Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Ritüelleri

/ 12 Nisan 2021 / 1.173 / yorumsuz
Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Ritüelleri

Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri konusu bu alanda işlem yaptırmak isteyenler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ancak öncelikle dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunların başında uzman ve deneyimli medyum ya da hocalardan yardım alınması gerekmektedir. Aksi takdirde ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu sonuçlardan kurtulmak ve sağlıklı işlemler yaptırmak için mutlaka uzman yardım alınması gerekmektedir.

Aşk büyüleri, sadece bekar kişiler için değil, evli kişiler için de yapılabilmektedir. Kadim kitaplarda ve havas ilminde geçen ritüeller uygulandığı takdirde uzaktan aşık etme büyüsü oldukça etkili bir büyü türüdür. Bekar kimseler için yapılmasının yanında evli kimseler için de yapılabilir. Özellikle birbirinden uzak kalmak zorunda kalan evliler için yapılmaktadır. Aradaki bağın kopmaması ve daha sağlam bir şekilde bağlı kalabilmek için uzaktan aşk büyüsü yapılabilir.

Yine bekar kimselerin sevdiği kişilere kavuşması ya da kendine aşık etmek için uzaktan aşık etme büyüsü yapılabilir. Birbirini tanıyan iki insanın evlenmesi ve mutlu olması için yapılabileceği gibi, platonik aşıklar tarafından da yapılabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu şudur. Mutlaka bu büyü iyi niyetli amaç ile yapılmalıdır.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Uzaktan yapılan aşk büyüsü nedir konusu oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri konusu bu alanda en çok merak edilen başlıklardan biridir. Aşık etme büyüsü insanlık tarihi boyunca sürekli var olan büyüler arasında yer almıştır. Özellikle tek taraflı aşıkların yaptırdıkları büyü olarak dikkat çekmektedir.

Aşık etme büyüsü iki aşığın bir araya gelmesi için iyi niyetli yapılan bir büyü türüdür. Sadece bekarların değil, aynı zamanda evlilerin de yapabileceği bir büyü türü olarak dikkat çekmektedir.

 • Eşinden istediği ilgiyi göremeyenler
 • İlgisizlikten dolayı ruhsal bunalım yaşayanlar
 • Sonu hayırlı bitecek ilişkilerin nihayete erip evliliğe erişmesi için
 • Tek taraflı seven birinin sevdiğine kavuşması için
 • Eşlerden birinin başka tarafa gitmesini engellemek için

Aşık etme büyüsü tüm bunlar ve daha fazlası için yapılabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu alanında uzman ve deneyimli bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gerekliliğidir. Aksi takdirde büyü tutmayacak hatta istenmeyen sonuçlara da neden olmaktadır.

Aşık etme büyüleri ezoterik ritüellere dayanmaktadır. En etkili bağlama büyülerinden biri olan uzaktan aşık etme büyüsü özellikle ülkemizde birçok kişi tarafından usta şekilde yapılmaktadır. Uzman medyum hocamız da sizlere gerekli tüm konularda yardımcı olmaktadır. Sizlerin yapması gereken ise sadece aşık etme büyüsü konusunda uzman medyum hocamız ile irtibata geçmek.

En Sık Yapılan Aşık Etme Büyüsü Nelerdir?

Aşık etme büyüsü çeşitleri nelerdir konusu da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Uzaktan aşık etme büyüsü genellikle sevgisine karşılık bulamayanlar tarafında yaptırılmak istenmektedir. Evli ya da sevgililer tarafından da bu işlem yapılabilmektedir. Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri konusunda her işlem büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizde ve coğrafyamızda özellikle çok fazla yapılan büyü türlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Sadece bekarlar için değil, evliler ve sevgililer için de bu büyü yapılabilmektedir. Özellikle eşinden ya da sevgilisinden ilgi göremeyenlerin en sok baş vurdukları yöntemlerden biridir. Uzun yıllar mutlu ilişkilerin ve evliliklerin olması için yapılan işlemlerin başında gelmektedir. Uzakta bulunan sevgiler ve evliler tarafından oldukça çok sık tercih edilmektedir.

Uzaktan yapılan aşık etme büyülerinin çeşitleri şu şekilde sıralanabilmektedir.

