Lamia Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

/ 31 Ağustos 2021 / 1.513 / yorumsuz
Lamia Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lamia Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lamia büyüsü hakkında bilinmesi gerekenler son zamanlarda internet üzerinde sıklıkla aratılmaya başlanmıştır. Bu büyü hakkında oluşan merak ve istekler, geçmişten bu yana her zaman aktifliğini korumaktaydı. Bu yazımızı, Lamia büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen insanlar için hazırlamış bulunmaktayız. Büyü hakkında genel bir bilgi verdikten sonra detaylarına kadar her türlü gerekli bilgiyi sizlere ileteceğiz. Herhangi bir şekilde bu büyü hakkında kulaktan dolma da olsa bir fikriniz varsa, doğrularını öğrenmek için bu yazıyı tercih edebilirsiniz. İhtiyaç halinde hangi durumlarda bu büyüden yararlanabileceğinizi ve hangi durumlarda büyüleri kullanmanız gerektiğiniz bu yazıdan sonra öğrenebileceksiniz. Büyüler yalnızca geçmişte değil günümüzde de oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Bu popülerlik yalnızca büyülerin yapımı üzerinde değil genel olarak gizemli uygulamalar olmasının üzerinedir. Herkes büyüleri yapmak istemese de bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen çok kişi vardır. Büyüler her kültür içerisinde bir şekilde kendine yer edinmeyi başarmıştır. Günümüzde kimi araçlar yardımıyla büyük bir popülerlik elde etse de her zaman insan yaşayışı içerisinde bir yer edinmiştir.

Büyüler, uygulama bakımında her zaman gün yüzünde yapılan ve toplumlar içerisinde kabul gören etkinliklerden değildir. Bu öyle bir durumdur ki kimi zaman insanlar büyülerle oldukça haşır neşir şekilde yaşamaktayken kimi zaman da gizli saklı şekillerde büyüler kullanılmaktaydı. Aynı zamanda hemen hemen her toplum için büyüye karşı olan bir bakış açısı bulunmaktaydı. Bu bakış açısı hem büyü ekolunu hem de büyülerin gelişip değişmesini etkileyen en önemli unsurdur. Bir örnekle bunu açıklamak gerekirse, eğer toplum içerisinde büyü ne kadar kabul görmüş ve değer toplamış bir uygulama ise o ekol içerisinde büyülerin gelişimi ve hizmeti de bir o kadar fazladır. Büyülerin hayata geçirilmesinde çalışan kişilere ise medyum hoca adı verilmektedir. Bu insanlar kendilerini büyü kültürüne adamış ve aynı zamanda insanlara hizmet vermekten hoşlanan kişilerdir. Kendilerini geliştirdikleri ve yakın gördükleri büyü ilmine göre kişilere hizmet verebilmektedir. Bu noktada insanların yardım alacağı medyumlar doğrudan yardım alacakları büyü çeşidini de değiştirmektedir.

Lamia Büyüsü Nedir?

 

Lamia Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lamia Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lamia büyü hakkında bilinmesi gerekenler oldukça fazladır. Kendi içerisinde farklı yapım tarzları ve uygulama biçimleri bulundurduğundan oldukça uzmanlık isteyen bir büyüdür. Yazılı tarih öncesine dayanan kökleriyle insanlık tarihinin derinliklerinden gelen bir uygulamadır. Bakıldığında yalnızca bir uygulama değil aynı zamanda bir kültür olarak günümüze ulaşmayı başarmıştır. Bu büyü hakkındaki bilgilerin çoğu belli başlı mitler tarafından aktarılmaktadır. Daha sonrasında ise bu büyüden yararlanabilmiş uzman kişilerin aktardıkları doğrultusunda büyü için belirli bir konsept ortaya çıkarılmıştır. Günümüzde çeşitli bölgelerde ikiz kardeşler büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. Büyünün amacında insanları olumsuz etkilemek ve onların yaşantılarını sekteye uğratmak yer almaktadır. Tamamıyla kara büyü olan bu uygulama, çok kuvvetli tesire sahiptir ve insanların hayatlarını tam anlamıyla olumsuz etkileyebilmektedir. En çok bu büyüye başvurma nedenlerinden biri kişileri birbirinden ayırmak içindir veyahut genel olarak hayatlarına zarar vermek için de yapılmaktadır. Büyünün kendi içerisinde bir oluşma hikayesi vardır ve bu hikâye de aslında bizlere büyünün amacının ne olduğunu çok net bir şekilde göstermektedir.

