Aşk Celbi Nedir?

/ 8 Nisan 2021 / 7.667 / yorumsuz
Aşk Celbi Nedir?

Aşk Celbi Nedir? Neden Yapılır?Bu yazımızda ondan bahsedeceğiz. Birçok kişi yaşadığı karşılıksız aşkın çaresini aşk büyüsü yaptırmak da bulur. Bu aşk büyülerinden biri de aşk celbidir. Aşk celbi sayesinde kişiler aşklarını daha da güçlendirerek mutlu günlere doğru yol alırlar. Peki bu aşk celbi nedir?  nasıl yapılır gibi soruları cevaplandıralım.

Aşk Celbi Nedir?

Aşk celbi, genellikle genç aşıkların aşk hayatlarında yaşadıkları problemleri düzeltmek için yapılan bir ritüeldir. Özellikle kişiler aşk hayatlarında zaman zaman bazı sorunlar ile karşılaşır. Bu sorunların aşklarını zedelenmemesi ve tamamen ayrılık olmaması için de medyum hocalara başvururlar.  Medyumlar tarafından bu kişilere aşk celbi yapılmaktadır. Aşk celbi sayesinde bitme noktasına gelen birçok ilişki, evlilik kurtarılmaktadır.  Genç yaştaki kişilerin başvurduğu bir yöntem olsa da neredeyse her yaşta olan kişiler aşklarını kurtarmak için bu yönteme başvurmaktadır. Ancak bazı kişiler vardır ki bu kişilere aşk celbi yapmak caiz değildir. Bunlar doğuştan engelli bireyler, evinden son 1 ay içerisinde evinden cenaze çıkan kişiler. Ayrıca din adamları, kuran hafızları gibi din ile uğraşan kişilere de aşk celbi yapmak caiz değildir.

Celp, kelime anlamı olarak davet anlamı taşımaktadır. Burada kişi aşk celbi yaptırırken aslında sevdiği kişiyi kendine çağırmaktadır. Celp uygulaması havas ilmi içerisinde yer alan bir uygulamadır. Celp, kullanılmayan bazı malzemeler ve bazı tarifler ile yapılan bir işlemdir. Bu sebepten dolayı da muska ve vefke benzemektedir. Celp işleminde isteğin acil olup olmadığı önem taşımaktadır. Eğer bir kişiye muska veya büyü yaptırılmış ise veya kişinin üzerinde musallat var ise bu işlemlerden kurtulmak için de celp yaptırabilir.

Aşk Celbi Nedir?
Aşk Celbi Nedir?

Aşk Celbi Nasıl Yapılır Ve Yaptırılır?

Aşk celbi nasıl yapılır ve yaptırılır? Sorusunu cevaplandıracak olursak eğer aşk celbi yapmak için öncelikle niyet belirtilmelidir. Niyet yüksek sesle söylendikten sonra abdest alınır. Abdest alınırken niyet en az 5 kez tekrar edilmelidir. Abdest aldıktan sonra kıble yönüne doğru dönmek gerekir. Aşk çelebini yapacak kişinin eline bir kağıt alması gerekir ve bu kağıdın üzerine mavi mürekkepli kalem ile mezcelin, turanin ve tetlihin yazılması lazım. Kağıdın arkasına yapan kişinin ismi ve aşık edilmek istenen kişinin ismi yazılır. Bu işlem bittikten sonra yapılan celp yatağın altına konur ve bununla beraber 7 gün boyunca uyunur. İslam alimleri tarafından yapılan açıklamada bu yöntemin en etkili yöntem olduğu bildirilmiştir. Kişiye özel olduğu için başkalarına etki etmez.

Bu aşk celbini kişinin kendisi yapabileceği gibi medyum hocalara da yaptırabilir. Eğer işlemden etkili bir sonuç alınmak isteniyorsa aşk celbini kesinlikle medyum hocaya yaptırmak gerekir. Büyü ile ilgisi bulunmayan bu celbin hiçbir yana etkisi bulunmamaktadır. Medyum aşk celbi yaptırmak isteyen kişiden kişisel bilgileri alır ve bu bilgiler ile 7 gün boyunca çalışma yapar. Ardından bu celp tılsım haline getirilerek kişilere teslim eder.

Aşk Celbi Ne Zaman Etki Eder?

Aşk celbi ne zaman etki eder sorusunun cevabı olarak 15 ila 90 gün aralığı verilebilir. Aşk celbinin hazırlama süresi yaklaşık olarak 15 gündür. Örneğin Behettiye duası ile yapılan aşk celbinde doğum bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Doğum bilgileri çoğu zaman şüpheli olduğundan genellikle kişinin resmi kullanılmaktadır. Yalnız bu bilgiler aşk celbini yaptıran kişiye aittir. Kısa sürede etki gösteren bu aşk celbinin başarı oranı yüzde 95’dir.

