Aşkın Büyüsü Sizi Ele mi Geçirdi?

/ 2 Nisan 2021 / 464 / yorumsuz
Aşkın Büyüsü Sizi Ele mi Geçirdi?

Aşkın büyüsü sizi ele mi geçirdi? Yoksa o büyüye karşı koymak mı istiyorsunuz? İnsanlar hayatlarında karşılaştıkları aşk duygusuna oldukça önem verirler. Çünkü hep aranan, zor bulunan ve bulunca da kaybetmek istenmeyen duygular arasında aşk yer almaktadır. İnsanların hayatında kaç defa bu duyguyu tattıkları da belli olmamaktadır. Kimi insanlar sıklıkla aşık olurken bazıları aşk nedir bilmez. Bu his adaletli olarak kişilere dağıtılmamaktadır.

Bazı insanlar elindeki aşkın kıymetini bilmez bazıları da kıymet bilecek bir aşkı ömür boyu ararlar. Hayat bu gibi karışıklıklar içindeyken sizdeki ruh hali nasıldır bilinmez. İşte insanoğlu bazen ona verilmiş olan nimetin farkında değildir. Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Cevabınız hayırsa yazımızı sonuna kadar dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Evetse yine dikkatle okuyunuz. Çünkü bu büyüden emin misiniz? Bunu fark etmeniz oldukça önemlidir. Hayatınızda sizin için değerli olan insana yeteri değeri ve kıymeti veriyor musunuz? Bu konuda sizlere bir hikayeden bahsedelim…

Aşkın Büyüsü İçinde Bir Hikaye

Adamın birinin sevgilisi varmış. Güzel mi güzel, sevecen mi sevecenmiş. Onun yanında kendini çok mutlu hissediyormuş. Adeta bulutların üzerindeymiş. Gel zaman git zaman adam bu duyguların kendisi için yetersiz olduğunu düşünmüş. Aklı kaymış şeytana uymuş ve kendine farklı bir aşk aramaya başlamış. Farklı aşkın, içini daha da heyecanlandıracağını düşünmüş. Neticede birini bulmuş fazla güzel sayılmazmış. Ama gönül bu o anda adama çok güzel gibi gelmiş. Uzun zamandır sevdiği aşık olduğu kadını diğer kadınla aldatmış.

Bir süre ikisini de idare etmiş. Ama neticede gerçek bir gün ortaya çıkmış. İlk sevgili adamı terk etmiş gitmiş. Farklı duygular hissettiği kadının da değişik ve hoşlanmadığı huyları ortaya çıkmış. Adam ondan soğumuş. İlk aşkını arar olmuş. Ama nerde giden gitmiş. Adam elindeki sevginin kıymetini bilmeyince onu tamamen kaybetmiş. Pişman olmuş ama ne fayda. Sevdiği kadın onu affetmemiş. O da hayatta yapayalnız kalmış. Yıllarca aşık olduğu kadın gibi birini aramış ama bulamamış. Yalnızlık içinde pişmanlıkları ile baş başa kalarak bir ömür geçirmiş.

Aşkın Büyüsünde Büyülenmek Lazım

Gerçek anlamı ile aşkı yakalayanlar onun büyüsünden korkmamaları gerekir. Aşkta korkulara ve cesaretsizliklere yer yoktur. Aşkı yaşadığınız sürece onun sizde oluşturacağı sıkıntılara ve üzüntülere göğüs germelisiniz. Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Ele geçirdiğini az da olsa anladığınızda ona sıkıca sarılmalı ve aşkınız için mücadele etmelisiniz. Bazı aşklar kara sevda şeklindedir. Kavuşmanız imkansız gibi görünen bir sevda. Ama sonucu görüyor olsanız da yine de bu aşkı yaşamak istersiniz. Belki farklı bir sonuçla karşılaşmak ihtimalinizi değerlendirmek niyetinde olabilirsiniz.

Karşılıksız aşk içinde olanlar tek taraflı olarak aşkın büyüsü içinde kalabilirler. Bu büyüden karşı tarafın haberi bile olmaz. Böyle durumlarda hayaller ön plandadır. Sevdiğiniz insanla ilgili güzel hayaller kurulur. Bunlar size mutluluk da verir. Kendinizi fark ettirmeye çalışırsınız. Onun sizi fark etmesiyle dünyalar sizin olabilir ama bunun için sabırlı olmanız mücadele etmeniz de gerekecektir. İşte aşkın büyüsünde büyülenmek lazım ama bu büyüyü sadece siz kafanızda oluşturuyorsunuz keşke karşılığı olsa…

Aşkın Büyüsü Sizi Ele mi Geçirdi?
Aşkın Büyüsü Sizi Ele mi Geçirdi?

