Tahta Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

/ 21 Eylül 2022 / 450 / yorumsuz
Tahta Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

Tahta Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

 Tahta kaşıkla yapılan aşk büyüsü, aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Aşk büyüsü çeşitli şekillerde ve çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilir. Aşk büyüsünde kullanılan materyallerden biri de tahta kaşıktır. Ucuz bir malzeme olduğu için büyülerde oldukça fazla tercih edilir. Ayrıca tahta kaşıkla aşk büyüsünün yapılması da çok kolaydır.

Büyünün yapılışı her ne kadar basit olsa da yine de kişi tek başına büyüyü uygulamaya çalışmamalıdır. Tahta kaşıkla yapılan aşk büyüsü mutlaka ehil medyumlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü büyülerin tutmasında en etkili olan aşama tılsımların okunmasıdır. Tılsımlara da sadece medyum hocalar hakimdir.

Tahta Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

 Tahta kaşıkla yapılan aşk büyüsü çok etkilidir ve iki kişinin birleşmesini, birbirine aşık olarak evlenmelerine neden olur. Bu büyünün yapılması için medyum hocaya iki adet daha önceden hiç kullanılmamış tahta kaşık temin etmelidir. Kaşık büyüsü aşk büyüsü amacı ile yapılabildiği gibi birbirini seven iki kişiyi ayırma amacıyla da yapılabilir. Bu nedenle büyü yapılırken kaşık yüzlerinin birbirine bakması önemlidir. Tahta kaşık büyüsünde aslında kaşıklar kişileri temsil eder.

Tahta kaşık büyüsünün de neden yapıldığı araştırılan konular arasında bulunur. Ehil medyum hocalar tarafından yapılan tahta kaşık büyüsünün amaçları;

  • Boşanma aşamasına gelen evliliklerin kurtulması
  • Platonik aşıkların birbirine bağlanması
  • Biten aşkların yeniden alevlenmesi
  • Sevgililerin arasına aşk duygusunun verilmesi

Tahta Kaşık Büyüsünün Etkileri

Tahta kaşıkla yapılan aşk büyüsü yapılan kişi üzerinde birçok etkiye sebep olur. Uzman medyum hocalar tarafından yapılan kaşık büyüsünün etkileri ise aşağıda verildiği gibi;

  • Büyülenen kişi sosyal hayatından uzaklaşarak sadece kendisine büyü yaptıran kişiyi düşünür.
  • İç dünyasına kapanan kişi sadece büyüyü yaptıranın hayali ile yaşar.
  • Evlilik planları yapmaya başlar
  • Rüyalarında sadece onu görür.
  • Ömrünün geri kalanını sadece büyü yaptıran ile geçirmek ister.

 

Genellikle bu etkiler meydana gelse de etkilerin görülme şekli ve ortaya çıkma süresi kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Uzman medyumlar tarafından uygulanan tahta kaşık büyüsü etkileri çok kuvvetlidir ve bir ömür kalıcıdır.