Aşk Celbini Kimler Yaptırabilir?

Aşk celbi nedir? Neden yapılır? Sorularını cevapladıktan sonra aşk celbini kimler yaptırabilir sorusuna ise aşağıdaki yanıtları verebiliriz.

  • Aşk yaşanan kişi ile yaşanan tüm olumsuzlukların sona ermesini isteyen kişiler
  • Sevilen kişi tarafından kötü olaylara ve sözlere maruz kalanlar
  • Karşı taraf tarafından aldatılanlar ve sevdiklerinin geri gelmesini isteyen kişiler yaptırabilir.
  • Evli kişiler, eğer eşleri tarafından terk edilmişlerse eşlerini geri getirmek amacıyla aşk celbi yaptırabilir.
  • Bazı kişilerin hayatları boyunca sürekli terk edilmelerini engellemek amacı ile yapılabilir.
  • Bu celp sayesinde aranan kişi bulunabilir ve kişi aşık olabilir
  • Yeni bir ilişkiye başlanınca da aşk celbi oldukça tercih edilen bir uygulamadır.

Aynı zamanda bu aşk celbi sayesinde celp yapılan kişi sadık kalır ve ikili ilişkiler de çevresel bütün olumsuzlukları önler.

Aşk Celbi Yapmak Günah Mıdır?

Aşk celbi yapmak günah mı diye bakacak olursak eğer celp, havas ilmine göre yapıldığı için günah değildir. Havas ilminde işleyiş genel olarak dualar üzerinden gerçekleşmektedir. Bir büyü işlemi olmadığı için celbi bir tür dua etme şeklidir diyebiliriz.

Aşk Celbi Büyü Müdür?

Aşk celbi büyü müdür sık araştırılan konular arasındadır. Aşk celbi bir büyü değildir ve kesinlikle büyü işi ile karıştırılmaması gerekir. Bazen büyülerin daha etkili olması için celp yapılır, ancak bu celbin büyü olduğu anlamına gelmez. Bu iki ayrı işlemin hem yapılışları hem de uygulamaları farklıdır.

Aşk Celbi Neden Yapılır?

Aşk celbi neden yapılır gibi bir soru aklımıza takıldığında şu şekilde cevaplayabiliriz. Aşk ve sevgi herkesin ihtiyacı olduğu duygular arasındadır. Ancak her zaman mutlu olmak adına sevdiğimiz kişi tarafından sevilmeyebilirsiniz. Bu yüzden birçok kişi de aşk celbi yaptırmak için medyumlara başvurur. Çoğu zaman kısa sürede etkisini gösteren bu uygulama sayesinde insanlar sevdikleri ile mutluluğa adım atmaktadırlar.

Aşk celbi nedir? Neden yapılır? Koşundan hariç bu yazı da güçlü bir aşk celbi olan hamura aşk celbi nedir ondan bahsedelim.

 Harmura Aşk Celbi Nedir?

Harmura aşk celbi nedir sorusunu cevaplandıracak olursak şu şekilde açıklayabiliriz. Sadece dualar kullanılarak yapılan bu işlem insanların sevdiklerini kendine aşık etmek için kullanılan bir uygulamadır. Harmura aşk celbi  ask adına yapılan uygulamalar arasında en güçlü celplerden bir tanesidir.  Harmura aşk celbi  yapılan kişi, yaptıran kişiye aşık olur. Sürekli onunla beraber olmak ister, o kişiye bağlanır. Bu aşk celbi uygulamasında eğer iki sevgiliyi ayırmak isteyen olursa bu celp zarar verecek kişileri bu ikiliden uzak tutarak onlara zarar vermek isteyenleri engeller.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Yapılır?

Harmura aşk celbi nasıl yapılır diye baktığımızda bu işlem de diğer celp işlemleri gibi havas ilmi ile yapılan bir uygulamadır. O yüzden bu işlem tek başına yapılacak bir uygulamam değildir. Dolayısıyla harmura aşk celbini yaptırmak isteyen kişiler bir medyum hocaya danışarak bu işlemi yaptırmalıdır. Gidilen medyum hoca, aşk celbi kime yapılacaksa ona dair karşısındaki kişiden bilgiler almaktadır ve kişinin adını, doğum tarihini bir kâğıda yazar. Bazı medyumlar ise kağıt yerine celp yapılacak kişinin fotoğrafını istemektedir. Her medyumun aşk celbi yapma konusunda kendine özgü yöntemi vardır. Bu yüzden yapılacak kişi hakkında çeşitli bilgiler ister. Bu bilgileri kullanarak dua eder ve harmura aşk celbini yapmış olur.

