Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nedir? Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 10 Aralık 2020 / 11.204 / yorumsuz
Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nedir? Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mumla yapılan ölüm büyüsü büyüler içerisinde bilinen en kuvvetli büyülerden bir tanesidir. Kuvvetli olduğu kadar da etkilidir. Bu nedenle de adından da anlaşılacağı üzere ölümle sonuçlanmaktadır. Dolayısıyla kara büyü diye anılan büyüler arasında yer almaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde etki göstermesi nedeniyle kişinin önlem alması da engellenmektedir. Büyüler arasında en tehlikeli olan büyü türüdür bu nedenle de titiz ve dikkatli bir şekilde bunun bilen bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Ölüm büyüsü yapılması esnasında genel olarak iki aksesuar kullanılmaktadır. Bunlar mum ve sabun olmaktadır. Mumla yapılan büyü daha yaygın olarak kullanılmaktadır.  Mum büyüsü olarak geçmektedir. Çok etkili olan bu ölüm büyüsü için, yaptıracak kişinin tam bir şekilde emin olması gerekmektedir. Bu büyünün yapıldığı kişinin bu büyüden kurtulması imkansız olarak görünmektedir. Bundan dolayı da yaptırmadan önce emin olunmalıdır. Bu büyü için mutlaka medyumlardan yardım alınmalıdır. Evde yapılabilecek bir büyü şekli değildir.

Çok daha önceleri çok sık yapıldığı bilinmektedir. Fakat günümüzde bu tarz büyülerin çok fazla tercih edilmediği bilinenler arasındadır. Yine de gizli bir şekilde yapıldığı ve bu büyüyü yaptıran kişinin b konu hakkında gizleme yaptığı bilinmektedir. yapılan büyü yine kişiye özel olarak yapılmaktadır. Bu nedenle de yanlış bir işlem yapılmadan önce doğru kişiye yapıldığından emin olunmalıdır. Özellikle bu büyü işinde aracı olacak olan kişilerin doğru bir bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Mumla Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mumla ölüm büyüsü nasıl yapılır diye bakıldığında karşınıza birçok medyum sayfası çıkacaktır. Buralara bakıldığında da her medyumun bu konuda farklı tılsımlarla bu büyüyü gerçekleştirdiği ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de yapılacak olan büyünün önemi de göz önüne alındığında doğru kişilerce yapılması önerilmektedir.

Yapılacak olan büyünün adından da anlaşılacağı üzere ana madde mum olmaktadır. Mum üzerine tılsım ve belli başlı dualar okunduktan sonra ve ölmesi istenilen kişinin bilgileri ile birlikte yapılmaktadır. Burada ana maddenin mum olmasının anlamı da açıktır. Mum eridikçe büyü yapılan kişi de acı çeksin ve mum bittikten sonra da büyü yapılan kişi ölsün anlamında olmaktadır.

Burada yapılacak olan büyü ile birlikte eriyip yanan mum gibi eriyip yok olsun gitsin şeklinde anlamlandırılmaktadır. Bu nedenle de en çok kullanılan ölüm büyülerinden olmaktadır. Ölüm büyüsü çok dikkat edilerek yapılması gereken büyü türüdür. Kara büyüler arasında yer almaktadır.

Ölüm Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir?

Ölüm büyüsü etkileri arasında bulunan durumlar hemen hemen bir hafta içerisinde gözlemlenmeye başlamaktadır. Bir haftadan sonra ölüm büyüsü yaptırılan kişilerde belli olacak derecede etkiler görülmeye başlanır. Ölüm büyüsü yaptıran kişiler bu konuda bir pişmanlık duyar ve vazgeçmek isterse bu büyünün geri dönüşünün olmadığını bilmeleri gerekmektedir.

Bu nedenle de yaptıran kişi bu kararını vermeden önce çok fazla düşünmelidir. Yapılacak olan büyünün geri dönüşü olmamaktadır. Medyumlar tarafından yapılacak olan büyü çok dikkatli bir şekilde hiçbir detay atlanmadan yapılmalıdır. Bazı durumlarda ölüm büyüsü yapılması esnasında domuz bağırsağı ya da köpek dili istenebilmektedir.

Bu açılardan bakıldığında da çok fazla maliyeti olan bir büyü türü olarak da bilinmektedir. bu nedenle yapılmak istendiğinde hem maddi hem de manevi açıdan düşünülmelidir. Bu büyü türü ile ilgili bilgi sahibi olmadan yaptırılmaması önerilmektedir. Bilgi almak için profesyonel olarak bu işle uğraşan medyumlardan bilgi alabilirsiniz.

Ölüm Büyüsü Yaptıran Neden Yaptırmaktadır?

