Aşk ve Bağlama Tılsımı Nedir?

/ 27 Temmuz 2021 / 933 / yorumsuz
Aşk ve Bağlama Tılsımı Nedir?

Aşk ve Bağlama Tılsımı Nedir?

Aşk ve bağlama tılsımı nedir? Sizler de bu konuyu merak ediyor musunuz? Öyleyse bu konu hakkında sizlerle bilgilerimizi paylaşalım.

Aşk büyüsü pek çok nedenler ile yapılabilmektedir. Bu nedenlerden en önemlisi ise eğer sevdiğiniz kişi size karşı bir şeyler hissetmiyorsa onu kendinize bağlamak için aşk büyüsünden yararlanabilirsiniz. Aşk büyüsü yapmak ve onun etkilerinden faydalanmak isteyen kişiler muhakkak işin ehli bir medyum hocaya başvurmalıdır. Aşk büyülerinin bilinen pek çok çeşidi vardır. Hatta öyle ki kişi evde kendisi bile aşk büyüsü yapabilir. Ancak bunun için önceden bir medyum hocaya giderek aşk büyüsünde uygulanacak adımların neler olduğunu öğrenmesi gerekir.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk ve Bağlama Tılsımı Nedir?
Aşk ve Bağlama Tılsımı Nedir?

Aşk ve bağlama tılsımı nedir? Konusunu incelerken aşk büyüsü yaptırmak isteyen ya da kendine büyü yapıldığından şüphe eden kişilerin akıllarında aşk büyüsü nasıl anlaşılır? Sorusu vardır. Bunun için sizlere bu soru ile ilgili açıklamalarda bulunalım.

Bir kişide aşk büyüsü varlığının anlaşılması için görülen bazı belirtilerin net bir şekilde kişide görülmesi gerekmektedir. Aşağıda görülen belirtiler verilmiştir. Ve büyü yapan kişi karşı tarafta belirtileri görülüp görülmediğine göre aşk büyüsünün tutup tutmadığını da anlayabilir.

 • Aşk büyüsünün etkisi altına giren kişi aniden büyü yapan kişiyi aklına getirir ve onu özlediğini fark eder.
 • Aynı zamanda rüyasında büyü yapan kişinin yüzünü görür.
 • Bu kişilerde dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu meydana gelir.
 • Aşk büyüsünün etkisi giren kişiler sosyal hayattan uzaklaşırlar. Bu da görülen belirtilerin en belirginidir.
 • Ayrıca bu kişiler fazla duygusal olurlar ve sürekli ağlamak isterler.

Yukarıda bahsettiğimiz bu belirtilerin ortaya çıkması durumunda ise aşk büyüsünün tuttuğu ve büyülenmiş kişinin büyü yapan kişiye kör kütük aşık olduğu ve onsuz bir yaşam düşünmediği anlamına gelir.

Evde Aşk Büyüsü Yapmak Mümkün Mü?

Aşk ve bağlama tılsımı nedir? Sorusuna cevap ararken çoğu kişinin merak edip araştırdığı evde aşk büyüsü yapmak mümkün mü? Konusudur.

Evde aşk büyüsü yapmayı düşünüyorsanız eğer bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ama bunun için öncelikle büyü kaynaklarından aşk büyüsü nasıl yapılır iyice araştırmak gerekir. Ayrıca medyum hocalardan da aşk büyüsünün yapılışı ve kullanılan malzemelerin neler olduğu hakkında detaylı bilgileri öğrenmeniz gerekir. Evde uygulanabilecek en basit aşk büyüsü türleri arasında kaşık büyüsü olduğunu söyleyebiliriz. Bu büyü hem kolay bir şekilde uygulanabilir hem de etkisini de hemen gösterir.

Evde kaşık büyüsü yapmak isteyen kişiler iki adet tahta kaşık ve bir tane küçük bez temin etmelidirler. Ayrıca evde yapılabilecek bir diğer aşk büyüsü de nohut ile yapılan aşk büyüsüdür. Evde kolay bir şekilde uygulayabileceğimiz bir diğer aşk büyüsü de biber ve kırmızı mumla yapılan aşk büyüsüdür. Burada önemli olan büyü çeşidine göre kullanılacak malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi ve büyüyü uygularken söylenecek olan tılsımlı sözcüklerin doğru olmasıdır. Evde aşk büyüsü yaparken bütün aşamalar tamamlandıktan sonra iyi niyetin edilmesidir. Bu şekilde uygulamak istediğiniz aşk büyüsünü tamamlamış olursunuz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk ve bağlama tılsımı nedir? Konulu yazımızda aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu merak edenler için ele aldık. Aşk büyüsünü yapan kişinin büyünün yapılışındaki doğru adımları uygulaması gerekir. Çünkü, aşk büyüsü etkisini çok hızlı ve güçlü bir şekilde gösteren büyüler arasında yer alır. Doğru adımların uygulanması takdirde yapan kişiler çok hızlı bir şekilde sonuç alacaklardır. Bu etkilerden en iyi şekilde yararlanmak için insanların doğru ve güvenilir, tecrübeli bir medyum hoca ile çalışmaları gerekir. Aşağıda aşk büyüsü yaparken izlenmesi gereken adımlar sıralanmıştır;

