Odkara Büyüsü Nedir?

/ 3 Ağustos 2021 / 670 / yorumsuz
Odkara Büyüsü Nedir?

Odkara Büyüsü Nedir? Odkara Büyüsü Neden Yapılır?

Odkara büyüsü nedir? Odkara büyüsü neden yapılır? Tarih boyunca tüm insanlık aşkı aramıştır. Aşk uğruna savaşlar yapılmış, koca devletler aşk uğruna yıkıma sürüklenmiştir. İnsanların çağlar boyunca aşkı aramasının sebebi, aşkın beraberinde huzur ve mutluluğu getirmesinden kaynaklanmıştır. Âşık olan kişi aşkına karşılık bulduğunda sonsuz bir saadetle ödüllendirilmiş gibi olur. Aşkın huzur veren sakinliği ve ilişkilerdeki belirsizliklerden kurtarması kişiyi dinginleştirir. Belirtildiği gibi tarih boyunca süren aşk arayışı günümüzde de devam etmektedir. Günümüzde kişilerin platonik aşka sıklıkla düşmesiyle eski büyülerden olan odkara büyüsü tanımının ne olduğu, odkara büyüsünün nasıl yapıldığı ve zararının olup olmadığı sıklıkla sorulmaya başlanmıştır.

Odkara büyüsü platonik aşıklar için platonik sevdadan kurtuluşun anahtarı, üzücü günlerin bitmesi için bir umut ışığıdır. Odkara büyüsü temelde bir bağlama büyüsüdür. Odkara büyüsü sayesinde büyü yapılan kişi büyü yaptıran platonik aşığına, aşkla bağlanır. Kökeni Afrika kıtasına dayanan odkara büyüsü hızlı etki vermesi ve zararlı bir büyü olmaması sebebiyle sıklıkla tercih edilen büyüler arasındadır. Yalnız odkara büyüsünü kesinlikle gerçek ve bilgili bir medyumun yapması gerekir. Çünkü büyü ritüeli sırasında her adımın doğru sıra ve doğru bir şekilde yapılması, niyetin düzgün belirtilmesi gerekir. Ayrıca büyü sırasında kullanılacak malzemeleri ancak gerçek bir medyum tedarik edebilir. Odkara büyüsünü, gerçek bir medyum yerine sıradan bir insana yaptırıldığı takdirde tutmayacak daha da kötüsü yapılacak yanlışlar büyük sorunlara yol açacaktır.

Odkara Büyüsü Neden Yapılır?

Eski zamanlarda Afrika kıtasında ortaya çıkan ve yapımında karınca dışkısı ile mürekkep kullanılan Odkara büyüsü genelde büyü yapılan kişileri, büyü yaptırana bağlamak için yapılır. Lakin tek kullanım alanı bu değildir. Odkara büyüsü birçok farklı durum için kullanılabilir. Odkara büyüsü genellikle şu gibi durumlarda yapılır:

  • Evlilik ilişkilerinde partnerlerden birinin evi terk etmesi durumunda odkara büyüsü yapılabilir bu sayede evi terk eden partner kısa zaman içerisinde evine dönecek ve eşine eskisinden bile daha fazla aşkla bağlanmış olacaktır.
  • Tartışma durumlarında karşı tarafı ikna etmek, kendi fikirlerini benimsetmek ve aynı fikirde olmaya zorlamak için kişi odkara büyüsü yaptırabilir.
  • Kişi kariyerinde başarı sağlamak, terfi almak ve sürekli başarılı olabilmek için odkara büyüsü yaptırabilir.
  • Sorunlu ilişkilere sahip olan çiftler aradaki buzları eritmek, ilişkilerine eski heyecan ve neşesini kazandırıp yeniden mutlu olabilmek için odkara büyüsü yaptırabilirler.
  • Anne babasıyla artık görüşmeyen, evine gelmeyen çocuklar için ebeveynleri tarafından odkara büyüsü yaptırılabilir.
  • Kişi karşısındaki kişiye aşkını ilan edemediği ya da aşkını ilan etse bile karşılık bulamadığı platonik aşık durumundaki konumundan kurtulmak için odkara büyüsü yaptırabilir.

