Sadakat Büyüsü Nedir? Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 27 Temmuz 2021 / 446 / yorumsuz
Sadakat Büyüsü Nedir? Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sadakat Büyüsü Nedir? Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sadakat büyüsü nedir? Sadakat büyüsü nasıl yapılır? Sadakat büyüsü, yüzyıllardan beri yapılagelen en etkili büyü çeşitlerinden biridir. En yaygın kullanımı, eve bağlı olmayan erkekleri evine bağlamak için yapılır. Osmanlı Devleti zamanından beri yüzyıllardır bu büyü kullanılmaktadır. Hem devletin üst kademe erkanı hem de her türlü meslek erbabı her kademeden insan bu tip büyüleri yaptırmaktadır. Erkekleri yuvalarına bağlama dışında da pek çok kullanım alanı vardır. Bu makalede; Sadakat büyüsü nedir? Sadakat büyüsü nasıl yapılır? Ne işe yarar ve kaç günde etkisini gösterir, gibi soruların cevapları verilmiştir.

Sadakat Büyüsü Nedir?

Sadakat Büyüsü Nedir? Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?
Sadakat Büyüsü Nedir? Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sadakat, içten bağlılık ve güçlü bir bağ kurmaktır. Bu bağ sağlam temeller üzerine kurulursa geçen yıllar ilişkinin lehine olarak güçlenerek devam eder. Sadakat büyüsü ise istenilen kişi ile aradaki bağı kuvvetlendirmek güçlü bir bağ oluşturmak, zedelenen veya yıpranan bağları düzeltmek için yapılmaktadır.

Evine bağlı olmayan kocayı karısına ve çocuklarına bağlamak için yapıldığı gibi evini terk edip giden kadınlar için de yapılabilmektedir. Karısına veya çocuklarına sert bir şekilde davranan erkeklerin mizacını sakinleştirmek için de kullanılır. Gurbete giden erkeklerin sağ salim geri dönmesini ve evine bağlanmasını sağlar.

Sadakat büyüsü bir çeşit bağlılık büyüsüdür. Dolayısıyla ak büyü sınıfına girer. Aktif, semantik ve sempatik kategorisinde ele alınır. Özünde sağlam ve birbirini seven çiftler hayatın getirdiği ekonomik zorluklarla herhangi başka engeller karşısında çeşitli sınavlara tabi tutulur. Bu sınavlardan en büyüğü sadakatsizlik, ayrılık veya yuvanın kopma durumuna gelmesidir.

Sadakat Büyüsü Yapılma Amacı Nedir?

Sadakatsizlik bazı durumlarda evliliğin bitmesine ve boşanmaya neden olurken bazı durumlarda evliliğin eksiklerini görerek daha da sağlam haline gelmesi için faydalı olmaktadır. Aldatmak hiçbir şekilde tasvip edilemez ve onaylanmaz bir davranıştır. Ancak bundan pişman olunmuşsa bir kereye mahsus bir hata yapılmışsa, aslında birbirini seviyorlarsa boşanmak istemiyorlarsa, ilişkiyi daha da kuvvetlendiren bir hale getirdiği binlerce örnek vardır. Bu yüzden öncelikle ciddi bir karar verilmelidir. İlişkiyi bitirecek misiniz yoksa devam mı edeceksiniz? Çünkü buna göre işlenen prosedürler tamamen farklıdır.

İlişkiyi devam ettirme niyeti varsa eşlerin yaptığı hata bir defaya mahsus yüzüne vurulmalıdır. Bu konu ile ilgili pek fazla yüz göz olmak yanlıştır. Gerçekten affetmek gerekir. Affetmeyi içinize sindiremeyeceksiniz o zaman ilişki kesin olarak bitirilmelidir. Hem devam edip hem de affedememek sizi yıpratır. Devam ettirme kararı alındıysa aşk, bağlılık veya hepsini kapsayan sadakat büyüsü yapılması faydalı olacaktır. Bu konu böylelikle sonsuza dek kapanacaktır. Bu büyünün yapıldığı veya yaptırıldığı gizli kalmalıdır. Çok fazla kişi ile paylaşılırsa olumsuz enerjileri de çekeceğinden tutmama veya gecikme riski vardır.

