Aşk Büyüsü İşe Yarıyor Mu?

/ 10 Ocak 2021 / 1.697 / yorumsuz
Aşk Büyüsü İşe Yarıyor Mu?

Sevdiği kişiye açılamayanlar ya da onun da kendisini sevmesini isteyenler aşk büyüsü yaptırarak kendinde olan duyguların onda da olmasını isterler. Peki aşk büyüsü işe yarıyor mu? İşe yarayıp yaramadığı nasıl anlaşılır? İşe yaraması için neler yapmalısınız? Bütün bu soruların cevabını sırası ile sizlere vereceğiz. Birine aşıksanız aynı duyguları ondan da bekliyor olmanız oldukça doğal bir durumdur. Çünkü onunla mutlu olacağınıza inanıyorsunuz ve hep onunla olmak istiyorsunuz. Bunun için eliniz kolunuz bağlı bekleyeceğinize harekete geçmeniz gerekecektir.

Aşk büyüleri kadın ya da erkek tarafından yapılmaktadır. Cinsiyet büyü yapılmasına ya da yaptırılmasında bir etken değildir. Günümüzde genellikle bayanların daha çok ilgi gösterdikleri aşk büyüsü, istenilen ve arzu edilen erkeğe yapılır. Bunun için gerekli olan malzemeler medyum hoca tarafından sizlere söylenecektir. Büyünün işe yarayıp yaramaması ya da tutup tutmaması medyumun gücü ve tılsımı ile ilgili bir durumdur. Yaptığı işlerde çok defa aşk büyüsü yapan kişiler yani medyum hocalar deneyimli kişiler olarak baş vurulması gereken insanlardır.

Aşk Büyüsünün İşe Yaraması İçin Neler Yapılmalı?

İnsanların istediklerini elde etmesi oldukça önemli bir durumdur. Bu durum istenilen sevgiliyi ve eşi elde etmek için de geçerlidir. Arzuladığımız bir kıyafeti almak için nasıl çaba gösteriyor ve emek sarf ediyorsak gönlümüzde olan sevgili ve eş adayını elde etmek için de aynı şekilde uğraşı göstermemiz gerekir. Aşk büyüsü yaptıranlar bu büyünün oldukça fazla işe yaradığını söylemektedir. Bunu gözümüzle görebilir, hislerimizle de fark edebiliriz.

Aşk büyüsünün işe yaraması için öncelikle büyünün tutacağına inanmak gerekir. Evrene yolladığımız pozitif enerji sayesinde ilk adımı da atmış olacağız. İnanmak her işte başarmanın yarısını ifade eder. İnanan kişiler her zaman kazanmanın azmini yaşarlar. Aşk büyüsü işe yarar mı? İnanırsanız ve olacağını düşünürseniz tabi ki işe yarayacaktır. İkinci önemli olan konu ise aşk büyüsünü kendiniz değil güvenilir bir medyuma yaptırmanız olmalıdır. Ancak o zaman olumlu sonuçlarını görebileceksiniz. Bir medyum hangi yoldan gideceğini ve hangi duaların okunması gerektiğini en iyi bilen kişidir.

Aşk Büyüsünün İşe Yaraması İçin Edilen Dualar

Dua etmek olması istenilen her iş için yapılmaktadır. Farklı dualar farklı işlerin gerçekleşmesi için okunmaktadır. Aşk büyüsü duaları da medyum tarafından okunarak tutması sağlanır. Büyünün işe yaramasında dua oldukça etkendir. Gerekli olan bazı malzemelerin kullanılmasının yanı sıra edilen dualarla büyü gerçek amacına ulaşmaktadır. Bunların neler olduğu ve kaç defa okunması gerektiği medyum hocanın izlediği yol ile ortaya çıkacaktır.

Aşk büyülerinin birçok farklı çeşitleri ve uygulama yöntemleri bulunmaktadır. Burada amaç iyi niyetlerle hoşlandığınız kişinin size aşık olmasını sağlamaktır. Bu durum iki taraf için de hayırlı olacaksa ve iyi olması tahmin ediliyorsa aşk büyüsü yaptırılır. Kötü amaçlarla karşınızdakinden intikam almak ya da onu kendinize aşık ederek yüz üstü bırakmak duygularıyla aşk büyüsü yapılmamalıdır. Dualarla ve tılsımlı sözlerle yapılan aşk büyüleri iki kişinin birbirine aşık olması için oldukça fazla işe yaramaktadır.

Aşk Büyüsünün İşe Yaradığını Gösteren Belirtiler Nelerdir?

