Kocanızı Eve Bağlamak İçin Neler Yapılmalı?

/ 10 Haziran 2021 / 493 / yorumsuz
Kocanızı Eve Bağlamak İçin Neler Yapılmalı?

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Neler Yapılmalı? sorusu eskisi zamanlardan beri zihinleri meşgul eden sorulardandır. Modern toplumda evli çiftlerin yaşadığı problemler çiftleri birbirinden uzaklaştırabilmekte ve aile sarsılmaktadır. Evlilik çok ciddi bir meseledir. Ömür boyu birlikte yaşamaya karar veren insanlar her türlü fedakarlığa katlanarak, değişik sıkıntıların üstesinden gelerek aile kurarlar. Şüphesiz kadın olsun erkek olsun herkes mutlu bir hayat ister. Birbirini seven eşler birlikte yaşlanmak, her şeyi paylaşmak hatta ahirette birlikte olmayı hayal ederler.

Hayat karşımıza aşık olacağımız birini çıkarınca hemen evlilik hayali kurarız. Bazen aşık olmasak da belli şartlar olduğunda evlenir bir yuva kurarız ve evimize ailemize, eşimize bağlanırız. Bu çok büyük bir sorumluluktur. Bu yüzden belli bir olgunlukta olmak ve bu sorumluluğu üstlendiğinin de şuurunda olmak gereklidir. Kadınlar ailede yaratılıştan gelen özellikleri nedeniyle kilittir. Dünya hayatını cennete çevirmek aile ile mümkündür ve kadınlar da bunu başarabilecek yegane varlıklardır.

Her şey her zaman yolunda gitmez. Bazen başka kadınlar veya erkeklerle evliliğe ve eşine ihanetler, bozulan yuvalar, dağılan aileler de olabilmektedir. Kadınlar bunları duydukça ne yapabilirim diye daha çok kafa yormakta arayışa girmektedir.

Güçlü yönleri ile, anlayış ve sevgi ile, zeka ile kadınlar evi çekip çevirirken kocalarının nabzını da elinde tutabilirler. Kendi mutluluğu için karı koca arasındaki bağ için yapılması gereken bazı basit şeyler vardır. Peki kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı?

Evlilikte Eşlerin Görevleri

Evlilik en genel tanımı ile bağlılıktır. Hayat müşterektir ve karı koca birbirleri ile olan sevgi ve aşk ile, hayatlarını aslında birbirlerine bağlarlar. Bazı şeyleri ortaklaşa yapmak, bazı kararları ortak almak ve birbirlerinin fikirlerine önem vermek zorundadırlar.

Eşimizi evlilik öncesinde ne kadar iyi tanırsak tanıyalım birlikte bir hayat kurduğumuzda bazı şeyleri yeni fark ederiz. Kadınların organizasyon yeteneği oldukça fazla olduğu için yapılması gereken her şeyi düşünürler. Gündelik işler içinde genel hayatın akışı içerisinde karşılaşılan durumlarda da kendileri kadar kocalarının ne yapması gerektiğini de düşünürler. Evlilikte kocanızın belki de en çok zorlandığı durum kendisinden beklenenleri çoğu zaman bilmemesidir. Bu organizeyi güzel bir dil ile eşinizle paylaşmalısınız.

Evlilik sırasında eşlerin birbirilerinden beklentilerini ve ne yapmaları gerektiğini konuşarak belirlemeleri gereklidir. Bu güzel ve uyumlu bir birliktelik sağlayacaktır. Kocanızı eve bağlamak için ne yapmalısınız? Evinizi onun da seveceği ve kendini oraya ait hissedeceği bir yuvaya dönüştürmelisiniz. Siz üzerinize düşen görevleri yapın kocanız da kendisini sorumlu hissedecek ve üzerine düşenleri yapacaktır.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Sevgi Dilini Keşfedin

Evlilik, sevgi ile yola çıkılan bir yoldur. Zamanla eskiyen duygular tazelenmelidir. Eşler birbirlerini duygusal olarak beslemek zorundadır. İnsan sevdiği kadar sevilmek de ister. Peki karşımızdaki insan onu sevdiğimizi nasıl anlayacak. Bu sadece sözle söyleyerek olmaz. Hatta bazı insanlar sözle hiç söyleyemez, davranışlarla ve başka dillerle anlaşılan sevgi ifadeleri vardır.

Bazı insanlar için seni seviyorum dan daha önemli olan kendisinin onaylanmasıdır. Eleştirildiğinde direk sevilmiyorum mesajı alırken onaylandığında beni çok seviyor diye düşünür. Kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı? Onun mutlaka sevgi dilini keşfetmelisiniz. Ona göre davrandığınızda ve sevgi ile ona hitap ettiğinizde asla başka sevgilere ihtiyacı kalmayacaktır.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Anlayışlı Olmak

Evlilikte eşlerde en fazla olması gereken nedir diye düşünecek olsak anlayış olsa gerektir. Etrafımızda bize anlayış gösteren insanlara ne kadar çok ihtiyacımız vardır. İnsanlar değişik problemlerle uğraşırken davranışlarını anlayışla yorumlayacak dostlar, arkadaşlar arar. Bu en fazla eşimizden beklediğimiz şeydir. Kocanızı eve bağlamak için ne yapmalısınız? Onun hayatında onu seven ve en fazla anlayış gösteren kişi olmalısınız.

