İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

/ 17 Temmuz 2021 / 913 / yorumsuz
İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyü kavramı, günümüzde oldukça popülerlik kazansa da bu durum tam olarak böyle değildir. Bildiğimiz yazılı tarihten bu yana sihir adıyla da anılan büyüler, hemen hemen her toplumun ve dinin bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bir ilim olarak da belirli bir zümre içerisinde yürütülmektedir. Büyüleri yapan kişilere medyum adı verilmektedir. Bu ilimin bu günlere kadar ulaşmasında medyum hocaların önemi oldukça fazladır. Zaman içerisinde büyülerde farklı ekollerin ve tekniklerin gelişmesi yönünde çalışmalar yürütmüşlerdir. Tüm bu bilgi ve birikim, bin bir türlü büyü uygulamasını hayatımızın içerisine sokmuştur. Günümüzde de birçok insan büyüleri hayatlarının içine yoğun olarak sokmuşlardır.

Büyü ilmi, her kültür ve medeniyet içerisinde kendine bir şeyler katmayı başarmıştır. Daha sonrasında dünyanın global bir hal almasıyla bu bilgiler bir potada eritilip içerisinde yaşadığımız yer yüzünün her bölgesine yayılmayı başarmıştır. Büyüler kendi içerisinde ayrılmasının birçok nedeni vardır. Bu sebeplerden ötürü de birbirinden farklı uygulamalar içeren büyüler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenleri başlıca sıralayacak olursak:

 • Büyü yaparken niyet oldukça önemlidir. Amacınıza ve hedefinize göre çeşitli büyüler vardır.
 • Büyüler uygulama yöntemlerinde kullanılan malzemelere göre çeşitlilik göstermektedir.
 • Büyüler, insanların ilişki durumlarına göre farklı farklı yöntemler oluşturmuştur.
 • Büyülerin ortaya koyduğu etkilere göre uygulamalar çeşitlilik göstermektedir.

İyi Amaçlı Büyüler Nasıl Ortaya Çıkar?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?
İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyüler temelde amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Büyü ilmi içerisinde de bu farklılık ak büyüler ve kara büyüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Ak büyüler, adından da anlaşıldığı gibi iyi niyetlerle ortaya konan insanların daha iyi bir hayat sürmesi için planlanan büyüler içerisindedir. Kara büyüler ise kötü niyetlerle insanların hayatlarını olumsuz etkilemek için yapılmaktadır. Bu büyüler üzerinde kendilerini geliştiren profesyoneller, insanlara hizmet verebilmektedir. Toplum içerisinde ak büyüler yani iyi amaçlı büyüler, daha çok kabul görmüştür. Öte yandan kara büyüler her zaman lanetlenmiş ve bunları yapan kişiler de sosyolojik olarak dışlanmışlardır.  Farklı büyü ilimleri içerisinde, bu büyü ayrımı kendini göstermektedir.

Kendi ülkemiz sınırlarına baktığımızda, büyülerin oldukça etkili olması gayet normaldir. Geçmiş çağlardan bu yana birçok medeniyetin ve dinin beşiği olan Anadolu, büyü ilmi için de adeta bir ansiklopedi gibidir. Bu sebeple günümüzde Türkiye içerisinde bulunan medyum hocalar, oldukça kapsamlı bir bilgi birikimine sahiptir. Hem kara büyüler hem de ak büyüler çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı büyü ekolleri çeşitli uygulamaların bizlerle buluşmasını sağlamıştır. Gerek farklı malzemelerle gerek farklı ritüellerle gerekse dualarla etki gösterebilen uygulamalar bulunmaktadır. Özellikle büyülerin etki göstermesini istediğiniz kişilere ait eşyalar ile yapılan uygulamalar, çok etkili olabildikleri için insanlar tarafından yoğun olarak tercih edilebilmektedir.

Ak büyüler üzerinde konuşmak gerekirse birçok farklı amaç ile karşımıza çıkmaktadır. Temelde insanların hayatlarını daha iyi bir noktaya getirmek niyetiyle bu büyülere başvurulmaktadır. Eski toplumlarda da bu büyüler aynı inançla yapılırken günümüzde de bir farklılık göstermemektedir. Yapılan büyülerin amaçlarını genel bir şekilde sıralamak gerekirse:

 • İnsanların gelirlerinin bereketli ve bol olması için iyi amaçlarla yapılan büyüler kullanılmaktadır.
 • Kendilerini sıkıntı ve stres içerisinde hisseden insanların daha iyi bir hayat yaşaması için birçok ak büyü bulunmaktadır.
 • Evliliklerinin daha sadakatli ve mutlu geçmesi için birçok farklı büyü bulunmaktadır.
 • Platonik aşıkların birbirilerine kavuşabilmeleri için çeşitli iyi niyetli büyüler yer almaktadır.