Karşınızdaki kişiyi kendinize aşık ettirmeniz için yapılan aşk büyülerinde karşı tarafta bazı belirtiler ortaya çıkar. Bu belirtileri gördüğünüzde aşk büyüsü işe yaradı demektir. Bu belirtiler nelerdir? Birlikte inceleyelim…

 • Aşk büyüsü tesiri altında kalan kişi devamlı sizi düşünecektir.
 • Gece gündüz fark etmeksizin hep sizin yanınızda olmak isteyecektir.
 • Rüyasında bile sizi görecektir.
 • İnsanlardan uzaklaşması ve sizinle ilgili olması görünen durumlar arasındadır.
 • Biraz dalgın ve uyuşuk olması büyü belirtileri arasındadır.
 • Duygusal ve melankolik hal içerisinde olabilirler.
 • Sizden ayrı olduğu zamanlarda telefonla görüşme isteği kişilerde oluşmaktadır.

Yukarıda sayılan bütün bu belirtiler aşk büyüsü işe yarıyor anlamını taşımaktadır. Artık sevdiğiniz kişi size kör kütük aşık olmuş demektir. Bu aşkın sonucunda onunla evlenebilir ve mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Sizler de sevdiğiniz kişi ile mutlu bir beraberlik yaşamak istiyorsanız aşk büyüsü yaptırarak mutluluğa adım atabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan medyum araştırması içerisine girmeniz ve büyüyü yaptırarak sonucunu beklemeniz olmalıdır.

Aşk Büyüsü Ne Zaman İşe Yaramaz?

Kendi çabalarınızla yapılan aşk büyüleri olumlu sonuç vermemektedir. Ümitlenerek ve olmasını isteyerek kendi kendinize evde bulunan kaşık, nohut, su gibi nesnelerle evde büyü yapmaya kalkışırsanız sonuç hüsran olabilir. Bu durum içinde olursanız karşınızdaki insanın sizi hiçbir zaman fark etmeyeceğini ve size hiç aşık olmayacağını düşünerek psikolojik olarak bunalıma girebilirsiniz. Onun için evde yapılan bilinçsizce büyüler, kişilere üzüntü vermekten başka işe yaramazlar.

Aşk büyüsü işe yarıyor mu? Bunun cevabı evde yapılıyorsa işe yaramıyor demektir. Tecrübesiz kişilerce acemice yapılan büyülerden sonuç almak imkansızdır. İşe yaradığını görmek ve bu mutluluğu yaşamak için medyum hocadan yardım talep etmek gerekir. Medyumlar hem işinin ehlidir hem de büyünün çabuk tutması için her şeyi bilir. Onlar doğa üstü güçlerini ve dünyevi olmayan varlıkları kullanarak büyünün tez zamanda gerçekleşmesini sağlamaktadır. Sizler de bunu unutmayarak ona göre davranabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Yanında Başka Hangi Büyü Yaptırılırsa İşe Yarar?

Sevdiğiniz insanın size aşık olması için aşk büyüsü yaptırırsınız. Peki size aşık olup size bağlanmasını ve gözünün sizden başka kimseyi görmemesini ister misiniz? Hoşlandığınız kişi hem sizi sevecek hem aşık olacak hem de bağlı olacak. Bu durum aşk ve bağlanma büyüsü ile mümkün olmaktadır. Bağlanma büyüsü aşk büyüsünün bir çeşididir. Birbirine bağlı olarak bir ömür süren kişiler mutlu beraberlikleri de beraberinde getirirler. Mutlu ve huzurlu bir yuvanın temelleri aşktan ve bağlılıktan geçer.

Aşk büyüsü işe yarar mı? Bağlanma büyüsü ile yapılırsa ne olur? Daha güçlü ve daha sağlam bir aşk hayatınız için bağlanma büyüsü oldukça önemlidir. Size bağlı ve gözü sizden başkasını görmeyen bir eş ile ömür geçirmek herkesin hayalidir. Aşk büyüsü kısa zamanda tutan ve kendini gösteren bir çeşittir. Bağlanma büyüsü ile yapılırsa da daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. Bunun için de medyuma gitmeniz ve istediklerinizi ona anlatmanız gerekmektedir. İşte o zaman aşkınıza kavuşabilir ve birbirinize bağlı bir hayat sürebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl İşe Yarar?

İşe yarayan ve tutan büyüler arasında bulunan aşk büyüsü, güvenilir kişiler tarafından yapılırsa işe yarar. Doğru olan ritüellerin kullanılması ve tekniğin uygulanması oldukça önemlidir. Aşk büyüsü tutma diye tabir ettiğimiz büyünün gerçek amacına ulaşması medyum tarafından sağlanır. Her medyumun tekniği farklı olabilir. Amaca ulaşma şekli ve yöntemi değişebilir. Ama olması istenilen durum hep aynıdır. Buna ulaşmak için çaba sarf edilir, gerekli malzemeler temin edilir ve işleme başlanır.

Uygulanan yöntemlerle birlikte tılsımlı sözler söylenir gerekli dualar okunur. Medyum size bundan sonra ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Medyumun ruhen iletişime geçtiği varlıklar bulunmaktadır. Bu varlıklarla iletişim oldukça önemlidir. Onun gösterdiği yoldan ilerlerseniz amacınıza ulaşmak kolay olacaktır. Aşk büyüsü işe yarayacak ve ben amacıma ulaşacağım motivasyonunu da kendinize adapte etmelisiniz. Ancak o zaman büyünün tutmasına engel bir durum yok demektir.

