Limon Büyüsü Nedir?

/ 18 Şubat 2022 / 2.158 / yorumsuz
Limon Büyüsü Nedir?

Limon Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Büyü ile ilgilenen kişilerin merak ettiği bir başlıktır. Limon büyüsü, çok eski zamanlara dayanan bir büyü çeşididir ve insanlar limon büyüsünü çok farklı amaçlar ile yaptırabilmektedir. Çoğu kişinin en çok merak ettiği bir soru ise evde limon büyüsü yapılabilir mi? Sorusudur. Limon büyüsü çok tehlikeli bir büyü olduğu için uzmanlar tarafından yapılması kesin bir dille önerilmektedir. Yapılacağı amaca göre yapımı değişen büyüde yanlış söylenecek bir kelime ya da yapılacak farklı bir uygulama büyünün tamamen ters tutmasına neden olacaktır. Ayrıca çok güçlü bir büyü olduğu için bozulması da çok zor bir uygulamadır. Bu nedenle limon büyüsü yaptırmayı ya da bozdurmayı düşünen kişiler en iyi medyum hocaları bulmalıdırlar.

Limon büyüsü, Eski Mısır döneminde yeni doğan çocuklara uygulanmış ve şans tılsımı olarak bilinen bir uygulamadır. Hükümdar ailesinde dünyaya gelen bebeklere yapılan bu büyü, bebeğin bütün hayati boyunca mutlu olması, şanslı olması ve hayatını bir ömür boyu bereketli geçirmesi için yapılmaktadır. Şans ve kazanç büyüsü olarak uygulanan limon büyüsü, eski Mısır döneminde olduğu gibi günümüzde de çok fazla tercih edilmektedir.

Limon Büyüsü Neden Yapılır?

Limon Büyüsü Nedir?
Limon Büyüsü Nedir?

Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Gibi sorular internet sitelerinde araştırılan konuların içerisinde yer almaktadır. Büyüler arasında en çok tercih edilen büyü çeşitleri aşk büyüsü uygulamalarıdır. Limon büyüsü her ne kadar şans ve kazanç büyüsü olarak bilinse de bazı kaynaklarda ayırma büyüsü olarak da yapılabildiği bildirilmiştir. Limon büyüsü neden yapılır? Sorusu büyü yaptırmayı düşünen ve bu nedenle de büyüler hakkında detaylı bilgi edinmeye çalışan kişilerin merak ettiği bir konudur. Limon büyüsü genel olarak kişilerin kısmetlerini açma, şanslarını açma, para kazanma, kaderlerini açma amacı ile uygulanabilmektedir. Aslında limon büyüsü şans ve kısmet açma büyüsü olduğu için kişiye pek zararı olan bir büyü değildir. Ancak yine de işin ehli medyum hocalara uygulatılması önemlidir. Kişi kendine ya da çevresinden birine limon büyüsü yaptırarak kıymetlerinin ve kazançlarının artmasını sağlayabilir.

Antik çağların en önemli parçası olan büyü, o dönem büyücü ya da cadı olarak adlandırılan kişiler tarafından uygulanmıştır. Büyü yapımında kötü ruhlar ve şeytani varlıklar kullanıldığı için büyülerin alanında uzman kişiler tarafından yapılması daha doğrudur. Günümüzde büyü hizmeti veren medyum hocalar her çeşit büyüyü en ince ayrıntısına kadar bildikleri için yaptıkları büyüler de olumlu sonuç vermektedir. Bu nedenle limon büyüsü yapımında da medyum hocalara en doğru seçenek olacaktır. Limon büyüsü için işin ehli medyum hocalar ile çalışıldığında büyüyü uygulayan kişilerin en kısa sürede şansları açılmakta ve kazançları artmaktadır.

Limon Büyüsü Kimlere Yapılır?

Limon büyüsü çok eskilere dayanan bir uygulamadır. Günümüzde büyü yapma konusunda çok iyi medyum hocalar bulunmaktadır. Ancak eski tarihler de olduğu gibi zamanımızda da insanlar büyü konularında çok meraklıdır. Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Diye insanlar çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Aslında merak edilen soru şudur ki; limon büyüsü aşk büyüsü olarak yapılabilir mi?  Bu soruların yanı sıra insanların limon büyüsü kimlere yapılır? Diye de araştırmaktadır.