Lamia büyüsü hakkındaki en kuvvetli rivayeti sizlere aktarmak gerekirse:

Bir zamanlar köyde yaşayan ikiz kız kardeşler bulunmaktaydı. Bu kardeşler birbirleri ile çok yakın ve gerçekten iyi anlaşan kişilerdi. Günün birinde ikisi de aynı erkeğe aşık olma gibi bir şansızlığın içerisinde kendilerini buldular. Bu aşk duygusu ilk ortaya çıktığında kızların birbirlerinden haberdar olması gibi bir durum yoktu. İkisi de birbirlerinden bu duyguları saklama yolunu seçmişlerdi. Aşık oldukları erkek de zaman içerisinde her ikisiyle de görüşerek kızlara farklı umutlar depolamaktaydı. Bir zaman sonra kız kardeşler bu durumun farkında varırlar ve öfke, sinir ve aşk duygularını çok yoğun bir şekilde aynı anda yaşamaya başlarlar. İkisi de birbirlerine olan sinirden ötürü çeşitli büyü uygulamalarını hayata geçirir. Bu uygulamalar bütününe günümüzde Lamia büyüsü adı verilmiştir. Büyü yalnızca kızları erkekten ayırmakla kalmayıp hayatın içerisinde çok farklı etkiler de getirmiştir. Bu büyü sonucunda iki kızın da ölümü gerçekleşmiştir.

Büyünün oluşmasını sağlayan efsaneye göre uygulamanın ne kadar etkili olduğunu söylemek yersiz olabilmektedir. Oldukça büyük etkileri olan ve insanlara çok farklı sorumluluklar yükleyen bu büyüden yararlanmak için öncelikle emin olmak gerekmektedir. Bazı durumlar insanların kaldıramayacağı şekilde sonuçlanabilmektedir. Yalnızca bu büyünün vereceği sonuçlar için değil genel olarak kara büyüler yapılırken pek çok noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Öte yandan bu konularda profesyonel olan kişiler kara büyüleri yapmadan önce kendi içerlerinde bir etik değerlendirmesi yapmaktadırlar. Her isteyen kişi kara büyüleri hayata geçirebilseydi hayat çok daha farklı bir yere doğru evirilirdi. Bu sebeplerden ötürü, herkes Lamia büyüsünden yararlanamaz. Öte yandan bu büyüleri yapabilen kişi sayısı günümüzde oldukça azdır. Zor ve meşakkatli bir yoldan karşımıza gelebilen bir uygulama olmasından ötürü her medyum hoca bu büyüye bulaşmak istemeyebilmektedir. Öte yandan kendini bu konu üzerinde uzmanlaştırmış kişi sayısı da azdır. Yapım aşamasında oldukça dikkatli olunması gereken bir büyüdür aksi halde sonuçları size de sıçrayabilmektedir. Bu sebeple kesinlikle bilen kişilerden yardım alınmalıdır.

Lamia Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Lamia büyüsü uzaktan bakıldığında doğrudan insanların ilişki hayatı üzerinde etki bırakan bir uygulamadır. Bu etkiler genellikle olumsuz bir şekilde insanların üzerinde tesir göstermektedir. Lamia büyüsü doğru bir şekilde hayata geçirildiğinde insanlara tam olarak yardımcı olabilmektedir. Büyünün aşamalarının her noktasında çok dikkatli olunmalıdır. Gereksinimleri adım adım bir şekilde takip edilerek yerine getirilmelidir aksi halde tesir almak zorlaşacaktır. Yalnızca tesir almamakla kalmayıp bunun yanında insanların beklenmedik olumsuz etkiler görmesine neden olacaktır. Büyü hayata geçmeye başladığında insanların hayatları doğrudan değişiklik görmeye başlar. Bu değişim 180 derece birden olmasa da hızlı bir şekilde kendini gösterebilecektir. Bu süreç içerisinde halen büyü hakkında dikkatli olunması gerekmektedir.  Büyüleri hayata geçirdikten sonra tesiri ortaya çıkana kadar büyünün gereksinimlerini sürekli ritüel şeklinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Lamia büyü hakkında bilinmesi gerekenler yalnızca internet üzerinden aktarılamaz. Bu büyüyü hayata geçiren medyum hocalar tüm detayları size süreç içerisinde anlatacaktır. Bu detaylara önem vermelisiniz.

Lamia büyüsü, etki göstermeye başladığında kişilerin psikolojik sağlığı üzerinde bazı değişiklikler olur. İnsanların iradelerini doğrudan etkilediği için kişiler yaşantılarında kendini kaybetmeye başlar. Her büyünün ortaya çıkardığı ortak etkiler olmakla beraber çoğu etki bireysel olarak hayata geçer. Büyüler insanlar üzerinde uygulanırken bireysel adımlar yapabilmektedir ve bu bireysel adımların getirdiği bazı kişisel tesirler de bulunmaktadır. Bununla birlikte Lamia uygulamasının getirmiş olduğu temel etkileri saymak gerekirse:

  • Büyü insanları etki altına almaya başladığında nişanlı, sevgili veya evli çiftler fark etmeden birbirlerinden soğumaya başlarlar.
  • Kişiler partnerlerini bir süre sonra onların azılı düşmanı olarak görmeye başlar.
  • Büyü kişiyi etkisi altına aldığında oldukça yalnızlaşmaya başlar ve çevresindeki insanlardan uzaklaşır.
  • Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde oldukça vahşi ve saldırgan bir hal alır. Bu sebeple yanında kimse kalmamaya başlar.
  • Hayata karşı bir yaşam isteği ve hayattan aldığı zevk oldukça azalır.

