Gideni Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

/ 26 Haziran 2021 / 2.141 / yorumsuz
Gideni Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

Gideni geri getirme büyüsü yaptıranlar konusu oldukça merak edilen konular arasındadır. Geri getirme özellikle severek ayrılan çiftler tarafından merak edilmektedir. Havas ve ledün ilmine sahip medyum hocaların karşısına bu uygulama sık sık çıkmaktadır. Adından anlaşılacağı gibi uygulama giden eşe ve terk eden sevgiliye yapılmaktadır. Son zamanlarda bu manevi ritüele oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Medyum hocalar, doğa üstü güçler ile iletişime geçerek giden eşi ya da sevgiliyi pişman edip geri getirmektedirler. Özellikle kadim kitaplarda açıklandığına göre bu uygulama sadece insanlar için değil cansız varlıklar için de yapılabilmektedir. Bu uygulamada aşklarının bittiğini düşünen kişiler, medyum hocalar aracılığı ile tekrardan sevdiklerine kavuşabilmektedirler.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsü yaptıranlar en çok bu büyünün etkilerini merak etmektedirler. Öyleyse geri getirme büyüsünün etkileri nelerdir? Sizler ile bilgiler paylaşalım.

Gideni geri getirme de yapılan uygulamalar tamamen giden kişinin ruh haline ve vicdanına uygulanmaktadır. Bu uygulamadan sonra giden sevgili ya da eş, arkasında bıraktığı kırık kalbin acısını o kadar çok şiddetli bir şekilde hissederler ki, bu yüzden vicdan azabı çekerler. Ve kaçırdıkları güzel ve mutlu günlerin üzüntüsü ile pişman olup geri dönerler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi geri getirme büyüleri farklı amaçlar ile de yapılmaktadır. Bu yüzden de etkileri değişiklik göstermektedir. Geri getirme büyülerinin etkilerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Terk eden sevgiliyi pişman edip geri getirme
 • Eşini ve çocuklarını terk eden eşi pişman edip geri döndürme
 • Kaybolan özel ve önemli eşyaların kendiliğinden ortaya çıkmasını sağlama
 • Evini terk eden çocuğun pişman olup geri dönmesi
 • Ayrıca kaybolan evcil hayvanlar için de uygulanabilen bir ritüeldir.

Her ne kadar farklı amaçlar ile de uygulansa sevgiliyi geri getirme büyüsü en çok uygulanan ritüeller arasında yer almaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü yaptıranlar bu büyünün nasıl yapıldığını her zaman merak etmişlerdir. Peki geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler cevabını yazımızda bulabilir.

Bu büyünün yapılışında birbirinden farklı teknikler uygulanmaktadır. Bunlar medyum hocanın çalışma stiline göre değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda medyum hocaların hazırladığı vefkler kullanılırken bazı durumlarda da ruhani alemde karşılıkları olan malzemeler ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Geri getirme ritüeli en çok giden sevgiliyi geri getirme amacıyla yapılmaktadır. Bu yüzden de nefesi derin, manevi dünya ile irtibatı olan medyum hocalar tercih edilmelidir. Eğer kişi ruhani alemdeki varlıklar ile iletişime geçmekten korkmuyorsa bu uygulamayı evde kendi başına da uygulayabilir. Bu uygulamanın nasıl yapıldığı aşağıdaki alt başlıklarda belirtilmiştir.

Kalple Gideni Geri Getirme Ritüeli

Kalple gideni geri getirme ritüeli nasıl yapılır? Merak ediyor musunuz? Kalp ile gideni geri getirme ritüeli aslında çok basittir. Medyum hocalar Havas ilmine sahip kişiler oldukları için onların yaptığı bu ritüel daha etkili sonuçlar vermektedir. Bu uygulamayı kişi evde kendisi yaparsa eğer şu aşamaları gerçekleştirmesi gerekir. Öncelikle kırmızı bir kartona ihtiyaç vardır. Ardından bu kartonun üzerine kırmızı bir kalp çizilmektedir. Daha sonra bu kalbin çizgilerden kesilmesi gerekir. Kalbin bir yarısına kendi ismini, diğer yarısına da sevdiği kişinin adını yazmalıdır. Ayrıca kalbin içerisine o kişi ile ilgili evlilik, çocuk gibi dileklerde bulunabilir. Bu aşamaları tamamladıktan sonra kişi, kalbi yatak odasının arkasındaki duvara asmalıdır. Bundan sonra sabırla beklemesi gerekir. 1 ay içerisinde sevdiği kişi geriye dönecektir.