 • Aşk büyüsünü yapmadan önce kişinin medyum hocanın önerdiği talimata göre karanlık ve sessiz bir ortama geçmesi gerekir.
 • Ardından aşk büyüsünde kullanılan malzemelerden biri olan nohut ve siyah üzümü ayarlaması gerekir.
 • Bu malzemeler temin edildikten sonra büyüyü yapan kişi siyah üzümü sağ eline, nohudu ise sol eline almalıdır.
 • Aşk büyüsünü yaparken kişinin yönü güneşin doğduğu tarafa doğru olmalı ve ayakta gözleri kapalı bir şekilde olmalıdır.
 • Daha sonra medyum hocanın verdiği tılsımlı sözcükleri 21 kere içinden söylemesi gerekir.
 • Kişi tılsımlı sözcükleri söylerken aynı zamanda içinden de aşk büyüsünü neden uygulamak istediğini ve aşık etmek istediği kişinin adını geçirmeli ve o kişinin yüzünü gözünün önüne getirerek onun hakkında iyi niyetler etmelidir.
 • Bu adımların hepsi sırasıyla tamamlandıktan sonra kişi siyah üzümü yemelidir.
 • Nohudu ise evin bir yerine gömmelidir.

Yukarıda bahsettiğimiz bu adımlar eksiksiz bir şekilde yapılırsa eğer en fazla 7 gün içerisinde büyü etkisini gösterecektir. Büyülenmiş olan kişi büyüyü yapan kişi ile iletişime geçerek ona sevgisinden bahsedecektir.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Sevdiği tarafından sevilmeyen pek çok insan bağlama büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Öyleyse bağlama büyüsünün amacı nedir? Merak edenlere açıklamalarda bulunalım.  

Bağlama büyüsü ile sevgi görmeyen taraf karşı tarafı kendine aşık ederek bir ömür boyu yanında tutabilir. Aynı zamanda evliliğinde sorunlar yaşayan kişiler ve eşlerinden ilgi ve sevgi görmeyenler bağlama büyüsü sayesinde eşlerini kendilerine bağlayabilirler. Ayrıca eski sevgilisi tarafından terk edilen kişiler de onlara bağlama büyüsü yaparak kendilerine dönmelerini sağlayabilirler. Bağlama büyüsü medyum hocalar tarafından yapılabileceği gibi gerekli bilgiler kendilerinden öğrenildiğinde evde de yapılabilir.  Bunun için büyünün yapım aşamasındaki ritüellerinin doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Aşk ve bağlama tılsımı nedir? Diye sizlere bilgiler aktarırken bağlama büyüsünün amaçlarından da bahsetmiş olduk.

Bağlama Büyüsünün Yapılmasının Sonucunda Neler Olur?

Sizler için bu yazımızda aşk ve bağlama tılsımı nedir? Konulu yazıyı ele aldık. Sizler için bu konu hakkında bilgiler paylaştık. Ama bağlama büyüsünün yapılmasının sonucunda neler olur? Sorusu da pek çok kişinin aklında cevap aradığı sorular arasında yer almaktadır.

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra insanların hayatında birçok olumlu olay ortaya çıkmaktadır. Özellikle aşık olduğunuz kişi, sürekli olarak sizi hayal eder ve size karşı özlem duygusu besler. Ayrıca bu kişi sizinle bir araya gelebilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bağlama büyüsü sadece sevgililer için uygulanmaz. Aynı zamanda evliliklerinde problemleri olan evli çiftlere ya da gözü dışarıda olan eşlere de yapıldığı zaman, bu kişiler eşlerine ve çocuklarına bir ömür boyu bağlı kalırlar. Bağlama büyülerinden etkili ve hızlı sonuç almak isteyen kişiler, muhakkak işin ehli bir medyum hoca ile çalışmaları gerekir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Ask ve bağlama tılsımı nedir? Diye sizlere açıklamalarda bulunduktan sonra bir de bağlama büyüsü nasıl uygulanır? Ondan bahsedelim.