 • Kaşık ile yapılan aşık etme büyüsü
 • Mumla yapılan aşık etme büyüsü
 • İp ve düğümle yapılan aşık etme büyüsü
 • Dolunay büyüsü
 • Sabunla yapılan aşık etme büyüsü
 • Tuzla yapılan aşık etme büyüsü
 • Bez yakılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Saç teli ile yapılan aşık etme büyüsü
 • Tırnak parçası ile yapılan aşık etme büyüsü
 • Kan il yapılan aşık etme büyüsü
 • Fotoğraf ile yapılan aşık etme büyüsü

Aşık etme büyüklerinden bazılar için çeşitli eşyalara ihtiyaç duyulmaktadır. İsimlerinden de anlaşılacağı üzere gerekli olan ürünler büyü yapılan kişilere ait olmalıdır. Bu noktada uzman ve deneyimli medyum ya da hocalardan destek alınması gerekmektedir.

Uzaktan yapılan aşık etme büyülerinin sonuçları büyünün yapılış şekli ve amacına göre farklılık göstermektedir. Burada uzman bir kişi tarafından yaptırılması ve işlemlerin yerine getirilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde büyünün tutmama gibi bir durumu olabileceği gibi ters etkiler de ortaya çıkabilmektedir.

Uzaktan Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Uzaktan aşık etme büyüsü nedir sorusu bu işlemi yaptırmak isteyenler tarafından merak edilen konuların başında gelmektedir. Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri bu büyü için oldukça önemlidir. İnsanlım tarihi ile bir olan büyüler içerisinde en eski olan aşık etme büyüleridir. Bunların içinde de uzaktan aşık etme büyüsü birçok uzman kişi tarafından yaptırılabilmektedir.

Gerekli tüm çalışmalar medyum ya da hocalar tarafından yapılabilmektedir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin dikkat etmesi gereken bir husus şudur. Okunması gereken duaların eksiksiz ve yerinde okunması gerekmektedir. Aksi takdirde medyum ne kadar işlem yaparsa yapsın sonuç başarısız olabilir. Ancak medyum hocalar özellikle hüddam ve ruhani varlıklar ile temas halinde olmaktadır. Bu konu büyünün en öne mli konularından biridir.

Bağlama büyükleri için özellikle ülkemizde ve Ortadoğu’da ciddi kaynaklar bulunmaktadır. Her ne kadar evde yapılan büyü türleri olsa da mutlaka bunlar için de uzman bir yardım alınması gerekmektedir. Özellikle yanlış yapılabilecek işlemlerden kaçınmak için uzman yardım zorunludur. En çok yapılan uzaktan aşık etme büyüleri şu şekilde sıralanmaktadır.

 • 41 Nohut Büyüsü
 • Evde Kaşık Büyüsü
 • Düğümle Yapılan Uzaktan Aşk Büyüsü
 • Dolunay Büyüsü

Bu büyü türleri en çok yapılan uzaktan aşık etme büyüleri arasında yer almaktadır. Her biri için farklı işlemler gerekse de dikkat edilmesi gerekenlerden biri uzman bir yardım alınmasıdır. Aksi takdirde şu sonuçlar ortaya çıkabilir.

 • Büyü herhangi bir sonuç vermeyebilir.
 • Büyüde kullanılan hüddam ya da ruhani varlıklar karşı tarafa aşık olabilir.
 • Her iki taraf üzerinde kalıcı ruhsal problemler ortaya çıkabilir.

Bu sorunlar ve daha fazlası büyü yapılırken zorunlu olan işlemlere uyulmadığı takdirde ortaya çıkabilir.

Uzaktan Aşık Etme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Aşık etme büyüsü etki süresi en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri ve daha fazlasına dikkat edilmesi halinde büyünün tutma süresi 3 ile 21 gün arasında değişmektedir. Ancak burada verilen süre tüm uygulamaların eksiksiz ve tam olarak yapılması şartını taşımaktadır.

Tüm şartlar ve ritüeller yerine getirildiği takdirde 21 günü bulmadan da sonuçlanmaktadır. Özellikle ritüeller bu noktada oldukça önemlidir. Ritüellerin her biri oldukça büyük önem taşımaktadır. Örnek verilecek olursa, 41 nohut büyüsünde nohutların sayısı çok önemlidir. Yine diğer aşık etme büyüleri için de bu hususlar oldukça önemlidir.

Uzaktan Aşık Etme Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşık etme büyüsü yaparken dikkat edilmesi gerekenler uzman medyum ya da hocalar tarafından bildirilmektedir. Çünkü kişilerin yapacakları bir hata ciddi sonuçları beraberinde getirebilmektedir. Bu neden ile uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri ve diğer tüm hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

 • Uzman bir yardım alınmalıdır.
 • Okunacak dualara ve surelere dikkat edilmelidir.
 • Kullanılacak tüm materyaller eksiksiz temin edilmelidir.
 • Okunacak duaların saat ve yerine dikkat edilmelidir.