İyi amaçlarla yapılan büyü çeşitleri genel olarak bu niyetlerle ortaya konmaktadır.

İyi Amaçlarla Yapılan Büyüler Kaç Günde Etki Gösterir?

Ak büyüler, yapımı daha kolay ve insanlar üzerinde hızlı etki yaratabilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple, büyüyü yapan kişiyi çok bekletmemektedir. Eğer her aşama doğru bir şekilde yapılmışsa bir hafta içinde kendisini büyü yapılan kişi üzerinde hissettirmeye başlar. Ancak kişi bunun farkında olmayacaktır. 10 gün içerisinde ise büyüyü yapan kişi bu etkilerden kendisine düşen payı almaya başlar. Bu süre zarfında oldukça sabırlı olmak gerekmektedir yoksa etkiler kendini göstermekte zorlanacaktır. Eğer büyünün yapım aşamasında belirli hatalar olmuşsa bu süreç yaklaşık 1 aya kadar çıkabilmektedir. Süreç içerisinde sabırlı olmak iyi amaçlarla yapılan büyüler için oldukça önemlidir.

İyi Amaçlarla Yapılan Aşk Büyüleri

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Güzel niyetler düşünülerek yapılan uygulamalar içerisinde aşk büyüleri büyük bir popülerliğe sahiptir. Özellikle günümüzde yaşam tarzları ve gündelik hayat bu büyülere olan ihtiyacı arttırmaktadır. İnsanların birbirleri ile doğru düzgün iletişim kuramaması, sürekli stres altında olmaları gibi sebeplerden aşk duygusu da baltalanmaktadır. Çeşitli sorunlar yaşayan çiftler, ayrılıp tekrardan barışmak isteyen insanlar veyahut platonik olarak aşklarını sürdürmek isteyen kişiler aşk büyülerine başvurmaktadırlar. Ak büyüler genellikle kısa süre içerisinde kendi etkilerini yaratabilmektedirler. Bu sebeple de insanlar tarafından yoğun olarak kullanılan bir büyüdür.

Aşk büyüleri, çeşitli amaçlarla ortaya konulduğu için birbirinden farklı uygulamalarla karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan malzemeler, gereken ritüeller ve yapılması gereken tılsımlar her hedefte farklılık göstermesi oldukça normaldir.  Büyünün etkisi altındaki kişiler belirli bir süre sonrasında kendilerini daha mutlu ve huzurlu bir hayat içerisinde bulacaklardır. Her ne kadar iyi amaçlarla yapılan büyü olsa da kişinin iradesini bir noktada doğrudan etkilemektedir. Kendi istediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz bu iradeler sayesinde karşınızdaki kişinin size bağlanmasını sağlayabilmektesiniz. Aşk büyüleri hem profesyonel kişilerden yardım alarak yapılabildiği gibi aynı zamanda evinizde de kendi başınıza uygulayabileceğiniz çeşitler bulundurur. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, tüm adımların doğru bir şekilde uygulanmasıdır. Aksi halde net bir sonuçla karşılaşmanız oldukça zordur.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüleri, çiftlerin daha mutlu bir birliktelik yaşaması amacıyla uygulanabilmektedir. Her ilişki durumuna göre uygulanması gereken büyü de farklılık gösterecektir. Bu noktada doğru büyü seçimi yapmak önem arz etmektedir. Örnek vermek gerekirse, evli çiftler arasında bir bağlılık sorunu bulunuyorsa bu noktada bir bağlama büyüsünden yararlanmak daha mantıklı olmaktadır. Öte yandan sevgili çiftler belirli sebeplerden dolayı ayrılmış ve tekrardan birlikte olmak istiyorlarsa genel olarak aşk büyülerini kullanabilmektedirler. Platonik aşıklar, sevdiklerine kavuşmak ve karşısındaki insanla sonsuza dek mutlu bir hayat yaşamak istiyorsa bağlama büyüsünden yardım alınabilmektedir. Tüm bu seçimleri profesyonel olarak yardım aldığınız kişiyle beraber yapmanız mantıklı olacaktır.

Aşk Büyüleri Belirtileri Nelerdir?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Aşk büyüleri, ak büyüler içerisinde yer aldığı için belirtilerini net bir şekilde göstermesi gerekmektedir. Bu belirtiler büyünün niyetine göre değişiklik gösterse de genel manada ortak sonuçlar da verebilmektedir. Büyüyü yaptıktan sonra kişi üzerinde görebileceğiniz belirtileri sıralayacak olursak:

 • Kişi, aşk büyüsü etkisini gösterdiği andan itibaren büyüyü yapan hakkında pozitif duygular beslemeye başlar.
 • Büyüyü yapan kişiye karşı bir bağ oluşturacak ve ona karşı özlem duygusu hissetmeye başlayacaktır.
 • Sosyal ve iş hayatına pek fazla odaklanamayacak ve yalnızca bir kişiyi düşünmeye devam edecektir.
 • Eğer, kişi tarafından bir karşılık alamazsa kendini depresyon ve sonsuz bir hüzün içerisinde bulacaktır.