Bağlama büyüsü yaparken sırası ile uygulanması gereken adımlar nelerdir? Aşağıda belirtilmiştir;

 • Bağlama büyüsü yapmak isteyen yapmadan önce büyünün yapımında gerekli olan malzemeleri ve hangi adımları izlemesi gerektiğini, bunun yanı sıra büyünün nasıl uygulandığını ve tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu çalıştığı medyum hocalardan öğrenmelidir.
 • Ardından karanlık ve sessiz bir odaya geçilmelidir.
 • Hayvanlardan bir kap süt temin etmelidir.
 • Daha sonra bir kağıda “Ya Mülaki” yazması gerekir.
 • Bunu yaptıktan sonra kendisine kimin aşık olmasını istiyorsa o kişinin iki adet fotoğrafını bulmalıdır.
 • Bu fotoğraflardan biri sağ ele, diğeri ise sol ele alınması gerekir.
 • Fotoğraflara bakarak 41 kere “Ya Mülaki” demeli ve sevdiğiniz kişinin ismini söylemelidir.
 • Bundan sonra boş bir kâğıdın üzerine bu iki fotoğrafı yapıştırması gerekir.
 • Bu fotoğraflar kişinin yattığı odanın duvarında 14 gün boyunca asılı kalmalıdır.
 • Hayvanlardan elde ettiği süte ise 14 kere aşık olmasını istediği kişinin adını söyleyerek üflemelidir.
 • Bunu yaptıktan sonra o sütü hızlı bir şekilde içmesi gerekir.
 • Bu adımların tamamlanmasından sonra bağlama büyüsü işlemi tamamlanmış olur.
 • Yapılan bağlama büyüsü 3 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar ve büyülenmiş kişi karşı tarafı sürekli olarak rüyasında görür. Bu iki kişi bağlama büyüsü sayesinde ölene kadar birbirinden ayrılmaz.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Aşk ve bağlama tılsımı nedir? Bu konu hakkında sizler ile detaylı bilgiler paylaştıktan sonra büyülerin sonucunda hangi etkiler görülür onlara göz atalım. Bağlama büyüsü sonucunda neler gözlemlenir? Büyü yaptırmak isteyen kişilerin sıkça araştırdığı konular arasındadır.

Bir kişiye bağlama büyüsü yapıldıktan sonra o kişi büyünün etkisi altına girer ve davranışlarında bazı değişmeler ortaya çıkar. Peki bağlama büyüsü yapan bir kişi büyünün tutup tutmadığını nasıl anlayacaktır. Bunun için büyü yaptığı kişinin davranışlarını gözlemlemesi gerekir. Aşağıda bağlama büyüsü sonucunda meydana gelen davranış değişikliklerinin neler olduğunu sizler için listeledik;

 • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişi sosyal çevresi ile alakasını keser ve içine kapanır.
 • Sürekli olarak ona büyü yapan kişiyi düşünür ve onunla bir araya gelmeyi hayal eder.
 • Ayrıca büyülenen kişiler sabahları uyandığında aynada kendilerine bakamazlar.
 • Bu kişiler aynı zamanda bunalıma girerler ve gündelik işlere dair hiçbir şey yapmak istemezler.
 • Büyünün etkisi altına giren kişiler uyku sorunu yaşarlar.
 • Aynı zamanda kekeme gibi konuşmaya başlarlar.
 • Uydukları zaman sürekli olarak kabus görürler ve bu kişiler kendilerine büyü yapan kişinin simasını rüyalarında görürler.

Yukarıda bahsedilen bu belirtilerin ortaya çıkması için en fazla 2 haftadır. 2 hafta sonra büyü etkisini karşı tarafın davranışlarında zaten belli eder.

Eşe Yapılan Bağlama Büyüsü

Son olarak da evli çiftlerin merak ettiği eşe yapılan bağlama büyüsü nedir? Ondan bahsedelim.

Evliliklerinde sorun yaşayan kişiler ya da eşlerinin gözleri dışarıda olan kişiler eşlerine bağlama büyüsü yaptırabilirler. Bu sayede eşler arasındaki sorunlar çözülür ve evlerine ve eşlerine bağlı bir şekilde bir ömür geçirirler. Eşe bağlama büyüsü nasıl yapılır aşağıda bahsedilmiştir;

 • Eşine büyü yapmak isteyen kişi önce bir fincan temin etmelidir.
 • Ardından fincanın kulpu kırılmalıdır.
 • Daha sonra beyaz bir kağıda eşinin ismini, soyadını, doğum tarihini, anne ve baba adlarını yazması gerekir.
 • Kağıdın üzerine yazdığı eşinin adını siyah bir kalemle daire içine alması gerekir.
 • Ardından bu kağıt küçük parçalar halinde yırtılmalıdır.
 • Büyüyü yapan kişi kağıdı yırtarken kendi adını söylemelidir.
 • Bundan sonra yırtılan kağıtlar fincanın içine koyulmalıdır.
 • Kolonya dökülerek kağıtların yanmasını sağlamalıdır.
 • Daha sonra kül olan bu kağıtların üzerine toz şeker eklemesi gerekir.
 • Ardından fincanın üstü peçete ile sıkı bir şekilde kapatılmalıdır.
 • Bütün bu işlemleri tamamlandıktan sonra kişi fincanın içindekileri evin yakınında bulunan bir akarsuya, göle ya da denize atmalıdır.
 • Suya atarken de 4 kere eşinin ve 4 kere de kendinin adını söylemesi gerekir.