Aşkın Büyüsü ile Yaşanan Sevgililik

Sevgili olan kişiler tek taraflı aşk yaşayanlara göre oldukça şanslıdırlar. Burada duygular karşılıklıdır. Kurulan hayalleri iki taraf da kurmaktadır. Hayallerin gerçekleşeceği an beklenir. İki sevgili birlikte aşkı doyasıya yaşarlar. Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Sorusunun cevabını ancak onlar verebilirler. Çünkü bu büyü içerisinde vakit geçirmektedirler. Ta ki aralarında küslük ya da dargınlık olana kadar. Birbiriyle bazı nedenlerden dolayı tartışan ve küsen sevgililer, bir müddet ayrı kalmalı ve birbirinin değerini anlamalılardır. Aşkın büyüsü onları kuşatmaya devam ediyorsa zaten birbirlerine döneceklerdir.

Eğer bu büyü yok olduysa yani büyü bozulduysa o zaman ne yapsanız nafiledir. Bu konuda kimse bir şey yapamaz. Ancak onlar aşklarına önem verirlerse tekrar o büyülü günlerine kavuşabilirler. Aşk da affetmek önemli midir? Affeden taraf kim olmalıdır? Bir tartışma sonucunda iki taraf da kendini haklı görüyorsa suçun sahibi yok demektir. O zaman affetmek gibi bir durum da yok demektir. O yüzden hata ben de olabilir mi? Sorusunu kendinize sormanız gerekir. İki taraf da bu soruyu kendine sorarsa hatalı olan taraf bulunabilir. Yine bulunmuyorsa ortak noktada buluşabilir ve aşkınızın büyüsüne devam edebilirsiniz.

Aşkın Büyüsü ile Yaşanan Evlilikler

Evlilikler oldukça kutsal bir olay olarak bilinmektedir. İki kişinin birbirini sevmesi sonucunda bir yuva kurulacaktır. Bu yuvada saygı, sevgi, sadakat ve güven oldukça önemlidir. Aşkın büyüsü ile yaşanan evlilikler bu büyüyü bozan birisi olmadığı taktirde uzun ömürlüdür. Kadın ve erkek birbirine aşık olmuştur ve adete büyülenmişlerdir. Bu büyüyü kimsenin bozmaya gücü yetemez. Ama neticede kötü niyetli kişiler de çok vardır. Onları çekemeyen, mutlu olmasını istemeyen ya da kıskanan kişiler aşıklara gerçek anlamda kara büyü yaptırabilirler. Art niyetli kişilerin uyguladığı yöntemlerden birisi ayırma ya da soğutma büyüsü yaptırmaktır.

Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Tam da bu anda çevreden size gelecek nazar değmesi, kötü bakışlar ya da büyülerden korunmak gerekir. Evinizde bulunduracağınız bazı nesnelerle evinizi kötülüklerden koruyabilirsiniz. Edeceğiniz dualar evinizi ve evliliğinizi kem gözlerden koruyacaktır. Kötülüklerden korunmak için birçok sure ve dua bulunmaktadır. Evinizdeki muhabbet azalmasın ve aranızdaki aşk çoğalsın diye bu dualar oldukça önemlidir. Aşk ile kurduğunuz yuvanızın başkaları tarafından yıkılmasına engel olmalısınız.

Eşlerin birbirine karşı olan hareketleri de evlilikte oldukça önemlidir. Birbirine saygılı olan eşler arasında aşkın büyüsü bozulmaz. Hatta gün geçtikçe daha da sağlam temeller üzerine kurulur. Yıllar geçse bile arkanıza dönüp baktığınızda eski aşkınızın büyüsünü hala hissettiğinizi göreceksiniz. Peki, eşlerin arasındaki büyü bozulmaması için kişilerin üzerine düşen görevler nelerdir?

 

 

Aşkın Büyüsünün Bozulmaması İçin Eşlerin Üzerine Düşen Görevler

Aşkın büyüsü evli çiftleri sarıp sarmaladığı zaman onu kaybetmemek için oldukça fazla gayret göstermeleri gerekecektir. Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Ele geçirdiyse bu durumu muhafaza etmek için kadın ve erkeğe düşen görevler vardır. Onları yerine getirdiğinizde bu büyünün yıllarca süreceğinden emin olabilirsiniz. Nedir bunlar birlikte inceleyelim…