Gideni Geri Getiren Çevirgel Duası

Gideni geri getiren Çevirgel duası geri getirme işlemleri için hem en etkili hem de en çok uygulanan ritüeldir. Bu yüzden gideni geri getirme büyüsü yaptıranlar bu duanın ne olduğunu merak etmektedirler. Çevirgel duası doğru bir şekilde uygulandığında etkisi çok büyüktür. Manevi anlamda gücü olmayan ve ruhani varlıklar ile iletişime geçme özelliği bulunmayan kişiler bile bu dua ile geri getirme ritüeli yapabilirler. Çevirgel duası aşağıda verilmiştir. Ama öncelikle gideni geri getirmek için niyet edilmelidir.

 • Bihakkı Lâilâhe illallahu Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için eşimin, gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm eşimin, gönlünü bana dost ve muhabbetli kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.”

Geri Getirme Büyüsü ve İp Ritüeli

Gideni geri getirmede uygulanan bir ritüel ise ip ritüeldir. Geri getirme büyüsü ve ip ritüeli hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. Oldukça yaygın kullanılan bu işlemde kesinlikle renkli ip kullanılmamalıdır. Ayrıca ipin kalınlığına da dikkat edilmelidir. Medyum hocalar ip ile geri getirme ritüelinde genellikle siyah ip kullanmaktadırlar.  Ancak zaman zaman beyaz ipler de kullanılmaktadır. Renkli ip kullanan kişiler, ritüelden sonuç alamadıkları gibi, büyünün etkilerini de tersine çevirirler. İp ile geri getirme büyüsünün aşamaları aşağıda belirtilmiştir.

 • İp siyah olmalıdır, kesinlikle renkli olmamalıdır. Buna çok dikkat edilmesi gerekir.
 • Bu ip bir tepsi üzerine konur ve yanına da kişilerin resimleri konmalıdır.
 • Siyah ip, okunmuş bir suya batırılarak resimlerin yanına kuruması için bırakılır.
 • Siyah ip kuruduktan sonra resimler yakılır ve ip ile beraber tepsinin içinde bekletilir.
 • Resimler kül olana kadar yanmalıdır. Ancak bu sırada ipe hiçbir zarar gelmeyecektir.
 • Daha sonra ip ve resimlerin külleri bir ağacın altına gömülmelidir.
 • Bu işlem eğer düzgün bir şekilde uygulanırsa uzun sürse dahi etkisi tam olarak görülecektir.

Giden Kocayı Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü yaptıranlar aslında giden koca nasıl geri getirilir merak etmektedir. Peki kocasına geri getirme büyüsü yaptıran var mıdır? Giden kocayı geri getirme büyüsü, alanında uzman medyum kişiler tarafından yapıldığı zaman çok etkili sonuçlar vermektedir.

Biten evliliklerin ardından özellikle kadınlar çok acı çekmektedirler. Bunun yanı sıra bir de üçüncü şahıs tarafından kocası eşini terk ediyorsa durum daha vahim bir hal almaktadır. Ayrıca büyü ile elinden kocası alınan pek çok kadın vardır. Bunlara cevap yine aynı şekilde büyü ile yapılmalıdır. Evliliklerde çocuklarda genellikle psikolojik olarak olumsuz etkilenmektedir. Bu yüzden kadınlar kocaları ile barışmayı tercih ederler. Ancak bazı kocalar bu duruma sıcak bakmamaktadır.  O yüzden de kadınlar çareyi büyü yaptırmakta bulurlar. Giden kocayı geri getirme büyüsü yaptıranlar bu konuda her zaman olumlu sonuçlar almışlardır. Bu büyü sayesinde pek çok evlilik kurtarılmıştır. Hiç dönmeyeceği düşünülen koca bile bu uygulama sayesinde evine, eşine ve çocuklarına geri dönmüştür. Üstelik evlerine döndükten sonra karılarına ve çocuklarına karşı daha sevecen olmuşlardır.

Geri Getirme Büyüsü Yaptıranların Yorumları Ne Yönde

Geri getirme büyüsü yaptıranlar daha önceden bu büyüyü yaptıranların aldığı sonuçlar neler bunları merak etmektedir. Bu yüzden de internet üzerinde deneyimlerini paylaşan kişilerin yorumlarını okumaktadırlar. Peki geri getirme büyüsü yaptıranların yorumları ne yönde? Onu araştıralım.