Limon büyüsü yapılması için öncelikle iyi bir medyum hoca tercih edilmelidir. Havas ilmi bilgilerine sahip medyum hoca ile irtibat geçtikten sonra kişilere limon büyüsü uygulanabilir. Eski Mısırlıların yeni doğan çocuklarına uygulattıkları limon büyüsü şans açma konusunda 7’den 70’e uygulanabilir. Kimlere uygulanabilir sorusu çok dikkat çekici olduğu için şu şekilde açıklanabilir;

 • Yeni doğan bebekler
 • Kısmeti kapalı olanlar
 • İş ya da özel hayatında şansı yaver gitmeyen kişiler
 • Parasal anlamda sıkıntı yaşayanlar
 • Ticaret ile uğraşan ve daha fazla kazanç elde etmek isteyen kişiler
 • Ayrıca ayırma amacı ile uygulandığında birbirini seven ve değer veren kişilerin ayrılması için de uygulanabilir.

Büyüler konusunda araştırma yapan ve kısmet açma, şans açma konusunda hangi büyülerin yapıldığını merak edenler limon büyüsünü tercih edebilirler. Ayrıca her türlü büyü de olduğu gibi limon büyüsünün de alanında uzman medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Çünkü deneyimsiz ve bilgisiz kişiler tarafından yapılan büyüler sadece hüsran ve zaman kaybına neden olur.

Limon Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü olarak limon büyüsü uygulanabilir mi diye insanlar araştırma yapmaktadır. Çünkü insanlar doğal yollar ile elde etmeye başaramadıkları aşk duygusunu doğaya aykırı bir olay olan büyü ile başarmaktadır. Bunun yanı sıra limon büyüsü hakkında hiçbir bilgi bilmeyen kişiler ya da büyü alanına ilgi duyanların merak ettiği konu limon büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Konusudur. Büyülerin neden uygulandığı kadar etkilerinin ne olduğudur merak edilmektedir. Limon büyüsü etkileri nelerdir? Diye merak edenler için bu konuyu şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Maddi manevi kısmeti kapalı olan kişilerin kısmeti açılır. Şansı yaver giderek kazançları artar.
 • Yeni doğan bebeklere yapıldığı takdir de ömür boyu kısmetli olurlar ve asla maddi zorluk çekmezler.
 • Hayatlarında sürekli olarak başarılı olurlar.
 • Hayatlarını olumlu yönde etkileyecek kişiler ile tanışırlar.
 • Kapalı kapıları açılır.

Hayatında olumlu gitmeyen kişiler limon büyüsü yaptırarak şans ve kazançlarını arttırabilirler. Ayrıca limon büyüsü evli çiftleri ve sevgilileri ayırma amacı ile yapılan bir büyüdür. Çok tesirli olan bir büyü olan limon büyüsü yapıldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde birbirini çok seven iki kişinin arasının açılmasına neden olmaktadır. Bu durum sadece aşk anlamında olmayabilir, birbirini seven iki dostu ya da aile içindeki fertleri birbirinden ayırmak için de kullanılabilir. Ayırma büyüsü olarak uygulandığı zaman ise insanlar üzerinde şu etkiler görülebilir;

 • Büyünün etkisi altına giren kişilerin uyku düzenleri ve psikolojileri bozulabilir.
 • Kişilerde psikolojik sorunların yanı sıra fiziksel sorunlar da ortaya çıkabilir.
 • Birbirini çok seven insanlar büyüden sonra birbirine tahammül edemez hale gelebilir.
 • Kapalı ortamlarda kalamama ve konuşma bozuklukları ortaya çıkabilir.
 • Büyüden etkilenen kişiler sürekli olarak yorgun olurlar.
 • Ladin ve erkek arasında sürekli olarak anlaşmazlık baş gösterir.
 • Unutkanlık problemi ortaya çıkabilir.

Bahsedilen bu belirtilerden bir ya da birkaç tanesi kişiler de gözleniyorsa bu kişilere limon büyüsü yapılmış olabilir.

Limon Büyüsü Nasıl Yapılır?

Limon büyüsü nedir? Neden Yapılır? Gibi soruları araştırırken insanlar limon büyüsü nasıl yapılır? Diye de merak etmektedir. Yazımızın üst kısımlarında limon büyüsünün insan hayatına her ne kadar zararı olmadığından bahsetmiş olsak da büyünün hangi amaç ile yapıldığı çok önemlidir. Limon büyüsü eğer şans açma ve kazanç elde etme amacı ile yapıldıysa kişilerin hayatında olumsuzluklar göstermemekte aksine yarar sağlamaktadır. Ancak kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilere göre limon büyüsünün ayırma amacı ile de yapıldığı bilinmektedir. Bu amaç ile yapılan büyü de kişiler zarar göreceği için limon büyüsünün kara büyüler sınıfında yer aldığı bildirilmiştir. Kara büyü olduğu için de çok ciddi ve tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Aşk büyüsü de kara büyü ve ak büyü olarak uygulanabilir. Fakat limon büyüsü aşk büyüsünden ziyade evli çiftlerin ya da sevgililerin birbirinden ayrılmasına neden olur.