 • Saygı: Birbirine saygılı olan eşlerin evlilikleri oldukça uzun sürer. Saygı beraberinde diğer duyguları da getirecektir. Eşinizle ilişkinizi saygı çerçevesinde sürdürmelisiniz. İşte o zaman aşkın büyüsü sizi tamamen çevreleyecektir.
 • Sevgi: Eşini sevmek ve sadece onunla bir hayatı düşünmek, içinizin coşmasına ve heyecanınızın artmasına neden olur. Onu hayatınızın içindeki en önemli varlık olarak görmeli ve sevmelisiniz.
 • Aşk: Aşk duygusu saygı ve sevgi ile kendiliğinden oluşan bir olgudur. Aşık olduğunuz kişiyi seviyorsunuz demektir. Ona olan saygınızdan dolayı da bunları hissediyorsunuz anlamını taşımaktadır.
 • Sadakat: Aşkın büyüsü içinde olanlar sadakat duygusuna oldukça önem verirler. Onları saran bu büyüye sahip çıkmak için sadece sevdiği insanla birlikte olmayı düşünürler. Başka karşı cinsin ona haram olduğunu bilirler.
 • Nezaket ve kibarlık: Sevdiğiniz kişiye oldukça nezaketli yaklaşmalısınız. Ona karşı kibar davranışlarda bulunmanız, nezaket çerçevesinde yaklaşımlar sergilemeniz neticesinde aşkın büyüsünü hiç kaybetmezsiniz.
 • Anlayış ve hoşgörü: Eşinize ne kadar anlayışlı olur ve fikirlerine değer verirseniz en nadide çiçek siz olursunuz. Onun gözünde oldukça önemli bir yere de sahip olursunuz. Bu durum aşkın büyüsü içinde bir ömür sürmenizi sağlayacaktır.
 • Yalan söylememek: Yalan kişileri birbirinden soğutan bir durumdur. Yalan söylediğiniz ortaya çıktığında karşınızdaki kişinin gözünden de düşmüş olursunuz. Bu durum aşkın büyüsünü azaltır ve zamanla da yok olmasını sağlar.
 • Güven: Eşlerin birbirine güvenmeleri oldukça önemlidir. Birbirinden şüphelenen ya da emin olmayan eşlerin arasında tam bir iletişim kurulamaz. Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Arada bir güvensizlik duygusu söz konusu olduysa bu büyüyü yakalamak oldukça zordur.

Aşkın Büyüsü ile Korunan Evler

Evlilik hayatınızı koruyan bazı unsurlar vardır. Bunlar eşlerin birbirine karşı güzel davranışları olmakla birlikte edilen dualardır. Sizin ya da çevrenizin edeceği dualar, evinizin mutlu bir yuva olmasını sağlayacaktır. Aşkın büyüsünün evinizi koruduğunu da unutmamanız gerekmektedir. Sizler o evde sevdiğiniz kişinin yanında olduğunuz sürece büyülü bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu büyünün devam etmesi ya da tükenip bitmesi eşlerin hareketleri ile yakından ilgilidir.

Aşkın büyüsüne kapılıp gidenler bu büyüden oldukça fazla etkilenirler. Aradığınızda az bulunan, bulunduğunda da kaybetmek istenilmeyen bu duygunun kişileri sarması oldukça değerlidir. Bu değeri birbirinize karşı olan hareketlerle çoğaltabilirsiniz. İyi ve güzel hareketler beraberinde sevgiyi ve aşkı çoğaltacaktır. Kötü ve nezaketsiz hareketler aşkın büyüsünün uçup gitmesine neden olacaktır.

Aşkın Büyüsünün Sizi Ele Geçirmesini İster Misiniz?

Gerçek anlamda sevenler ve sevilenler oldukça şanslı kişiler olarak nitelendirilmektedir. Onlardaki bu durum birçok kişinin arzuladığı bir haldir. Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Bunu gerçekten ister misiniz? O zaman hislerinizin karşılıklı olduğu bir sevgili bulmanız gerekir. Tek taraflı değil iki taraflı bu hislerin oluşması önemlidir. Sizler birine aşık olduğunuzda onun da size aşık olmasını istersiniz. Böyle olması için ne yapmalısınız?

 • Onun gözüne girmek ve kendinizi fark ettirmek için çaba göstermeniz gerekecektir.
 • Ona iyi davranmak ve ilginiz olduğunu düşünmesini sağlamalısınız.
 • Kalabalık bir toplumda sadece ilgi duyduğunuz kişi ile sohbet etmelisiniz. Onun yanına oturmalı onun sohbetlerine katılmalı ve kendiniz hoş göstermelisiniz.
 • Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi açıkça ona söylemelisiniz. Yani ona karşı hislerinizde açık olmalısınız.
 • Onun size aşık olması için aşk duaları okuyabilirsiniz. Dualar kişileri birbirine yaklaştırır.
 • Kendinize aşık etmek için aşk büyüsü yaptırmak farklı bir seçenek olabilir.

İşte Aşkın Büyüsü İçindesiniz!

Karşı tarafın sizi fark etmesiyle aşkın büyüsü içine girmiş olursunuz. Artık bu büyüyü yaşamak ve tadını çıkarmak size de nasip olmuş demektir. O zaman elinizdekinin kıymetini bilmek ve ona iyice sarılmak gerekir. Güzel bir gelecek ve mutlu bir yuva sizi bekliyor olabilir. Sevmek ve sevilmek duygusunu doyasıya yaşamalısınız. Artık yapılacaklar bu büyünün etkisiyle ortaya çıkacaktır.

Aşkın büyüsü sizi ele geçirdi mi? Görünen o ki ele geçirdi. Siz de büyülenenler kervanına katıldınız. Yaşayıp görün ve hayatınızdaki değişiklikleri fark edin. Hissettiğiniz bütün duyguların tadını çıkarın. Artık hayatta tek başınıza değilsiniz. Sizi seven ve siz olmadan bu hayatı düşünmeyen bir partneriniz var. Bu duygular kaç kişiye nasip oldu diye düşünmeniz de büyük fayda var. Bunları size yaşatan Allah’a şükretmeli, elinizde sahip olduğunuz nimete de sahip çıkmalısınız.