Odkara Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Odkara Büyüsü Nedir?
Odkara Büyüsü Nedir?

Odkara büyüsü nedir? Odkara büyüsü neden yapılır? Odkara büyüsü oldukça tesirli bir büyüdür. Yapımında karınca dışkısı ve mürekkep bulunan bu büyünün 7 gün gibi kısa bir sürede tesirini göstermesi sıklıkla tercih edilmesine sebep olmuştur. Eski zamanlarda ortaya çıkan ve birçok sorunun çözümü niteliğindeki odkara büyüsü günümüzde daha çok genç kızlar tarafından kullanılmaktadır. Çağın beraberinde getirdiği sıkıntılarla çoğalan platonik aşıklar odkara büyüsünün etkilerini oldukça merak etmektedirler. Öncelikle söylemek gerekir ki odkara büyüsü gerçek ve deneyimli bir medyum tarafından doğru şekilde yapıldığında tutacak ayrıca büyü yaptırana da büyü yapılana da hiçbir zararı olmayacaktır.

Büyü yapıldıktan 7 gün sonra tesirini gösterdiğinde büyü yaptıran kişi büyü yapılanı kendine aşkla bağlamak istiyorsa bu amacına ulaşmış olacaktır. Kesinlikle belirtilmesi gereken bir başka nokta da büyünün herkes de aynı etkiyi göstermeyecek olmasıdır. Bunun nedenini gündelik hayattan bir örnekle açıklamak gerekirse iki insan aynı anda aynı hastalığa yakalanabilir. Ama her ikisi de benzerlikler olsa da farklı semptomlar gösterecektir. Büyü yapılan kişinin karakteri ve büyü yaptıran kişinin niyeti de farklı olduğundan, arkadaşım x kişisine büyü yaptırdı y etkisini gördü bende z kişisine aynı büyüyü yaptırırsam kesin y etkisini görürüm gibi bir düşünceye kapılmamak gerekir.

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır?

Odkara büyüsünün hemen etki ettiğini ve insanların hayatlarının nasıl mutlulukla dolduğunu gören çoğu kişi odkara büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyor. Bu soruyu cevaplamadan önce önemli bir uyarı yapmakta fayda var. Odkara büyüsü diğer tüm büyülerde olduğu gibi niyetler üzerinden ve enerjilerin kontrolü aracılığıyla yapılır. Bu nedenle kesinlikle sıradan insanlar odkara büyüsü yapmaya kalkışmamalıdır. Büyüye başlamadan önce işinde uzman ve güvenilir bir medyum bulunmalıdır. Daha sonra bu uzman medyuma niyet açıkça ifade edilmelidir ki medyum büyüye niyeti doğru bir şekilde aktarabilsin. Ayrıca odkara büyüsünün yapımında havas ilmine sahip bir medyumla çalışılması da önemlidir.

Çünkü odkara büyüsü yapımında vekfler çok önemlidir. Oldukça fazla teknik bilgi gerektiren odkara büyüsü beyaz bir kumaşa ya da kâğıt parçasına daha önceden hazırlanan vekfler yazılır. Yazılan vekflerin ortasına bir üçgen çizilir. Çizilen üçgenin köşelerine görevli hüddam adları yazılır. Üçgenin üst köşelerine ise tılsımlı sözler yazılır. Tüm isimlerin doğru yazıldığından emin olduktan sonra büyü tamamlanmış olur. Bu işlem 7 gün boyunca tekrarlanır. Odkara büyüsü yapımında kullanılan tılsımlı sözler sıradan halk tarafından bilinmemektedir. Tılsımlı sözlerin bilgisine yalnızca bilgili medyumlar sahiptir. Bu neden de odkara büyüsünün yapımı ve odkara büyüsünün tutması için bilgili bir medyumu şart koşmaktadır.