Aşk Büyüsünün İşe Yaraması İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Aşk büyüsünün işe yaraması için uygulanan yöntemler medyumdan medyuma farklılık gösterebilir. Doğru olan yöntemler tespit edilerek ve uygulanarak medyum hocanın istekleri doğrultusunda harekete geçilir. Genellikle şu yollar izlenir:

 • Sessiz ve loş bir odaya geçilir.
 • Büyü için gerekli olan malzemeler ve nesneler yanınızda olur.
 • Tılsımlı sözcükler söylenir.
 • Herhangi bir gıda kullanıldıysa onun sizin yemeniz gerektiği ya da sevdiğiniz kişiye yedirmeniz gerektiği söylenir.
 • Gömmeniz gereken bazı gıdalardan bahsedilirse onları toprağa gömmeniz gerekir.
 • Duanın edilmesiyle birlikte aşk büyüsü amacına ulaşsın diye beklenir.

Daha önceden de söylediğimiz gibi yöntemler ve takip edilen yol farklı olabilir. Bu medyumun gücü ve uyguladığı yöntemle ilgili bir durumdur. Sizler bu büyüden sonra onun gerçekleştiğini görmek için belli bir süre beklemeniz gerekecektir. Bu süre yaklaşık 1 haftadır. Bu süre içerisinde hoşlandığınız ve aşık olduğunuz kişinin size karşı hisleri değişecek ve size daha yakın olmaya başlayacaktır. Bu da aşk büyüsü tuttu ve işe yaradı anlamına gelmektedir.

Aşk Büyüsü İşe Yaramazsa Ne Olur?

Bir medyum tarafından yapılan aşk büyüsünün işe yaramaz gibi bir etkisi düşünülemez. Çünkü aşk büyüsü sıklıkla uygulanan ve sonuç alınan bir büyü çeşidi olmaktadır. Etkileri ve görülen tesirler hemen fark edilir, sonuç için uzun süre beklemeye gerek yoktur. Aşk büyüsü etkilerini göremeyeceğiniz tek durum bilinçsizce kendi başınıza uygulanan yöntemler sonucunda olmaktadır. Medyumlar ruhani varlıklarla iletişim kurarken neyi nasıl yapması gerektiğini bilmektedir.

Bunu sizin yapmanız demek büyünün tutmaması ve başarısız olunması demektir. Aşk büyüsü işe yarar mı sorusunun cevabı tam olarak bunu ifade etmektedir. Siz siz olun tek başınıza bilmediğiniz işlere kalkışmayın. Sonra iyi olsun derken farklı sakıncalı durumları da ortaya çıkarabilirsiniz. Büyü ters gider, size sıkıntı verir, ruhani varlıklar peşinizi bırakmaz gibi durumlarla karşılaşmanız mümkündür. O yüzden doğru olan yoldan ilerlemeniz en doğrusudur.

Aşk Büyüsünün İşe Yaraması İçin Medyumlar

Büyü, muska ve dua ile ilgilenen medyum hocalar oldukça kültürlü ve ilim sahibi insanlardır. Onlarda bulunan altıncı histen dolayı ruhlar alemiyle iletişim kurabilirler. Aşk büyüsü haricinde dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, vefk, muska, kısmet açma, nohut büyüsü, sabun büyüsü gibi yüzlerce işlemi kullanarak sıkıntıda olan kişilere yardımcı olurlar. Canlılarla ve ölülerle, bu dünyada olan ya da olmayan varlıklarla iletişim kurabilen özel yetenekli kişiler medyumlardır.

Herkes medyum olamaz. Bu isteyen herkese nasip olmamaktadır. Herhangi bir okulu ve kursu da bulunmamaktadır. El almak deyimi ile babadan ya da dededen geçtiği gibi; kendinde özel yetenekler hisseden kişiler medyum olabilirler. Her türlü büyünün işe yaraması için medyumdan yardım aldığımız gibi; aşk büyüsünün işe yaradığını görmek için de medyuma gitmemiz gerekmektedir. Farklı konularda bilgi sahibi olan, doğuştan yetenekli ve ön sezili olan kişiler medyum hocalardır.

Sizler de aşk büyüsü yaptırarak onun tesirlerini görmek için hemen bir medyuma başvurmanız gerekecektir. Sevdiğiniz kişinin size aşık olması ve onunla birlikte bir beraberlik hayal etmeniz hayallerde kalmamalı. Onu hemen hayata geçirip aşık olduğunuz kişi ile mutlu bir beraberliğe adım atmalısınız. Bunun için acele edip; sonuçlarını hemen gözlemleyebilirsiniz. Aşk büyüsünün tesiri ve işe yaraması deneyimli bir medyumun çalışmaları sonucunda gerçekleşecektir.

Tavsiye

Rüyada A Harfi