Çoğu zaman çocuklarına çok anlayışlı olan şefkatli bir anne oluruz. Anne babamıza anlayış gösteren iyi bir evlat olmaya çalışırız. Etrafımızdaki insanlara karşı kırıcı olmamak için anlayışla davranmaya gayret ederiz. Ama evde kocanıza karşı ne kadar anlayışlı olabileceğinizi bir düşünün.  Belki de en acımasız davrandığımız, anlamaya çalışmadığımız ve en çok şey bekleyip en çok yanımızda olmasını istediğimiz kişi eşimizdir. Anlayış tüm insan ilişkilerinin anahtarıdır. Sevgi ve saygı ile anlayış davranışları güzelleştiren en önemli faktördür.

Anlayışsız bir eşi kimse istemez. Kendinizi güzelce ifade ederek sağlıklı diyalog kurmalı ve karşılıklı anlayışla davranmalıyız. Kadınlar kocalarından bu konuda bir adım öndedir. Yeter ki isteyelim. Anlayış ve tatlı dil ile kocanızda istemediğiniz davranışları da değiştirebileceğinizi göreceksiniz. Kocanız size daha da bağlanacak ve gözünüzün içine sevgiyle bakacaktır.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Onu Suçlamamak

Anlayışın olmadığı ortamlarda yanlış anlama ve diyalogsuzluk olur. Bu durumda anlayıp dinlemeden hep suçlamaya veya gizli imalarla karşımızdakini sıkma gibi istenmeyen duygulara neden olur. Ne olursa olsun suçlamadan konuşabilmeyi başarmalısınız. Kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı? onu suçlayıcı olmayın. Size hatalarını da söylese ve haksız da olsa davranışlarını açıklamasına izin verin. Anlamaya çalışın. Kendinizi ifade edin ve onun da sizi anlamasını sağlayın.

İnsanlar hatalar yaparlar hiçbirimiz mükemmel değiliz. Kendi hatalarımızı nasıl yaptığımız açıklamalar ve bahanelerle telafi etmeye çalışırsak karşımızdakine de o imkanı vermeliyiz. Suçlama ile başlayan konuşmalar açık sözlülükle devam etmez. Suçlanan insan savunmaya çekilir ve ne yapacağını bilemez. Evlilikte birbirini suçlayan eşler problemleri çözemez.

Karısının kendisini basit nedenlerle suçladığı bir erkek evden ve eşinden soğur. Hatta kendisine anlayış ve toleransla yaklaşan başka birine yaklaşır ki hi bir eş bunu istemez. Bu kendi annesi, ailesi olabileceği gibi başka bir kadın da olabilir. Bu yüzden suçlama yaparken aklınızdan bunu çıkarmayın. Eşinizi kendinizden itmeyin.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Bakımlı Olmak

Erkekler eşlerinin her halini severler. Ama dışarıda gördüğü güzel kadınlar gibi eşinin güzelleşmek için çaba sarf ettiğini, bakımına dikkat ettiğini de görmek ister. Dışarıdaki giyiminizden daha güzel ve özenli giysileri eşiniz için de giymelisiniz. Makyaj ve öz bakım gibi temizlik gibi şeyler eşinizin açısından sizi daha da özel ve değerli yapar.

Sadece kendisi için süslenen bir kadına erkeğin bakışını bir düşünün. Zaten her şeyi ile birlikte olup hayatını yaşadığı insana daha da bağlanacaktır. Eşler birbirinin her halini görür. İyi günde kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, zenginlikte ve fakirlikte birlikte olmaya söz vermiş insanlar tabi ki bu şekilde olacaktır. Ama bu durum sizi hoyrat ve özensiz davranmaya etmemelidir. Kocanızın hep size ilgi duymasını, iltifat etmesini, düşünceli olmasını istiyorsanız siz de ona karşı öyle davranmalısınız.

Kocanızı eve bağlamak için başka neler yapılabilir?  Kendinize bakım yapmalı kocanız için süslenmeli ona kendisini özel hissettirmelisiniz. Bunu yaparken onu masrafa sokmamalı, doğallıktan taviz vermeden bakımlı olmalısınız. İnsan yıllar boyunca eşinin neyi sevip sevmediğini bilir. Arada sırada kocanızı şaşırtan değişiklikler de yapabilirsiniz.  Temiz ve bakımlı bir kadın kocasının nabzını elinde tutar ve duygularını yönetir. Yine bu durum da karşılıklı bir şeydir. Sizin yaptığınız her olumlu davranış yine size olumlu olarak geri dönecektir.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Hediye Almak

Evlilik hayatı bir yandan sorumluluk yükler bir yandan hayatı kısıtlar. En mutlu etmek istediğimiz insan yanımızdadır. Onu her gün bize verilen bir armağan gibi düşünmeliyiz. Onu mutlu edecek ufak hediyeler almalıyız. Kadınlar kendilerine hediye alınmasını çok severler. Aslında tüm insanlar hediye severler. Ufacık hediyeler kocaman mutluluklara yol açar. Kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı derseniz hem kendiniz hem ev halkı için hediyeler ve ufak notlarla sürprizler yapmalısınız. Bu hem evliliğinizi besler hem yıllar boyu biriktirdiğimiz anılara yenilerini ekler. Bunlar ince ipler gibi ne kadar fazla olursa birleşerek kalın ve kopmaz bağlara dönüşürler.