Odkara Büyüsü Etkisi Altında Olunduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişi odkara büyüsü altında olunduğu fark edilebilir mi? Sorusu da sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeridir. Odkara büyüsü eğer doğru bir şekilde, deneyimli bir medyum tarafından yapılırsa tutacağı ve tesiri yüksek olacağı için odkara büyüsü etkisi altında olan kişi kendisine büyü yapıldığının farkında olamayacaktır. Ancak yakın çevresi kişinin odkara büyüsü etkisi altında olduğunun farkına varabilir. Bunu basit bir örnekle anlatmak gerekirse, bir kişinin âşık olduğu ve yeniden beraber olmak istediği eski sevgilisine odkara büyüsü yaptırdığını düşünelim. Bu çift büyü yaptıran kişinin büyü yapılanı aldatması yüzünden ayrılmış olsun. Bu ayrılık yaşanırken yüksek ihtimalle büyük kavgalar olacaktır. Ve aldatılan kişi asla bir daha beraber olmayacaklarını dile getirecektir. Ancak ilerleyen süreçte aldatan kişinin yaptıklarından pişman olmasıyla odkara büyüsüne başvurması, hayatı, mutluluğu ve ilişkisi için yeni bir şans yaratmasıyla asla barışmam diyen eski sevgilisinin ona geri döndüğü görülür.

Büyü yapılan kişinin daha önce o büyük sorunları yaşayanlar kendileri değilmiş gibi büyü yaptıran partnerine eskisinden daha bağlı ve sadık olması dikkat çekecek bir durum oluşturur. Bu gibi durumlarda büyü yapılan kişinin yakın çevresi ve sevdikleri onun bu durumunun farkında olup, onu bu büyünün etkisinden kurtarmak için odkara büyüsü bozdurma işlemine başvurabilirler. Tabi bağlama büyülerinin birçok çeşidi olduğu unutulmamalıdır. Bağlama büyülerinin birçoğu benzer etkiler gösterir. Büyü konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmayan insanlar büyü etkisindeki kişinin hangi büyünün etkisi altında olduğunu anlamaları mümkün olmayacaktır. Bu nedenle bilgili, işinde uzman bir medyuma başvurmak gerekir.

Uzman medyum anlatılan belirtiler sayesinde kişinin hangi büyünün tesiri altında olduğunu anlayabilecek ve bu sayede doğru büyü bozma işlemini uygulayabilecektir. Ayrıca odkara büyüsünün bozumunun aynı odkara büyüsünün yapımı gibi hiçbir zararı yoktur. Büyü yapılan kişi üzerinden odkara büyüsü kaldırıldığında iradesi üzerindeki baskı kalktığından rahatlamış olacaktır. Büyü ilk kaldırıldığında ufak halsizlikler yaşanabilir lakin bunlar önemli değildir. İradenin üzerinden kalkan büyü vücut için taşıdığı bir ağırlığı bırakmak gibi olacaktır. Bu nedenle yaşanan halsizlik korkulacak bir durum değildir. Ve uzman bir medyum tarafından yapılan odkara büyüsü bozulma işleminin korkulacak bir yanı yoktur.

Odkara Büyüsü Bozulur mu? Odkara Büyüsü Nasıl Bozulur?

Odkara büyüsü nedir? Odkara büyüsü neden yapılır? Odkara büyüsü bozulabilecek büyüler arasında yer alır. Ancak odkara büyüsünü bozmak, odkara büyüsü yapmaktan daha zordur. Çünkü odkara büyüsü oldukça güçlü ve bozulması zor büyüdür. Odkara büyüsünün zor bozulan bir büyü olmasının sebebi yüksek tesirli olmasına dayanır. Büyünün tesiri ne kadar yüksekse o kadar zorlayıcı tılsımlar kullanılır. Lakin tüm bu zorluklarına rağmen odkara büyüsü bozulabilecek bir büyüdür. Büyüyü bozmadan önce üzerinizde gerçekten odkara büyüsü olup olmadığının tespit edilmesi gerekir.