Bu özel bir büyüdür ve özel durumları ağzı dualı ve iyi niyetinden emin olduğunuz kişiler dışındakilerle paylaşılmamalıdır. Her ses, her fikir kafa karışıklığına yol açar. İç sesiniz, sezgilerine güvenin. İç güdüleriniz ne diyorsa, ona göre hareket edin. Zorlu zamanlarda ilişkiniz aleyhinde konuşmalardan etkilenirsiniz. Bu yüzden çevrenizde dost görünen gizli enerji vampirlerinden uzak durun. Unutmayın, kendi hayatınız hakkında en doğru kararı sadece siz verebilirsiniz. Anne veya babanız bile iyi niyetli olmalarına rağmen bazen sizi yanlış yönlendirir. Evlenmeden önce anne ve babanız esas ailenizdir. Evlendikten sonra ise eşiniz ve çocuklarınız esas ve öncelikli ailenizdir. Hala bekar günlerinizdeki gibi kendi anne ve babanızın sürekli sözünü dinlerseniz, evliliğiniz bozulur, yıkılır veya dağılabilir. Dolayısıyla bunun dengesini kurmak, sağlam güçlü evlilikler için çok önemlidir.

Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sadakat büyüsü nedir? Sadakat büyüsü nasıl yapılır? Günümüzde gönül ilişkileri ve evlilikler pek çok sınavdan geçmektedir. Kadın ve erkek birbirlerini sevse bile etrafta gerek internetten gerek sosyal medyadan pek çok uyarana maruz kalmaktadır. Artık başka bir insanla tanışmak bir tuşa basmak kadar kolay bir hale gelmiştir. Bu da kişilerin başka kişilerle çok rahat sohbet etmesine ve daha sonra ilişkilerini ilerletmesine kolaylık tanır. O duruma gelenler böyle olduğu zaman sadakat konusu sorgulamaya başlar. O tip düşünceleri kafada kurgulayan kişiler şüphe duymaya başlar, takip eder ve mesajlaşma metinlerini yakalar. Eğer kişiler birini seviyorsa ve bu durum gelip geçici bir macera ise kişiler birbirlerinin affederek ilişkiye devam etmeye karar verir. Ancak böyle bir durumun tekrar olmaması için sadakat büyüsü veya bağlılık, aşk büyülerinden herhangi bir tanesi tercih edilerek yaptırılmaktadır.

Her büyüde olduğu gibi niyet oldukça önemlidir. Evliliği kurtarmak, yuvanın dağılmasını önlemek gibi olumlu nedenlerle yapılan büyüler tercih edilmelidir. Bunun dışında evli birini kendine bağlamak ya da evli birinin bekar birine sadakatini sağlamak amacıyla yapılan büyüler kişinin kul hakkına geleceği için yaptırılması tavsiye edilmez. O yüzden uzman medyum büyünün ne amaçla yapılacağını çok iyi bir şekilde öğrenir. Kötü niyet barındırıyorsa hoca bu büyüyü yapmama hakkına sahiptir. Sadakat büyüsü nasıl yapılır, sorusu sıkça sorulmaktadır. Büyüde genellikle gümüş yüzük, metal ile mühür kullanılır. Mis, safran, gül suyu bu büyünün etken maddelerini oluşturur. Bu tip ciddi büyülerin evde yapılması pek etkili sonuçlar vermemektedir. Her işin bir uzmanlık alanı olduğu gibi bu tip konularda da etkinin arttırılması için uzman bir medyuma danışılması faydalı olacaktır.

Sadakat Büyüsü Ne İşe Yarar?