Bu hususlar öncelikle dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Aksi takdirde büyü tutmayacak ve verilene emekler boşa gidecektir.

41 Nohut Büyüsü ile Aşık Etme Büyüsü

41 Nohut büyüsü, aşık etme büyüleri arasında en çok dikkat çeken büyü türlerinden biridir. Bunun için uzman bir yardım alınmalıdır. Uzman yardım ile birlikte evde de yapılabilir.

 • 41 nohut tanesi
 • Kaşık
 • Metal tabak
 • Bez mendil
 • Yaklaşık 20 cm uzunluğunda ip

Evde yalnız kaldığınız bir gün yapılabilecek bir büyü türüdür. Ancak yine belirtmek gerekir ki mutlaka uzman bir yardım alınmalıdır. Uzman yardım ile birlikte yapılabilmektedir.

Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri yerine getirilmelidir. Bu ritüeller yerine getirildikten sonra Allah’a duaların kabulü için dua edilmelidir. Sonrasında metal tabakta yer alan nohut taneleri kaşık ile birlikte bezin içine konulmalıdır. Bu ritüeller oldukça önemlidir. Sonrasında bez torba haline getirilmelidir. Bu noktada nohutların düşmemesi gerekmektedir.

Bez ile birlikte sevilen kişinin evinin yakınlarında bit yere gidilmeli. Gidilen yer toprak bir alana sahip olmalıdır. Toprağa gömülmelidir. Burada yine dikkat edilmesi gereken konu şudur. Büyüden ve yapılan işlemlerden kimseye bahsedilmemelidir. Aksi takdirde büyünün hüddamı ve ruhani varlıklar ciddi şekilde kızabilmektedirler. Bu nedenle bu işlemlerden sadece uzman medyum ya da hoca ve siz bilmelisiniz.

Dolunay ile Aşık Etme Büyüsü

Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri en çok kullanılan büyülerden biri de dolunay ile aşık etme büyüsüdür. Büyü dolunay saatlerinde yapılmaktadır. Ciddi ritüeller içermektedir.

 • Dolunay gecesi beklenmelidir.
 • Göl ya da deniz kıyısına gidilmelidir.
 • Dolunay denize ya da göle vurduğunda tılsımlı sözcükler okunmalıdır.
 • Yanınızda giderken küçük bir ayna götürmelisiniz.
 • Ayna beze iyice sarılmalıdır.

Sonrasında yine uzman ve deneyimli kişilerden alınan bilgilere göre işlemlere devam edilmelidir. Yine diğer büyü türlerinde olduğu gibi kimseye bunlardan bahsedilmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri
Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri

Düğüm ile Aşık Etme Büyüsü

Uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri ile yapılan bir diğer büyü de düğüm ile aşık etme büyüsüdür. Bu büyüde mutlaka pamuk ipliği kullanılmalıdır. İpliğe düğümler oldukça dikkatli bir şekilde atılmalıdır.

 • 1 kere Fatiha suresi
 • 1 kere Ayetel Kürsi
 • 3 kere İhlas Suresi
 • 3 kere Tebbet Suresi

Bu sureler düğüm atıldıktan sonra okunmalıdır. Sonrasında ise aşık edilmek istenen kişinin adı sesli bir şekilde söylenmelidir. Bu işlemlerden sonra Allah’a dua edilmelidir. Diğer büyülerde olduğu gibi bu büyü türünde de mutlaka kimsenin bilmemesi gerekmektedir. Yine dikkat edilmesi gereken konu uzman bir yardım almaktır.

Uzman Medyum Hocamız

Uzman ve deneyimli medyum hocamız uzaktan yapılan aşk büyüsü ritüelleri ve daha fazlası için uzun yıllardır yardımcı olmaktadır. Sizler de tüm bu işlemler ve daha fazlası için hocamız ile irtibata geçmeli ve hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Medyum hocamız uzun yıllardır bu alanda insanlığa hizmet etmektedir. Aşık etme ve diğer tüm büyüler için medyum hocamız gerekli donanıma sahip konumdadır. Özellikle uzaktan aşık etme büyülerinde hüddam ve diğer tüm ruhani varlıklar ile iletişim kurma konusunda uzman ve deneyimli bir kişi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de tüm bunlardan irtibata geçerek faydalanabilirsiniz.