Bu kişilerin yorumlarını incelediğimizde olumlu sonuç aldıklarını ve mutlu olduklarını belirtebiliriz. Ayrıca beraber çalıştıkları medyum hocalardan da oldukça memnun kaldıklarını aktarmaktadırlar. Hatta öyle ki, bu büyüyü yaptıran kişilerin bazıları önceki hayatlarından daha mutlu olduklarını söylemektedir. Geri getirme büyüsünü yaptırmayı düşünen kişiler de daha önceden yaptırmış olanlarla iletişime geçerek bu konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Geri getirme büyüsü yaptıranlar bu büyünün kaç günde etki ettiğini merak ederler. Öyleyse gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar? Bu merakınızı giderelim. Bu büyü yaklaşık olarak 10 ila 16 gün arasında bitmektedir.  Ancak bunu çalışma yapacağınız medyum hoca ile görüşerek bu süreyi daha da kısaltmanız mümkündür. Eğer çalışmanın üzerine odaklanılırsa bu süre daha kısa olmaktadır.  Sürenin kısa olması büyünün etkisini olumsuz yönde etkilemez. Geri getirme büyüsü belirli şablonlara göre yapılmaktadır ve bu şablonların dışına kesinlikle çıkılmaması gerekir. Aksi halde bu süre zarfı uzayabilir. Bu sürenin uzamaması için belirtilen kurallara uyması gerekir.  Eski eşi ya da sevgiliyi geri getirmek isteyen kişilerin bu talimatları öğrenmesi ve dikkat etmesi gerekir.

Geri getirme büyüsünün kaç günde tuttuğunu açıkladık. Peki, bu geri getirme büyüsünün etki süresi ne kadardır? Bir de ona göz atalım. Geri getirme büyüsü yaptıranlar ya da yaptırmak isteyen kişiler için bu büyünün etkisi oldukça önemlidir. Çünkü bu büyünün etki süresinin kısa olması hiç kimsenin bir işine yaramayacaktır. Hangi büyü türü olursa olsun, etkilerinin kısa olması hiç kimseyi mutlu etmeyecektir. Bu kural geri getirme büyüsü için de geçerlidir. Ancak geri getirme büyüsünün etkisi bir ömür boyu devam etmektedir ve hiç azalma göstermemektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Faydaları

Yukarıda geri getirme büyüsü ile ilgili bilgileri sizlere aktardık. Bu bilgilerden bir tanesi de büyünün faydaları. Öyleyse gideni geri getirme büyüsü faydaları nelerdir? İnceleyelim.

İnsanlar hayatları boyunca pek çok sorun ile karşı karşıya kalmaktadır. Ancak bu sorunlardan bazıları bazen içinden çıkamayacak bir hal almaktadır. İnsanların acı çektiği şeylerden bir tanesi de sevdiği insanlardan ayrılmaktadır.  Bu yüzden de insanlar çareyi büyü yaptırmakta bulmaktadırlar. İşte tam da bu noktada geri getirme büyüsü insanların imdadına yetişmektedir. İnsanlara çok fayda sağlayan bu büyü, uzayan ayrılıkların kısa sürede son bulmasına sebep olmaktadır. Geri getirme büyüsü yaptıranlar bu sonuçlardan oldukça memnundurlar.

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü Neden Yapılır?

Bu yazımızda son olarak da en tesirli geri getirme büyüsü neden yapılır? Ondan bahsedelim. Bu büyü türü, iradesi yüksek olan kişilere bile etki etmektedir. İradesi yüksek kişilerde geri getirme büyüsü hariç diğer büyüler etki etmemektedir. Bu yüzden de medyum hocalar bu kişileri pek sevmezler. Bir Süryani medyum tarafından keşfedilen bu en tesirli geri getirme büyüsü her durumda yapılmaması gereken bir büyüdür. Hangi durumlarda yapılmalı, hangi durumlarda yapılmamalı aşağıda belirtilmiştir.

 • İradesi düşük kişilere uygulanmamalıdır. Bu kişilere daha basit türden geri getirme büyüsü yapılabilir.
 • İradesi yüksek ve büyü tesir etmeyen kişilere yapılmalıdır.
 • Daha basit geri getirme büyüsü yapılırken en tesirli olan yapılmamalıdır.
 • En tesirli geri getirme büyüsüne Cuma günü başlamaması gerekir.
 • En tesirli geri getirme büyüsü sadece en iyi medyum hocalar tarafından yapılabilmektedir. Ancak o zaman amacına ulaşır.

Tavsiye

Rüyada Kar Görmek