Karı koca arasındaki sadakat bağının kuvvetlendirmesi en bilinen neden olmakla birlikte sadakat büyüsü çeşitli amaçlarla yaptırılır. Sadakat büyüsü ne işe yarar, sorusu oldukça sık sorulmaktadır. Aşağıda sadakat büyüsünün ne işe yaradığı maddeler halinde yazılmıştır:

  • Evine bağlı olmayan kişilere yuvasına bağlar.
  • Karısına ve çocuklarına sert davranan erkeklerin fıtratını değiştirir.
  • Evi terk eden kocanın veya evi terk eden kadının yuvasına geri dönmesini sağlar.
  • Gurbete giden kişinin sağ salim yuvasına geri dönmesini sağlar.
  • Karı kocanın arasındaki bağı güçlendirir nişanlı veya sözlü olan kişilerin bağını kuvvetlendirir.
  • Henüz nişanlı veya evli olmayan fakat niyeti ciddi kişilerin arasındaki bağı kuvvetlendirir ve birbirine sadık olmasını sağlar.
  • Gönül ilişkilerinde olduğu gibi arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde de kişilerin birbirine olan sadakatini kuvvetlendirir.
  • İş ilişkilerinde, ticari konularda veya ortaklıklarda tarafların birbirine olan güven ve sadakatini arttırır.

Sadakat Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Her büyünün kişiden kişiye göre değişen farklı bir içeriği ve etki süresi vardır. Bunu bilerek özellikle bu konuda sabırlı davranılmalıdır. İlişkilerde bazı zaman döngüleri vardır. 3, 5, 7, 9, 21, 41 döngüleri bunlardan bazılarıdır. Bir ilişki yukarıda belirtilen günlerde kendilerini yeniler. Bir evlilik ilişkisinin sınavı 7 yıl sürmektedir. Yedinci yıldan itibaren erkeğin soyadının enerjisi kadına geçmektedir. Dolayısıyla bir evlilik 7 yıl sonra bir üst seviyeye geçerek daha kalıcı hale gelmektedir. Aynı şey ciddi ilişkiler için de geçerlidir.

Durum böyle olunca zemini bozulan, şiddetli geçimsizliği olan bir evliliğin tekrardan sadakat bağı ile bağlanması uzun zaman alabilir. 7 hafta ile yedi ay arasındaki geçen süre çok önemlidir. Bu süre ilişkinin enerjisel olarak onarılmasını temsil eder. Sadakat büyüsü ortalama 41 günde etkisini göstermekle birlikte evliliğin tam olarak onarılması yedi ayı bulabilir. Tabi ki bazı kişilerde hemen etkisini gösterir. Bazı kişilerde en fazla yedi ayda etkisini gösterir. Yine de kişiden kişiye değiştiğini bilmekte yarar vardır.

Sadakat Büyüsü Yaptıranlar

Sadakat büyüsü yaptıranlar, karşılarında kendilerine bağlı ve sadakatli bir eş ya da sevgili bulurlar. Bu durum bekar ve evli kişiler için de geçerlidir. Henüz evlenmeyen ve sevgililik süresinde olan kişiler sadakat büyüsüyle sadece kendisini düşünen ve ona değer veren bir partnere sahip olacaktır. Evli kişilerde bunun daha da önemi bulunmaktadır. Çünkü karısının ya da kocasının kendisine sadakatli kalmasını arzu eden çok kişi bulunmaktadır. Bu durum evliliğin devamı ve uzun süre kalıcı olması için oldukça önemlidir. Eşler evliliklerinin ilk zamanlarında birbirlerine sadakat ile bağlıdırlar. Fakat ilerleyen zamanlarda şeytana uyabilirler, yanlışa sapabilirler. Bu duruma rastlanıldığında ya da bu durumdan şüphe ettiğinizde sadakat büyüsü yaptırarak eşinizin sadece size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu büyüyle birlikte yuvalar yıkılmaktan kurtulabilir. Eşlerin arasındaki muhabbet artabilir. Çocuklu olan ailelerde çocuklar mutlu bir yuva içinde yaşayabilir. Neticede anne babanın mutluluğu çocuklara yansıyacaktır. Evliliğinde bu gibi olumlu gelişmeleri görmek isteyenlerin başvuracağı büyü çeşidi bir tür bağlılık büyüsü olan sadakat büyüsüdür. Büyüyü yaptırmak için hemen uzman bir medyumla görüşme sağlayabilirsiniz. İşte o zaman daha ayrıntılı bilgi alabilir, artıları ve eksilerini konuşabilir, yaptırıp yaptırmayacağınıza karar verebilirsiniz. Medyum hocaların sadakat büyüsü hakkındaki ilimleri oldukça fazladır.

