Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri

/ 3 Ağustos 2021 / 2.062 / yorumsuz
Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri

Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri nelerdir, nasıl yapılır, bu büyülerin etkileri, zararları gibi konulardan bahsederek bilgi alacağınız yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. Konumuza tam anlamıyla giriş yapmadan önce bağlama büyüsünün ne olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, özellikle aşk ilişkilerinde kullanılan lakin kullanım amacı bununla sınırlı kalmayıp oldukça geniş alanlara yayılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü sayesinde büyü yaptıran kişi ve büyü yapılan kişi ya da büyü yaptırılan varlık arasında kopması oldukça zor olan bir bağ oluşur. Bu bağ sayesinde insanlar çeşitli başarılara ve çeşitli mutluluklara ulaşır.

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Yazımızın bu kısmında eski zamanlardan beri sıklıkla denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri ve çeşitlerinden bahsedeceğiz. Eski zamanlardan beri birçok problem için çözüm niteliğinde olan bağlama büyülerinin birden fazla yapılış nedeni ve değişik büyü çeşitleri vardır. Çünkü bağlama büyüleri tek bir amaçla yapılmaz. Bağlama büyüsü yaptıran kişilerin niyetleri farklılık gösterdiği için büyüler de farklılık gösterir.  Farklılaşan niyetlere göre değişiklik gösteren bağlama büyüleri farklı malzeme ve büyü ritüelleri gerektirirler.

Bu nedenlerle bağlama büyüsünün kesin ve doğru bir sonuç vermesi isteniyorsa hangi büyünün yapılacağının bilinmesi gerekir. Hangi büyünün yapılacağını da ancak gerçek ve deneyimli bir medyum bilir. Çünkü işinde uzman olan bir medyum hangi büyünün hangi niyetle yapıldığını ve mevcut durumda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini kolaylıkla anlayabilmektedir.

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Birçok çeşidi bulunan denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüsünün en yaygın kullanım çeşitleri şu şekildedir:

 • Büyü yapılan kişiye söz dinletebilmek amacıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Büyü yapılan kişinin dilini bağlamak amacıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Büyü yapılan kişinin erkekliğini bağlamak amacıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Büyü yapılan kişinin gözlerini bağlamak için yapılan bağlama büyüsü
 • Büyü yapılan kişinin, büyü yaptırana sadakatle bağlanması için yapılan bağlama büyüsü
 • Birbirini seven iki kişinin sevgi bağıyla sıkıca bağlanmaları için yapılan bağlama büyüsü
 • Arada sevgi bağı olmasa bile iki kişiyi birbirine bağlamak amacıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Büyü yapılan kişinin evliliğini ve mutluluğunu engellemek için yapılan kısmet bağlama büyüsü
 • Büyü yapılan kişiyi malına mülküne iyice bağlamak için yapılan bağlama büyüsü
 • Evine ve ailesine bağlı olmayan kişinin ailesine sevgi ve ilgi duyması, evine bağlanması için yapılan bağlama büyüsü

Denenmiş ve Kesin Sonu Veren Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi birçok denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri vardır. Bu büyülerin hangi malzeme ve hangi ritüellerle yapıldığı konusu, sıradan insanlar için yüksek oranda muammadır. Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyülerinin nasıl yapıldığı bilgisi yalnızca uzman medyumlar tarafından bilinmektedir. Halk arasında bilinen bazı büyü çeşitleri vardır ama büyülerin içinde yer alan, yazılması gereken tılsımlar bilinmemektedir.

Bu nedenlerle büyünüzün kesinlikle tutmasını ve arzu ettiğiniz gibi sonuçlanmasını istiyorsanız kesinlikle uzman bir medyumdan yardım almanız gerekir. Halk tarafından bilinen bazı denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüsü yapılışları şöyledir:

 • Oldukça kolay olarak gözüken hurma büyüsü bağlama büyüleri arasında oldukça sık tercih edilen ve tesiri yüksek bir bağlama büyüsüdür. Hurma büyüsü 7 adet hurma ile yapılır. Bu büyünün etkisinin güçlü olmasının sebebi ise hurma ile yapılan bu büyüde yüksek enerjiler yakalanabilmesidir. Büyü 7 adet hurmanın ele alınıp sessiz bir alana geçilmesiyle başlar. Hurmaların sağ avuçta bulundurulması ve kıbleye dönük bir şekilde durulması önemli bir noktadır. Buraya kadar herkesin yapabileceğini düşündüğü büyünün son aşamasında ise bazı özel dualar arka arkaya okunmalıdır. Hurma büyüsünün son aşaması olan dua ritüeli var olan enerjiyi ortaya çıkartıp, yönetmek için çok önemlidir. Ancak hurma büyüsü için okunan bu özel dualar sıradan insanlar tarafından bilinmemektedir.