Odkara Büyüsü Bozulması İçin Medyum Desteği

Oldukça zor bir süreç olan odkara büyüsünün tespiti ve odkara büyüsünün bozumu için kesinle bilgili ve deneyimle bir medyumla çalışılmalıdır. Bunun daha kolay anlaşılması için diyebilir ki evinizi böcekler basarsa muhakkak bir ilaçlama firmasından yardım almanız gerekir. Önce uzmanlar gelir eviniz ya da ofisinizi inceler sonra da doğru malzeme ve yöntemle eviniz ya da ofisinizdeki böcek sorununuzu çözerler. Odkara büyüsü bozulması da aynen bu süreçleri kapsar. İşinde uzman bir medyum önce üzerinizdeki büyüyü tespit eder daha sonra da üzerinizdeki büyüyü bozarak sizi odkara büyüsünden kurtarır. Odkara büyüsü bozma işlemi odkara büyüsü yapma işlemi kadar kolay yapılmamasının yanında odkara büyüsü yapma işlemi kadar hızlı da olmaz.

Odkara Büyüsü Bozulma Süresi

Odkara büyüsü bozma işlemi sürecinde dürüstlük temel kurallardan biridir. Kesinlikle medyuma karşı açık olunmalıdır. Yaşanılanlardan utanılması, bu nedenlerle eksik bilgi ya da yanlış bilgi verilmesi durumlarında odkara büyüsü bozma işlemi gerçekleşmeyecektir. Çünkü medyumun hangi büyü tesiri altında olduğunuzu anlamasından tutun bunun çözüm yollarını belirlemesine kadar olan süreçte anlatılanlar kilidi açan anahtar niteliğinde olur. Eğer medyum yanıltılırsa doğru tespitlerde bulunamayacaktır bu da boşuna vakit kaybı demektir.

Eğer bu tarz yanlışlara düşülmez ve medyuma gereken bilgiler doğru bir şekilde aktarırsa medyum çeşitli tılsımlar yazacaktır. Daha sonra bu tılsımların yanında çeşitli dualar okunarak odkara büyüsü bozma işlemine başlanacaktır.  Odkara büyüsü bozma işlemi bilgi verme sürecinin ne kadar şeffaf olduğu ve yapılan odkara büyüsünün ne derece etkili olduğu gibi etkenlerden etkilenecek bir süre zarfında gerçekleşecektir. Büyülerin farklı insanlarda farklı etkilerde bulunması ve büyü tesirinin değişmesi nedeniyle odkara büyüsü için 5 günde ya da 10 günde bozulur denmektedir.

Özet Olarak Odkara Büyüsü

Yazı boyunca detaylı bir şekilde anlatılan odkara büyüsünü kısa bir şekilde özetlemek gerekirse uzun yıllar önce Afrika kıtasında ortaya çıkan odkara büyüsü çağlar boyunca farklı sorunlara çözüm olarak kullanılmıştır. Bağlama büyüleri kategorisinde adı geçen odkara büyüsünün en sık kullanım alanı manevi bir fayda sağlayan aşk ilişkilerinde büyü yapılan kişiyi büyü yapana bağlamak için kullanılmıştır. Esasen hiçbir zararı bulunmayan odkara büyüsü, deneyimsiz ve sıradan insanlar tarafından yapılınca bazı sıkıntılı durumlara sebep olmuştur. Bu nedenle diğer büyülerde olduğu gibi büyünün tutması ve başarıya ulaşması için odkara büyüsünün işinde uzman olmuş bir medyum tarafından, ritüel kurallarına uygun bir biçimde yapılması gerekir.

Tavsiye

Rüyada Altın Görmek