Tüm bu etkiler ortak bir şekilde Lamia büyüsü etkisi altında görülmeye başlar. Kimi zaman bazı etkiler sekteye uğrayabilir ancak bu durum asla büyüden yararlanılamadığını anlatmamaktadır.

Lamia Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyülerin hayata geçirilmesi üzerinde belli başlı algılar yer almaktadır. Bu algılar içerisinde büyülerin çok kolay bir şekilde yapıldığı ve büyülerden hızlı bir şekilde etki alınacağı insanlar arasında yer etmiştir. Bu durum aslında tam olarak böyle değildir. Büyülerin yapımı oldukça riskli ve tehlikeli bir şekildedir. Eğer herhangi bir hata büyünün yapımında ortaya çıkarsa kişiler olumsuz etkilerle karşı karşıya kalabilecektir. Büyülerin yapımında hem genel olarak takip edilmesi gereken kurallar hem de spesifik büyülerle ilgili bazı problemler yer alabilmektedir. Büyüler hiç hafife alınmadan gerçekten deneyimli ve bilgili kişiler eşliğinde hayata geçirilmelidir aksi halde sonuçlar insanları hiç de memnun etmeyecektir. Lamia büyü hakkında bilinmesi gerekenler arasında bu dikkat edilmesi gereken noktaların önemi oldukça fazladır. Büyüler yanlış bir şekilde ortaya konarsa yalnızca büyü yapılacak kişi değil büyüyü yaptıran kişi de olumsuz etkilerle karşı karşıya kalır. Uzman kişilerden yardım alınarak büyüler yapılmalıdır.

İçerisinde bulunduğunuz problemlerden ve sorunlardan kurtulabilmek için büyülerden yardım almaya karar verdiğinizde ilk olarak dikkat etmeniz gereken doğrudan büyü ile ilgili değildir. Büyünün yanında dikkat edilmesi gereken şey sorununuz net bir şekilde belirlenmesi ve isteklerinizi kafanızda netleştirmenizdir. Eğer bunları yaparsanız yararlanacağınız büyünün ne olacağı konusunda da daha etkili bir tercih yapabileceksiniz. Bununla beraber bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise büyüye karşı olan inancınızdır. Büyü ilmine karşı bir inancınız yoksa her ne kadar büyüleri doğru bir şekilde hayata geçirseniz de etki alabilmeniz zor olacaktır. Bununla beraber büyünün yapımında, uygulamaya karşı olan inancınız hiçbir şekilde sekteye uğramamalıdır. Eğer süreç içerisinde büyüye karşı inancınızda en ufak bir düşüş olursa büyünün tesiri oldukça zor olacaktır. İçten büyük bir inançla büyüye yaklaşmalısınız ki büyü de sizlere aynı şekilde tesir gösterebilsin. Bununla beraber bir diğer nokta ise büyünün tesir gösterme süresi boyunca sabırlı olmaktır. Her büyü kendi içerisinde belirli bir tesir süresine ihtiyaç duyar ve bu süreç içerisinde kesinlikle sabırlı olarak beklenmektedir.

Lamia Büyüsünden Nasıl Kurtuluruz?

Büyüler insanların yaşantılarını doğrudan etkileyen oldukça etkili uygulamalar bütünüdür. Eğer bu tarz uygulamalardan yardım aldıysanız dışarıdan bir etki olmadığı sürece büyünün etkisini bozulmadan devam eder. Bazı büyüler vardır ki etki gösterdiği süre boyunca kendini düğümler ve tesirini güçlendirir. Bu büyüler zaman geçtikçe bozulması daha zor hale gelmektedir. İlk olarak büyüleri bozdurmak isteyen kişiye göre yapılması gereken süreç değişiklik göstermektedir. Eğer büyünün sahibi sizseniz ve artık büyüden kurtulmak istiyorsanız işiniz biraz daha kolaydır. Öte yandan büyünün sahibi değilseniz ve üstünüzde bir büyünün olduğunu düşünüyorsanız işiniz biraz daha zor olmaktadır. Büyü sahibi olarak, büyüden kurtulmak istediğinizde doğrudan büyüyü yaptırdığınız medyum hocaya gitmelisiniz. Bu kişiler kendi yaptıkları büyüleri çok rahat bir şekilde ortadan kaldırabilecektir. Öte yandan kendi üstünüzde bir büyü olduğunu düşünüyorsanız doğrudan profesyonel kişilere başvurmalısınız. En kısa sürede büyünün bozulması için hızlıca bu adımları atmalısınız. Lamia büyü hakkında bilinmesi gerekenler aynı zamanda bu büyüden kurtulmak için de önemlidir.