Bu özel duaların bilgisi, işinde gerçekten uzmanlaşmış, bilgili medyumlar tarafından bilinmektedir. Bu özel dualar medyumdan öğrenilse dahi medyum olmayan kişiler kendi başlarına bu büyüyü yapmaya kalkışmamalıdırlar. Çünkü duaların okunmasıyla ortaya çıkan enerji medyum olmayan bir kişi tarafından yönetilemeyecektir. Yönetilemeyen enerji doğru yönlendirilmediği için amacına ulaşamayacaktır. Büyünün amacına ulaşamaması dışında ise yönetilemeyen enerji çeşitli kötü durumlar yaratıp büyü yapanı, büyü yapılan kişiyi ya da her ikisini de oldukça kötü etkileyecek ve zarar verecektir.

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri Hangi Malzemeler ile Yapılır?

Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri yapımları için bazı özel malzemeler bulunur. Bu malzemelerin bilgisi yalnızca işinde uzman bir medyum da bulunur. Ayrıca yapılan büyünün niyetine göre büyünün hangi malzemeler ve hangi ritüellerle yapılacağı değişiklik gösterir. Örneğin:

 • En çok kullanılan ve kesin sonuç verdiği bilinen bağlama büyülerinden bazıları vekfler aracılığıyla yapılır. Vekfler aracılığıyla yapılan birçok bağlama büyüsü vardır. Bu büyülerde genelde belli vekfler yazılır. Daha sonra yazılan vekfler aktif akan suların bulunduğu yerlerde suya karıştırılır ve bu sayede bağlama büyüsü yapılmış olur.
 • Vekflerle yapılan bir başka bağlama büyüsü çeşidinde ise aktif akan sularda vekfin suya karıştırılması yerine, hazırlanan vekfler ağaçların altında bulunan topraklara gömülerek büyü tamamlanır. Yine vekfler aracılığı ile yapılan ve kesinlikle çok rağbet gören bağlama büyülerinden bazıları ise vekflerin yazıldıktan sonra ateşe atılmasıyla tamamlanır.
 • Vekflerin doğal yollarla yok edilmediği bir bağlama büyüsü türü de bulunur. Bu bağlama büyüsü tarzında yazılan vekfler büyü yapılması istenen kişinin yediği içtiği her şeye karıştırılabilir.
 • Birçok farklı hayvan çeşidinin tüyleri, derileri ve dişleri kullanılarak yapılan bağlama büyüleri de vardır. Bu malzemelerle yapılan bağlama büyülerinde enerji kullanılan hayvandan alınır.
 • Büyünün yapılması istenen kişiyle direk bağlantı kuran bazı bağlama büyülerinde ise büyü yapılacak kişinin saçı, sakalı, tırnağı gibi şahsın vücudunda bulunan her parçası bağlama büyüsünün malzemesi olabilir.
 • Herhangi bir canlının kemikleri, kuyular, tılsımlı taşlar gibi enerjisi yüksek şeyler kullanılarak da bağlama büyüsü yapılabilir.
 • Son olarak en çok kullanılan ve en etkili denilen büyüler papaz büyüleridir. Malzemeleri tam olarak bilinmemekle birlikte en etkili bağlama büyüsü olmasıyla ön plana çıkan büyüdür.

Bahsedilen çoğu malzemenin kolay bulunur gibi görünmesi büyü yaptırmak isteyen insanları sıklıkla kendileri bu malzemeleri temin edebilirmiş yanılgısına düşürür. Malzemeler ne kadar basit gözükürse görürüsün hepsinin kendine özgü püf noktaları vardır. Büyülerde kullanılan malzemelerin doğruluğunu ancak bir medyum bilebilir ve gerekli malzemeleri temin edilir. Bu nedenle yaptırmak istediği büyünün tutmasını isteyen kişiler işlerini şansa bırakmayıp, büyüyü deneyimli bir medyuma yaptırmalıdır.

