Evi Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli

/ 10 Haziran 2021 / 3.618 / yorumsuz
Evi Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli

Evi Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli hakkında merak edilen soruları yanıtladık. Her insan, mutlu olmak iyi bir yuva kurmak ve baht açıklığı ister. Bazı durumlarda aile birlikteliği tehlike altına girebilir ve yuva dağılma noktasına gelebilir. Çeşitli nedenlerle bazen erkek bazen kadın evi terk edebilir. Bu makale evi terk eden kadını geri getirmek için uygulanan ritüeller ve okunacak dualar hakkındadır.

Evi Terk Eden Kadın Nasıl Geri Döner?

Evi terk eden kadın nasıl geri döner, sıkça sorulan önemli bir sorudur. Aile saadeti kişinin ailenin, çocukların ve toplumun da saadetini zincirleme olarak etkiler. Kadın, aslında çok dayanıklı bir bireydir. Fakat, kocası tarafından anlaşılamamak ve kendini yeteri derecede ifade edememek, kadını buhrana sürükleyebilir. Kadın, kendi kabuğuna çekilmek ve yalnız kalmak ister. Bu aslında oldukça doğal bir ihtiyaçtır. Örneğin 3 gün süren bir hava değişimi olumlu olabilir. Ancak süre uzuyor ve düzelme olmuyorsa başka yöntemlere ve çarelere başvurulur.

Bu yöntemlerden en etkili olanı uzman bir medyum tarafından yardım alarak büyüsel işlemler uygulamaktır. Medyum telepatik olarak kadının üzerine etki eder kadının tekrar kocasına ve evine geri dönmesi yönünde telkinler vermektedir. Bu yöntemde zihinsel olarak kadın beynine etki edilir. Beyindeki nöronların sinapslar aracılığı ile olumlu anılar eklenerek olumsuz anılar yok edilir. Kadın beyninde üzücü ve olumsuz olaylar giderek silikleşir, aşk ve sevgi ile çağrıştıracak olan olumlu anılar güçlenir. Özlem duygusu duymaya başlar. Medyumun yaptığı bu yöntem fotonların etkileşimi  ve eterik beden üzerine etkilidir.

Evi Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Hayat inişli çıkışlıdır. Doğru düzgün giden düzen, bir anda bozulabilir. Üzüntü veren hadiseler, kayıplar, hastalıklar insanın dayanma gücünü zayıflatabilir. Böyle durumlarda karı koca birbirine destek olup, psikolojik olarak birbirini rahatlatmalıdır. Zorluklar beraber aşılır. Ancak bazen o kadar büyük ve beklenmedik olaylar olur ki, kadın bir anda her şeyi bırakabilir. Erkek için çok sıradan gibi görünen bir durum, kadının bilinçaltında bazı olayları tetiklediği için olağan üstü tepkilere neden olabilir. Nedeninin ne olduğu önemli değildir.

Önemli olan kadının üzüntüsünü fark etmektir. Erkek bakış açısı bu tarz hadiseleri kadın gözüyle değerlendiremez. Dolayısıyla, bunda üzülecek ne var, diye düşünmek yanlış olur. Bir kadın, kolay kolay evi terk etmez. Demek ki, hislerinde derin bir yaralanma yaşamıştır. Belki kendi bile bunu ifade edemez. Bu yüzden, nedenini sorgulamak yerine, geçecek bu kara günler, tarzında yaklaşmak daha yararlı olur. Tüm bunlar faydalı olmadıysa, evi terk eden kadını geri getirmek için bazı büyüsel işlemler uygulanır.

Annesinin Evine Giden Kadın Nasıl Geri Getirilir?

Evini terk eden ve annesinin evine giden kadını geri getirmek için yazılı, sözel birtakım işlemler yapılır. Bunun yanı sıra güzel kokulardan da faydalanılır. İçinde sevgi ve aşk barındıran aile birlikteliğini koruyan ve özellikle evi terk eden kadını geri getirme ritüeli esnasında güzel kokulara başvurulur. Bu kokuların en başında misk yer alır. Misk kokusu olan odada okunmuş olan dualar, kağıt ve kalem ile mühürlenerek muska oluşturulur. Uzman bir medyum bunun tam zamanını içeriğini kişiye özel olarak oluşturur. Çünkü her kadının evi terk etme nedeni farklıdır. Evliliğin veya ilişkinin süresi ve yaşanan bir takım mihenk taşı niteliğinde olan olayları değerlendirir. Olaylar her evlilikte ve her kişide farklıdır. Dolayısıyla medyum tüm bu süreleri sayıları ve olayları değerlendirerek en etkili büyüsel işlemleri gerçekleştirir.