Bazı zamanlarda bir kişi hakkında kin ya da nefret duygusu taşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle de onun ölmesini ve bu dünyadan göçüp gitmesini isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlarda ölüm büyüsü için medyumlara başvurulmalıdır. Bazı durumlarda bu büyüler eski eş ya da sevgiliye yaptırılmak istenirken bazen de iş yerinde ayağını kaydırmak istediğiniz bir kişi için de yapılabilmektedir. Hatta bazı zamanlar da akrabalar için de aynı konuda hizmet alınabilmektedir.

Bu büyüyü yaptırmak isteyen insanlar gene olarak bir durum karşısında canları yanan ve bunun intikamını almak isteyen kişiler tarafından yaptırılabilmektedir. Bu nedenle canı yanan ve gözü kararan kişiler bu büyüyü yaptırabilmek için hiç çekinmeden bu büyüye başvurmaktadırlar.

Ölüm Büyüsü Yaptırılan Kişi de Yaşanan Değişiklikler Nelerdir?

Ölüm büyüsü yaptırılan kişiler farklı fiziksel ve ruhsal belirtiler vermektedirler. Yapılan büyü mum ile yapıldığından mum eriyip bitene kadar acılar içerisinde kıvranmaktadır. Bu nedenle de büyü yapılan kişi her zaman acı içinde yaşamını sürdürmekte ve en sonunda ölüm gerçekleşmektedir.

En çok görülen belirtisi de aşırı derecede zayıflık ve karın ağrısıdır. Zayıflığın nedeni de yapılan büyü nedeniyle iştahtan kesilmeden kaynaklı olmaktadır. Tarifsiz acılar çekmekte ve bu acılar ölümle sonuçlanmaktadır. Aynı zamanda cinsel olarak da kendilerini güçsüz hissetmektedirler. Cinsel yaşamları da olumsuz bir şekilde etkilenmektedir.

Ayrıca başına musallat edilen varlıklar ile sürekli rahatsız ve huzursuz zamanlar geçirirler. Yaşamları da bir o kadar huzursuzluk içinde geçmeye başlar. Her an her saat agresif ve acılı zamanlar geçirmektedirler. Ruhsal açıdan da bu şekilde belirtiler göstermektedir. Bu şekilde olunca da psikolojik problemlerde çökkünlük hissi yaratmakta ve yaşamdan zevk almaları engellenmektedir.

Ölüm Büyüsünün Bozulması Mümkün müdür?

Her ne kadar bu büyü bozulmaz gibi bir durum olmuş olsa da işin ehli tarafından yapılan büyüler zorlu bir şekilde de olsa bozulabilmektedir. Yine bu konuda medyumlardan destek almak en doğru karar olacaktır. Yapılan büyü her ne şekilde olursa olsun bunun bozulması için bir medyumdan yardım alınabilir.

Ölüm büyüsü nasıl bozulur şeklinde birçok soru bulunmaktadır. Bunun cevabı ise tek başına bozmanın mümkün olmadığıdır. Çok daha meşakkatli bir şekilde bozulmaktadır. Bunun için yapılması gereken yaptırılmış olan medyuma başvurmak olacaktır. Kişiye özel olarak yapıldığından dolayı yaptırılan medyumun bozması çok daha kolay olmaktadır.

Ölüm büyüsü yaptırılırken dünyevi olmayan varlıklardan yardım alınıyorsa bozma işlemi için de yine onlardan yardım alınmalıdır. Evde kendi başınız çözülecek bir büyü değildir. Bazıları yaptırdıkları mumla ölüm büyüsü için mumu atmakta ya da denize fırlatmaktadır. Unutulmamalıdır ki; bu durum bu şekilde çözülmemektedir. Bu nedenle de yaptırırken nasıl profesyonel destek alınmışsa, bozulurken de aynı şekilde medyumlardan profesyonel bir destek alınmalıdır.

Ölüm Büyüsünün Tutmama İhtimali Var mıdır?

Bazı durumlarda her büyü de olduğu gibi ölüm büyüsü tutmama durumu vardır. Bu yapılan şekille alakalı olabileceği gibi kişi ile de ilgili olabilmektedir. Bazı bireylerin büyü tutmayan bir yapısı olabilmektedir. Bu nedenle de nasıl yapılmış olursa olsun tutmayabilir. Böyle bir surumla karşılaşırsanız yeniden medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Yeniden medyuma gittiğinizde farklı bir şekilde büyü yapabilir ya da daha önce yapılan büyü ile ilgili tekrarlama yapabilir. Bu konuda size en iyi şekilde destek vereceklerdir. Bir de bazı kişiler mesafenin büyü üzerinde olumsuz etkileri olduğunu savunmaktadırlar. Bu savunmanın gerçeklikle alakası yoktur. Büyünün mesafe ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

Ölüm Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Mumla yapılan ölüm büyüsü kendini çok kusa sürede göstermektedir. Adından da anlaşıldığı üzere kullanılan ana madde mum olduğundan eriyip bittiğinde ölüm gerçekleşir. Bu da çok kısa bir süre içerisinde olmakta ve çok acılı bir süreç olarak görülmektedir. Kişinin tahammül edemeyeceği kadar fazla acı çekmektedir.

