Üzerinizdeki Kötü Büyülerin Belirlenmesi

/ 8 Şubat 2023 / 354 / yorumsuz
Üzerinizdeki Kötü Büyülerin Belirlenmesi

Üzerinizdeki Kötü Büyülerin Belirlenmesi

Üzerinizdeki kötü büyülerin belirlenmesi hem şahsi hem iş hayatınızı kısacası tüm hayatınızı doğrudan etkileyen bir olgudur. Çünkü üzerinizde kötü büyüler varken işleriniz pek rast gitmez. Bereket ve bolluk enerjisi kaybolur ve darlığa düşülür. Gönül ilişkilerinde ilişki çıkışlı yıpratıcı psikolojik durumlar yaşayabilirsiniz. Tüm bunların çaresi bulunur ancak bir de fiziksel ve ruhsal sağlığımızda bozulmalar başlayabilir. Sağlık işin içine girince bu durumu düzeltmek için zaman ve emek gerekir.

Tüm bunlardan kendimizi arındırarak istediğiniz hayatı kurmak için öncelikle üzerinizdeki kötü büyülerin bozulması gerekir. Ve güzel enerjilerle olumlu enerjilerle dolduğunuz anda bütün büyülerden arındığımız anda hayatımız çok daha anlamlı ve pozitif yönde ilerlemeye başlayacaktır. Tabii ki kötü büyülerin bozulması için öncelikle üzerinizdeki kötü büyülerin belirlenmesi ilk aşamadır.

 

Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Son zamanlarda sıkça sorulan bir soru da “üzerimizde kötü büyü olduğunu nasıl anlarız?” sorusudur. Gayet isabetli ve yerinde bir sorudur. Çünkü kötü büyü veya diğer bir deyişle Kara Büyü ve size negatif olarak etkileyen tüm enerjiler ve bunların çeşidi, derecesi, yapılış amacı belirlenmelidir ki iyi bozulabilsin.

Üzerinizdeki kötü büyülerin belirlenmesi için enerji tespit çalışması yapılır. Çünkü her büyü çeşidi insan ruhu ve fiziksel bedeni üzerinde farklı bir enerji yaratır. Bazı büyüler enerjisel olarak fiziksel sağlığı, bazıları ruhsal sağlığı, bazıları ise zihinsel sağlığı bozar. Büyünün yapılış amacına göre kişinin gönül ilişkilerini bozabilir veya iş ilişkilerini de bozabilir.

 

Üzerinde Büyü Olan İnsanın Belirtileri

Kişinin fiziksel bedenini kaplayan eterik bedeni veya bazı inanışlarda Aura olarak belirtilen bedeninde delikler, bozulmalar veya hastalıklar oluşur. İlk önce bu ruhi bedende başlayan bozulmalar, insanın fiziksel yapısına sirayet eder ve fiziksel olarak da hastalıklar başlar. Uzman biri Medyum kişinin aurasına bakarak üzerinde hangi büyüler olduğunu tespit eder.

Üzerinde büyü olan insanın belirtileri aşağıda maddelenmiştir:

  1. Geçmeyen baş ağrısı (1-2 günlük baş ağrısı normaldir ve büyü olduğu anlamına gelmez. Burada en az 3-4 gün süren, geçmeyen ve geçse bile yine tekrar eden baş ağrısından bahsedilmektedir)
  2. Sürekli halsizlik ve yorgunluk hissi
  3. Yaşama sevincini kaybetme
  4. Hayatı anlamsız bulma
  5. Gönül ilişkilerinde istikrarsızlık, tekrar eden ayrılıklar
  6. Ekonomik kayıplar ve bereketin azalması

Üzerinizdeki kötü büyülerin belirlenmesi için çeşitli dualar okuyabilir ve uzman bir medyumdan destek alabilirsiniz.