l-kameri ve’s-cüdû lillâhillezî halekahünne in-küntüm iyyâhu ta’budûn. Ve entüm sâmidûne fe’s-cudû lillâhi ve’büdû.

Kul âminû bihî ev lâ tu’minû, innellezîne ûtü’l-ilme min kablihî izâ tütlâ aleyhim yahirrûne li’l-ezkâni süccedâ.

Ülâikellezîne en’amallâhü aleyhim mine’n- nebiyyîne min-zürriyyeti âdeme ve mimmen hamelnâ me’a nûhin ve min-zürriyyeti ibrâhîme ve isrâîle ve mimmen hedeynâ ve’ctebeynâ izâ tütlâ aleyhim âyâtü’r-rahmâni harrû sücceden ve bükiyyâ.

Elem tera ennallâhe yescüdü lehû men-fis’semâvâti ve men fi’l-ardi ve’ş-şemsü ve’l-kameru ve’n-nücûmü ve’l-cibâlü ve’ş-şeceru ve’d-devâbbü ve kesîrun mine’n-nâsi ve kesîrun hakka aleyhi’l-azâbu ve men yühinillahü femâ lehû min-mükrim, innellâhe yef’alü mâ-yeşâ’u.