Tüm hayat boyunca neler yaşar insan. Her hatıra farklı bir iz bırakır. Bunları hatırlamak da güzel veya kötü, yanımızda olan kişiler ile güçlü bir bağdır. Her anımızda yanımızda olan veya olmasını istediğiniz kocanız ile böyle anları artırmak da sizin elinizdedir.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Ona Nefes Aldırmak

Kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı? Eşler birbirlerini çok severek evlenirler. Kendi ailelerini bırakıp, yaşantılarını tümden değiştirmek ne kadar zordur. Ama sevgi ile aşk ile her şeyin üstesinden gelinir. Bir an bile ayrı kalmak istemediğiniz kişi artık hep yanınızdadır. İşe gidip geldiğinde, ailesi ile görüşmek istediğinde, arkadaşları ile vakit geçirmek istediğinde acaba tamam diyor musunuz?

Kocanızı kendinize bağlamak istiyorsanız belli bir mesafede onun da özeline saygı göstermeli ve nefes aldırmalısınız. Eşler birbirlerine yapışık durarak değil belli bir mesafede durarak evliliğin ağır yükünü kaldırabilirler.

Kocanıza nefes aldırın. Onun da yalnız kalma, kafasını dinleme, düşünme için zamana ve mekana ihtiyacı olacaktır. Siz de kendinize zaman ayırmalısınız. Gerekli sevgi ve bağlılığa sahip olan eşler birbirlerine güvenirler. Güvenmek tamamen bırakmak uzaklaşmak değil tabi ki. Yeterli mesafede durarak nefes aldırmak. Zorluklar, hastalıklar, maddi sıkıntılar bazen insanı çok bunaltır.  Kocanıza anlayışla yaklaşın ve ona nefes aldırın. Güvendiğinizi hissettirin.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Ona Güvenmek

Evliliğin olmazsa olmazı güvendir. Eşler birbirine güvenmelidirler. Her olumsuzluğun olumlu bir yönü vardır. Kocanızı evlenmeden önce değil evlendikten sonra tanıyacağınızı unutmayın. Kalp ile sevgi ve aşk üzerine başlayan evlilik akıl ve güven ile devam eder. Günümüz toplumunda mutlu aileler ve birbirini seven eşler kıskanılmaktır. Çünkü her evden olumsuzluklar, aldatma hikayeleri, sevmediği halde birbirine katlanan eşler duyulmaktadır.

Evinizde mutlu bir hayat sürerken kocanızın başka birilerine kapılma, kayma ihtimali insanın aklını başından alabilir. Bu sebeple bazı uzman medyumlar vasıtası ile aşk büyüsü ve bağlanma büyüsü yapılmak tercih edilmektedir. Elde ettiği mutluluğun devamı ve endişelerden kurtulmak için bu yol seçilebilir. Güvenmek güvenebilmek için gerekli şartları oluşturmak önemlidir.

Güvenebilmek ve güvenilir olmak çok önemlidir. Bunun için dürüst olmak gereklidir. Özü sözü doğru olmalısınız. Dürüst ve açık sözlü olmalısınız. Bunu ifade eden en önemli prensip, her söylediğiniz doğru olmalı. Ama doğru sözlü olmak demek her doğruyu pat diye söylemek demek değildir. Akıllı olmak, doğru davranışlarla kocanızı eve bağlamak mümkündür. Herkes aradığı mutluluğu eşinde ve evinde bulabilir. İnsan değişir ve gelişir. Olumlu gelişmeye ve değişmeye çalışmalıyız. Hayat kısa ve yaşanacak güzellikler eşimiz ve bizi bekler.

Kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı? Saydığımız maddelerin sizde ne derece olduğunu sorgularsanız ne yapılması gerektiğini bilmeniz mümkün olacaktır. Evlilikte mutluluk herkesin kendi içinde eksiğini gidermesi ile mümkündür. Kadınlar yaratılıştan gelen bazı özellikler ile kocalarının en tutkulu bir aşığı olabildiği gibi, akıl hocası, sığınağı, koruyucusu ve en yakın bir dost ve arkadaşı olabilirler. Bir erkeğin en büyük zenginliği de kendisini seven karısı olsa gerekir.

 Kocanızı Eve Bağlamak İçin Bağlama Büyüsü

 Kocanızı eve bağlamak için neler yapılmalı? Diye düşünenler için bir yol da ona bağlama büyüsü yapmaktır. Bağlama büyüsü ile size ve evine bağlı bir eş elde edebilir ve mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bunun için bir medyumdan yardım almalı ve çareler ararken ondan destek almalısınız. Bağlama büyüsü yaptırmak için doğru adrestesiniz…