Harmura Aşk Celbi etkisini yaklaşık olarak 10 ila 15 gün içersinde gösterir. O yüzden yaptıran kişinin sabırlı olması lazımdır. Harmura Aşk Celbi yapılan kişi, yaptıran kişiye aşkını itiraf eder, ona samimi davranmaya başlar. Eğer bu harmura aşk celbi alanında uzman medyumlar tarafından yapılırsa etkisi bir ömür boyu sürer.

Yaklaşık olarak 10 ila 15 gün içerisinde sonuçlanan aşk bağlama celbi, yüzde 95 oranla beklenen sonucu vermektedir. Bu işlemin gümüşe kapatılması ise yapılan işlemin enerjisinin daha yoğun etki göstermesi içindir. Bu işlem dua ve okumalar ile yapılan bir işlem olduğu için yapan medyum ya da hoca, işlemi yaptıran kişiden sürekli olarak hatırlatma ister.  Dua ve okumaların yapılacağı günlerin kişi tarafından hatırlatılmasının isteme sebebi ise medyumun yoğun iş hayatıdır.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Etki Eder?

Harmura aşk celbi nasıl etki eder diye başkan olursak şu şekilde açıklayabiliriz. Ahrmura aşk celbi, aşk için yapılan en kuvvetli yöntemlerden biridir. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekir. Aşk celbi yapılan kişi, işlem yapıldıktan sonra çok kısa bir süre celbin etkisini üzerinde hissetmeye başlar ve buna bağlı olarak da davranışları değişmektedir. Bu sayede kişi sürekli olarak aşk celbini yaptıran kişiyi düşünmeye başlar, sürekli olarak onu görmek ister. Güçlü bir uygulama olduğu için etkisi uzun süre sürmektedir. Ancak bu celbinde bir süresi vardır.

Süre bittikten sonra kişi normale dönmeye başlayacaktır. Bu yüzden medyuma danışarak bu celbin ne kadar süre etki ettiği öğrenilmelidir. Süresi bitmeden tekrardan işlemin yapılması gerekir. Harmura aşk celbinin etkilerinin devam etmesi için uygulamanın medyum tarafından yeniden yapılması gerekir. Eğer etki süresi bittikten sonra aşk celbi tekrar edilirse yaptırılan kişi üzerinde bir büyü olduğunu hissedebilir ve kendini korumaya alabilir. Bu gibi durumlar da aşk celbinin tesiri olmayabilir.

 Harmura Aşk Celbi Nasıl Bozulur?

Harmura aşk celbi nasıl bozulur bir de bu alt başlığa bakalım. Harmura aşk celbi yapılması ve bozulması oldukça zor bir işlemdir. Tıpkı aşk celbi yapımında olduğu gibi bozulması için de kişiler kendi kendine işlem yapmamalı ve bir medyuma başvurmalıdır. Yoksa bu celbin olumsuz etkileri ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabilir. Çünkü celp bu sefer bozmak isteyen kişiyi etkisi altına alacaktır. Bu yüzden muhakkak bir medyuma bozulma işlemi yaptırılmalıdır. Medyum tarafından celbin bozulması için işlem tersten yazılmakta ve ruhani varlıklardan destek alınmaktadır. Ancak bu şekilde celp bozulabilir. Celp bozulduktan sonra işlem yaptırılan kişiyi eski haline dönecek ve yaptıran kişiye karşı herhangi bir sevgi duygusu beslemeyecektir.

Aşk celbi nedir? Neden yapılır? Sonuç olarak aşk celbi, dualar ile yapılan bir uygulama olduğundan hem rahmani telkinler hem de uygun kategorisine girmektedir ve dönen günah olan bir işlem sayılmamaktadır. Bu uygulama bir insanın kalbini cezbetme ve onun sevgisini kazanmak için yapılan bir işlemdir. Sevdiğiniz kişinin size aşık olması ve bağlanması için yapılan bir işlemdir. Özellikle evli çiftler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu uygulama sadece evli olanlara değil, aynı zamanda nişanlı sevgili gibi kişilere de yapılması mümkün bir uygulamadır. Bu işlemin yanı sıra medyum ya da hoca tarafından belirtilen zamanlarda, saatlerde ve şu kadar sayı olarak şu dua okunabilir.

Allâhümme’ksim lenâ min haşyetike mâ yehûlu beynenâ ve beyne me’asîke ve min tâatike mâ tübelliğûnâ bihi cenneteke ve mine’l-yakîni mâ tühevvinü bihî aleynâ mesâibe’d-dünyâ. Allâhümme metti’nâ biesmâinâ ve ebsârinâ ve kuvvetin mâ ahyeytenâ vec’alhü’l-vârise minnâ. Vec’al se’renâ alâ men zâlemnâ. Vensurnâ alâ men âdâna velâ tec’al musîbetenâ fi dîninâ velâ tec’ali’d-dünyâ ekbere hemminâ velâ mebleğa ‘ilminâ velâ tusallit aleynâ men lâ yerhamhunâ.