Evi Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Evini terk eden kadın için yapılan vefkler ve muskalar bulunur. Bunun dışında yapılan ritüellerin en başında ateşe atılan nar gelmektedir. Tarihte pek çok defa kanıtlanmıştır ki nar ve ateş, aşk ateşini tekrar canlandırmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Buradaki kırmızı renkleri önemlidir. Kırmızı aşkın rengidir. Nar meyvesi kırmızı bereket çoğalma ve bunların temeli olan aşkı sembolize eder. Ateş ise kıvılcım içinde bulundurduğu sarı turuncu ve kırmızı renkleri ile aşk ateşini alevlendirir. Nar ve ateşin buluşması giden kadının içinde kaybolan aşkın tekrardan ortaya çıkması için ilk kıvılcımı açığa çıkartır. Kadın her neye canı sıkıldıysa ve her ne yaşandıysa yaşansın gönlü kalbi aşk ateşiyle dolar ve terk ettiği evine koşa koşa geri döner.

Evi Terk Eden Kadını Döndüren Ritüelin Sonuçları

Evi terk eden kadını geri getirme ritüeli o kadar güçlü bir ritüeldir ki kadın sanki hiçbir şey yaşanmamışçasına kaldığı yerden o eski güzel günlerden devam eder. Terk ettiği evine geri döner ve yaşanmış olan kötü olayları hatırlasa bile artık olumsuz bir duygusu kalmamıştır. Sanki baştan aşağı huzurlu bir enerji saçar ve bu dalga dalga eve, evin ahalisine ve evde yaşayan bireylere olumlu bir şekilde yansır.

  • Havas Okumak

Giden sevgiliye veya evi terk eden eşi geri getirmek ve onun kalbini kazanmak için yapılan başka bir uygulama ise havas okumaktır. Nüsha, vefk ve muska kalıcı çözümler getirmektedir. Güzel kokulardan yararlanılarak yapılan büyüsel işlemler aşk sevgi ve kadınların hassas ruhuna hitap ettiği için kısa sürede sonuç vermektedir. Kadınları ilgilendiren kadınların hayatını etkileyen ve kadını saflığı temizliği simgeleyen güzel kokulardan misk amber ve gül kokularından faydalanılır. Bu kokular ateş üzerindeki buhurdanlık benzeri kabın içindeki suya eklenerek kadının ruhu ile özdeşleştirilir. Su ve ateşin etkisi ile ortama yayılan dalgalar halinde büyüyen kokunun yarattığı havaya okunan dualarla birlikte kadının ruhuna üflenir.

Evi Terk Eden Kadın İçin Dua Hangisidir?

Evi terk eden kadın için dua Hasbiyallahu duasıdır. Bu dua aşağıda belirtilmiştir.

Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azîm.

1 adet Fatiha 3 İhlas ve yukarıda yer alan hasbiyallahu duası 7 gün boyunca 7’şer defa sabah ve akşam okunur. Bu yedi günün sonunda veya yedi gün dolmadan kadın evine geri döner. Neticenin daha çabuk ve hızlı sonuç alınmasını isteyenler uzman bir medyum yardımı ile gidişatı hızlandırabilir.

Evi terk eden kadını geri getirme duası, farklı duaların birleşiminden oluşmaktadır. Tefriciyye duası okunur, aşağıdaki gibidir.

“Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek.”

Evini Bırakıp Giden Kadını Geri Döndürme Ritüellerinde Okunacak Dualar

Dualar, Kur’an-ı Kerim’deki ayetler olumsuz enerjiyi yok ederek olumlu enerjileri çekmektedir. Bu yüzden mekanın temizliği kişinin araması ve bulunan ortamın arındırılması oldukça önemlidir. Büyüsel işlemler ve bu tip ritüeller uygulanmadan önce ve mekanın enerjisel temizliği yapılmalıdır.  Bunun için hem seslerden titreşimden kokulardan havadan ve sudan ateşten faydalanılır.

Evini bırakıp giden kadını geri döndürme duaları çeşitlidir. Yukarıdaki maddede yer alan duaların yanı sıra farklı dualarda okunarak desteklenir. Bunlardan biri Ayetel Kürsi’dir. Bu dua 7 gün boyunca günde 44 kez okunur.

“Bismillahirrahmânirrahîm.