Sadakat Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sadakat büyüsü nedir? Sadakat büyüsü nasıl yapılır? Konusunda büyü ile ilgili geniş bilgilere yer verdik. Nasıl ve ne için yapılması gerektiğini yani önemini de vurguladık. Sadakat büyüsü bozmak konusunda düşüncelere sahip olanlar da olabilir. “Bu büyüyü kendi rızası ile yaptıran niye bozdursun ki” düşüncesini taşıyor olabilirsiniz. Bunu sizlere şöyle açıklayabiliriz: Eşi kendisini aldatan bir kadın eşine sadakat büyüsü yaptırdıysa ve onunla eski günlerdeki gibi yaşamaya başladıysa ilk zamanlar bu durum onun hoşuna gidebilir. Evliliğini kurtardığını düşünerek “iyi ki bu büyüyü yaptırdım” diye düşünebilir. Fakat geçen zaman içerisinde eşinin yaptıklarını hatırlayarak ona olan sevgi ve saygısını yitirebilir yani sadakat büyüsü yaptırdığı için pişmanlık duyabilir.

Başka bir örnek de sadakat büyüsü yaptırdığınız kişiyi çok sevdiğinizi düşünüyorsunuzdur. Fakat zaman içinde onu sevmediğinizin farkına varabilirsiniz. İşte o zaman sevmediğiniz insanla yaşama mecburiyetini kendinizde görmemelisiniz. Sadakat büyüsünü bozdurarak kendinizi özgürleştirmeniz gerekebilir. Bu durumda medyum hocalara başvurarak büyü bozma yöntemlerinin uygulanmasını istemelisiniz. Onlar kendilerindeki manevi enerjilerle birlikte yaptırmış olduğunuz sadakat büyüsünü bozacaklardır. Eğer kendinizi partnerinize çok bağlı olarak hissediyorsanız, bu büyünün size yapılmış olduğundan şüphe duyuyorsanız işte o zaman da medyum hocalara giderek şüphelerinizden bahsedebilir ve gerekli olan ritüellerin uygulanmasını talep edebilirsiniz.

Sadakat Büyüsünde Uzman Medyumlar

Sadakat büyüsü nedir? Sadakat büyüsü nasıl yapılır? Konularında sizlere geniş bilgiler sunulmuştur. Her işin bir uzmanı olduğu için sadakat büyüsünün de uzmanı medyum hocalardır. İnsanların bilinçsiz bir şekilde yapmış olduğu büyüler doğru sonuçlar vermediği gibi ters sonuçları da ortaya çıkarır. Sadakat büyüsü ve diğer bağlama büyülerinde medyum hocamız üstün yetenekleri ve tecrübesiyle sizlere yardımcı olacak gerekli büyü çalışmalarını uygulayacaktır. Bunun için iletişime geçmeniz, sıkıntınızı anlatmanız ve derdinize deva aradığınızı söylemeniz yeterlidir. Sizin ve sevdiğiniz kişinin ihtiyacı olan bütün büyüsel çalışmalar ilim irfan sahibi medyum hocamız aracılığı ile yapılmaktadır.