İyi Amaçla Yapılan Bereket Büyüsü Nedir?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Ak büyüler içerisinde diğerlerine nispeten daha kolay bir şekilde ortaya konan bir uygulama olarak bilinmektedir. Uygulamasının kolay olması da kişilerin rağbet göstermesinin nedenleri arasındadır. Her ne kadar basit bir şekilde ortaya konsa da profesyonel kişilerden yardım almanız oldukça önemlidir. Eğer uygulamada bir hata yaparsanız büyünün tesirinde farklı farklı sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Daha iyi bir hayat yaşamak isterken yanlış uygulama sebebiyle kötü etkileri görebilmeniz kaçınılmazdır. Bu büyü yapımında muskalardan yardım alınmaktadır ve muska oluşturmak için medyum hocalara başvurmalısınız. Muska korunaklı bir şekilde saklanırsa ömür boyu bu büyünün etkileri görülebilmektedir.

Bereket Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Bereket büyüsü için yapılan muska içerisinde çeşitli tılsımlar ve dualar yer almaktadır. Başka alemlerden varlıklar ile iletişime geçilerek yapılan bu büyüde tılsımların doğruluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer yanlış bir işlem olursa bu varlıklar, hayatınız boyunca bir sorun yaratacaklardır. Muskaları evinizin bir köşesinde genellikle güneş görmeyecek şekilde saklamanız etkinin net bir şekilde olması için önemlidir. Büyünün yaratacağı sonuçlardan bazılarını sıralamak gerekirse:

 • Kişi, büyünün etkisi altına alındığında hayatını daha pozitif bir şekilde yaşamaya başlar.
 • İş veyahut okul hayatında başarılar kişiyi takip etmeye başlar.
 • Bir terfi söz konusuysa bu olayın gerçekleşmesi daha kolay olmaktadır.
 • Harcamalar, gelirlere göre daha düşük seviyede olmaya başlayacaktır.

İyi Amaçlarla Yapılan Büyüler Nasıl Yapılır?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyüler, her ne kadar masum görünse de uygulanış bakımından oldukça riskli durumlar içermektedir. Her adımın ve aşamanın harfi harfine uygulanması gerekmektedir aksi halde olumlu sonuçlardan çok olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalmanız an meselesi olmaktadır. İnternet ve sosyal medyanın kullanımının artış göstermesiyle büyüler hakkındaki bilgiler de herkes tarafından ulaşılır bir hal almıştır. Birçok bilginin bulunması da aynı zamanda yalan yanlış bilgilerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Büyü konusunda ise bu noktaya dikkat edilmelidir. Şayet yanlış bir bilgi ile hareket edilmesi insanlara psikolojik veyahut fizyolojik sorunlar yaratabilmektedir.

Büyüler hakkında oldukça geniş bir bilgiye sahip olsanız da profesyonel kişilerden yardım almanız oldukça önemlidir. Büyü, yalnızca bilgi ile değil bazı yeteneklerle ortaya konabilmektedir. Medyum hocalar bu noktada insanlara hem iyi amaçlı büyüler için hem de kötü amaçlı kara büyüler için yardımcı olmaktadırlar. Kendi yetenekleri ve bilgisi doğrultusunda amaçlarınıza göre hizmet verebilmektedir. Bu şekilde hata payını en aza indirerek, büyünün tesir etmesine sebep olabilmektesiniz. Kendi başınıza evlerde uygulayabileceğiniz iyi amaçlarla yapılan büyüler de bulunmaktadır. Bunlar daha basit tesirleri olan ancak kimi zamanlar hayat kurtaran uygulamalardır. Her ne olursa olsun doğru ve kesin bilgilerle büyü yapım aşamasına dikkat etmelisiniz.

İyi Amaçlarla Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

İyi Amaçlarla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyülerin etkilerini ortadan kaldırmak istediğinizde kendi başınıza bunu yapmanız neredeyse imkansızdır. Farklı enerjiler ve alemler ile iletişim içerisinde olabilen kişiler bu noktada sizlere yardımcı olabileceklerdir. Eğer büyünün sahibi olarak bozdurmak istiyorsanız daha önce yardım aldığınız kişiye başvurmanız önemlidir. Eğer böyle yaparsanız büyünün çözülmesi çok kolay olacaktır. Öte yandan siz kendinizde bir büyünün olduğunu anladıysanız doğrudan bir profesyonel yardıma başvurmalısınız. Bu kişiler, sizler üzerinde gerekli işlemleri ortaya koyacaktır ve hangi büyünün etkisi altında olduğunuzu söyleyeceklerdir. Daha sonrasında gerekli büyü bozma işlemlerini adım adım üzerinizde uygulayacaklardır.