İnsan yaşamını olumsuz yönde etkilemekte ve hiçbir şey yapmaya mecali kalmamaktadır. Hatta çok şiddetli bir depresyon içine gireceği görülecektir. Batın bölgesinde yaşayacağı sancılar ve iştahsızlıkla birlikte aşırı yorgunluk hissi ve zayıflık meydana geldiği görülecektir. Tabiri caizse mum gibi eriyecektir.

Ölüm büyüsü etkisi nedir diye bakıldığında büyü yapılan kişi yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle agresif ve duygu durumu hassas olarak yansıyacaktır. Her konuşulan ya da her yapılan hareketten olumsuz anlamlar çıkarmaya başlayacaktır. Daha önceleri sinirlenmediği olaylarda çok daha farklı tepkiler verebilmektedirler. Hatta zamanla halüsinasyonlar görebilmektedirler. Zaman zaman ağlama nöbeti yaşayabilmektedirler. Bütün bunların sonunda da kişi direkt olarak en son aşama olan yatağa düşme be sonrasında iyileşme gözlenmeden ölüm durumu ortaya çıkmaktadır. Kişi son aşama olarak ölüme yaklaştığında yaşadıkları duygu durumu ve yapılan tahammülsüzlükler baş göstermeye başlayacaktır.

Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Kimlere Yapılır?

Mumla yapılan ölüm büyüsü kimlere yapılır sorusunun aslında tek bir cevabı yoktur. Problem yaşanılan ve sürekli sorun olan iş arkadaşına, eski eşe, eşinin akrabalarına, eski sevgiliye ya da kendi akrabalarından birine yapılabilmektedir. Bu büyü çok kuvvetli ve etkisini anında gösteren bir büyü olması nedeniyle mutlaka çok dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Sonucunda ölüm olan bu büyü ile birlikte kin ve nefret duyulan kişinin ölmesi ve hayattan gitmesi amaçlanmaktadır. Özellikle bu konuda evde yapılacak bir büyü türü olmadığı bilinmelidir. Çok fazla işlem barındıran bir büyü olması nedeniyle mutlaka bu işi profesyonel olarak yapan medyumlardan destek alınmalıdır. Çünkü yapılacak olan yanlış bir işlem sonrasında daha farklı sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Özellikle bu konuda eski eş ya da sevgiliye yapıldığı bilinse de akrabalara da yapıldığı yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır. Ölüm ile sonuçlanacak bu büyü ile birlikte yapmadan önce tam anlamıyla ve net bir şekilde karar verilmelidir sonrasında yapılacak olan bozma işlemi için geç kalınabilmektedir. Dolayısıyla kim için ve ne için yapılırsa yapılsın kararınız net olmalıdır.

Canı yanan ve bu konuda gerçekten intikam almak isteyen kişiler tarafından yaptırılan büyüler medyumlar eşliğimde yaptırılmalıdır. Her büyü de olduğu gibi bu büyü çeşidinde de belli bir zaman ve belli bir vakit mevcuttur. Dolayısıyla bu işi profesyonel olarak üstlenen kişiler tarafından yapılmalıdır. Medyumlar bu konuda sizlere bilgi verecek ve yapılması gereken büyü ile ilgili detayları aktaracaklardır.

Mumla yapılan ölüm büyüsü için medyumların özel tılsım ve duaları bulunmaktadır. Bu nedenle de doğru bir zaman ve vakitte yapılacak olan büyünün tutmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle de özel ve sessiz bir odada büyüye yoğunlaşmaktadırlar. Sonrasında yapılan büyü ile ilgili bilgi verilmekte ve bir hafta içerisinde de etkilerini göstermektedirler.

Büyü yapılan kişi de bu büyünün etkilerini çok hızlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak bu konuda yaşadıklarını sosyal yaşantısına da yansıtacaktır. Özellikle çok sancılı bir süreçten geçecekleri için de bunu görmemenin imkanı yoktur. Gözle görülür şekilde değişiklikler meydana gelecek ve en sonunda da ölüme maruz kalacaktır.