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri
Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri

Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri ve insanlara ne tarz etkileri olacağı bu büyüyü araştıranların en çok merak ettikleri konulardan biridir. Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyülerinin diğer kara büyülerin aksine birçok olumlu etkisi ve büyü yaptıran kişinin de büyü yapılan kişinin de hayatında mutluluğa sebep olacak birçok faydası vardır. Bağlama büyüsü sayesinde aşk hayatlarında problemler yaşayan bu nedenle de sevdiği halde sevgilisinin onu terk etmesini engelleyemeyen kişiler, eski sevgililerini kendilerine geri döndürüp, büyü yapılan kişinin eskisinden daha fazla bağlı ve aşk dolu bir hale gelmesini sağlayabilirler.

Sevdikleri kişiye açılamayan ya da açılsa bile sevgisine karşılık alamayan kişiler de bağlama büyüsü sayesinde platonik aşklarına kavuşup, aşk ve bağlılık dolu ilişkileriyle mutluluğu yakalayabilirler. Aşk ilişkilerinin dışında çocuğunun evi terk etmesini engellemek için ebeveynler ya da tam aksi durumda evi terk etmesini istemediği ebeveyni için çocuklar denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyülerine başvurabilir. Büyünün yapılmasıyla evine bağlanacak ve ailesine eskisinden daha sevgi, saygı ve bağlılık duyacak kişiler hem kendi hem de aile huzurlarını sağlamış olacaklardır. Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri için daha birçok olumlu örnek sayılabilir. Çünkü tekrar tekrar söylediğimiz gibi yapılan, denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri diğer kara büyülere benzemez. Bu nedenle olumsuz sonuçları olması pek olası değildir.

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri Zararlı mıdır?

Denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri etkilerinden de anlaşılacağı gibi büyü yaptırana da büyü yapılana da zararı olan büyüler değildir. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi bu büyü de beraberinde bazı riskler taşır. Ancak bu riskler minimum seviyedir ve olağan dışı durumlar yaşanmadığında bu risklerle karşılaşılmaz. Burada bahsedilen olağan dışı durumlarda deneyimsiz eller tarafından yapılan büyülerde karşımıza çıkmaktadır. Nasıl ki bir ameliyatı yalnızca bir doktor yapabilir büyüler de aynen öyledir. Bir büyüyü yalnızca alanında uzman, kendini geliştirmiş bir medyum yapabilir. Kişi bağlama büyüsü yaptırmak için medyuma başvurabilir lakin hangi bağlama büyüsünün kullanılması gerektiğini bilemeyecektir.

Medyum büyü yaptırmak istediği kişiyle konuşup, niyetini öğrendikten sonra hangi bağlama büyüsünün yapılması gerektiğini anlayacaktır. Büyünün yapım aşamasına geçmeden önce gerçek bir medyum, gerekli ve doğru malzemelerin bilgisine ve temin etme yeteneğine sahip olacaktır. Ayrıca medyum büyü sırasında yazılması gereken tılsımları, okunması gereken duaları ve tüm bunların hangi sırayla yapılması gerektiğini bilen de tek kişidir. Tüm bu yazılanlardan anlaşılacağı üzere denenmiş ve kesin tutan bağlama büyüleri, gerçekten deneyimli medyumlar tarafından yapılırsa tutacak ve kişilere zarar vermeyecektir.

Aksi takdirde deneyimsiz ve bilgisiz kişilerin yaptığı bağlama büyüleri yüksek ihtimalle tutmayacak, şayet tutarsa bile yanlış ve çarpık olacaktır. Bağlama büyüsünün çarpıklığı ve yanlışlığı diğer tüm büyülerde olduğu gibi oldukça fazla zararlıdır. Bu yanlışlıklar sonucunda bağlanması istenen kişi sevgilinizse sizden soğuyabilir, evine bağlanmasını istediğiniz kişi eşinizse evinden iyice uzaklaşabilir. Bu çarpıklıkların yanı sıra büyüler basit olmadığı ve kişinin iradesi üzerine yapıldığı için büyü yapılan kişinin fiziksel ve ruhsal sorunlar yaşamasına sebep verilebilir. Bu sorunlarda genelde hastalık, yorgunluk ve bilinç kaybı gibi oldukça rahatsız edici sorunlardır.

Denenmiş ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri Bozulur mu?

Diğer çoğu büyüde olduğu gibi, denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri içinde oldukça bağlayıcı tılsımlar ve dualar kullanılır. Ancak uzun uğraşlar ve güçlü bozma işlemleri sayesinde denenmiş ve kesin sonuç veren bağlama büyüleri bozulabilir. Bağlama büyülerinin bozulma işlemi, yapılma işleminden daha zordur. Bu nedenle bağlama büyüsünün yapımında olduğu gibi bozumunda da kesinlikle işinde uzman bir medyumla çalışılmalıdır. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.