Allahû lâ ilâhe illâ hûvel hayyûl kâyyum,

lâ te’huzûhu sinetûv velâ nevm,

lehu mâ fis semâvati ve mâ fil ârd,

men zellezi yeşfeu indehu illâ bi iznih,

ya’lemû mâ beyne eydihim ve mâ halfehûm,

ve lâ yûhiytune bi şey’im min ilmihi illâ bi mâ şa’,

vesiâ kûrsiyyûhûs semavati vel ârd,

ve lâ yeudûhu hifzuhûma ve hûvel aliyyûl azim.”

  • Muhabbet Efradı

Giden kadının sevgisini tekrardan kazanmak için muhabbet efradı ve muhabbet büyüsü yaptırılması uygun olur. Muhabbet büyüsü helali olan nikahlı eşinin kendisine ilk günkü gibi aşık olmasını sağlar. Kocasına bu kadar büyük sevgi ve aşk duymaya başlayan kadın her şeyi unutarak evine geri dönmektedir.

Evi terk eden kadın psikolojisi, çok büyük ihtimalle yıpranmış haldedir. Etraftan ona bazı dedikodular gitmiş olabilir. Erkeğin yaptığı ve kadının hoşlanmadığı bazen gizli görüntülere şahit olmuş olabilir. Veya çok farklı Bir nedenden dolayı evi terk etmiş olabilir. Nedeni ne olursa olsun yuvanın dağılmaması için bir kadının gönlünü almak faydalı olacaktır. Erkek haklı bile olsa bazı durumlarda uygun olarak alttan almalı ve kadından özür dilemelidir. Böyle bir durumda kadının tek istediğin şey erkeği tarafından sevildiğini ve onaylandığını bilmektir. Bir şey söylemezse bile onu sarıp sarmalamak büyük kadın için mutluluk kaynağıdır.

Sürekli Evi Terk Eden Kadın İçin Edilecek Dualar

Sürekli evi terk eden kadın ile bir sefer evi terk etmiş kadın arasında bazı farklılıklar vardır. Bir kadın sürekli olarak evi terk ediyorsa onun psikolojik alt nedenleri araştırılmalıdır. Buradaki nedenler giderilerek mutsuz eden, üzüntü verici olayları ve engelleri yok ederek kadının tekrar eve dönmesi ve kalıcı biçimde mutlu olması sağlanabilir. Esasında yaşanan olumlu olaylar daha fazladır. Olumsuz olaylar ise daha azdır fakat etkileri çok fazladır. Beyin sıklıkla olumluyu değil olumsuzu hatırlama üzerine programlanmıştır. Kişinin suçu değildir, sadece beynin kendini koruması için yaptığı bir savunma mekanizmasıdır. Bir ritüel sayesinde olumsuz anıları canlandıran beyine giden beyin hücrelerindeki ve bağlantılar kesilerek olumlu anılara yönlendirilir.

Kişi özellikle kendisini çok fazla incitmiş olan olayları daha güçlükle hazırlayacak bu olumsuz hatıralar zamanla silinecek ve hatta ileriki yıllarda yok olacaktır. Dolayısıyla evini terk eden kadın yoğun olarak olumsuzu değil olumlu hatıraları düşünür. Evi ile ve eşiyle yaşadığı güzel anıları hatırlar. İçerisinde sevgi ve aşk duygusu çoğalmaktadır. Doğal olarak evine geri dönme isteği ve eşine özlem duygusu ayrıca arama isteği belirmektedir. İlk zamanlarda da bunu ifade edemeyebilir. Büyünün etkisiyle biraz sessiz ve sakin kaç gün geçirebilir. Birkaç gün içerisinde pek fazla konuşmayabilir. Ancak sessiz olsa bile huzurlu bir kalp ve ruh içerisindedir. Erkeğin de desteğiyle evde daha önceki gibi bile olmayan çok mutlu huzurlu coşkulu neşeli ve güzel bir birliktelik başlar. Bu birliktelik kalıcı mutluluğa dönüşmektedir.

Sebepsiz yere evi terk eden kadın, aslında erkeğin tam olarak çözemediği mutlaka derinde yatan bir sebebi vardır. Bu makalede yazılan tüm büyüsel işlemler uygulanınca kadın helaline geri dönmektedir. Burada kritik nokta kadın ve erkeğin nikahlı karı koca olmasıdır. Arada nikah yoksa bir sevgililik söz konusu ise uygulanacak yöntemler okunacak dualar ve yapılacak olan büyüler sayıca iki kat arttırılmalıdır. Evi terk eden kadını geri getirme ritüeli uygulanmasının yanı sıra aşk ve muhabbet büyüsü de yapılmalıdır.