Limon büyüsünün uygulanması için tecrübeli, bu büyü hakkında başarıları tespit edilmiş işin ehli medyum hocalar tercih edilmelidir. Limon büyüsünün hangi amaçla yapılacağı önemli olmamakla birlikte kişi kesinlikle bu büyüyü kendisi uygulamamalıdır. 4 farklı aşamada uygulanan limon büyüsü çok tesirlidir. Bu nedenle kişi büyüyü yaptırmadan önce sonuçlarını göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Limon büyüsü adından da anlaşılacağı gibi limon meyvesi ile yapılan bir büyü çeşididir. Eski zamanların gözde büyüsünün adı günümüzde çok bilinmese de hala yapılmaya devam etmektedir ve insanlar üzerinde çok güçlü etkilere sahiptir.

Limon Büyüsü Yapımında Medyum Hocaların Önemi

Limon büyüsü ve ask büyüsü dahil olmak üzere her büyünün medyum hocalara yaptırılması gerekir. Ayrıca medyum hocalarında bilgili ve tecrübeli olması önemlidir. Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Sorularını merak edenler için yazımızın üst kısmında bu konulara yer verdik. Büyü kadar önemli bir diğer konu da limon büyüsü yapımında medyum hocaların önemi konusudur. Bunun nedeni ise tecrübeli ve gerçek bilgilere sahip olmayan kişilere yaptırılan büyülerin tutmamasıdır. Hem zaman kaybına hem de olumsuz yönde etkilenmeye sebep olabilecek yanlış medyum hoca seçimi limon büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır.

Ayrıca büyü yapılırken yapılacak en ufak hata bile büyünün ters etki göstermesine sebep olmaktadır. Örneğin ayırma için uygulanan limon büyüsünde iki kişinin isminin 12 kez söylenmesi gerekmektedir. Bu rakamın altında ya da üstünde söylenen sayılar sonucunda büyü yapılan kişiler birbirinden ayrılmak yerine birbirine daha çok aşık olmaktadır. Bu duruma ise “ayineyi aşk” denmektedir. Verilen bu örnekte büyü işlemlerinde medyum hocanın önemi bir kez daha gözler önüne serilmektedir.

Limon Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Her ne kadar aşk amacı ile yapılmasa da aşk büyüsü kadar limon büyüsü de dikkat çekmektedir. Bu nedenle büyüye merak saran kişiler limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Gibi soruların cevaplarını farklı kaynaklardan araştırmaktadır. Büyüler uygulandıktan belli bir süre sonra etki etmeye başlar. Limon büyüsü kaç günde etkisini gösterir? De merak edilen büyülerin etki süreleri arasında bulunmaktadır.

4 farklı aşamada yapılan limon büyüsünün en son aşaması mühürleme işlemidir.  Bu aşamada büyü yapılan limonlar toprağa gömülmektedir.  Toprağa gömüldükten sonra etkisini göstermeye başlayan limon büyüsünün asıl etkilerinin ortaya çıkması için gömülen limon kabuklarının çürümesi gerekir. Bu süre zarfı da ortalama olarak 20 ila 25 gün arasında değişir. Ancak büyünün daha hızlı bir şekilde etki göstermesi için ise bazı medyum hocalar mühürleme esnasında ıslak saman ya da sabun köpüğü kullanılır. Bu maddeler limon kabuklarının daha çabuk çürümesine neden olur.

Limon Büyüsü Nasıl Bozulur?

Limon büyüsü nedir? Neden yapılır? Diye açıklamalarda bulunduktan sonra da limon büyüsü nasıl bozulur? Ondan bahsedelim.

Şans ve kazanç için uygulanan limon büyüsü aynı zamanda ayırma büyüsü olarak uygulanmaktadır. Uygulama esnasında bir hata yapıldığında ise ayırma etkileri göstermek yerine aşk büyüsü etkileri göstermektedir. Limon büyüsü etkilerini bilen ve büyüden şüphelenenler büyüyü bozdurmak için medyum hocaya gitmelidir. Medyum hoca bazı işlemler sonrası büyüyü tespit ettiğinde bozmak için ayrı bir ritüel uygulamaktadır. Ayrıca Felak, Nas ve Ayet-el Kürsi dualarını da okuyarak kişiler kendilerine büyülerin etki etmesinden koruyabilir. Bunun yanı sıra koruma ya da bir diğer adıyla sağaltma büyüsü yaptırarak da kendisine yapılan büyünün tesir etmesini engelleyebilir.